Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5

#51 09-08-2013 o 20h47

Miss'nieobczajona
Morfina
...
Wiadomości: 18

jak również nei lubię sie malować, większość dziewczyn nie potrafi nakładać makijażu i niestety wygląda to jak brzydka tapeta ze sciany nakładana szpachelką. Niestety taka jest prawda, powinnyśmy stawiać na naturalność  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Offline

#52 13-08-2013 o 23h27

Miss'na całego
Softy
World of Warcraft Player
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 393

Maluję się i jest mi z tym dobrze, nie jest to mocny makijaż bo tylko kredka eyeliner i tusz do rzęs oraz puder, czasem cień do oczu, w zależności do setu ubrań.
Nie stawiam na naturalność - głównie dlatego że makijaż mnie upiększa bez niego wyglądam... no sobie w każdym bądź razie się nie podobam.
To prawda czasami jest to męczące bo trzeba poświęcić trochę czasu na ładny makijaż - który każda laska może się nauczyć!!!! Mamy to w  genach!! - a potem na noc zawsze zmywać by się oczy nie męczyły i nie były nazajutrz mdłe, ale efekt jest warty udręki. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#53 17-08-2013 o 20h17

Miss'Żółtodziób
nanamisakura
...
Miejsce: Głogów
Wiadomości: 3

Los obdarzyl mnie nienaturalnie małymi oczami co do reszty twarzy, więc zamiast bawić się w operacje plastyczne staram się powiększyć optycznie oko makijażem, nie jest to jakiś mocny make-up (eye-liner + tusz do rzęs), ale podoba mi się.
Poza kosmetykami, które wymieniłam, używam kremu BB i ewentualnie różu. Tyle.

Offline

#54 17-08-2013 o 20h44

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

Ja mam ładne oczy, co mówi mi każdy. ;D
Usta też w porządku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Mam 12 lat więc jestem za młoda na makijaż. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Jednak lubię mieć błyszczyk bo lepiej się jakoś wtedy czuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#55 19-08-2013 o 14h35

Miss'nieobczajona
KupMiCiastko
...
Miejsce: Baśniobór ♥
Wiadomości: 47

Ja mam 12 lat i wprost nie cierpię się malować.
Poza tym jestem na to jeszcze za młoda.
W mojej klasie są tylko dwie dziewczyny, które się nie malują: ja i moja przyjaciółka.
Reszta, a jest nas w sumie 9, maluje rzęsy, powieki, nakłada podkład...
Szkoda gadać...


"Milczenie nabiera nowej jakości, gdy jedynym dźwiękiem, jest odgłos końskich kopyt..." B. Leclair

Offline

#56 19-08-2013 o 14h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

KupMiCiastko napisał

Ja mam 12 lat i wprost nie cierpię się malować.
Poza tym jestem na to jeszcze za młoda.
W mojej klasie są tylko dwie dziewczyny, które się nie malują: ja i moja przyjaciółka.
Reszta, a jest nas w sumie 9, maluje rzęsy, powieki, nakłada podkład...
Szkoda gadać...

Przeraziło mnie to, co napisałaś. Jak ja byłam w tym wieku to żadna z moich koleżanek się nie malowała. Moje koleżanki zaczęły sięgać po kosmetyki do makijażu tak około 14-15 roku życia... A od około szesnastego zaczynał się pełen makijaż, który swoją drogą co niektóre musiały zmywać w łazience na polecenie nauczycieli...
Jak to jest ze mną? Jak jest okazja to oczywiście, że lubię się pomalować. Interesuję się tym. Bawię się tym. Ale jednocześnie nie mam problemu, by się pokazać gdziekolwiek bez makijażu. Na wakacjach wcale się nie malowałam, bo szkoda mi było tracić czas. Może to kwestia tego, że nie przywiązałam się do niego aż tak bardzo...

Offline

#57 19-08-2013 o 17h08

Miss'nieobczajona
KupMiCiastko
...
Miejsce: Baśniobór ♥
Wiadomości: 47

Marzycielka93, nie tylko Ciebie to przeraża.
Niestety, większość nauczycieli nie zwraca na to uwagi...


"Milczenie nabiera nowej jakości, gdy jedynym dźwiękiem, jest odgłos końskich kopyt..." B. Leclair

Offline

#58 19-08-2013 o 17h13

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

KupMiCiastko napisał

Ja mam 12 lat i wprost nie cierpię się malować.
Poza tym jestem na to jeszcze za młoda.
W mojej klasie są tylko dwie dziewczyny, które się nie malują: ja i moja przyjaciółka.
Reszta, a jest nas w sumie 9, maluje rzęsy, powieki, nakłada podkład...
Szkoda gadać...

A ja w wieku 12 lat zaczynałam się malować i od zawsze lubiłam to robić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#59 28-08-2013 o 21h19

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

nanamisakura napisał

Los obdarzyl mnie nienaturalnie małymi oczami co do reszty twarzy, więc zamiast bawić się w operacje plastyczne staram się powiększyć optycznie oko makijażem, nie jest to jakiś mocny make-up (eye-liner + tusz do rzęs), ale podoba mi się.
Poza kosmetykami, które wymieniłam, używam kremu BB i ewentualnie różu. Tyle.

Ja używam dokładnie tego samego, eyeliner + tusz do rzęs.


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#60 28-08-2013 o 22h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja nie przepadam za toną make-upu na twarzy.Ale czasem rano(np: w okresie szkolnym) się nie wyśpię albo mam zły humor to czasem użyję korektora czy lekko się przypudruję.Przeważnie maluję się delikatnie(mam cerę tłustą więc się świeci) w weekend czyli zazwyczaj jest to niedziela /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#61 30-08-2013 o 16h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Któraś woli z make upem a któraś bez, to wszystko zależy jak sie czujemy, ja np. nie wyszłabym na ulice bez nawet lekkiego make upu

Offline

#62 30-08-2013 o 16h37

Miss'ujdzie
Persefonaa
✖ under the chaos ✖
Miejsce: Nie ma takiego Miasta
Wiadomości: 245

Ja się maluje jak wychodzę gdzieś no chyba ze mam lenia

Offline

#63 31-08-2013 o 16h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Robię makijaż zawsze, jak gdzieś wychodzę. No poza wyskoczeniem do sklepu obok czy coś /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png Podkład i tusz do rzęs zawsze musi być. Bez tego czuję się po prostu niechlujnie i mniej kobieco. Nie mówię oczywiście, że wszystkie nieumalowane dziewczyny są niechlujne! Mówię jak ja się czuję bez make-upu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Czasem do tuszu dochodzą jakieś cienie czy kredka

Offline

#64 03-09-2013 o 10h41

Miss'wow
Eldunari
Zapraszam na mojego bloga - czytaj, oglądaj, komentuj Multicoolturalną! :)
Wiadomości: 659

Staram się nie przesadzać z makijażem, bo jestem alergiczką i nawet moje ulubione naturalne kosmetyki Oriflame po wielu godzinach zaczynają podrażniać mi oczy. Wraz z latem przestawiłam się z podkładu na krem BB - mniej niszczy cerę, a prawie tak samo dobrze maskuje. Staram się używać minimum mascary, tylko tyle, żeby otworzyć oko. Latem raczej rezygnuję z cieni, a pomadkę zastępuję błyszczykiem lub kremem nawilżającym w mini słoiczku Tender Care.

Ostatnio zmieniony przez Eldunari (03-09-2013 o 10h41)


http://2.asset.soup.io/asset/1585/6050_0c95.gif

_________________________________________


Offline

#65 06-09-2013 o 21h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Używam tylko kremu BB i korektora. Stosuję je tylko ze względu na to, że mam strasznie dużo wyprysków na twarzy i czuję się pewniej z makijażem.
Na jakieś specjalne okazje - tusz do rzęs, bo mam długie, ale niestety jasne rzęsy.

Offline

#66 22-09-2013 o 13h58

Miss'ujdzie
Nimphianey
...
Miejsce: Duże.
Wiadomości: 173

Ja jestem zwolenniczką "nie noszenia tapety na mordzie" - jak widzę zwłaszcza jak jest strasznie gorąco, dziewczyny z makijażem, jak on się tak rozpływa na ich twarzy to aż mi się nie dobrze robi.

Wiadomo, każda dziewczyna choć trochę podkreśla czy usta, czy oczy - no ale róbmy to z umiarem -.- !

Wstają potem rano te "piękności" które miały dzień wcześniej idealny makijaż i wyglądają strasznie.


" Dziś będzie ten lepszy dzień, pamiętaj" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#67 23-09-2013 o 17h45

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 127

CiasteczkowyPotwór napisał

Ja się nigdy nie maluję i nie malowałam mam jeszcze na to czas pisze tak głównie ze względu na mój wiek poza tym jak oglądam jakieś toturiale makijażowe na youtube i wyciągają mascary to ja się boję żeby nie włożyła sobie tego w oko xD

też tak mam! boje się że jak robi tą linię na samym brzegu powieki to zaraz jej kredka zjedzie i będzie miała kropkę na oku albo jej ta kredka zostanie bo sie wbije.. brr koszmarna wizja :x

Ostatnio zmieniony przez Sofii22 (23-09-2013 o 17h46)


Życie jest okrutne, lecz idzie się w nim odnaleźć. Czas mknie przed siebie, ale można go zatrzymać w sercu...

Offline

#68 05-12-2013 o 17h40

Miss'na całego
Duda
Tak, pamiętam. Tak, wiem. Tak, rozumiem. Tak, mam to gdzieś.
Miejsce: Warszawskie metro
Wiadomości: 321

Nie maluję się! Nienawidzę tego uczucia a najbardziej szminki na ustach. Gdy jestem pomalowana czuję się brudna. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png A poza tym trenuję taekwondo i makijaż mi nie na rękę a przed treningiem nigdy nie mam czasu na nic. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Ostatnio zmieniony przez Duda (05-12-2013 o 17h43)


http://i60.tinypic.com/2ciik36.png

Offline

#69 27-12-2013 o 14h47

Miss'całkiem całkiem
TheSciuwa
...
Miejsce: Westeros
Wiadomości: 117

Nie maluję się. Na specjalne okazję i kiedy wiem, że nie będę nic jadła to pomaluję sobie usta błyszczykiem. Jestem w ostatniej klasie podstawówki i koleżanki z przeciwnej klasy to normalnie się malują czyli maskara i matowa pomadka bez koloru.  Moja koleżanka też maluje sobie rzęsy i kurcze kruszy jej się i kiedy ma maskarę mówię jej z rana, że jej się maskara skruszyła i pod okiem ma czarne kreski. NIC nie działa, jak robi tak robić będzie  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif


Games of Trones

Offline

#70 27-12-2013 o 17h02

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Maluję się, kiedy mam na to nastrój. Dość często używam kremu BB dla wyrównania kolorków na twarzy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png) Ale poza tym makijaż uważam za rodzaj dodatku, kreatywnej zabawy. Kiedy się pomaluję - to widać. Tworzę na mojej nijakiej twarzy swego rodzaju obrazy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Uwielbiam wyraziste, nasycone kolory i jest spora różnica między mną bez makijażu a mną umalowaną.

Offline

#71 12-02-2014 o 21h56

Miss'Żółtodziób
Sharon
...
Wiadomości: 11

Ja tak na serio zaczęłam się malować w II technikum /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png W podstawówce jeszcze będąc podkradałam tylko szminkę mamy na przyjęciach urodzinowych i malowałam z koleżankami kwiatki i serduszka na twarzy xD W gimnazjum byłam zaawansowaną chłopczycą: włosy prostowałam i wiązałam w kucyk (o zgrozo, co za bezsens), koszulka brata, bojówki i adidasy. Więc makijaż był dla mnie czymś w rodzaju jak wygrana w totolotka- niemożliwością /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Teraz maluje się co dzień do szkoły czy na jakieś wyjścia, ponieważ makijażem mogę podkreślić swoje atuty takie jak czarne oczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Jednak jak wychodzę z psem na spacer czy jadę do babci w odwiedzinach to ten podkład, puder czy cień jest dla mnie zbędny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ostatnio zmieniony przez Sharon (12-02-2014 o 21h57)


A gdy spyta cię ktoś skąd ten Krzyż na twej piersi,
Z dumą odpowiesz mu: "taki noszą najdzielniejsi!".
Bo choć mało mam lat, w mym harcerskim mundurze,
Bogu, ludziom i ojczyźnie na ich wieczną chwałę służę.

CZUWAJ!

Offline

#72 14-02-2014 o 16h03

Miss'ok
Namae
...
Wiadomości: 78

Przez całą podstawówkę i 1 oraz 2 klasę gimnazjum miałam taką samą postawę jak Sharon- włosy w kucyk, bojówki, czarne koszulki i bluzy- czyli zestaw ultra chłopczycy. Dalej lubuję się w takich rzeczach, ale ostatnio wzięłam się za siebie, żeby chłopak się jeszcze mnie nie wstydził i nabieram lvlu w malowaniu XD
Oczywiście tylko podkład i jakiś puder, nie bajeruję z prawdziwym makijażem- jedynie ukrywam nieszczęsny trądzik i przebarwienia ;-;
Tylko na jakieś imprezy- lekki błyszczyk i tusz.

Offline

#73 19-02-2014 o 12h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Osobiście maluję się na co dzień z prostego powodu: tłustej cery ze skłonnością do pryszczy. Nie mienia to jednak faktu, iż stosuję się do zasady "Najlepszy makijaż to taki, którego nie widać". Zasadę jakiś czas temu wyłożył mi, co ciekawe, mój dziadek i sprawdza się ona doskonale.

Co jednak chciałabym powiedzieć ogólnie, niezależnie od tego, czy malujemy się czy nie, nie należy zapominać o pielęgnacji twarzy. Przede wszystkim oczyszczanie i nawilżanie. Potrafi to stworzyć skórze większe cuda niż najlepszy makijaż, a co więcej, poprawia wygląd i naturalność, gdy już go nałożymy.

Offline

#74 20-02-2014 o 16h17

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Ja aktualnie ćwiczę malowanie kresek i za nic mi nie chcą wychodzić ;-;
W makijażu czasem czuję się jak barbie z kilogramową tapetą, ale to pewnie tylko dla tego że jestem nie przyzwyczajona do malowania się codziennie.
Czasami wkurzają mnie moje koleżanki z nałożonym podkładem o 3 odcienie ciemniejszym od ich karnacji. To naprawdę wygląda źle gdy szyja jest blada jak ściana, a twarz praktycznie czarna.

Offline

#75 20-02-2014 o 16h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

W pełni się zgadzam. Dużo jest takich, co skórę mają w średniej tonacji a na twarz nakładają nutellę i posypują kakao. Grunt, to dobrze dobrać kosmetyki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

Strony : 1 2 3 4 5