Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 3 4 5

#101 06-02-2016 o 12h31

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 413

Mi tam wystarzy szminka (oczywiście koloru..emm..ciałowego? Xd), czarny cień i delikatnie pomalowane rzęsy (oczywiście, że rzęsy też pomaluję szminką.).


#1 soowon defender

Offline

#102 08-02-2016 o 18h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja się świetnie czułam bez makijażu kiedyś. Nie musiałam pilnować, czy mi się coś nie rozmazało przypadkiem. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jeszcze w technikum dawałam radę bez makijażu albo z delikatnym zatuszowaniem tego, co musiałam. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Co nie znaczy, że nie lubiłam wizażu. Po prostu leniwa byłam.
Obecnie pracuje zawodowo już od dwóch lat i to na swój sposób wymogło na mnie codzienny makijaż. Na studia (bo studiuje zaocznie) też się maluje. Na co dzień jednak wystarcza mi podkład, puder, jasny cień i tusz do rzęs. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Na jakieś wyjścia już wyciągam cały arsenał kosmetyków. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Szczególnie ukochałam sobie czerwoną szminkę. ;-)

Offline

#103 09-02-2016 o 19h44

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Nigdy się nie maluję. Wolę wyglądać jak największy koszmar moderacji.
Bo lubię.


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#104 10-02-2016 o 09h38

Miss'ok
Nemetona
...
Wiadomości: 54

Ogólnie raczej się nie maluję, czasem rzęsy machnę ale to okazjonalnie, choć jak czasami parzę jak ludzie potrafią się pomalować tak że są nie do poznania to też bym chciała się nauczyć, ale znając życie byłoby mi żal czasu na takie coś, wolę dłużej pospać, albo szybciej wyjść xD

Offline

#105 16-02-2016 o 18h36

Miss'nieobczajona
Aname
...
Miejsce: Tokyo
Wiadomości: 22

Ja stawiam na naturalność , da się wytrzymać ;-)


Miva_Hió

Offline

#106 27-02-2016 o 16h37

Miss'Sensei
Priscilla
...
Miejsce: Kraina Czarów
Wiadomości: 867

Też się nie maluję. Ładnie wyglądam bez makijażu, nie mam potrzeby nic tuszować, bo moja skóra nie ma skłonności do wyprysków. Myślę, że skóra też lepiej się czuje bez codziennego makijażu. Jedyne co to czasem kremuję twarz na noc.

Offline

#107 10-03-2016 o 21h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

Ja mam 15 lat, a ani razu sie nie pomalowalam /modules/forum/img/smilies/blebl.gif

Offline

#108 10-03-2016 o 21h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

w mojej szkole nawet 6 klasistki sie maluja. Ja z moja bff zawsze sie z tych malolat smiejemy. Wielce "dorosle"

Offline

#109 31-03-2016 o 19h08

Miss'ok
Mudblood
Avada Kedavra
Wiadomości: 68

Na codzień chodzę w makijażu, jednak nie przeszkadza mi gdy go nie mam.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Offline

#110 31-03-2016 o 19h25

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 413

Mellany Nie piszemy posta pod postem. Radzę zapoznać się z regulaminem forum.


#1 soowon defender

Offline

#111 27-08-2016 o 17h01

Miss'Żółtodziób
Mrowka01
...
Wiadomości: 3

Ja w sumie toleruję swoją twarz bez makijażu, ale jeśli mam gdzieś wyjść do sgl lub na miasto to wolę nie straszyć ludzi i się pomalować ^^

Offline

#112 11-05-2017 o 00h29

Miss'całkiem całkiem
Maruciałke
...
Miejsce: .
Wiadomości: 81

Nie stosuję makijażu, ale może za rok jak pójdę do średniej zacznę użytkować.

Offline

#113 11-05-2017 o 18h38

Miss'Sensei
paulineczka120
▫ ... ▫
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 948

Ja zaczełam się malować w... drugiej klasie gimnazjum. Głównie dla tego że mam uczulenie na słońce i na twarzy miałam kilka czerwonych plam . Wtedy zakryłam je kremem BB. Dopiero z czasem poszedł w ruch tusz do rzęs i szminka
Teraz ze szminki zrezygnowałam bo w sumie nie chce mi się. Jak nigdzie nie wychodzę to po domu chodzę bez żadnego makijażu! Zobaczymy może jak pójdę już do liceum w tym roku to zmienię zdanie! Kto wie!

Offline

#114 16-05-2017 o 21h33

Miss'całkiem całkiem
AEdelline
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 110

Zaczęłam się malować w technikum. I malowałam się wtedy codziennie. Podkład, kredka do oczu w jakimś ładnym kolorze, pomadka itp. I było fajnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Teraz maluję się tylko na specjalne okazje, nie dlatego, że nie lubię, ale mi się nie chce po prostu. Nie powiem, czasem zdarza mi się zaszaleć i wyjść do pracy w pełnym make-up ale zazwyczaj mi się nie opłaca, bo nie zawsze mam czas by w ciągu dnia ten makijaż poprawiać...


http://i67.tinypic.com/zjtmwy.jpg

Offline

#115 17-08-2017 o 01h29

Miss'nieobczajona
Katjja
...
Wiadomości: 43

Makijaż musi mieć każda kobieta. Robię go od 14 roku życia. Teraz, jest moda na pokreślenie urody za pomocą makijażu głównie...u kobiety powinny być wymalowane oczy i usta. To mit, że makijaż niszczy cerę ja wyglądam od 10 lat mniej niż mam. Nie bójcie makijażu to nie boli...gorsze jest siedzenie w domu z dziećmi, aby dostać 500 plus.

Offline

#116 02-09-2017 o 21h38

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

Uważam, że makijaż jest niepotrzebny, zwłaszcza, że ktoś nie ma krost, trądziku, pryszczy itp. Gdy jednak ma, to zwykły korektor wystarczy. Często jest też tak, że są takie osoby, które uważają umalowane kobiety za jakieś plastiki, a gdy nie mają makijażu, to wyzywają od brzydali. Jeśli ktoś chce się malować, to może, nic do tego nie mam. Osobiście podoba mi się najbardziej taki naturalny makijaż, albo takie popularne w Azji "na kaca". Pewnie o tym słyszeliście. Możecie mnie uznać za idiotkę, ale bardzo mi się podobają worki pod oczami. Dla mnie one dodają takiego jakby makijażu.


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#117 08-09-2017 o 22h28

Miss'nieobczajona
Katjja
...
Wiadomości: 43

Klara brałaś coś?  /modules/forum/img/smilies/sniff.gif

Offline

#118 15-09-2017 o 12h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

no witam kurwa mać chuj wam w dupy i tyle wole pis hehehehehahahhahahaha spierdalacccc

Offline

#119 07-10-2017 o 11h44

Miss'Żółtodziób
Modniara14
...
Wiadomości: 7

Heej,nie maluję się ponieważ uważam że to nie jest mi narazie potrzebne.Swietnie się czuję bez makijażu nacodzień i przynajmniej nie muszę siedzieć godzinami przed lusterkiem (śmieje się XD)  . Podziwiam osoby które perfekcyjnie go wykonują,mam nadzieję że też tak będę umiała XDXD mam 14 lat i żyje własnym szalonym życiem i pasuje mi to<3  Jednak niedługo chciałabym zacząć się malować na poważniej bo teraz tylko mascara i w sumie to tyle ...  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif
buzka! /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  //photo.missfashion.pl/pl/1/98/moy/77636.jpg

Offline

Strony : 1 ... 3 4 5