Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 ... 12

#126 22-10-2014 o 17h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Faktycznie ^^ Dzięki. I gratki za miejsce na podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#127 22-10-2014 o 19h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

No dobra, wypowiem się.

Uważam, że wybory są naciągane i niesprawiedliwe! Pisałam o tym rok temu i chętnie się wypowiem w tym roku~! To tylko szansa na sławę dla nadzianych do kupna tonów sukienek, graczek i to świadczy jedynie o dostaniu się do wyborów. Już dostanie się na podium zależy na szczęście od tego jak się spodoba miss, jak w zwykłych wyborach i tu nie mam nigdy szans bo nie umiem się tak świetnie ubrać do klimatu jak elita, dlatego nie mam ochoty na ten event wchodzić na wybory. Zresztą od tego muli mi internet. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ale tak z mojej strony to życzę szczęścia wszystkim, które się dostały. Tak~

Ostatnio zmieniony przez Misa (22-10-2014 o 19h40)

Offline

#128 22-10-2014 o 19h49

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

A ja na chwilę obecną nie mogę wypatrzyć żadnej faworytki w wyborach. No, dobra, Pani w bieli z pustymi oczami i skrzydłami shinigami wpadła mi w oko, no i troll (?), który pokazuje wszystkim język - te dwie kreacje są faktycznie warte zainteresowania, reszta jednak na kolana nie powala. Cóż, zwalam to na fakt, ze Halloween dopiero się zaczyna i pewnie niejedno cudeńko będzie mi jeszcze dane na defiladzie zobaczyć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#129 22-10-2014 o 19h56

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Misa, czy Ty przypadkiem w zeszłym roku statuetki nie dostałaś? ;] Zasmucę Cię, ale jeśli tak, to w tym roku już nie trafisz na podium, bo nie można głosować na laureatki z poprzedniego roku. Więc nie maurdzić tu ;]

Trolla widziałam! Zaiste zacny, bardzo mi się podoba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#130 22-10-2014 o 20h04

Miss'całkiem całkiem
Naga
...
Miejsce: Zionsville
Wiadomości: 94

Dziewczyny, czy tylko mi się wyświetla, że podium Halloween jest niedostępne, czy to tak ma być?
PS zgodnie z tym co pisze Misa faktycznie nie każdy ma szansę na podium... Szkoda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#131 22-10-2014 o 20h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Foxglove napisał

Misa, czy Ty przypadkiem w zeszłym roku statuetki nie dostałaś? ;] Zasmucę Cię, ale jeśli tak, to w tym roku już nie trafisz na podium, bo nie można głosować na laureatki z poprzedniego roku. Więc nie maurdzić tu ;]

Trolla widziałam! Zaiste zacny, bardzo mi się podoba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ależ nie, kochana Fox~ Nigdy ever nigdy nie dostałam się na eventowe podium. Ani na Halloween ani na Święta gwiazdkowe. ;]

Offline

#132 22-10-2014 o 20h34

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Dałabym sobie rękę odciąć, że Twoja niebieska stylizacja w zeszłym roku trafiła na podium O_O Nie ma to jak skleroza XD

Offline

#133 22-10-2014 o 20h43

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Ow, a u mnie na Halloween`owej defiladzie stylizacja wielkanocna. WTF? .____. jak już stworzyli wybory MH to by przynajmniej zrobili jakies porządne kryteria pojawiania się na niej, a nie - nawet nie można sobie popatrzeć na odjechane stylki innych użytkowniczek, bo tam w kołko to samo.
Naga, u mnie podium też wygasło. Chyba tak ma być ;d



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#134 22-10-2014 o 20h53

Miss'całkiem całkiem
Naga
...
Miejsce: Zionsville
Wiadomości: 94

Dzięki Steno bo już myślałam, że jakiś bug mi wskoczył /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Co do stylizacji Halloweenowych... mi często wyskakują takie, które z eventem nie mają wiele wspólnego... a nawet nic wspólnego. Więc wnioskuję, że żadnej selekcji (prócz kupna sukienek) nie ma co do defiliady MH.

Offline

#135 22-10-2014 o 20h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Również uważam, że powinny być konkretne kryteria, bo niektóre miss nie mają na sobie nic związanego z Halloween...

Offline

#136 22-10-2014 o 21h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Foxglove napisał

Dałabym sobie rękę odciąć, że Twoja niebieska stylizacja w zeszłym roku trafiła na podium O_O Nie ma to jak skleroza XD

Moja miss strollowała wtedy 3 miejsca na obok siebie na wyborach. xD
Ale została tam na krótko, bo inne miss zepchnęły ją z nich przez znienawidzony przeze mnie sposób. Mianowicie kupując więcej sukni. Mówię wam przecież, że nienawidzę tego systemu. =,=

Offline

#137 22-10-2014 o 21h15

Miss'ujdzie
Erza6
...
Wiadomości: 229

Totalnie zgadzam się z Misą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Mogliby zrobić jakiś próg jednej sukienki w szafce i osoby, które spełniają wymóg byłyby pokazywane po równo. A tak przeglądamy praktycznie jedne i te same stylizacje cały czas...
http://i60.tinypic.com/34iiovp.png

Offline

#138 22-10-2014 o 21h20

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Jak dla mnie powinni:
1) Liczyć wszystkie ubrania z eventu, nie same sukienki - niektórzy przecież wolą spodnie lub po prostu zamiast kupować kiecki wolą się skupić na dodatkach.
2) Nie wyświetlać jednej miss, więcej niż jeden raz - no litości, po kilku stronach z prześladującą mnie tą samą miss mam tak serdecznie dość tych wyborów, że momentalnie przeskoczyłam na zwykłą defiladę.
3) Nie pokazywać mi ponownie miss, na które głos już oddałam.
4) I przede wszystkim nie pokazywać miss, które z Halloween mają tyle wspólnego, co nic.


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#139 22-10-2014 o 21h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ErinBlack napisał

Jak dla mnie powinni:
1) Liczyć wszystkie ubrania z eventu, nie same sukienki - niektórzy przecież wolą spodnie lub po prostu zamiast kupować kiecki wolą się skupić na dodatkach.
2) Nie wyświetlać jednej miss, więcej niż jeden raz - no litości, po kilku stronach z prześladującą mnie tą samą miss mam tak serdecznie dość tych wyborów, że momentalnie przeskoczyłam na zwykłą defiladę.
3) Nie pokazywać mi ponownie miss, na które głos już oddałam.
4) I przede wszystkim nie pokazywać miss, które z Halloween mają tyle wspólnego, co nic.

No ależ Erin, co to byłby za zysk ze zżerania kasy z graczy gdyby nie dawali do reguł zakupu najdroższego ubrania, jaką jest suknia. Do tego jeszcze umieszczania miss nie mających wspólnego z Halloween czy tych co były już na podium, by zapchać miejsca i nie robić go mnie na te miss, które by się tam dostać będą jeszcze kupować te suknie i jeszcze i jeszcze, aż do skutku.
Toż to spisek jest taki. Heheh, no tak, tak~

Offline

#140 22-10-2014 o 21h37

Miss'na całego
Georgina
Never let me go, Damon.
Miejsce: Wroclove
Wiadomości: 262

Powiem wam szczerze, że naprawdę jest mi źle z tym, że już mnie "demokratycznie" wykluczono z defilady :v Obkupiłam się tak strasznie i chciałam pokazać tyle stylizacji, a tu pupa, nawet teraz nie wytrzymałam i się przebrałam. Trochę szkoda, że nie można walczyć dalej, ostatecznie te trofea chyba nie są aż tak istotne jak zwykła defilada, a już po jednym dniu nie mam nic z "halloweenowej" zabawy :c

Nie do końca wiem, co mam w tej grze dalej robić, jeśli misje mnie nie bawią, a deco, miss, miss halloween i miss gwiazdki załatwione... Poczekam na miss wielkanoc i walentynek, może kiedyś o tym pomyślą :v

Zgadzam się z wami co do wyboru missek - według mnie spódnice są o niebo lepsze i dają 100 razy więcej możliwości, ale na siłę każą kupować te suknie... Na szczęście te halloweenowe są całkiem okej, ale np. gwiazdka to był dla mnie koszmar.

Niech jakoś zerują te trofea, chlip :c

Ostatnio zmieniony przez Georgina (22-10-2014 o 21h39)


https://38.media.tumblr.com/ad7c58e22195b9ba0d7cc04cf8f7bc5a/tumblr_nd8pzjTuN81rzh2wpo3_500.gif

Offline

#141 22-10-2014 o 22h02

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

A może weźcie to z innej strony. Dziewczyny, które później zaczęły grę też by chciały zabłysnąć na podium. Jakby możliwość wygrywania wyborów Miss Halloween była co roku możliwa, to byśmy mogli co roku skończyć z tymi samymi laureatkami. Wybory Miss można wygrać raz, to samo z wyborami Halloween czy świątecznymi. Jak na mój gust, to chyba sprawiedliwa decyzja developerów. Ja rozumiem, że chciwość popłaca, ale serio dziewczyny, niech to ma jakieś granice dobrego smaku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

Georgina - popisz się stylizacjami w temacie o ciuchach czy klasyfikacji. Jak plebs na ogół przez resztę roku robi ;] Chyba właściwie od tego mamy te możliwości.

Jeśli chodzi o kwestię ilości kiecek do kupienia to się zgadzam - perfidne ściąganie kasy.

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (22-10-2014 o 22h05)

Offline

#142 22-10-2014 o 22h15

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Ja bym była baaardzo happy jakby wprowadzili jakieś ograniczenie liczby wyświetlania danej miss w tej defiladzie - maksymalnie, nie wiem, raz na cztery wyświetlenia? Bo oglądanie za każdym wyświetleniem jednej i tej samej miss jest skrajnie irytujące

Offline

#143 22-10-2014 o 22h15

Miss'całkiem całkiem
Evilisalive
...
Wiadomości: 123

ErinBlack napisał

4) I przede wszystkim nie pokazywać miss, które z Halloween mają tyle wspólnego, co nic.


Jestem ciekaw Twojego pomysłu na linijkę kodu, która miałaby odpowiadać za to. ;D

Offline

#144 22-10-2014 o 22h50

Miss'na całego
Georgina
Never let me go, Damon.
Miejsce: Wroclove
Wiadomości: 262

Tutaj umieszczę mój punkt widzenia odnośnie ograniczeń w defiladach - trochę tego jest, więc wrzucam w spoiler, zainteresowani sobie otworzą.



Evilisalive napisał

ErinBlack napisał

4) I przede wszystkim nie pokazywać miss, które z Halloween mają tyle wspólnego, co nic.


Jestem ciekaw Twojego pomysłu na linijkę kodu, która miałaby odpowiadać za to. ;D

Zamontować przycisk "flagowania" pod graczką. Gdy graczka się przebierze - wraca do defilady. Pierwsze co wpadło mi do głowy, pewnie można to jakoś udoskonalić (typu minimum jeden ciuch z miasteczka Halloween itd.) ^^


https://38.media.tumblr.com/ad7c58e22195b9ba0d7cc04cf8f7bc5a/tumblr_nd8pzjTuN81rzh2wpo3_500.gif

Offline

#145 22-10-2014 o 23h06

Miss'całkiem całkiem
Kaede
Królewna z drewna.
Wiadomości: 139

Ma Bimbo czy Miss Fashion raczej nigdy specjalnie się nie kryło z tym, że to przede wszystkim biznes, także mimo wszystko kryterium pod tytułem "liczba sukienek" jakoś mnie specjalnie nie gorszy/bulwersuje/szokuje.

Prawdę mówiąc, jestem trochę zdziwiona, że ubiegłoroczne Miss Halloween w tym roku nie mogą znów wygrać. Rozumiem, że w tym samym roku się nie da, ale sądziłam, że to się niejako "resetuje". Szok. Mój świat już nigdy nie będzie taki sam.

Baj de łej, skoro udało im się zakodować występy na defiladzie według liczby sukienek, to na pewno da się zrobić też dostęp dla jakiegoś minimum przedmiotów z Miasteczka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Kaede (22-10-2014 o 23h07)

Offline

#146 22-10-2014 o 23h16

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Georgina dobre wieści! Twoja miss nadal będzie pokazywać się na defiladzie, więc strój się do woli! ^^ Patrz jaką Ci radosną nowinę przekazałam <3 A jeśli trofeum nie jest takie ważne, to o co to jojczenie?  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png   Pojawiasz się na defiladzie, więc wszystko jest cacy i dzidzi, zgodnie z Twoim podejściem, że chodzi o frajdę strojenia się na defilady i trofea nie są ważne.

Pozwolisz, że bełkotu "starsze graczki są lepsze, więc zabierzemy im możliwość wygranej bla bla bla" nie skomentuję bo to... bełkot ^^ Ale sama racja. Zdrowa rywalizacja jest zdrowa, i w duchu tej oto zasady laureatki trofeum Miss Fashion czy Deco nie stają już ze sobą w szranki. Tak samo z Miss Halloween czy Miss Świąt.

Btw nie wygrywa stylizacja czy nick. Wygrywa ilość kiecek i irytująca zasada klonów miss na defiladzie ;] Tylko takie sprostowanie. No ale twórcy muszą zarabiać.

Kaede ja mam wrażenie, że kwestia zakodowania żeby pokazywało dziewczyny z jakimś minimum ciuchów Halloweenowych na sobie jest wykonalna. Ale żeby jeszcze komuś się chciało... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (22-10-2014 o 23h20)

Offline

#147 22-10-2014 o 23h39

Miss'na całego
Georgina
Never let me go, Damon.
Miejsce: Wroclove
Wiadomości: 262

Foxglove napisał


Pozwolisz, że bełkotu "starsze graczki są lepsze, więc zabierzemy im możliwość wygranej bla bla bla" nie skomentuję bo to... bełkot ^^


Jak już pisałam, niektórzy naginają wszystko tak, by pasowało im to do obrazu wymyślonej przez nich rzeczywistości... Przez całą wypowiedź starałam się przekazać, że według mnie użytkowniczki z dłuższym stażem wcale nie są lepsze od nowicjuszek i wśród "missfashionowych świeżaków" też znajduje się sporo perełek, o czym świadczą wciąż ciekawe cotygodniowe wybory Miss. Właśnie dlatego nie widzę problemu z zerowaniem trofeów, każdy miałby dalej takie same szanse, bo wyczucie stylu nie jest powiązane ze stażem w internetowej grze czy ilością statuetek - rywalizacja byłaby większa, co równa się większej frajdzie i większej ilości ciekawych stylizacji. Ale co ja tam wiem, nie wolno mi się odzywać, bo pani pseudo-ironia zaraz mnie zje za posiadanie własnego zdania.

Foxglove napisał

Ale sama racja. Zdrowa rywalizacja jest zdrowa, i w duchu tej oto zasady laureatki trofeum Miss Fashion czy Deco nie stają już ze sobą w szranki. Tak samo z Miss Halloween czy Miss Świąt.

Nie mylmy zdrowej rywalizacji z jej całkowitym brakiem, taka tam uwaga ode mnie.

Foxglove napisał

Georgina dobre wieści! Twoja miss nadal będzie pokazywać się na defiladzie, więc strój się do woli! ^^ Patrz jaką Ci radosną nowinę przekazałam <3 A jeśli trofeum nie jest takie ważne, to o co to jojczenie?  /libs/php/pun/views/smilies/roll.png   Pojawiasz się na defiladzie, więc wszystko jest cacy i dzidzi, zgodnie z Twoim podejściem, że chodzi o frajdę strojenia się na defilady i trofea nie są ważne.

Kodu nie znamy, ale nie wydaje mi się, by to było takie proste w kolejnych latach - dziś tylko raz natknęłam się w trakcie defilady na miss, której nie dało się ocenić. Tegoroczne miss jak najbardziej będą się wyświetlać przez kolejne dni, ale czy zeszłoroczne są na tych samych warunkach? Nie jestem przekonana i raczej się tego nie dowiemy.


https://38.media.tumblr.com/ad7c58e22195b9ba0d7cc04cf8f7bc5a/tumblr_nd8pzjTuN81rzh2wpo3_500.gif

Offline

#148 22-10-2014 o 23h43

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Staruchy zeszłoroczne się nie wyświetlają, bo nie możemy drugi raz kupić tych mega tanich sukienek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Graczki, których nie było albo po prostu sie nie obkupiły, mogą świecić w tym roku.

Offline

#149 22-10-2014 o 23h50

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

A nie możemy kupić tych mega drogich ? xD ... to przecież ma być ilość sukienek ... czyli jak by się miało każdą, to ciekawe co by było xD - czysta ciekawość

Offline

#150 22-10-2014 o 23h51

Miss'na całego
Georgina
Never let me go, Damon.
Miejsce: Wroclove
Wiadomości: 262

Hildee - bo tak jak mówiłam - co jest jednocześnie powodem moich narzekań na ten system - chodzi tu tylko o kasę, w każdym miejscu zastawiają pieniężne pułapki ("wiemy, że nie możesz już brać udziału w głosowaniu, ale żeby się pokazać na defiladzie koniecznie kup teraz te kiecki za 2000MM, inne ci nie zostały) </3 W prawdziwym życiu raczej nie spotykam się z takim tworem jak "zakaz uczestnictwa w olimpiadzie, gdy już raz coś wygrałeś" </3 To wcale nie jest takie proste i z pewnością na MF też by takie nie było... No ale kasa, kasa i jeszcze raz kasa. I wbrew temu co próbuje przekazać Foxglove - nie, tutaj nawet troszkę nie chodzi o coś takiego jak bycie "fair" i "dawanie innym szansy", bo nie na tym polegają konkursy, przynajmniej nie w świecie, w którym żyję ^^ Oni zwyczajnie trzepią korzyści na takich blokowaniach.


https://38.media.tumblr.com/ad7c58e22195b9ba0d7cc04cf8f7bc5a/tumblr_nd8pzjTuN81rzh2wpo3_500.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 ... 12