Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 5 6 7 8 9 ... 43

#151 19-06-2013 o 13h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Roki1235 napisał

Hej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Regulamin się kłania...ogólnie, ja mam nadzieję, że to nie bug. Nie chciałabym na następnego chłopaka przez 5 dni lub nawet więcej.

Offline

#152 19-06-2013 o 14h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nikt nie powiedział, że to jakiś bug - gra może być po prostu tak skonstruowana, żeby przypadkiem nie wyszło, że użytkowniczki mają nierówne szanse. Moim zdaniem byłoby to całkiem fair - w końcu, jeśli już są napotykane problemy ze znalezieniem chłopaka, to niech się każdy trochę pomęczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#153 19-06-2013 o 15h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Crewedka napisał

Nikt nie powiedział, że to jakiś bug - gra może być po prostu tak skonstruowana, żeby przypadkiem nie wyszło, że użytkowniczki mają nierówne szanse. Moim zdaniem byłoby to całkiem fair - w końcu, jeśli już są napotykane problemy ze znalezieniem chłopaka, to niech się każdy trochę pomęczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Fajnie by było, ja niestety na razie zaobserwowałam, że z co drugim chłopakiem mam duży problem. Chociaż od razu tylko udało mi się poderwać tego 1, potem czekałam ponad tydzień, żeby poderwać następnego, kolejny był po 3 dniach chyba no i teraz znów czekam i doczekać się nie mogę.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#154 19-06-2013 o 16h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Podsumujmy, widać, że zmienili kontakty i wiadomości, możliwe iż mogli także zmienić podrywy facetów..np. u mnie zaczeło się od tego starca i wtedy także zmienili kontakty. Według mnie chcą by ci którzy są na 20 lub innym wyższym poziomie poczekali na tych z dołu..(to tylko moje myśli).

Offline

#155 19-06-2013 o 18h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ririanne napisał

Podsumujmy, widać, że zmienili kontakty i wiadomości, możliwe iż mogli także zmienić podrywy facetów..np. u mnie zaczeło się od tego starca i wtedy także zmienili kontakty. Według mnie chcą by ci którzy są na 20 lub innym wyższym poziomie poczekali na tych z dołu..(to tylko moje myśli).

Zgadzam się - też zauważyłam że "góra" coś działa. Ciekawe, co planują na wyższych poziomach...

Offline

#156 19-06-2013 o 18h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja czuje, że to będzie coś w stylu 'wydalania pieniędzy' ale nie bądźmy tacy ciekawscy. 'Ciekawość to pierwszy stopień do bana' /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#157 19-06-2013 o 21h25

Miss'wtajemniczona
sandra88
...
Miejsce: Camelot
Wiadomości: 1 850

dobra zmienię temat ale ale czy ktoś może mi napisać kto jest po Kastaniecie, i ile czego daje ? /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif chcę już innego... /modules/forum/img/smilies/goutte.gif

Ostatnio zmieniony przez sandra88 (19-06-2013 o 21h26)


https://68.media.tumblr.com/ea717e89625bf147da9be71223bff3c8/tumblr_ocxa88MzGe1rdhap4o1_500.jpg
























































































































































































































Offline

#158 19-06-2013 o 22h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Chauncey napisał

Crewedka napisał

Zauważyłam, że osoby, które na wcześniejszych, niższych poziomach nie miały problemów ze znalezieniem chłopaków, mają problem ze znalezieniem Leonarda albo Miliardera, zaś osoby, które na samum początku spotkały się z problemami, w późniejszych poziomach radzą sobie świetnie i nie mają większych problemów ze znalezieniem partnera. Nie, żebym czyniła z tego prawidłowość, ale wystarczy przejrzeć forum by zorientować się, że "coś" w tym jest.
Ja miałam problemy z drugim i trzecim chłopakiem, czekałam na każdego po 4 czy 5 dni, a teraz Leonarda upolowałam za pierwszym razem. Teorię potwierdzę, lub obalę, gdy już za zadanie będę miała odszukać staruszka  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

W moim przypadku ta teoria się zgadza.
Pierwszych chłopaków poderwałam od razu, za pierwszym razem. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

What the...?! To teraz będę czekać 3 tygodnie na bank, bo dwóch poprzednich miałam za 1 razem. xD

A po Kastaniecie jest, o ile pamiętam, George Klonuj (czy jakoś tam). Takim blondyn co daje bodajże 500 MM.

EDIT:
Nareszcie mi się udało~! 6 dnia. Nie jest tak źle. Yuuuhu~! ^^

Ostatnio zmieniony przez Misa (20-06-2013 o 00h20)

Offline

#159 20-06-2013 o 13h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

sandra88 napisał

dobra zmienię temat ale ale czy ktoś może mi napisać kto jest po Kastaniecie, i ile czego daje ? /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif chcę już innego... /modules/forum/img/smilies/goutte.gif

Po Kastelacie ( czy jakoś tak) jest George-taki blondyn, daje nam 500MM po nim jest starzec, którego mam na całe szczęście z głowy!

Ostatnio zmieniony przez Ririanne (20-06-2013 o 13h34)

Offline

#160 20-06-2013 o 13h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Po Żorżu jest jeszcze Leonardo Carpacio. Gdzieś w sieci można znaleźć listę wszystkich chłopaków do 120 poziomu ^^

Offline

#161 20-06-2013 o 19h58

Miss'wtajemniczona
sandra88
...
Miejsce: Camelot
Wiadomości: 1 850

Kouki napisał

Po Żorżu jest jeszcze Leonardo Carpacio. Gdzieś w sieci można znaleźć listę wszystkich chłopaków do 120 poziomu ^^

racja gdzieś w internecie, ja szukałam i mi wyskakiwali jacyś nieaktualni... ale dziękuję za odpowiedzi /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif


https://68.media.tumblr.com/ea717e89625bf147da9be71223bff3c8/tumblr_ocxa88MzGe1rdhap4o1_500.jpg
























































































































































































































Offline

#162 20-06-2013 o 21h41

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

MISA! Gratulacje! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Hehe, szczęścia życzę <3

Offline

#163 20-06-2013 o 21h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

sandra88 napisał

racja gdzieś w internecie, ja szukałam i mi wyskakiwali jacyś nieaktualni... ale dziękuję za odpowiedzi /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Znam co najmniej jedną taką stronę, jeśli chcesz link, zapraszam na PW (;

Offline

#164 21-06-2013 o 00h55

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Eh, dlaczego mam wrażenie, że na starego pryka będę teraz tydzień polować? _^_ <odliczanie... start! Pierwszy dzień.>



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#165 21-06-2013 o 11h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Rosette napisał

Eh, dlaczego mam wrażenie, że na starego pryka będę teraz tydzień polować? _^_ <odliczanie... start! Pierwszy dzień.>

Ja polowałam przez 5 dni...teraz poluje na okularnika;)

Offline

#166 21-06-2013 o 14h27

Miss'na całego
prettyzuza
;):*
Wiadomości: 422

Ririanne napisał

Rosette napisał

Eh, dlaczego mam wrażenie, że na starego pryka będę teraz tydzień polować? _^_ <odliczanie... start! Pierwszy dzień.>

Ja polowałam przez 5 dni...teraz poluje na okularnika;)

ja poluje dzien 4. Mam nadzieje, ze juz jutro go dowre, bo nie dosc, ze mi sie on nie podoba, to jeszcze czekac na niego trzeba. Wstretny staruch!

Offline

#167 21-06-2013 o 14h37

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Czy jest ktoś, komu udało się go wyhaczyć za pierwszym, albo drugim razem? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Wolałabym uniknąć etapu podrywania go, ta misja jest niesamowicie płytka. Podrywanie starego pierdka dla kasy, fuuuuuuuu



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#168 21-06-2013 o 16h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Rosette napisał

Czy jest ktoś, komu udało się go wyhaczyć za pierwszym, albo drugim razem? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Wolałabym uniknąć etapu podrywania go, ta misja jest niesamowicie płytka. Podrywanie starego pierdka dla kasy, fuuuuuuuu

Niestety przygotuj się na czekanie przez wiele dni, chyba, że spotkasz go wcześniej i złapie cię traf;) (trzymam kciuki za cb)

Offline

#169 21-06-2013 o 16h20

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Ririanne napisał

Rosette napisał

Czy jest ktoś, komu udało się go wyhaczyć za pierwszym, albo drugim razem? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Wolałabym uniknąć etapu podrywania go, ta misja jest niesamowicie płytka. Podrywanie starego pierdka dla kasy, fuuuuuuuu

Niestety przygotuj się na czekanie przez wiele dni, chyba, że spotkasz go wcześniej i złapie cię traf;) (trzymam kciuki za cb)

Dziękuję, może się przydać, chociaż jak przeglądałam ten temat, to raczej marne szanse. Poprzednich chłopaków zdobywałam albo od razu, albo zaraz drugiego dnia, więc wg doświadczeń swoich poprzedniczek, czeka mnie tydzień posuchy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#170 22-06-2013 o 11h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Złapałam okularnika za drugim razem, uh..jestem happy.

Offline

#171 22-06-2013 o 14h09

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Mi przeminął drugi dzień bez pierdka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#172 22-06-2013 o 23h12

Miss'nieobczajona
Chauncey
...
Wiadomości: 25

Pierwszy dzień zakończony oczywiście nieudanym podrywem Edzia. :<

Offline

#173 22-06-2013 o 23h47

Miss'nieobczajona
Kaliana
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 37

Ja jak dotąd bez problemu, za pierwszym razem podrywałam każdego faceta. Jedyny problem miałam z tym obecnym, staruszkiem milionerem- 3 dni. Zauważyłam że im miss jest w lepszym stanie, tym łatwiej poderwać faceta. Takie mam wrażenie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png.

Offline

#174 23-06-2013 o 00h04

Miss'nieobczajona
Voda
...
Wiadomości: 39

Mam jedno pytanie dotyczące tego tematu. Otóż poszłam dzisiaj na dyskotekę i chciałam poderwać chłopaka, niestety przeoczyłam, że nie miałam pieniędzy, zarobiłam daną sumę, patrzę a tu już nie da się poderwać chłopaka. -.-
No chyba tak nie powinno być? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
Też tak miałyście?


Zapraszam na mojego bloga - wiele ciekawostek i poradników.

Offline

#175 23-06-2013 o 00h08

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Voda napisał

Mam jedno pytanie dotyczące tego tematu. Otóż poszłam dzisiaj na dyskotekę i chciałam poderwać chłopaka, niestety przeoczyłam, że nie miałam pieniędzy, zarobiłam daną sumę, patrzę a tu już nie da się poderwać chłopaka. -.-
No chyba tak nie powinno być? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
Też tak miałyście?

Ostatnio zgłaszałam to w dziale z bugami, ale nie wiem czy to jest błąd czy efekt zamierzony... Ciężko mi powiedzieć  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

Strony : 1 ... 5 6 7 8 9 ... 43