Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#26 18-11-2013 o 18h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Przed państwem fanka pomadek ochronnych. Mam ich całą kolekcję w domu i potrafię używać wszystkich na raz. Mam też kolekcję pięknie pachnących kremów do rąk /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Niech żyją balsamy i pomadki ochronne!

Offline

#27 28-11-2013 o 14h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

hej wydłam całą kase gier mi brak chłopaka mam brzydkiego chyba kończy sie gry śwat  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif   : /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Offline

#28 11-01-2014 o 10h40

Miss'Żółtodziób
misiniujuak
...
Wiadomości: 6

Pomadki do ust u mnie są sprawdzone ponieważ nie ma u mnie dna bez posmarowania ust.Używam wszystkich pomadek np:Z biedronki,z l Lidla ,Leclerka ,Avona lub innych.Obecnie używam z Oriflame  jak na razie to się sprawdza.Jest fajna ponieważ ma odzcień jasnego różu a w środku widoczna  jest dosyć duża warstwa "Wazeliny".Kosztowała ona około:10 zł.Co do balsamów i innych dupereli mam jedną a sprawdzoną firmę:Avon.Avon nie znajdziecie w sklepach bo Avon to firma w której się zamawia.Ja zamawiam u mojej koleżanki.Ostatnio też myślałam nad kupnem balsamu do ust.Mo on dużo "wspomagaczy"dla  ust.Co do balsamów to wszystkie są dobra przynajmniej według mnie.W moim przypadku co do ust to mam duże zaufanie ale do ciała nie.Więc jak macie jakieś sprawdzone firmy balsamów to proszę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif


Ideał nie istnieje ....Taki jest świat każdy ma plusy i minusy...

Offline

#29 15-01-2014 o 16h31

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Od dziecka mam problemy z sucha skora (nogi i dlonie) + pekajace, wiecznie suche usta.
Pamietajcie zeby nigdy nie oblizujcie ust, zwlaszcza na mrozie.Wszelkiego rodzaju zapachowe lub smakowe pomadki odstawilam calkowicie... Jedyne kosmetyki ktore mi pomagaja to pomadka z Neutrogeny, pomadka Bebe (niebieska). W tzn "lepsze dni moich ust" uzywam stosunkowo nowego butter'a z nivea. Jesli nic nie pomaga to aplikuje gruba warstwe zwykkego kremu nivea na noc. Jesli maluje usta, najpierw nakladam pomadke ochronna/nawilzacjaca a dopiero potem szminke/blyszczyk /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#30 22-01-2014 o 12h22

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Jessi181 i Kochana0369- zanim zaczniecie się udzielać na forum, przeczytajcie REGULAMIN! To nie miejsce na takie pogawędki.

Co do tematu: Pomadki mam, ale używam ich jak nie zapomnę. Lubię smakowe, ale posiadam tylko takie, od których brzuch boli :C Polecam z Neutrogeny, bardzo wspomaga moją suchą (zimą) wargę. Balsamów ani kremów nie używam, dlatego się w tej sprawie nie wypowiem.

Offline

#31 01-02-2014 o 19h47

Miss'Żółtodziób
Saien
...
Wiadomości: 5

ja osobiście miałam pomadkę zapachową z Avonu, ale nie jestem pewna czy jeszcze można ją kupić. Zapach miała bodajże pomarańczowy, do tego w mocny wiatr dobrze chroniła ^__^ !

Offline

#32 05-03-2014 o 18h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 6

Potrzebuję pomocy!! Jestem tu nowa i nie wiem jak posmarować miss balsamem...
Pomógłby ktoś?? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png

Offline

#33 23-05-2014 o 21h56

Miss'całkiem całkiem
martyngga
Francja elegancja.
Wiadomości: 111

Dzisiaj kupiłam pomadko błyszczyk XD z ISANY chyba XD owoce leśne jest fajny bo posmarowałam usta 4 godz. temu i nadal mam nawilżone i ładne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png więc jak na razie to się sprawdza i jestem zadowolona, a szczególnie z ceny bo wynosi ona chyba 5 zł bodajże /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#34 26-05-2014 o 21h18

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Do ust polecam balsam Tisane, a jeśli ktoś ma problemy z naprawdę bardzo suchą i w dodatku alergiczną skórą - krem Iwostin Sensitia.

Offline

#35 30-05-2014 o 17h41

Miss'całkiem całkiem
Hyoris
Kiedy łamiesz za­sady, łam je moc­no i na dobre.
Miejsce: --Wonderland--
Wiadomości: 122

Ja używam pomadek z Nivea najczęściej, a że moje usta są wyjątkowo suche to mam jeszcze spory ich zapas. Mają ładne, owocowe zapachy i co najważniejsze pomagają. Z oriflame tak samo.

Ostatnio zmieniony przez Hyoris (30-05-2014 o 17h42)

Offline

#36 30-05-2014 o 21h28

Miss'całkiem całkiem
Olgaa8
...
Wiadomości: 86

Chodź, urzywam wielu rzeczy tg typu, moim ulubionym jest, zwykły krem z filtrem <33 Szczególnie "Bambino" - jest mega delikatny ;D


.

Offline

#37 31-05-2014 o 11h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja ostatnio na noc używam pomadki Nivea Hydro Care, która ma już swój wiek. Ale nadal dobra, odnalazłam ją niedawno. ^o^ Obłędnie nawilża! A na dzień mam balsam do ust z bielendy wiśniowy. Który też fajnie nawilża, i pozostawia na ustach lekki czereśniowy kolor. Ogólnie oba mogę wam polecić, bo są świetne, i jestem z nich zadowolona. ;D

Offline

#38 27-01-2015 o 20h49

Miss'na całego
KwaśnaJakCytryna
...
Miejsce: za małe by to upubliczniać ;)
Wiadomości: 335

A ja kupiłam ostatnio w kiosku dwie pomadki ochronne jedna o zapachu kiwi a druga - poziomki. Jak jest mróz i wychodzę na dwór to smaruje usta grubą warstwą pomadki i jest ok. Jeszcze w razie ,,W" mam zapasową w kieszeni kurtki.


Możemy mieć wszystko. Tylko nie jednocześnie.

Offline

#39 24-05-2015 o 17h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja używam LIP BUTTER z NIVEA i narazie się sprawdza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Oczywiście mam jeszcze więcej różnych pomadek balsamów itp.
Aha no i zapomniałabym...EOS. Wy co o nich sądzicie? Ja mam ten o zaoachu melon. Dobrze nawilża i pięknie pachnie i smakuje. Nie długo planuje kupić jeszcze więcej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#40 11-06-2015 o 21h01

Miss'Żółtodziób
LadyEllen
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12

ja polecam baby lips, bo chyba nikt o tym nie wspomniał /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png wazelina też jest dobra. co do kremów, używam obojętnie jakiego balsamu, czasami krem do rąk. do twarzy używam jakiegoś kremu dla dzieci i jestem zadowolona /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://33.media.tumblr.com/4a0a76d971aa4a8f8a91e272179ef7b1/tumblr_n04m0tJ7xq1tqs1heo1_500.gif

Offline

#41 13-06-2015 o 21h01

Miss'nieobczajona
animalsik4
...
Wiadomości: 23

Pomadek i balsamów mogłabym mieć milion /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Z pomadek bardzo lubię te z nivea, contrahist i dość chyba popularne ostatnio jajeczka eos /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png A co do balsamów to bardzo lubię te z Ziaji ^^

Offline

#42 21-06-2015 o 14h16

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 38

Ja osobiście pomadek posiadam przynajmniej dla mnie dość dużo, ale nie przesadnie.
Dziś w Rossmannie kupiłam moje wymarzone, pierwsze Baby Lips.
Jest to wersja standardowa, nazywa się ,,Cherry Me" ma piękny zapach, taka słodka wisienka. Pierwsze nawet nie miałam pojęcia co to za zapach, ale gdy przeczytałam słowo "cherry" to zauważyłam, że może tak troszkę tak pachnie? Opinią innych jest to, że pachnie sztuczną, słodką wisienką. Szczerze? Zgadzam się. Ale podoba mi się  to:) Następnym razem, chciałabym kupić sobie kolejny Baby Lips, w wersji Dr. Rescue ponieważ zakochałam się w tych cudnych pomadkach C: Będzie to raczej ,,Coral Crave" ponieważ ma piękny kolorek (taki jaśniutki koralowy) Oczywiście gdy będzie potrzeba, chociaż już mam ochotę zakupić sobie taką pomadkę
W swojej kolekcji posiadam także Lip Smackery, pamiętam gdy tak bardzo się cieszyłam, gdy zobaczyłam je tak tanio w Biedronce! Są to pomadki ochronne zapachowe, są w wersjach słodyczy, napojów.
Ja mam Sprite, naprawdę super "orzeźwia" (jeśli mogę to tak ująć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png) i ,,Coca-Cola Cherry" daje ona podobny kolor jak ten Baby Lips, może trochę się różni. Minusem jest to, że opakowanie jest śliczne, ale się szybko niszczy.
Mam też w swojej kolekcji tanią podróbkę EOS, który chciałabym kiedyś mieć( oczywiście oryginał!) jeśli chodzi o nią to moim zdaniem jest po prostu okropna.

Offline

#43 27-10-2015 o 18h01

Miss'na całego
ola042
...
Wiadomości: 279

Moim " podstawowym" zestawem jest EOS i malusie pudełko kremu NIVEA. Używam na noc i rankiem... Lubię również pomadki nivea czy np perfecta. Ale moim zdaniem wszystkie z wyżej wymienionych są dobre. Kremy to tylko nivea i  nic  więcej.


     
             

Offline

#44 07-11-2015 o 21h09

Miss'całkiem całkiem
Rosalinna
...
Miejsce: Iłża
Wiadomości: 124

Jeśli chodzi o mnie używam pomatki z Bebe klasycznej, średnio trzyma się na ustach i ma słodki zapach a  krem to z Love Nature z Orifname rumiankowy. Mam wrażliwą skórę a on mnie nie uczula  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


https://49.media.tumblr.com/87a3ed5f3b6cd63e0e53a28464847c5e/tumblr_o2eyywnr7x1v5dqido1_500.gif

Offline

#45 11-03-2016 o 20h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 7

Ja używam wielu produktów do ust, ale u mnie najlepiej się sprawdza lip butter z nivea o zapachu kokosowym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Jestem jak otwarta księga, tylko napisana bardzo trudnym językiem ... Jestem jak niewidzialny,tajemniczy,kruchy róży kwiat całkiem wolny tak...

Offline

#46 07-11-2017 o 15h36

Miss'wow
Bakteria
иα∂zιєנα
Wiadomości: 511

Ktoś tu żyje?

Ja używam pomadki do ust z firmy, której nie jestem w stanie zidentyfikować. Fajnie pachnie i ma ładny kolor.
Planuję zakup wiśniowej pomadki Nivea, bo wygląda świetnie na ustach

Ostatnio zmieniony przez Bakteria (07-11-2017 o 15h37)

Offline

#47 22-05-2018 o 13h25

Miss'ok
Monika123451
Don't make me cry please ♥
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 69

Ja używam do ust wazeliny.


Natalia.

Offline

#48 20-05-2020 o 15h11

Miss'ok
alisen
...
Miejsce: Seoul
Wiadomości: 59

Ja zazwyczaj zwykłych pomadek używam, nie patrze na firmę no i ten nie  znam się na tych pielęgnacjach xD


https://www.instagram.com/ali.cja1/ 

Offline

Strony : 1 2