Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#1 27-05-2013 o 17h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Chociaż sezon się już skończył, to chciałabym wiedzieć co używacie na suchą skórę i usta. Ja osobiście polecam pomadki Neutrogeny. A krem? Sprawdzam na metodzie prób i błędów. Do dziś nie trafiłam na taki, który mnie nie uczuli.

Wolicie zwykłe pomadki czy zapachowe? Jakie są Wasze ulubione ?

Offline

#2 27-05-2013 o 18h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mi szczerze mówiąc obojętnie, jaką pomadką smaruje usta o ile da się ją zjeść...
Jeśli chodzi o produkty z Neutrogeny, to chyba ogólnie, mają też najlepsze balsamy. Pamiętam, że po dwudniowym smarowaniu się smarowidłem z tej właśnie firmy efekt był taki, jak parotygodniowa kuracja zwykłym balsamem z Dove.
Co do kremów: raczej nie przykładam do tego większej wagi, byleby nawilżał.

Offline

#3 27-05-2013 o 18h17

Miss'ok
Simolka
...
Wiadomości: 78

Też polecam neutrogenę, zarówno pomadki jak i balsamy, kremy do rąk itd. Do ust ogólnie muszę używać czegoś bezsmakowego, bo inaczej oblizuje wargi.
Uwielbiam pomadki z neutrogeny i caremexu, a na noc używam maści z witaminą A. Najzwyklejsza maść dostępna w każdej aptece, a jest najlepszym kosmetykiem na wszelkiego rodzaju suchą skórę. Używam też na łokcie, które strasznie obcieram od opierania się na nich. Nie polecam pomadek z Nivei

Offline

#4 27-05-2013 o 18h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Simolka napisał

na noc używam maści z witaminą A.

Też stosuję, jak wyskoczy mi jakieś zimno/otarcie/cokolwiek. Ogólnie, to nieźle działa i ładnie pachnie. Problem jest tylko z tym, że łatwo ją o coś wytrzeć.

Offline

#5 27-05-2013 o 20h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Jeśli chodzi o usta używam carmexu, żaden inny produkt tak dobrze się u mnie nie sprawdził jak ten. Co prawda ma on swoich zwolenników i przeciwników - to zależy co kto lubi. Ja tam polecam... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#6 27-05-2013 o 20h44

Miss'nieobczajona
Hyorin
...
Wiadomości: 37

Pomadki używam wyłącznie jednej - Oeparol. Jako jedyna nie powoduje, że usta zaraz po posmarowaniu stają się na powrót suche. Ładnie natłuszcza, nawilża, pielęgnuje i ma filtr SPF. Co do kremów to używam tylko takich z filtrami przynajmniej 50. Mam dość jasną skórę, szybko "łapiącą" słońce i boleśnie opalającą się na czerwono. Dlatego chronię moją skórę jak mogę. Nie przeszkadza mi to nawet, bo od zawsze moim ideałem była blada skóra  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#7 27-05-2013 o 20h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Neutrogena. Nivea jest do niczego dla mnie

Offline

#8 28-05-2013 o 15h38

Miss'Żółtodziób
Swagg
...
Wiadomości: 8

ja nie lubie carmexu DD: usta mnie po tym jakoś szczypią i w ogole, a używam klasycznej z nivea /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Offline

#9 28-05-2013 o 20h16

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

Pomadki ochronnej na usta używam z Nivea: mleko i miód - jak dla mnie jest świetna. Oprócz tego polecam balsamy do ciała z Nivea. Do twarzy używam kremu Nivea Soft /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Na twarz krem nakładam na noc i daję go mało bo nie lubię mieć kremu na twarzy. No ale cóż. Jak trzeba to trzeba.

Ostatnio zmieniony przez Yvonne (28-05-2013 o 20h17)


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#10 30-05-2013 o 14h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Uwielbiam kosmetyki do pielęgnacji ust! Ostatnio zaopatrzyłam się w czekoladowy balsam do ust z Laury Conti w metalowym opakowaniu. Mogłabym go wąchać godzinami *.* Do tego fajnie nawilża.
Mogę polecić balsam do ust z Nivei w puszce, wariant karmelowy. Pomadki z tamtej firmy mi nie pomogły ani trochę, natomiast ten balsam - cud, miód i maliny xD Pachnie jak ciasteczka <3

Offline

#11 30-05-2013 o 20h45

Miss'całkiem całkiem
Kleopaatraa
...
Miejsce: Floryda ^.^
Wiadomości: 112

Osobiście wolę pomadki zapachowe, a co do Neutrogeny... Bardzo schlebia mi ta marka. Balsamy moim zdaniem najlepiej działają, i nie można ich równać do marek takich jak np Dove.

Offline

#12 30-05-2013 o 22h55

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Używam z Avonu z mleczkiem pszczelim i Nivea Hydro/Grapefruit.
Niestety, mam tendencję do zajadów,więc dodatkowo łykam witaminkę B/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#13 31-05-2013 o 00h29

Miss'nieobczajona
Natalia
...
Wiadomości: 32

Pomadki z Nivea szybko się ścierają z ust. Ja używam z Eveline i trzyma się bardzo długo na ustach, jak posmaruję na noc to rano jeszcze ją czuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Tylko w smaku nie dobra, więc nie polecam 'podjadaczom' xd


 

Offline

#14 31-05-2013 o 11h03

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Używałam Neutrogeny. Całkiem niezła, ale później miałam wrażenie, że nieco się popsuła.Teraz używam Oceanic AA Sensitive do skóry wrażliwej i jestem bardzo zadowolona. Carmex też dobry /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

A co do kremów/ balsamów najlepsza zwykła maść z witaminą A i jeszcze całkiem dobre jest masło do ciała bawełniane Bielendy.

Offline

#15 01-06-2013 o 19h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aktualnie posiadam : Bebe lip duo i niebieski balsam w sztyfcie o smaku miodu. Aczkolwiek , także lepiej u mnie sprawdzają się bez smakowe ( np. bebe)

Offline

#16 01-06-2013 o 19h42

Miss'nieobczajona
Cholito
...
Wiadomości: 20

Nivea lip butter raspberry rose (zapach jak budyń malinowy, mamba malinowa)
lip butter vanilla & macadamia (zapach troche jak cukier waniliowy)
Ogólnie z nivea mi odpowiadają.. Nie kupuje raczej innych, miałam z carmex ewentualnie z avonu..  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Offline

#17 01-06-2013 o 21h08

Miss'całkiem całkiem
navitte
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 158

Neutrogena w każdej postaci, uwielbiam :< A poza tym ubóstwiam pomadki smakowe, ale zaskakująco szybko mi się kończą XD


bum!

Offline

#18 15-06-2013 o 14h51

Miss'nieobczajona
Rocksana
...
Wiadomości: 17

Uwielbiam krem z avonu z mleczkiem pszczelim, ale niestety jest za bardzo perfumowany i nie mogę go używać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png na codzień używam siarkowej mocy- matujący, a na noc ziaja, krem nagietkowy. Jeżeli chodzi o balsami do ust... jestem strasznie leniwa i mi się nie chce ich używać, mam pełno balsamów, wazelin do ust, ale wszystko leży... jak już mam wysuszone usta, to smaruję je maścią z ziaji rumiankowy coś tam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Roksana

Offline

#19 15-06-2013 o 15h21

Miss'wow
Klementyna
.
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 571

Teraz stosuję pomadkę Nivea Hydro Care-jest świetna i doskonale nawilża! z tej samej firmy mam też Fruity Shine pink guava, ale ją używam sporadycznie, ponieważ na ustach wygląda trochę jak czerwona szminka, więc nie jest bezbarwna...mam jeszcze z Isany, ale ją baaardzo rzadko używam... z tego można wywnioskować, że jestem maniaczką pomadek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Co do kremu to polecam Cetaphil bo doskonale nawilża i nie uczula, jest glównie do cery wrażliwej i suchej, ale nadajs się dla każdego:)
Pozdr. /modules/forum/img/smilies/bisou.gif

Ostatnio zmieniony przez Klementyna (15-06-2013 o 15h22)


.

Offline

#20 27-06-2013 o 15h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 4

Hej jak posmarować miss kremem na opalanie ,żeby się nie spiekła na skwarka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#21 28-06-2013 o 02h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Iwka - Dostajesz ostrzeżenie. Pytania zadaje się tutaj.

Offline

#22 04-07-2013 o 10h01

Miss'ujdzie
MissJuliaDorosz
...
Miejsce: Rzeszów
Wiadomości: 203

Hmm... Pomadki ja używam pomadek z nivea. Ważne żeby była kolorowa, ładnie pachniała, czasami może żeby dało się ją polizać (owocowy smak) i najważniejsze żeby dobrze nawilżała. Wypróbowałam wiele pomadek na moich ustach i na każdej oprócz nivea się zawiodłam.
Co do kremu do twarzy to tak używam. Nie wiem jaka to marka. Krem został przywieziony z Niemiec i szczerze nie wiem jakiej on jest marki. Nazwa brzmi " bebe ZARTPFLEGE" coś mama mówi, że to jest firmy Jonsons&Jonsons. Ale tak drobnym druczkiem i kulfonami jest to na wieczku napisane, że się nie doczytam. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://fbcdn-dragon-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s128x128/851584_144885072352426_710267237

Offline

#23 18-07-2013 o 13h36

Miss'Żółtodziób
roxanne
...
Miejsce: Zabrze
Wiadomości: 7

pomadek ochronnych używam w sumie tylko zimą. Latem zawsze mam jakiś błyszczyk /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ale jeśli już, to wolę kupować pomadki nivea. Byłam bardzo zadowolona z tej o truskawkowym smaku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#24 28-08-2013 o 20h30

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

Ja używam z neutrogeny, kupiłam raz i teraz, gdy się skończy zawsze kupuję. Uwielbiam te pomadki <3

Ostatnio zmieniony przez Metropolice (28-11-2013 o 15h01)


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#25 28-08-2013 o 20h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja obecnie używam Nivea Lip Butter o wersji zapachowej wanilia i orzech makadamia. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Genialny, cudowny. Świetnie nawilża. Dobry smak. Z tego co widzę jest również wydajny. Dla mnie, na chwilę obecną, jest to produkt idealny. <3

Offline

Strony : 1 2