Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 ... 43

#126 17-06-2013 o 09h52

Miss'ok
Mortiana
...
Wiadomości: 74

Już mam mętlik. Również zrobiłam operacje biustu przed znalezieniem Leonarda, i dziś wybrałam się z wszystkim na maksa aby go poderwać i mi się nie udało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Czy owa operacja, miała na to wpływ?

Offline

#127 17-06-2013 o 10h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

mam 1 misje do wykonia a od dwóch dni nie moge znalezc chłopaka ;(
Chcesz znaleźć faceta, któremu podoba się chirurgia plastyczna! Idź na dyskotekę i spróbuj swojego szczęścia! to jest właśnie ta misja

Offline

#128 17-06-2013 o 14h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Prosiłabym o pomoc. Już od 5 dni nie mogę poderwać starego miliardera, słyszałam, że spotkanie chłopaka zależy od przypadku oraz dobre samopoczucie naszej Miss. Boje się, że coś jest nie tak, jak nie to proszę o odpowiedź.

Offline

#129 17-06-2013 o 15h18

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Mortiana napisał

Już mam mętlik. Również zrobiłam operacje biustu przed znalezieniem Leonarda, i dziś wybrałam się z wszystkim na maksa aby go poderwać i mi się nie udało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Czy owa operacja, miała na to wpływ?

Zapewniam Cię, że nie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Dlatego, że znałam gre to zaczelam robic operacje na pierwszych poziomach i z podrywem problemu nie było, po prostu poczekaj /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ririanne napisał

Prosiłabym o pomoc. Już od 5 dni nie mogę poderwać starego miliardera, słyszałam, że spotkanie chłopaka zależy od przypadku oraz dobre samopoczucie naszej Miss. Boje się, że coś jest nie tak, jak nie to proszę o odpowiedź.

Znajdziesz ;D gra ma to do siebie, że nie zawsze sie uda. Nie wiem jaki jest rekord szukania faceta, ale więcej niż 4dni nigdy nie czekałam
/modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif

Ostatnio zmieniony przez rkwcz (17-06-2013 o 15h20)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#130 17-06-2013 o 15h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja kiedyś chłopaka próbowałam poderwać przez 10 dni mimo, że wszystko miałam na maxa - taki pech.
Więc nie martwcie się dziewczyny, w końcu się uda  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Offline

#131 17-06-2013 o 16h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

dziękuje, poczekam. Jak będę miała z 10 dni jak ty Sophio jakoś wytrzymam. Miejmy nadzieję, że uda się szybciej;)

Offline

#132 17-06-2013 o 17h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Sophia, dzięki wielkie. Uspokoiłaś mnie tym. To okrutne, że tyle czekałaś, ale w końcu się udało, więc po prostu muszę być cierpliwa, szczególnie, że to dopiero 3 nieudany dzień. Jakoś dwóch poprzednich miałam za pierwszym razem a Kastanietę drugiego dnia, więc to dlatego tak się wkurzałam.     /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#133 17-06-2013 o 18h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Uh, wszystkich miałam za pierwszym razem poza Leonardo i teraz poluję i poluję na starego miliardera, chociaż w sumie to wolałabym go ominąć...

Offline

#134 18-06-2013 o 07h12

Miss'ok
Verse
...
Wiadomości: 72

Głupi ma zawsze szczęście...
Leonardo pierwszego dnia już był mój.


Keep calm and stay alive.

Offline

#135 18-06-2013 o 14h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Już czwarty dzień mi się nie udało. Chyba zrezygnuję z tej okrutnej gry. To nie miejsce dla pechowców. =.=

Offline

#136 18-06-2013 o 14h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie rezygnuj, ja szukałam przez 5 dni, a inna koleżanka przez 10 dni.. więc po prostu uzbrój się w cierpliwość. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#137 18-06-2013 o 15h05

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ririanne napisał

Nie rezygnuj, ja szukałam przez 5 dni, a inna koleżanka przez 10 dni.. więc po prostu uzbrój się w cierpliwość. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

No wiem, ale jak patrzę, że każda już go znalazła, to czuję się przy was jak sierota i takie ciele-mele... =.=

Offline

#138 18-06-2013 o 15h14

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Misa napisał

Ririanne napisał

Nie rezygnuj, ja szukałam przez 5 dni, a inna koleżanka przez 10 dni.. więc po prostu uzbrój się w cierpliwość. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

No wiem, ale jak patrzę, że każda już go znalazła, to czuję się przy was jak sierota i takie ciele-mele... =.=

Może masz za wysokie IQ jak dla niego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Ale tak na serio to jak tak czytam, że są problemy ze znalezieniem tego staruszka, to już się zaczynam obawiać tego poziomu gdy będę go musiała szukać D:


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#139 18-06-2013 o 15h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

u mnie było 5 dni, a u innej koleżanki 10 dni, więc to się nazywa mieć pecha. Też miałam ochotę zrezygnować, ale jednak miałam cierpliwość, co u mnie nie jest częste.

Offline

#140 18-06-2013 o 15h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

No bo najgorsze jest, gdy prawie żadnej kasy nie dostajesz, bo nikt cię nie utrzymuje a wszystko z pracy idzie na czynsz. Zostają jeszcze mini gierki, ale gdyby to było inne zadanie bez zakupu i znalezienia faceta, to bym uzbierała na następne misje. Q_Q

Offline

#141 18-06-2013 o 22h21

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: Łomża
Wiadomości: 6

Blech, ja już tydzień czekam na Leonardo, mając wszystko na maxa. No ile można...

Offline

#142 18-06-2013 o 22h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A może to bug. Coś nagle za dużo dziewczyn ma w tym samym czasie ten problem (co pewnie i tak nikt nie potwierdzi, że to bug).

Offline

#143 18-06-2013 o 23h05

Miss'nieobczajona
Chauncey
...
Wiadomości: 25

Ja dopiero dzisiaj poderwałam Leonardo, po 10 dniach czekania...
Ale w końcu się udało. Coś pechowa ta moja miss. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#144 19-06-2013 o 00h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Chauncey napisał

Ja dopiero dzisiaj poderwałam Leonardo, po 10 dniach czekania...
Ale w końcu się udało. Coś pechowa ta moja miss. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Nie tylko twoja. Coś teraz gra missfashion wystawia nas na próbę. Znowu mi się nie udało, ale w sumie to jeszcze nie 10 dni, więc pozostaje mi tylko dalej czekać. ^^''

Offline

#145 19-06-2013 o 00h40

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Mój rekord 4dni dzisiaj poszedł w niepamięć... Jak ja nienawidze jak musze czekać na chłopaka... Wszystko staje w miejscu bo pensje marne żeby na coś uzbierac no i lvl też niezaliczony...


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#146 19-06-2013 o 09h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Zauważyłam, że osoby, które na wcześniejszych, niższych poziomach nie miały problemów ze znalezieniem chłopaków, mają problem ze znalezieniem Leonarda albo Miliardera, zaś osoby, które na samum początku spotkały się z problemami, w późniejszych poziomach radzą sobie świetnie i nie mają większych problemów ze znalezieniem partnera. Nie, żebym czyniła z tego prawidłowość, ale wystarczy przejrzeć forum by zorientować się, że "coś" w tym jest.
Ja miałam problemy z drugim i trzecim chłopakiem, czekałam na każdego po 4 czy 5 dni, a teraz Leonarda upolowałam za pierwszym razem. Teorię potwierdzę, lub obalę, gdy już za zadanie będę miała odszukać staruszka  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Offline

#147 19-06-2013 o 09h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 4

Wow

Offline

#148 19-06-2013 o 09h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Roki1235 napisał

Wow

?

Otrzymujesz ostrzeżenie. Radzę zapoznać się z regulaminami, bo możesz dostać wakacje od forum.

Offline

#149 19-06-2013 o 10h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 4

Hej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#150 19-06-2013 o 11h02

Miss'nieobczajona
Chauncey
...
Wiadomości: 25

Crewedka napisał

Zauważyłam, że osoby, które na wcześniejszych, niższych poziomach nie miały problemów ze znalezieniem chłopaków, mają problem ze znalezieniem Leonarda albo Miliardera, zaś osoby, które na samum początku spotkały się z problemami, w późniejszych poziomach radzą sobie świetnie i nie mają większych problemów ze znalezieniem partnera. Nie, żebym czyniła z tego prawidłowość, ale wystarczy przejrzeć forum by zorientować się, że "coś" w tym jest.
Ja miałam problemy z drugim i trzecim chłopakiem, czekałam na każdego po 4 czy 5 dni, a teraz Leonarda upolowałam za pierwszym razem. Teorię potwierdzę, lub obalę, gdy już za zadanie będę miała odszukać staruszka  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

W moim przypadku ta teoria się zgadza.
Pierwszych chłopaków poderwałam od razu, za pierwszym razem. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 ... 43