Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 53 54 55 56

#1351 01-11-2015 o 11h25

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

A muszą być jakieś błędy?

Jak dla mnie nie ma :>

Tylko ten kiciuś taki dziwny, ale on po prostu JEST dziwny dzięki "talentowi" Nine do robienia zwierzątek...


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#1352 01-11-2015 o 18h47

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Nie miałam serca nie dać swojego czarnego kota czarownicy do jej ogrodu XD Co prawda po zmianie on zdecydowanie nie jest czarny, ale trudno XD

Może kiedyś kupię tego czarnego kocura, ale żal mi tych 12 tys. MM i w końcu to Elea jest pierwszą kotką czarownicy Iremi XD

Ostatnio zmieniony przez Iremi (01-11-2015 o 18h50)

Offline

#1353 11-11-2015 o 11h46

Miss'całkiem całkiem
Dryad
✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿
Miejsce: Fantazja
Wiadomości: 154

Jestem tak kiepska w deco, że potrzebuję od Was wszelkich porad...
zacięłam się przy tak marnie udekorowanym pomieszczeniu i nie wiem co dalej -.-'


http://i66.tinypic.com/htwqro.jpg

Offline

#1354 11-11-2015 o 11h56

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

A mi się bardzo podoba - miły oku, konkretny minimalizm z taką troszkę "magiczną" nutką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Tylko wydaje mi się, że ten motylek trochę dziwnie wygląda.


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#1355 11-11-2015 o 12h34

Miss'całkiem całkiem
Dryad
✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿
Miejsce: Fantazja
Wiadomości: 154

Mam chyba obsesje na punkcie motyli Oo
Masz rację, od razu go wykasuję... dzięki wielkie za opinię i poradę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#1356 23-12-2015 o 20h57

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Ile ślicznych pokoi. KŚ zainspirowała mnie do stworzenia domu św.Mikołaja.
Jakieś pomysły na zmianę czy jest okej?

//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54831.jpg


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#1357 07-02-2016 o 18h37

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 415

Lajna bardzo ładne pomieszczenie, ale moim zdaniem, jest tu trochę za dużo..Ogólnie pokój jest przyjemny i uspokojający.


#1 soowon defender

Offline

#1358 15-02-2016 o 19h11

Miss'Sensei
Sentis
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 1 226

Zachciało mi się meblowania i wyszło jak wyszło. Jakieś rady, wskazówki, błędy?

//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/58129.jpg

Offline

#1359 15-02-2016 o 19h53

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

TA ŚCIANA Z LEWEJ! KOSZMAR.

Przepraszam za to powyżej, ale pokoik jest taki fajny, a ta ściana wszystko psuje...To, że cegły idą prosto, a nie po skosie, straszliwie psuje efekt. Automatycznie obraz też trzeba by zmienić, bo on też nie jest po skosie. Ogólnie bardzo podoba mi się pomysl tej ślubnej parki na dalszym planie i wnętrze jest naprawdę fajnie urządzone. Co prawda lewa strona wydaje mi się nieco pusta, ale może to wina tej nieszczęsnej ściany...

Ostatnio zmieniony przez Saeniver (15-02-2016 o 19h54)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#1360 24-04-2016 o 18h49

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

//photo.missfashion.pl/pl/1/78/moy/62063.jpg

Przyszłam sięgnąć porady... Miałam w planach zrobić nieco upiorny teatrzyk lalek w ciemnym lesie. Niestety, cały czas mi coś nie pasuje. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
Może powinnam coś dodać po lewej stronie?
Czy scena za bardzo odcina się od siedzeń dla widzów i jak to ewentualnie naprawić? Próbowałam to jakoś "odciąć" Fryzą Kopciuszek, Listwą Kuchnia i paroma innymi sposobami, ale źle to wyglądało i wcale nie przypominało podwyższenia sceny. 
Dodać w tle jakiegoś upiora czy będzie już zbyt biało?
Jakieś inne pomysły co można ulepszyć?

Offline

#1361 24-04-2016 o 19h35

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Znam się na wystrojach jak świnia na gwiazdach, ale radziłabym nic tutaj już nie zmieniać, bo jest bajecznie. Ta laleczka, stojąca sama na scenie, przed pustymi krzesłami, robi piorunujące wrażenie i obawiam się, że dodanie czegoś mogłoby zepsuć ten efekt. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#1362 24-04-2016 o 20h16

Miss'nieobczajona
Jullysse
...
Wiadomości: 37

Dopiero zaczynam z tą grą i ze swoim mieszkaniem, ale zawsze interesowałam się wystrojem.
Dlatego chcę was zapytać, czy ten pokój ujdzie jak na 12 level i początki tej gry? Co mogę poprawić?
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#1363 24-04-2016 o 22h52

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Pokój ma potencjał /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Na twoim miejscu przesunęłabym jeden stopień (dolny) w prawo, tak żeby nie biło jakoś specjalnie po oczach perspektywą. W realu podobają mi się jasne pomieszczenia, ale w grze często wydają się zimne dlatego dodałabym coś co go ociepli, np. zasłony oddzielające dwie części pomieszczenia, rośliny, świece, które zrobią romantyczny nastrój, a z lustrem pokombinowałabym czy nie lepiej na jego miejscu wyglądałyby drzwi balkonowe, albo przeszklona ściana. Proponowałabym też powiększyć skórę na podłodze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Czekam na to co postanowisz zrobić z tym pomieszczeniem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez KimDallas (24-04-2016 o 22h53)

Offline

#1364 25-04-2016 o 12h47

Miss'nieobczajona
Jullysse
...
Wiadomości: 37

Link do zewnętrznego obrazka
Pokombinowałam i wyszło mi to. Naprawdę wygląda to lepiej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Nie mogłam znaleźć pasującej tu zasłony, więc dałam kokardkę. Zrobiłam mały balkon i naprawdę jest lepiej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Jullysse (25-04-2016 o 12h57)

Offline

#1365 26-04-2016 o 10h59

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Zrób cos z barierka na balkonie lub dorzuć kawałek podłogi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Ta kokardka na ścianie koło kwiatka jest zbędna, złota ramka/obramówka na oknie gryzie się z czanym oknem balkonowym. kilka poduch na kanape gdzie masz królisia, płatki róz usun i bedzie  ładnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

edit Ach to jest obraz xD to może go zmniejsz lub zrób jaśniejsze tło na balkonie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez YooSti (26-04-2016 o 11h01)


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#1366 26-04-2016 o 17h43

Miss'na całego
Stephanie
...
Wiadomości: 275

Zastanawiam się jeszcze czy nie byłoby dobrze pomniejszyć białej kanapy, bo jest takiej samej wielkości jak ta z królisiem, co załamuje trochę perspektywę. I jak usuniesz płatki to dobrze byłoby zastąpić je jakimś dywanikiem, poduszkami, niską półeczką albo doniczką żeby pusto znowu nie było /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#1367 27-04-2016 o 01h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ode mnie kilka słów jeśli można ^^
Kokarda nie pasuje z kilku powodów na ścianie nie ma oparcia i wygląda jakby się wgryzała w ścianę. Zakrzywia również perspektywę w tym kącie i wydaję się jakby ściana miała załamanie, a następnie od kokardy w lewo rosła do góry. Można inaczej ją ozdobić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Dywanik w plamki odwróć w drugą stronę i częściowo możesz go schować za ściana jakby znikał w głąb pokoju.Na chwilę obecną powoduję on efekt opadania podłogi. Jakby nie była na równi z podestem.Inna opcja to zmniejszenie go aby nie zachodził tak na stopień.
Obraz może być i fikcją ale poleciłabym dopasować konar drzewa aby jakąś realność oddawał. Jeśli chciałaś pokazać, że za trawą jest urwisko dodaj głębi pomiędzy detalami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. I chyba Yoosti ma rację lepiej by się prezentował w mniejszej skali ale możemy się obie mylić ^^.Koło obrazu można dać figurkę/mebel/kwiatka/
Białą kanapę na drugim planie albo pomniejsz albo przesuń do góry. Wygląda jakby miała zaraz spaść z tego pięterka.
Kanapa na pierwszym planie mi tak sobie pasuję. Patrząc, że ściana idzie w lewo do góry to umieszczając ją tam "prostujesz" pierwszy plan. Poszukałabym czegoś innego ale ostatecznie jeśli chcesz przy tym zostać to coś na ścianę będzie potrzebne ale tak aby dotykało podłogi za kanapą ^^.
Płatki róż zbędny detal. Jak masz ochotę wziąć te detale pod uwagę co dziewczyny i ja podaję to można po przeróbce pomyśleć co dalej i w jaki kąt wepchać aby zapełnić pomieszczenie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Maka

Sceneria jest wystarczająco dopracowana nie masz już co tam chyba dodawać aby tego nie "przepełnić".
Jeśli chcesz zaakcentować że to scena na podwyższeniu dodaj za nią czarne cienie punktowo. Co prawda z tej strony nie powinny być one widoczne ale jeśli je odpowiednio umieścisz dadzą efekt, że ziemia jest na niższym poziomie.Tylko nie na całej linii i nie przy niej z lekkim oddaleniu delikatnie i tyle. To taki efekt kosmetyczny który możesz dać jeśli żywcem chcesz. Na moje oko i tak jest już w miarę czytelny zaraz poziomów. Ostatecznie możesz jedno krzesło przysunąć tak do sceny jakby gubiło się pod nim, ale to polecam w prawym dolnym rogu i tak jakby dalej w lewo ciągnęła się sceneria.Czyli na wpół zjedzone.
W lewym rogu nad zasłoną możesz umieścić urywek reflektora bądź innej "zepsutej" lampy jeśli takowa jest w deco bo już dawno nie zaglądałam do sklepów i jakie nowości weszły ^^.

Ostatnio zmieniony przez Samira (27-04-2016 o 12h24)

Offline

#1368 08-06-2016 o 20h46

Miss'całkiem całkiem
Sante
We're all mad here
Wiadomości: 89

Przychodzę tu z małym zapytaniem bo sama za bardzo nie wiem co mam począć.
Postanowiłam, że w końcu przemebluje moje biuro i stworze coś co klimatycznie będzie pasować do pokoju i powstało coś takiego:
Link do zewnętrznego obrazka
(Przy okazji by nie było, żadnych niedomówień pomieszczenie jest zainspirowane jednym z pomieszczeń widzianym na bodajże defiladzie Deco)
I tu się pojawia mój problem, bo niby jest okej i nawet mi się podoba, ale jednak nie do końca... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
Potrzebuje waszej opinii, rady.
Powinnam coś zmienić? Coś dodać, a może coś usunąć?

Ostatnio zmieniony przez Sante (08-06-2016 o 20h47)

Offline

#1369 09-06-2016 o 21h07

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

Zmieniłabym gałęzie z kolcami na ciemniejsze i zimniejsze. No i ta podłoga taka dziwna trochę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#1370 11-06-2016 o 00h22

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Zegar do wymiany na ciemniejszy srodek, czaszke cofnij bardziej (jest tak jak by z przodu)lub dymy/mgłe zmien lub daj na samym końcu, gałąź z samego przodu jest zbędna i jak możesz to tę drogę zrób ciemniejszą. A co do mgły zrób na maxa na cały room/pokój i będzie mega klimacik jak z horroru /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#1371 11-06-2016 o 14h37

Miss'całkiem całkiem
Sante
We're all mad here
Wiadomości: 89

Poszłam za waszymi radami i troszkę pozmieniałam.
Teraz pokój prezentuje się właśnie tak:
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Sante (11-06-2016 o 14h44)

Offline

#1372 11-06-2016 o 14h40

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

Dla mnie jest teraz geniaaalnie! Super wygląda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#1373 15-06-2016 o 16h09

Miss'nieobczajona
Kocie
...
Wiadomości: 22

Link do zewnętrznego obrazka

Czy zmienić coś ?

Offline

#1374 11-07-2016 o 15h18

Miss'całkiem całkiem
Kamiira
...
Wiadomości: 111

Ja również mam pytanko marzy mi się zrobienie salonu w stylu dziupli hazardu albo jakiejś meliny mafii(taa wiem dziwny pomysł ale cała ja;)) i moje pytanie polega na tym czy gdzieś w steampunk albo w innej podróży mogę znaleźć takie akcesoria jak papierosy cygaro karty ruletka skórzana sofa? Ktoś coś takiego widział? /modules/forum/img/smilies/petite-larme.gif


"Dobrymi intencjami piekło jest wybrukowane."

Offline

#1375 01-08-2016 o 18h35

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Kamiira dostała już od mnie odpowiedź na pw, teraz trudniejsza część ^^

Kocie - troszkę przeszkadza mi ten wiszący, biały kwiatek, po prostu z powodów, których nie umiem wyjaśnić mi nie pasuje.Nie wiem czy to kwestia koloru czy kształtu, ale lekko mnie drażni. Ta trawa wydaje mi się przyduża - wystające źdźbła wydają się być naprawdę ogromne. Do tego brakuje mi czegoś za drzewem, takiego maciupkiego zaznaczenia, że tam dalej też coś jest.

Zastanawiam się, czy prawa strona tarasu powinna pozostać pusta. Ogólnie ja zazwyczaj stawiam na zapełnienie każdej wolnej powierzchni, ale to nadaje jakiś taki charakterystyczny klimat. Choć chyba mimo wszystko coś bym tam postawiła - pasowałby mi tam jakiś wielki pies śpiący na dywanie, ale jak wiemy zasoby Ikelandu nie oferują nam zbyt wiele w tej kwestii.



A sama przychodzę z takim jednym małym pytankiem - zostawić tak jak jet, czy dorzucić mgłę? W planach miałam to pokryć różnokolorową mgłą, ale spodobało mi się tak jak jest i nie wiem czy warto to robić. No i przy okazji, czy jakiś kwiatek nie zaburza kolorystyki albo perspektywy, bo moje oczy już dostają lekkiego oczopląsu na widok tych wszystkich roślinności ;-;

//photo.missfashion.pl/pl/1/83/moy/65894.jpg

Offline

Strony : 1 ... 53 54 55 56