Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 41 42 43 44 45 ... 47

#1051 17-05-2016 o 17h06

Miss'Sensei
SoJin
Does anyone know how it makes me feels Goodbye until the day we meet again
Wiadomości: 1 030

Smolarka - Na początku skojarzyła mi się stylizacja z bagnem w lesie ^^
Saeniver - Nie wyszła źle, skojarzyła mi się dziwnie z anime Kamisama Hajimemashita, ale nie wiem dlaczego.

Na pewno każdy z was może wymienić postać, która dążąc do ogromnej siły musiała coś poświęcić. Kierując się tym faktem i samym w sobie złem, które w dzieciństwie kojarzyło mi się zawsze z kolorem czarnym, stworzyłam swoją stylizację.
http://i64.tinypic.com/10p3nmd.jpg
Zła Kobieta - Kiedyś była dobra, ale zrozumiała, jak ogromną moc posiada i trochę jej się pozmieniało. Niestety musi zapłacić za tak dużą siłę - część jej włosów już osiwiała, a na twarzy pojawiły się dziwne znaki. A to dopiero początek! Moc coraz bardziej ją przepełnia.

Ostatnio zmieniony przez SoJin (18-05-2016 o 00h15)


https://68.media.tumblr.com/9c1102adf5450d91c2c1cdac1c0fbf43/tumblr_ok3f2zQcsJ1r4cs5io9_500.gif

Offline

#1052 20-05-2016 o 20h01

Miss'całkiem całkiem
Fava
ƸӜƷ
Wiadomości: 133

SoJin: Cudna stylizacja!! Jestem wielką fanką czarnych, mrocznych stylizacji więc swoją totalnie mnie kupiłaś ^^ Zmieniłabym  jedynie brwi, bo te czarne średnio pasują... Ale poza tym PIĘKNA stylizacja *.*
Smolarka: Ale prześliczna stylizacja! Taki cudny makijaż i ten kosmyk włosów zahaczony o gałązki... Po prostu CUDO!!
Saeniver: Obie stylizacje świetne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Doskonale odtworzone, każdy szczegół pasuje idealnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Szczególnie podoba mi się pierwsza stylizacja (podziwiam  za zrobienie czegoś z tą yukatą - kilka razy próbowałam, ale jakoś nie potrafiłam stworzyć czegoś oryginalnego... ).
Hetalia: Świetny pomysł z posadzeniem swojej miss na dinozaurze (przyznam szczerze i bez bicia, że nie wpadłabym na to /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png). Urzekający makijaż, po prostu tak niewinny, że stanowi cudny kontrast do tej głowy w ręce.../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Przychodzę tutaj z moim ,,Panem" Szczurem. Przemyka on nocą po ciemnych uliczkach., czai się w mrocznych zakamarkach, myszkując wszędzie. Lepiej nie wchodzić mu w drogę. Nie przejmuje się niczym, nic go nie interesuje, nie ma żadnych skrupułów i często wpada w gniew. Jedyną jego słabością jest... księżyc. Bo czyż, do złudzenie nie przypomina on sera???

//photo.missfashion.pl/pl/1/79/moy/63025.jpg



Offline

#1053 20-05-2016 o 20h44

Miss'nieobczajona
Mil082
...
Wiadomości: 17

SoJin
Mroczna stylizacja - jedne z moich ulubionych
Mysle, ze idealny stroj dla villaina do komiksów Marvela cz DC

Link do zewnętrznego obrazka

Inspiracja Krolowa Sniegu - basni Hansa Christiana Andersena


Kto nie zaznał goryczy ni razu, ten nigdy nie zazna słodyczy w niebie

Offline

#1054 20-05-2016 o 21h44

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Mil082 Ładna królowa śniegu tylko trochę fryzura i make up za współczesny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Fava fajny szczur /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#1055 01-06-2016 o 23h43

Miss'Sensei
SoJin
Does anyone know how it makes me feels Goodbye until the day we meet again
Wiadomości: 1 030

Zainspirowałam się latem. Jest ciepło, wręcz gorąco, więc każdy ma ochotę na ochłodzenie. To idealna pora by wybrać się na basen! Zjeżdżalnia z wodą daje nam dużo frajdy. No kto tego nie kocha? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
http://i68.tinypic.com/2cz979f.jpg


https://68.media.tumblr.com/9c1102adf5450d91c2c1cdac1c0fbf43/tumblr_ok3f2zQcsJ1r4cs5io9_500.gif

Offline

#1056 10-06-2016 o 21h04

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

SoJin - prześwietnie ci wyszło! Od razu widać, o co ci chodziło, naprawdę super wykorzystanie poszczególnych elementów. I cudny makijaż.


A ja, cóż... Skoro już jak kto głupi wlazłam z rozpędu przez przypadek 2 x do Nine i promocja na -50% odeszła w siną dal, postanowiłam ją przynajmniej wykorzystać. A że nowe ciuszki akurat mi przypasowały do pomysłu...

//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63805.jpg

Oto tancerka stepu irlandzkiego. Kocham tradycyjne tańce szkockie i irlandzkie, muzykę i w ogóle wszystko, dlatego, a niech to piorun, niesamowicie mnie na stylizacja cieszy i mam uśmiech od ucha do ucha.

To raczej inspiracja, niż prawdziwy kostium jako taki, bo spódniczka powinna być krótsza (chpciaż wzorowałam się też na tym, co wyskakuje w googlach po wpisaniu "irish traditional clothing"), a włosy poskręcane w loki i nawet miałam taką wersję, ale wygrała ta, w której fryzura też oddaje ruch. Dwa podstawowe elementy to zestaw, czego nie lubię, ale wydaje mi się, że nie rzuca się to jakoś bardzo w oczy. I w końcu przydało mi się to nieszczęśne niewidoczne białe tło - bo go prawie nie widać i zasłania nóżki, jest supcio.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#1057 10-06-2016 o 22h28

Miss'całkiem całkiem
Sante
We're all mad here
Wiadomości: 89

SoJin - Na prawdę prześliczna stylizacja miss. Taka delikatna ale zarazem energiczna! Od wiadomo o co chodzi, aż miło patrzeć  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Saeniver - Jak zwykle zachwycasz wykonaniem i pomysłowością.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png 
Miss wyszła świetnie i wygląda jakby właśnie była w trakcie tańca. Prawdziwa Szkotka z pięknymi rudymi włosami. Może jedynie pomyślałabym o dodaniu jakiś piegów.   /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

A o to moja stylizacja:
Link do zewnętrznego obrazka

Zainspirowana Szeherezadą i jej baśniami 1001 i jednej nocy, które opowiadała poślubionemu sułtanowi aby ratować swoje życie.

Ostatnio zmieniony przez Sante (10-06-2016 o 22h28)

Offline

#1058 10-06-2016 o 22h39

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Dziewczyny wszystkie stylizacje są ładne i nie wiem do czego by się przyczepić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#1059 14-06-2016 o 22h02

Miss'Żółtodziób
Kaja2604
...
Wiadomości: 3

A to moja cyganko-szamanka :3

//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63820.jpg

Ostatnio zmieniony przez Kaja2604 (14-06-2016 o 22h06)

Offline

#1060 15-06-2016 o 10h49

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 32

Mój strój zainspirowany jest Japonią. Niestety nie mogę go tu wstawić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png ale jest w finale,to może zobaczycie wśród finalistek xD

Offline

#1061 16-06-2016 o 01h43

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Ale dlaczego nie możesz go tu wstawić?


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#1062 17-06-2016 o 14h18

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Już jakiś czas temu zrobiłam tą stylizację no ale postanowiłam się nią pochwalić.
Bardzo lubię piratów więc się tym zainspirowałam i zrobiłam swoją piratkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png (tylko w późniejszej wersji jest bez kolczyków ale już nie mam innej fotki)

//photo.missfashion.pl/pl/1/78/gd/62062.jpg

Offline

#1063 17-06-2016 o 23h07

Miss'na całego
inna137
:3
Miejsce: Nevereverland
Wiadomości: 323

Zainspirowałam się kwiatami i w ten sposób wyszła mi ogrodniczka.
http://i67.tinypic.com/2aenj2q.jpg


https://media.giphy.com/media/pPdxU3VZ1uNk3nBDXW/giphy.gif     







Offline

#1064 18-06-2016 o 16h50

Miss'wow
Wiolecinka
...
Wiadomości: 745

Również się pochwalę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Ostatnio nawróciły mnie wspomnienia związane z Anime "Saint Seiya", więc postanowiłam zrobić coś na przykładzie Złotego Rycerza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/81/moy/64040.jpg

Co prawda jeszcze myślę jak to poprawić by miało to "ręce i nogi", ale taką pierwszą próbę jak najbardziej mogę pokazać :v
Sama kompozycja wygląda na prostą, ale jeszcze odpicuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png (Muszę.. xD)

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#1065 23-06-2016 o 20h27

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Sante - super pomysł z tym księżycem. I to hipnotyzujące spojrzenie! Świetny dobór kolorków - dzięki temu cała stylizacja jest bardzo delikatna. Gdybym uczepiła się realizmu, marudziłabym o czarne włosy - ale dzięki tym pastelowym cała styla jest bardziej eteryczna.


Dzisiaj Noc Świętojańska, którą uwielbiam, bo strasznie podobają mi się tradycje z nią związane (no i jutro są moje urodziny, więc ogólnie jest pozytywnie... xD), skleiłam więc z tej okazji odpowiednią stylizację.

//photo.missfashion.pl/pl/1/81/moy/64210.jpg

Kupalnocka, mała nocka, a
Sobótka się paliła
Poszła panna nad brzeg wody
Wieniec z ziela skleiła
Święta wodo, ja cię proszę
Nieśże mój wianeczek w dal
Który złowi go młodzieniec
Temu serce swoje dam.


To w ręku miss to najlepszy zamiennik wianka ze świeczką, jaki mogłam stworzyć :< Udajmy więc, że wszystko z nim w porządku...

Ostatnio zmieniony przez Saeniver (23-06-2016 o 21h49)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#1066 24-06-2016 o 19h34

Miss'wow
Shiawase
...
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 693

Mizu0, BARDZO podoba mi się Twoja piratka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ogólnie lubię taką tematykę (choć głębokiej wody boję się panicznie... ;_; ), więc na piratów zawsze przyjemnie mi się patrzy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Wiolecinka, co prawda tego anime nie oglądałam, ale jak spojrzałam na Twoją miss to od razu mi się z tym skojarzyło, co oznacza, że wyszło Ci świetnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Ja przychodzę... z duchem. Duchem, który już powoli wyciąga w Twoją stronę rękę, aby z uśmiechem przeciągnąć Cię na drugą stronę. Ciemną stronę. Stronę pełną wszelkich okropności tego świata.
(Wszelkie sugestie mile widziane.)

//photo.missfashion.pl/pl/1/81/moy/64246.jpg




Psst... za Tobą...


https://media.tenor.com/images/3f2532deaf58056a897a62ff0ed95d69/tenor.gif

Offline

#1067 24-06-2016 o 23h32

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Ja zainspirowałam się młodymi cygankami wróżącymi z kryształowej kuli. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png W końcu udało mi się uzbierać na ten strój, który skleiłam już jakiś czas temu, a korale od nowej gwiazdy wpasowały się jak nic!

//photo.missfashion.pl/pl/1/81/moy/64249.jpg


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

[/center]


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#1068 26-06-2016 o 16h39

Miss'całkiem całkiem
Fava
ƸӜƷ
Wiadomości: 133

Shiawase: Genialny duch!! Świetnie oddałaś jego 'duchowatość' (mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi XD). Osobiście zrobiłabym bardziej delikatny, zamazany makijaż i jakieś jaśniejsze włosy, chociaż pewnie wtedy nie pasowałoby to do tego płaszcza, który po zmianie nie pasowałby do ręki, więc po dłuższym zastanowieniu jest idealnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

MariaANTONINA: Przecudna cyganka, nie mam do czego się przyczepić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/81/moy/64297.jpg

Przedstawiam boginię, której kult już dawno stracił na swej świetności. Na świecie istnieją już tylko jej nieliczni wyznawcy, którzy ciągle wierzą w jej istnienie.



Offline

#1069 27-07-2016 o 19h05

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Razem z MariaANTONINA, zainspirowane cudownymi nowościami, postanowiłyśmy zrobić wodne istoty. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Miałyśmy umowę, że obie użyjemy jednej z ryb z kompletu "Ryby" i jakiegoś elementu z nowości. Ostatecznie Maria zrobiła cudowną pół meduzę i pół człowieka, a ja standardową syrenkę. :"D

//photo.missfashion.pl/pl/1/83/moy/65648.jpg


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#1070 29-07-2016 o 09h50

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Fava - świetna styla, pomysłowa, zwłaszcza to wykorzystanie fryzury do wyeksponowania czoła.

nivata - łooo, dziewczny, super pomysł i bardzo fajne wykonanie! Bardzo podobają mi się makijaże, które oddają charaktery (zwłaszcza u meduzki). I te soczyste kolory! Generalnie bardzo łatwo sobie wyobrazić te dwie miss jako najlepsze podwodne przyjaciółki, zwłaszcza gdy wkleiłaś je tutaj w ten sposób :)


     A ja przy coweekendowej (zwykle) zmianie stylizacji postanowiłam zrobić coś związanego z powstaniem warszawskim i przy okazji wykorzystać szarą karnację, którą mam od tygodnia. Stworzyłam więc skromne czarno-białe zdjęcie łączniczki.

//photo.missfashion.pl/pl/1/83/moy/65686.jpg

     Od dawna miałam przygotowaną wersję kolorową z mundurem, ale jakiś czas temu przeczytałam książkę "Dziewczyny z powstania" i obejrzałam króciutki filmik "Powstanie w bluzce w kwiaty" z wywiadami z uczestniczkami powstania i uderzyło mnie to, że owszem - to wszystko były bohaterki, ale też jednocześnie zupełnie zwykłe dziewczyny: Wyszłam na Powstanie jak na bal. Miałam białą bluzeczkę, na tej bluzeczce miałam kochany mój sweterek, firmy Matuszewski...

     Mimo wszystko to pod pewnym względem fascynujący okres zderzenia dawnych obyczajów i zwykłej życiowej potrzeby, która narzuca nowe wzorce - w książce był przezabawny fragment, kiedy jedna z uczestniczek opowiadała, jak to kolega wynalazł gdzieś stanik i biegł do niej radośnie krzycząc "Mam dla ciebie biustonosz!", za co dostał solidną burę od wszystkich kolegów, bo przecież tak nie wypada zwracać się do kobiety (swoją drogą ta babcia wpomina, że bardzo ucieszyła się z prezentu kolegi i było mu chłopca żal, bo biedak chciał dobrze).

Ostatnio zmieniony przez Saeniver (29-07-2016 o 09h58)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#1071 29-07-2016 o 22h50

Miss'ujdzie
Redundancja
I'm already Tracer
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 170

Luźne nawiązanie do lekarzy leczących epidemię dżumy:
//photo.missfashion.pl/pl/1/83/moy/65710.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


 

Offline

#1072 26-08-2016 o 22h45

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Link do zewnętrznego obrazka

Stylizacja inspirowana Marią Antoniną.

Link do zewnętrznego obrazka

Stylizacja inspirowana epoką wiktoriańską.

Ostatnio zmieniony przez Yubin (27-08-2016 o 11h22)


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#1073 19-09-2016 o 14h49

Miss'ujdzie
Redundancja
I'm already Tracer
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 170

Zielone nowości skłoniły mnie do stworzenia takiego o Ducha Lasu  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/85/moy/67866.jpg


 

Offline

#1074 02-10-2016 o 18h31

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Postanowiłam zająć się tworzeniem wszystkich typowo Azjatyckich stylów ubioru! Zajmie mi to zapewne sporo czasu, ale mam trofeum to nie muszę się martwić i tworzyć po jedną stylizację na dzień /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Ubranka kupione po przecenie z kuferków, do dzieła! Przychodzę z początkami.
Niestety zdjęć samych inspiracji nie wstawię, na telefonie trudniej się pisze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Decora:
//photo.missfashion.pl/pl/1/86/moy/68250.jpg
Jestem w stu procentach zadowolona, no może poza tym, że nie dało się dać kilku skarpet /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.
Bittersweet lolita:
//photo.missfashion.pl/pl/1/86/moy/68265.jpg
Makijaż wyszedł mi conajmniej dziwnie, lecz z drugiej strony styl ten ma to do siebie. Poszło gorzej, lecz jestem zadowolona.

Offline

#1075 05-10-2016 o 12h49

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

W końcu zaczęłam czytać Sagę o Ludziach Lodu, póki co mam za sobą trzy części i Sol jest super, polecam. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Czarownica chodząca swoimi własnymi ścieżkami, dumna ze swojego dziedzictwa. No to ją zrobiłam. :"D

//photo.missfashion.pl/pl/1/86/moy/68306.jpg


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

Strony : 1 ... 41 42 43 44 45 ... 47