Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 52 53 54 55 56

#1326 19-09-2015 o 23h43

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Dodam, że krew na stoliku nieco wystaje poza blat. ^^ I prawdę mówiąc, jak zerkałam na kompie to mi się zdawało na odwrót, że sęp nie, a anioł tak. xDD Ale teoria ze składaniem ofiary i okazywaniem uczuć jest tak trafna, że chyba zgodzę się z Kim. ^^


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#1327 20-09-2015 o 15h28

Miss'wow
...
Wiadomości: 516

symbolika mnie nie interesuje, a jedynie to czy to wygląda ^^. z resztą anioł kojarzy mi się bardziej z tymi z doctora who, gdzie zabijają jak się mrugnie patrząc na nie, więc moim zdaniem pasują do klimatu.
drzewka mam tylko czarne i jakoś ich dobrze nie widać, a nie umiem zmienić koloru kodami xD, więc może popróbuję z nimi jak będzie halloween i będzie można normalnie coś zakupić. bardziej jednak chciałam jakąś figurkę, ale nic mi tam nie pasuje, bo nie ma wiele do wyboru /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#1328 20-09-2015 o 17h28

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Doctor who. <33 Od razu pokochałam ten posąg właśnie przez to. xD Skoro nie obchodzi cię symbolika, to jak najbardziej zostaw anioła - pasuje!

Heh, mogę ci wyjaśnić kody. ^^


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#1329 21-09-2015 o 00h15

Miss'wow
...
Wiadomości: 516

Majerankowa dorobię trochę kasy i wtedy napiszę na privie o te  kody

i tak sobie myślę, może zamiast drzew te magiczne ciernie z ikelandu?

Offline

#1330 21-09-2015 o 12h42

Miss'całkiem całkiem
Karo19
.
Wiadomości: 132

//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/49694.jpg


Wróciłam do pierwotnego skromnego pomysłu, tylko zatuszowałam lekko drzewko żeby było bardziej naturalnie. Myślicie że z mniejszą ilością elementów i mgły jest lepiej? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Karola

Offline

#1331 21-09-2015 o 14h02

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Stocking

Obecna wersja znacznie lepsza, i widać sporą różnice po dodaniu ciemnych zakamarków /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. Nie mówiłam aby napakować ile się da na prawą stronę, na ogół chodzi mi o drobne akcenty, które dodają dopełnienia. Dopiero teraz dopatrzyłam się tego, ta druga pajęczyna pod fortepianem jest zbędna albo za duża, ale to jak już uważasz.
Co do skrzyni może być, ale też popatrzyłabym za czymś innym jeszcze w wolnej chwili. Malarka, projektantka wnętrz zwał jak zwał. Tu jest głównie tworzenie rysunku, więc trochę się oba te "zawody" łączą bym powiedziała /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Sama nie jestem ani tym ani tym ,a lekkie skrzywienie grafika pozwala mi właśnie doszukiwać się detali /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Karo19

Moje zdanie ale proszę nie bierz tego za mocno do siebie, bo widzę że się bawisz i próbujesz a to najważniejsze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Poprzedni efekt wyszedł ci o niebo lepiej i było warto zostać przy nim. Jednak pewnie ciężko ci będzie go odtworzyć?Jedyne co tam odcinało całość przedniego planu to ten ciemny las no ale trudno ^^.
Co do obecnego.Detale, detale i jeszcze raz detale. Jeśli chodzi o osobę, która lubi się czepiać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png.  Liście są za duże i abstrakcyjnie ułożone na drzewie. Wyglądają jakby lewitowały przed drzewem. Wiewiórka odcina się od tej warstwy liści jakie zakładam chciałaś uzyskać powiększając tą trawę. Mgła jest niedociągnięta z prawej strony do końca.Intensywność tego drzewa nie przemawia do mnie, bo nie wiem co chciałaś uzyskać. Jako element podkreślający jest za intensywny, jako coś magicznego całkowicie odcina się od krajobrazu.
Jeśli interesuję cię dalej taka opcja jaką przedstawiasz, to po skończeniu projektu nad którym siedzę mogę ci na pmie pomóc /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

MnlXyz

Sęp i anioł mogą być. Symbolika, symboliką ale to już trzeba tworzyć z konkretnym obeznaniem tu stawia na po prostu chęć stworzenia takiego obrazka.
Detale z mojej strony zauważone /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.
Kruk jest za duży w porównaniu do sępa nawet jeśli jest na bliższym planie niż ten drugi padlinożerca.
Krew jak już wcześniej zauważono jest za duża i wystaję poza ołtarz.
Kieliszek nie pasuję, inna kreska, za bardzo się wybija.
Plama krwi koło czaszki u dołu kiepsko umieszczona ,wygląda jakby unosiła się nad elementami.
Mgły za ruinami takie sobie , ani nie nadaję efektu, ani nie ozdabiają.Pomniejsz, dopasuj, wybierz jeden kolor albo podobne odcienie.
Co do lewej strony tak jest pusto i możesz śmiało poeksperymentować. Grzybki,krzaczki uschnięte, albo w ciemnych odcieniach,tabliczki,oczy patrzące z ukrycia itd. Drobne elementy nie jakieś duże zapychające całą scenerię.

Na razie chyba tyle ode mnie. Jakbyście coś pozmieniały i miały dalej dylematy chętnie oglądnę i się wypowiem, jak nie macie mnie jeszcze dość /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#1332 21-09-2015 o 16h07

Miss'całkiem całkiem
Karo19
.
Wiadomości: 132

@Samira będę wdzięczna za pomoc:) te liście opadają z dzewa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Karo19 (21-09-2015 o 16h07)


Karola

Offline

#1333 22-09-2015 o 21h24

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Śliczne pokoiki a ja przychodzę tu z pytaniem czy pokój z stworzony z nudów jest ciekawy czy nie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/49755.jpg


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#1334 27-09-2015 o 12h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Lajna

Z nudów wygląda nijako jeśli mam być szczera /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Może to wina proporcji i jednego planu. Ogólny misz-masz zwierząt nie wiadomo co ma przedstawiać, więc nawet nie umiem odczytać zamysłu, jeśli jakikolwiek był.

Karo19

Tak wiem, że miały tak wyglądać. Na dniach powinnam się odezwać na pm bo swój projekt skończyłam i nie mam nad czym tracić wolny czas. Tak na prawdę to zostaję ci dopracować niebo i ścieżkę w obecnym pokoju i powinno wyjść ciekawie.

Offline

#1335 29-09-2015 o 15h40

Miss'całkiem całkiem
Karo19
.
Wiadomości: 132

Zmieniłam nieco koncepcję i odpłynęłam w romantyzm:P Jesienny klimat w domu mnie przytłoczył. Muszę jednak dopracować temat więc proszę o uwagi i pomysły /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png



//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/50089.jpg


Karola

Offline

#1336 29-09-2015 o 18h19

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Papuga mi się nie podoba i szkoda, że trawa po prawej nie jest w tej samej tonacji co reszta. Ślicznie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#1337 29-09-2015 o 19h58

Miss'całkiem całkiem
Karo19
.
Wiadomości: 132

Teraz lepiej? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/50105.jpg


Karola

Offline

#1338 29-09-2015 o 20h41

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Chyba źle Ci doradziłam, bo teraz jakoś pusto po tej stronie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Może niech eksperci się wypowiedzą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#1339 29-09-2015 o 21h29

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Więc w oczekiwaniu na ekspertów przyczepię się głównie do jednaj rzeczy, która od początku rani moje oczy. Ten krzaczek z tyłu przy chatce też powinien być taki "zamglony". Do tego wygląda jakby lewitował, co może być spowodowane złą wielkością - może byłoby lepiej, gdyby był mniejszy i trochę bardziej... w głębi? W sensie tam, gdzie chatka XD Osobiście dodałabym tu więcej kwiatów i roślinek - najlepiej małych, a dużo. Chodzi mi tutaj głównie o przestrzeń za drzewkiem i obok chatki i tego nieszczęsnego krzaczka (który mimo wszystko wygląda jak olbrzymia, lewitująca kępka trawy XD) oraz może coś przed mostkiem (prawa strona)?

Jeżu, jak ja zawile usiłuję przekazać swoje myśli... XD

Ogólnie jest ładnie i romantycznie, ale jeszcze do dopracowania (choć ja jestem z tych, co lubią napchać wszystkiego po sam sufit, więc ciężko mi ocenić skromniejsze pokoje) ^^

Offline

#1340 29-09-2015 o 21h36

Miss'całkiem całkiem
Karo19
.
Wiadomości: 132

Wprowadziłam te drobne poprawki i chyba na tym poprestanę ponieważ nie chce po raz kolejny zgubić się w koncepcji:) Dzięki:)

//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/50123.jpg


Karola

Offline

#1341 12-10-2015 o 15h40

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

Przybywam w moim nieco halloweenowym pokoikiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png
Link do zewnętrznego obrazka
Jestem ciekawa co o nim sądzicie  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
O, i jeszcze chciałabym się spytać, czy jakaś z Was nie kojarzy u kogoś pokoju z podobnym pomysłem? Bo wpadłam na ten pokój dość szybko i boję się, że ktoś już kiedyś taki zrobił /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png
Karo19, w lewym górnym rogu masz 2 gałęzie, ta mniejsza jest ucięta i trochę dziwnie to wygląda. Spróbuj tą gałęzią u góry trochę to zakryć.

Ostatnio zmieniony przez ellixp (12-10-2015 o 15h40)


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#1342 12-10-2015 o 18h36

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Ellixp - nie jestem jakoś bardzo na bieżąco z tym, co dzieje się w Deco, ale takiego pomysłu jeszcze nie widziałam.A wyszedł Ci bombowo. Uśmiałam się jak rzadko kiedy xD Tzn. nie odbierz tego źle, pomysł i wykonanie super, po prostu odzywa się we mnie czarny humor i jak widzę te rączki wystające spod stóp, to micha sama zaczyna mi się cieszyć xD


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#1343 16-10-2015 o 20h42

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

Zgadzam się z przedmówczynią! Super pomysł! I jeszcze te buciki obok /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#1344 17-10-2015 o 21h04

Miss'całkiem całkiem
Fava
ƸӜƷ
Wiadomości: 133

Hejka dziewczyny, mam małe pytanko. Zrobiłam ostatnio pokój i jestem ciekawa czy w ogóle jest udany... co więcej nie jestem pewna niektórych detali, np. Czy po prawej stronie nie jest za ciemno itp.
  //photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50908.jpg

PS: nie jestem pewna czy już ktoś nie stworzył podobnego pomieszczenia, jakby nie patrzeć pomysł mało oryginalny...
Z góry dziękuję za pomoc /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png



Offline

#1345 17-10-2015 o 21h14

Miss'całkiem całkiem
Kizimizi46
...
Wiadomości: 88

Mnie się bardzo podoba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#1346 17-10-2015 o 21h25

Miss'wow
Ayako81
Czuję się jakbym była szczelnie zamknięta, Przez stulecia samotna w nocy Czekam na kogoś kto...
Wiadomości: 507

Ciekawy bardzo choć ponury ;3


Ktoś zapytał znowu mnie,czy już odnalazłam czego chce,to przypadek stworzył plan,że odpowiedź znam.
Link do zewnętrznego obrazka

"Quod cibus est aliis, aliis est atrum venenum" 

Offline

#1347 17-10-2015 o 23h35

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

Niesamowity pokój  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif  Przypomina mi trochę jedno miejsce z Piratów z Karaibów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Zarówno elementy, jak i ich kolory i odcienie, dopasowane są naprawdę bardzo dobrze - ewentualnie jednak zmieniłabym, drugiego od prawej strony, świetlika na ciemniejszy, albo podłożyła pod niego czarny czy bardzo ciemno-szary, jeżeli nie ma akurat takiego w przejściowym odcieniu. Dzięki temy nie "strzelałby" swoją jasnością, a tworzył łagodny efekt perspektywy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#1348 19-10-2015 o 17h19

Miss'całkiem całkiem
Fava
ƸӜƷ
Wiadomości: 133

Dziękuję/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png A tego świetlika próbowałam przyciemnić, ale jakoś nie wychodziło, bo jak dodawałam trochę tej ciemnej mgły to jakoś tak za szaro było i łódek nie było widać, a jak spróbuję czegoś innego, to znowu coś się psuje, więc chyba muszę zostawić tak jak jest... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png



Offline

#1349 19-10-2015 o 17h30

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

A ja ostatnio podczas przeglądania defilady trafiłam na ten pokoik i bardzo mi się spodobał. Pokój kojarzy mi się z mitologią grecką, a dokładniej z Charonem i rzeką Styks...


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#1350 31-10-2015 o 21h49

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Jeśli miałabym się do czegoś przyczepić, to właśnie do zbyt jasnych tych "świetlików", ale rozumiem, że może być ciężko coś z tym zrobić ^^

Sama przychodzę z dopracowaną wersją ogrodu czarownicy (starą wrzucę w spoiler XD), bo nareszcie mogłam z czystym sumieniem wydać hajsy na roślinki, mgły i inne pierdołki do tego pomieszczenia XD Chodzi mi głównie o detale, bo tak długo już patrzę, że nie widzę błędów, które dla innych mogą być oczywiste XD

stara wersja XD




//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51821.jpg

Offline

Strony : 1 ... 52 53 54 55 56