Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 44 45 46 47

#1126 05-08-2017 o 23h45

Miss'Sensei
SoJin
Does anyone know how it makes me feels Goodbye until the day we meet again
Wiadomości: 1 030

Nie dość, że morskie klimaty, to ostatnio przypomniałam sobie o swoim marzeniu, które zagościło w moim życiu po obejrzeniu serialu H2O w telewizji. Chciałam być syrenką.
Niestety nie spełnię tego w życiu, ale mogę odwzorować moment przemiany w grze.
Wiem, że w dole dzieje się dużo, ale to głównie tam zachodzi cała przemiana. Nogi w syreni ogon. (Udajmy potem, że się połączą XD)
https://68.media.tumblr.com/30f9780e6560f9f43a0ca6b4153a63c0/tumblr_ou8ezbQFe01v13dleo1_400.png
Jeszcze nie czuje się pewnie z tym, co się dzieje, wszystko wyraża swoją twarzą.


https://68.media.tumblr.com/9c1102adf5450d91c2c1cdac1c0fbf43/tumblr_ok3f2zQcsJ1r4cs5io9_500.gif

Offline

#1127 06-08-2017 o 00h59

Miss'ok
Alagaessia
Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej. /Sted
Miejsce: Kraina Łagodności
Wiadomości: 57

Stylizacja zrobiona na szybko, bo pod wpływem ciągle świeżych wrażeń z lektury - ostatnio niesamowicie zainspirowała mnie książka Wyznania gejszy Arthura Goldena. A że zapał mam zwykle słomiany, jak najszybciej chciałam uchwycić ten klimat. Strój nie jest zbyt bogaty, ale nie lubię przesadzać, a mam tak dużo ubrań z Chin (Japonii), że aż nie mogłam się zdecydować na coś bardziej skomplikowanego (a podobno od przybytku głowa nie boli) :P

Moja miss niewątpliwie nie przedstawia Sayuri - głównej bohaterki, bo zdecydowanie brakuje charakterystycznych, szaroniebieskich oczu. To prawdopodobnie Hatsumomo - jej piękna, ale i okrutna antagonistka, której twarzy wyjątkowo nie wykrzywia złośliwy grymas. Może, zdążając jak co wieczór do herbaciarni, gejsza ujrzała w tłumie swojego ukochanego - biednego kucharza, do którego nie ma prawa żywić żadnych głębszych uczuć, i stąd to, niecodzienne u niej, łagodne i tęskne spojrzenie.

//photo.missfashion.pl/pl/1/96/gd/76409.jpg

Offline

#1128 17-09-2017 o 12h52

Miss'Żółtodziób
Shine9
...
Wiadomości: 13

Ponieważ idzie piękna i romantyczna pora roku powstanowiłam się nią zainspirować, i tak oto powstała tzw Pani Jesień.

//photo.missfashion.pl/pl/1/97/moy/77334.jpg



Offline

#1129 05-01-2018 o 19h27

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Odkopię temat, bo mam po temu okazję i powody ;)

Jestem bardzo wdzięczna za wszystkie prezenty, jakie dostałam z okazji tegorocznej Gwiazdki. Postanowiłam, że zrobię z nich serię stylizacji (w różnych odstępach czasu, natchnienie nie wybiera) i będę je tu wrzucać ku potomności.


//photo.missfashion.pl/pl/1/99/moy/79055.jpg

Na początek klimatycznie - sylwestrowa noc, kiedy rok 1925 zamienia się w 1926. Łapiąc oddech na balu, w przerwie między wywijaniem w najnowszych, modnych tańcach, misska przechadza się po oranżerii wraz z jednym z jej adoratorów. Przed lekkim chłodem okrywa się między innymi tyłem peleryny Littelbumbelbee od Majerankowa :)



//photo.missfashion.pl/pl/1/99/moy/79193.jpg

Co prawda u nas śniegu i zimy raczej niet, ale nie przeszkadza to w zrobieniu zimowej stylizacji - panienki wybierającej się w 1900 roku na łyżwy. Była to wtedy popularna rozrywką, jako że, pomijając czystą przyjemność z sunięcia po tafli lodu, pozwalała na całkiem usprawiedliwiony fizyczny kontakt między kobietą a mężczyzną - taki zimowy, klimatyczny flircik ;)
Misska na głowie ma Kapelusz Rose od Iremi :*


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#1130 08-01-2018 o 22h03

Miss'Sensei
SoJin
Does anyone know how it makes me feels Goodbye until the day we meet again
Wiadomości: 1 030

https://78.media.tumblr.com/54a13bdda9dce407122f431744bbea38/tumblr_p298zwaV7g1v13dleo1_400.png

Założyłam te ręce i szukałam w szafie czegoś co by pasowało, bo dużo itemów nawet łączy się z ręką, jak np. siadający na niej ptak. Dotarłam prawie do końca szafy i zobaczyłam tę owieczkę owiniętą w szalik. Zakryła mi wszystkie ręce, oprócz tej głównej. No nie mogłam tak tego zostawić.

Moja miss to biedna, bezdomna kobieta, żebraczka. Jest jej niesamowicie zimno, a mimo to postanowiła pomóc temu bezbronnemu zwierzęciu. Sama niestety nie ma na to pieniędzy, więc prosi przechodniów o pomoc. Niestety, każdy ją omija i nie interesuję się losem jej i małej kózki. Kobietę zastała noc, lecz ona się nie poddaje.


https://68.media.tumblr.com/9c1102adf5450d91c2c1cdac1c0fbf43/tumblr_ok3f2zQcsJ1r4cs5io9_500.gif

Offline

#1131 21-01-2018 o 00h46

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

To może jeszcze ja pochwalę się swoimi stylizacjami (;
Jako iż jestem mega zainteresowana barokiem i rokoko (chociaż mocno składam się ku temu drugiemu), postanowiłam stworzyć coś na wzór tych epok.

//photo.missfashion.pl/pl/1/100/moy/79418.jpg



//photo.missfashion.pl/pl/1/100/moy/79419.jpg

rokoko


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#1132 27-01-2018 o 21h34

Miss'całkiem całkiem
lapin
...
Wiadomości: 87

Lubię zimę i śnieg ale... przez chwilę. Nie wiem jak dla Was ale dla mnie zima mogła by trwać tylko miesiąc, najwyżej dwa. Chciałabym już kwiaty i liście na drzewach. Wiosenna wróżka inspirowana tęsknotą za zielenią i nową pozą u Nine /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Link do zewnętrznego obrazka


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#1133 12-02-2018 o 16h50

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

lapin piękna stylizacja. Zachwyca lekkością

ja zainspirowałam się Ewą w momencie ugryzienia jabłka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

https://image.ibb.co/jwyLfn/anixa_2.png

Ostatnio zmieniony przez Anixa (12-02-2018 o 16h55)

Offline

#1134 25-02-2018 o 14h21

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Miałam już to zrobić dawno, ale lepiej późno niż wcale /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Stylizacja inspirowana słowiańskim demonem - Południcą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80060.jpg


+ Stylka inspirowana dziewczyną z początku teledysku. Już dawno ją chciałam zrobić, ale jak doszły ta nowa poza rąk to stwierdziłam, że są idealne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Szkoda tylko, że nie ma bransoletek.

//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80061.jpg


Offline

#1135 03-03-2018 o 19h21

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Stylizacja inspirowana Dominiką Egorovą - postacią z książki Jasona Matthewsa Czerwona Jaskółka

Link do zewnętrznego obrazka


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#1136 17-03-2018 o 10h04

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Yubin - twoja stylizacja bardziej zachęca mnie do przeczytania książki i obejrzenia filmu niż recenzje i trailery.


A ja tymczasem już 3 raz świętuję na MF Dzień świętego Patryka i z tej okazji robię irlandzką stylizację, w tym roku casualową.
Ach, Irlandia - Szmaragdowa Wyspa otoczona przez morze... Co prawda, zielone piwo pije się w USA, prawdzwi Irlandczycy w Irlandii zwyczajnie popiają sobie w to święto Guinnessa, ale chciałam, żeby było zielono ;)
//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80371.jpg


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#1137 31-03-2018 o 21h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

jakiś czas temu pomyślałem żeby odtworzyć tutaj ten look z undercover f/w 97 i mimo iż outfit da się łatwo odwzorować, ale gorzej już z makijażem, bo niestety salon makijażu mi szwankuje
//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80598.jpg

Offline

#1138 08-04-2018 o 01h02

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Jeju, straszne tu są pustki. Pora to zmienić! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Od początku!

SoJin, Twoja syrenka jest genialna! Sama jako mała dziewczynka oglądałam H2O. Świetny i oryginalny pomysł na stylizacje, a wykonanie po prostu MUAH! :* + mega podoba mi się połączenie kolorów.

Alagaessia, ha! mam książkę "Wyznania gejszy"! Niestety nie mam czasu teraz czytać, a i tak mam w kolejce kilka innych książek, więc aktualnie nie czytam. Stylizacja jest cudna, bardzo mi się podoba ten księżyc w tle. Robi świetną, tajemniczą aurę wokół postaci, co z kolei pasuje do opisu.

Shine9, komentuję stylizacje już sporo po jesieni, ale to nie zmienia faktu, ze wyszła Ci urocza!

Saeniver, asdfghjkl, brak mi słów, żeby wyrazić, jak bardzo mi się podobają Twoje stylizacje. Ja uwielbiam, uwielbiam historyczne stroje! A buźki twoich missek to cud miód na moje oczy. Wyglądają tak naturalnie! Mimo, że wiek XIX i XX to nie moje klimaty, to muszę przyznać, że misski są zniewalające!

Jeszcze raz SoJin. Bardzo ładna, ale też smutna stylizacja. Aż mam ochotę ją przytulić. Niemniej jednak wyszła bardzo urocza!

Chciałabym także skomentować stylizację lapin, ale się nie wyświetla. :<

Anixa, przecudowna Ewa! Uwielbiam taką dbałość o szczegóły i dopracowanie w stylizacjach! Dużo się dzieje i jest bardzo egzotycznie. ♥ Idealna.

Mizu0, oceniałam kiedyś Twoją stylizację. Uważam, że mitologia słowiańska jest bardzo mroczna. Twoja południca jest wprost fenomenalna! Mega upiorna! Aż trudno oderwać od niej wzrok!
Także bardzo mi się podoba druga stylizacja, ale muszę szczerze przyznać, że to pierwsza całkowicie zawładnęła moim serduszkiem.

Yubin, ach, postaci nie kojarzę, książki nie znam! Ale jak wszystko Twoje stylizacje - ta jest genialna. Nie jest tajemnicą, że jestem wielką fanką Twoich stylizacji.

Saeniver, jak uroczo! Aż stąd (i po tak długim czasie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png) czuć magię Dnia świętego Patryka!

@Kasia2022, wow, cóż za niespotykana stylizacja! Mam na myśli na wybiegu! ;D Oczywiście ubranko Twojej miss także ma swój urok! Od razu widać, czym się inspirowałaś, :3


To teraz moja kolej. Jako, ze jestem zakochana w męskich strojach XVIII wieku...
No, musiałam stworzyć coś na ten wzór. Niestety Nine nie dysponuje ubraniami, które mogłyby zastąpić piękny habit, więc musiałam kombinować.
Zainspirowałam się panem z filmu Maria Antonina, a także angielską modą (wolę francuską!) - panowie tam byli przezywani "macaroni". (;

//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80621.jpg

Powiem szczerze, że nigdy nie zrobiłam tak przeładowanej stylizacji!

Ostatnio zmieniony przez Sadist (08-04-2018 o 01h03)


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#1139 29-04-2018 o 16h40

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Link do zewnętrznego obrazka

Cyba nie mogę nazwać tej stylizacji cosplayem, bo nijak ma się ona do oryginału, jednak chyba mogę ją wpasować w inspiracjęTomoe z Kamisama Hajimemashita. Ogromnie żałuję, że nie ma żadnych szpiczastych pazurków do tego ułożenia rąk ;-;

oryginał



WOW! Sadist twoja stylizacja jest cudna! Mogłabym się w nią wgapiać godzinami... Proszę o więcej takich kreacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#1140 29-04-2018 o 20h25

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

Yubin napisał

http://oi65.tinypic.com/vyo0eu.jpg

Cyba nie mogę nazwać tej stylizacji cosplayem, bo nijak ma się ona do oryginału, jednak chyba mogę ją wpasować w inspiracjęTomoe z Kamisama Hajimemashita. Ogromnie żałuję, że nie ma żadnych szpiczastych pazurków do tego ułożenia rąk ;-;


No co ty, od razu go poznałam! Świetna robota. Faktycznie brakuje tych pazurków, ale mimo wszystko bardzo go przypomina. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Good Job!

Offline

#1141 03-05-2018 o 21h16

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Yubin, nie znam postaci, ale stylizacja bardzo mi się podoba. Od razu można zauważyć, że inspirowana jakimś anime xD.
Sadist, przepych bardzo i te kolory *u*. Świetnie odwzorowujesz stroje epokowe.
Saeniver, bardzo klimatyczna stylizacja i fajny pomysł co roku robić style na to święto. Ta z zeszłego roku też mi się bardzo podobała.



Ja postanowiłam zrobić Helenę Trojańską. Idealna nie jest, bo tak trochę z głowy robiłam i trochę inspirowałam się też jej postacią z filmu ''Troja'' /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81117.jpg

Ostatnio zmieniony przez Mizu0 (03-05-2018 o 21h17)

Offline

#1142 06-05-2018 o 22h37

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Elizabeth czyli The Countess z serialu American Horror Story, Hotel. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81175.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez MariaANTONINA (06-05-2018 o 22h40)


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#1143 20-05-2018 o 04h39

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Bombowa Hrabina Marii i moja sassy Liz Taylor, obie z AHS - Hotel  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/102/gd/81176.jpg


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#1144 20-05-2018 o 07h54

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Łał, dziewczyny, super wam wyszło O_O

Aż się zastanawiam, czy nie wrócić do oglądania serialu, bo odpadłam przy Cyrku, który był słabszy nawet od Czarownic :|

Ostatnio zmieniony przez Saeniver (20-05-2018 o 07h54)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#1145 20-05-2018 o 11h14

Miss'ok
Monika123451
Don't make me cry please ♥
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 69

wow cudne /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif


Natalia.

Offline

#1146 20-05-2018 o 21h11

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Przebrnęłam przez cyrk i było warto, bo po Asylum Hotel to moja ulubiona seria. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#1147 25-05-2018 o 15h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

nowe ubrania, w szczególności japoński set skojarzył mi się z sukienką Alexandra McQueena zaprojektowaną dla Bjork, tą z okładki Homogenic. mimo iż nie jest to moja ulubiona era Bjork, ale w końcu poczułem przypływ pomysłów i skleiłem prostą stylę.
//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81405.jpg

orgnialna wersja

Offline

#1148 27-05-2018 o 19h14

Miss'całkiem całkiem
lapin
...
Wiadomości: 87

Stylizacja zainspirowana postacią 002 z Darling in the Franxx, a właściwie jej młodszą, czerwonoskórą, wersją. Zaczęłam od cosplayu dorosłej - nie wyszło. Z dziecięcej tez nie byłam zadowolona bo miss jest dorosłą kobietą. Oto 002 po wszystkich wydarzeniach z serialu przybiera swoją pierwotną formę, wraca do ogrodu plantacji 13 i odpoczywa wśród kwiatów.
https://iv.pl/images/66841476374524846876.png

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#1149 28-05-2018 o 20h38

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Pojawiam się znowu z moją mroczniejszą wersją Czerwonego Kapturka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81466.jpg

Offline

#1150 29-05-2018 o 20h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

lapin, mimo iż nie znam anime, stylka jest naprawdę ładna i buźka jest wręcz idealnym odwzorowaniem z kadru. troszkę tylko mi przeszkadza ciut za obszerny dół sukienki.

Mizu0 bardzo podoba mi się klimat stylki i połączenie dekoracji, ale za to troszkę bluzka się gryzie z resztą. Makijaż jest bardzo ładny i wyraz twarzy dodaje tego klimatu niepewności.

Kilka lat temu była już publikowana stylizacja inspirowana na ten sam temat, ale w sumie po tylu latach mamy lepsze graficznie ubrania i pozy, więc zrobiłem kolejną stylizację inspirowaną Bjork, tym razem z teledysku do Pagan Poetry (którego raczej tutaj nie wstawię). Mimo iż nawet lubię Bjork, ale nie aż tak przesadnie, bardziej skupiłem się na samej sukience projekty Alexandra McQueena, którą jestem zauroczony od długiego czasu, właściwie to dłużej niż słucham Bjork! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81470.jpg

na różowym tle

Offline

Strony : 1 ... 44 45 46 47