Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 12

#76 25-10-2013 o 20h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aria napisał

Misa napisał

Aria napisał


No faktycznie Misa, przestałaś się pojawiać w 3 egzemplarzach za każdym kliknięciem, popadasz w zapomnienie.

Nie tyle w egzemplarzach co w ogóle pomimo dużej ilości sukienek. Teraz mam 112, ale po każdych wyborach trzeba się chyba obłowić w nowe, żeby się tam pojawić. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Mnie tam się pojawiasz bez przerwy, cały dzień było aż niebiesko, może niech i inni się pokażą?

Ale sprawdzałaś też godzinę temu? Bo ja siebie nie widziałam.

Myślę, że powinni wstawiać tych co po prostu byli na tej wycieczce i robili zakupy lub doszli do jakiejś misji. Wtedy nie byłoby aż tak dużo osób, ale byliby ci, którzy bardziej pasują do tych wyborów. Nikt by nie narzekał...

Offline

#77 25-10-2013 o 21h01

Miss'całkiem całkiem
krokodo
Lis-stalker
Wiadomości: 85

Misa napisał

Aria napisał

Misa napisał


Nie tyle w egzemplarzach co w ogóle pomimo dużej ilości sukienek. Teraz mam 112, ale po każdych wyborach trzeba się chyba obłowić w nowe, żeby się tam pojawić. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Mnie tam się pojawiasz bez przerwy, cały dzień było aż niebiesko, może niech i inni się pokażą?

Ale sprawdzałaś też godzinę temu? Bo ja siebie nie widziałam.

Myślę, że powinni wstawiać tych co po prostu byli na tej wycieczce i robili zakupy lub doszli do jakiejś misji. Wtedy nie byłoby aż tak dużo osób, ale byliby ci, którzy bardziej pasują do tych wyborów. Nikt by nie narzekał...

Tak, godzinę temu też byłaś. Bardzo dużo ciebie było.

Offline

#78 25-10-2013 o 21h17

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

Rosette świetny ma strój kotka. A tak po za tym wciąż mi się wyświetla Aria, Misa, Foxglove, Krokodo, Kasyda, Kaiken a żadko jaka kolwiek inna miss. Ile żeście nakupowały tych sukienek, że zajełyście całe halloweenowe wybory?

Offline

#79 25-10-2013 o 21h18

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Nie wiem, ja tam siebie nie widuje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#80 25-10-2013 o 21h19

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Misa, póki co tylko Ty narzekasz, nikt inny nie podnosi alarmu dlatego, ze przestał się pojawiać co trzecie kliknięcie i nie zastanawia się, czy godzinę czy pół godziny czy dziesięć minut temu na pewno się wszystkim pojawił. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Dla mnie ten system jest chory - jeśli po każdym resecie głosów o 17 trzeba kupować sukienkę, żeby defilować to ja szczerze oddaję ciepłą urynę na te wybory i idę robić więcej strojów zakrwawionych paniczów i zblazowanych milordów. <3


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#81 25-10-2013 o 21h22

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Dajcie spokój, ja nie wiem co trzeba zrobić żeby faktycznie ciągle się pojawiać na tej defiladzie. Osobiście rzecz biorąc kupiłam już kiecki jakie chciałam, teraz interesuje mnie wreszcie zobaczyć jakie są spódnice czy buty (jeszcze nawet nie rzuciłam okiem). Nie będę kasy wydawać na kiecki, byle się wyświetlać. Toż to łapówka!

Offline

#82 25-10-2013 o 21h23

Miss'całkiem całkiem
krokodo
Lis-stalker
Wiadomości: 85

Nie mam aż tak dużo sukienek, na pewno nie 100 :<. Fajnie by było wygrać, ale też nie mam zamiaru wykupywać wszystko z Niny, żal mi kasy... Wolę coś przeznaczyć na meble i dekoracje. Najczęściej wyświetla mi się zabójca. Albo ninja. Ktoś z mieczem w każdym razie i na czarno.

Aha, to Foxglove : P.

Ostatnio zmieniony przez krokodo (25-10-2013 o 21h24)

Offline

#83 25-10-2013 o 21h30

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Toż to zabójca, czyli ja XD Odnoszę wrażenie, że ja i maska zakochałyśmy się w sobie na amen i weźmiemy na dniach ślub XD
Wybaczcie nachalność, aż tak się w te kiece nie obłowiłam O_O

Offline

#84 25-10-2013 o 21h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Misa napisał

Aria napisał

Misa napisał

Nie tyle w egzemplarzach co w ogóle pomimo dużej ilości sukienek. Teraz mam 112, ale po każdych wyborach trzeba się chyba obłowić w nowe, żeby się tam pojawić. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Mnie tam się pojawiasz bez przerwy, cały dzień było aż niebiesko, może niech i inni się pokażą?

Ale sprawdzałaś też godzinę temu? Bo ja siebie nie widziałam.

Ja cię widzę, co tylko wejdę i to w dużym natężeniu, więc raczej jesteś. Co jak co, ale chyba te 112 sukienek przynosi efekty... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Trochę nie czaję tej zabawy z sukienkami i sensu poza czysto marketingowym nie widzę. ^^

Ostatnio zmieniony przez Kasyda (25-10-2013 o 21h34)

Offline

#85 25-10-2013 o 21h35

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Mi najczęściej objawia się Kasyda, Misa, Fox, trójoki chochlik z księga i jakaś hybryda z łapami lwa i nogami wodnika. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png I kurcze, o ile te kreacje są naprawdę śliczne to SIO Z DEFILADY, chcę obejrzeć inne stylówki! XD


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#86 25-10-2013 o 21h38

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

przynosi, przynosi i to spore. Ja ma ledwie 70 a misa 112 i co chwila ja widze aż szału dostaje. Cała defiliada jest niebieska. Misa więcej nie kupuj bo już wogule nikt tam nie będzie oprócz ciebie.

Offline

#87 25-10-2013 o 21h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

dortnana napisał

przynosi, przynosi i to spore. Ja ma ledwie 70 a misa 112 i co chwila ja widze aż szału dostaje. Cała defiliada jest niebieska. Misa więcej nie kupuj bo już wogule nikt tam nie będzie oprócz ciebie.

Czekaj, co?! Ja widzę powtarzające się ciągle inne uczestniczki a siebie co parę przewinień, ale nie że plądruję całą defiladę. Może każdy ma inny wgląd u siebie.
A kupować raczej nie zamierzam, bo wykosiłam nie tylko siebie, ale i matkę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#88 25-10-2013 o 21h47

Miss'całkiem całkiem
Evilisalive
...
Wiadomości: 123

Sprawiedliwe czy niesprawiedliwe... Ale co innego miałoby kwalifikować do pojawienia się w wyborach? Impreza halołinowa jest raz w roku i tylko raz w roku tylko kilka missek może zdobyć podium, więc czasu na normalne eliminacje nie ma, a graczy jest dużo, zwłaszcza na francuskiej wersji gry. Też mi się wydaje to być dziwacznym kryterium, ta cała ilość sukienek, ale przynajmniej dostają się tam osoby zaangażowane w grę, a nie przypadkowe jak na defiladzie, a gra przy okazji zarabia. We francuskiej wersji jest mniej klonów, więc śmiga to tam lepiej.

Offline

#89 25-10-2013 o 21h48

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

Misa napisał

dortnana napisał

przynosi, przynosi i to spore. Ja ma ledwie 70 a misa 112 i co chwila ja widze aż szału dostaje. Cała defiliada jest niebieska. Misa więcej nie kupuj bo już wogule nikt tam nie będzie oprócz ciebie.

Czekaj, co?! Ja widzę powtarzające się ciągle inne uczestniczki a siebie co parę przewinień, ale nie że plądruję całą defiladę. Może każdy ma inny wgląd u siebie.
A kupować raczej nie zamierzam, bo wykosiłam nie tylko siebie, ale i matkę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Najwidoczniej twoja mis lubi robić mi psikusa.

Offline

#90 25-10-2013 o 22h26

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Evilisalive napisał

Sprawiedliwe czy niesprawiedliwe... Ale co innego miałoby kwalifikować do pojawienia się w wyborach? Impreza halołinowa jest raz w roku i tylko raz w roku tylko kilka missek może zdobyć podium, więc czasu na normalne eliminacje nie ma, a graczy jest dużo, zwłaszcza na francuskiej wersji gry. Też mi się wydaje to być dziwacznym kryterium, ta cała ilość sukienek, ale przynajmniej dostają się tam osoby zaangażowane w grę, a nie przypadkowe jak na defiladzie, a gra przy okazji zarabia. We francuskiej wersji jest mniej klonów, więc śmiga to tam lepiej.

Evil możesz mieć w 100% rację.
A,że u nas mało jest graczek ONLINE,więc stąd taki trolling

PS:zauważyłyście,że głosujecie jeszcze raz na tą samą osobę? Bo mi się tak już zdarzyło,oddać głos kilka razy na tą samą miss. (nie wiem czym to idzie,ale chyba chodzi tu o zmianę dodatku/całej stylizacji?)-mogę być w błędzie.

Ostatnio zmieniony przez YooSti (25-10-2013 o 22h29)


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#91 25-10-2013 o 23h11

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

A ja w końcu jestem na tej defiladzie ... jakaś masakra była z tym kupowaniem ciuszków do 20 misji a teraz stoję na 25 xD ...
I mi się często trafiały, że 3 takie same i weź tu wybieraj

Offline

#92 25-10-2013 o 23h58

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

YooSti napisał

Evilisalive napisał

Sprawiedliwe czy niesprawiedliwe... Ale co innego miałoby kwalifikować do pojawienia się w wyborach? Impreza halołinowa jest raz w roku i tylko raz w roku tylko kilka missek może zdobyć podium, więc czasu na normalne eliminacje nie ma, a graczy jest dużo, zwłaszcza na francuskiej wersji gry. Też mi się wydaje to być dziwacznym kryterium, ta cała ilość sukienek, ale przynajmniej dostają się tam osoby zaangażowane w grę, a nie przypadkowe jak na defiladzie, a gra przy okazji zarabia. We francuskiej wersji jest mniej klonów, więc śmiga to tam lepiej.

Evil możesz mieć w 100% rację.
A,że u nas mało jest graczek ONLINE,więc stąd taki trolling

PS:zauważyłyście,że głosujecie jeszcze raz na tą samą osobę? Bo mi się tak już zdarzyło,oddać głos kilka razy na tą samą miss. (nie wiem czym to idzie,ale chyba chodzi tu o zmianę dodatku/całej stylizacji?)-mogę być w błędzie.

Miałam identycznie i też nie wiedziałam o co chodzi D:
Co do ilości sukienek to trzeba ich naprawdę dużo nakupować żeby nie zejść z defilady...
Po jakiś 2-3 godzinach można kompletnie zginąć.

Offline

#93 26-10-2013 o 00h51

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Na tyle razy, na ile zerknęłam na defiladę, nie widziałam siebie ani razu. Możliwe, że dlatego, że samych kupionych kiecek mam 13 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png bardziej skupiłam się na bluzkach i spódnicach, a nie wiem, jak się liczą te za zaliczone poziomy. Ale w zasadzie mało mnie bolą te wybory, rzucam wszystkim sercami co jakiś czas i tyle. Skoro ja się nie dostaję, to chociaż popunktuję innym, za wytrwałość w tych zakupach.

Dortnana, dziękuję pięknie! Chociaż ten strój przez cały dzisiejszy dzień tyle razy ewoluował, że nawet nie wiem którą wersję miałaś wtedy na myśli xD

Ostatnio zmieniony przez Rosette (26-10-2013 o 00h51)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#94 26-10-2013 o 01h16

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

ja za bardzo nie zauważam różnicy. No jeżeli zmieniałaś jakieś dodatki, ale widziałam czarno białego kotka z zielonymi dodatkami tak jak teraz, więc nie wiem co ty tam zmieniałaś. Masz orginalny strój.

Offline

#95 26-10-2013 o 18h06

Miss'całkiem całkiem
Alyssa
...
Wiadomości: 146

Pierwsze miejsce w dzisiejszych wyborach jest piękne, bardzo mi się podoba. I pierwszy raz widzę jak szarfa nie niszczy stylizacji, a nawet pasuje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Reszta też niczego sobie, a tu już bardziej pomysły od estetyki mi podeszły.

No i dzisiaj mi się wcale nie powtarzają panie na defiladzie. Czyżby coś naprawili? A może wszyscy mają już tonę sukienek?

Offline

#96 26-10-2013 o 18h08

Miss'Super Miss
chorino
...
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 3 752

Alyssa napisał

Pierwsze miejsce w dzisiejszych wyborach jest piękne, bardzo mi się podoba. I pierwszy raz widzę jak szarfa nie niszczy stylizacji, a nawet pasuje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Reszta też niczego sobie, a tu już bardziej pomysły od estetyki mi podeszły.

No i dzisiaj mi się wcale nie powtarzają panie na defiladzie. Czyżby coś naprawili? A może wszyscy mają już tonę sukienek?

Albo fart, mi się nadal 3 panie ciągle powtarzają.


  //photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48157.jpg

Offline

#97 26-10-2013 o 20h02

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/9892.jpg

Niech mi ktoś powie; who is this?
Bardzo mi się podoba i to spojrzenie,awww


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#98 26-10-2013 o 20h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A to nie przypadkiem Kaede?

Offline

#99 26-10-2013 o 20h31

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Kouki rzeczywiście to Kaede.


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#100 26-10-2013 o 20h35

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

no też się zainteresowałam i też chce te oczy, ale muszę czekać na Emily. buuu... Nawet nie wiadomo czy uda mi się ją upolować, ale Kaede brawa za świetny pomysł

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 12