Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 5 6 7 8 9 ... 12

#151 22-10-2014 o 23h56

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Ja nie mogę, Scarlet, bo mnie tak potwornie nie stać XD Nie sprawdzę ;_;

A btw, tak wracając do tematu wyborów i bulwersie na stylizacje, które nie mają z halloween prawie nic wspólnego:

//photo.missfashion.pl/pl/1/38/moy/29607.jpg
Dziewczyna na różowo ma misia i fryzurę z halloween, a nie jest w ogóle halloweenowa. Jakby wtedy to zakodować, by nie wyskakiwała?

Georgina - no wiesz... jakbym ja była deweloperką takiej gry i bym zwietrzyła szansę na biznes, to też bym ustanawiała zasady, by trzepać kasę. To ich praca i ci ludzie na tym zarabiają, nie możemy mieć do nich pretensji, że nie robią czegoś społecznie.

Poza tym... Niech się nówki wykażą, mi się dobrze na nie patrzy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#152 23-10-2014 o 00h01

Miss'na całego
Georgina
Never let me go, Damon.
Miejsce: Wroclove
Wiadomości: 262

Według mnie powinien się znaleźć ten przycisk "flagowania", by takie sytuacje eliminować. Patrząc na to okiem programisty - no... powodzenia z pisaniem formuł. Niby można by to było zrobić na zasadzie - sukienka wpuszcza nas na defiladę, spódnica też, ale bluzka musi być połączona z jakimiś dodatkami z halloween, więc tu potrzebne by były 3 elementy etc... Nie widzę tego kompletnie, to by się zupełnie nie sprawdziło.

Ciąg dalszy tej cudownej rozmowy z Foxglove przenoszę na PW, reszcie użytkowniczek raczej nie muszę 40 razy pisać tego samego, bo potrafią czytać ^^

Ostatnio zmieniony przez Georgina (23-10-2014 o 00h12)


https://38.media.tumblr.com/ad7c58e22195b9ba0d7cc04cf8f7bc5a/tumblr_nd8pzjTuN81rzh2wpo3_500.gif

Offline

#153 23-10-2014 o 00h01

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Nie no, w zwykłej defiladzie żeby się pojawić też trzeba kupować drogie kiece, oczywiście  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png A tam się pojawiamy wszystkie, więc serio, ktoś mi wyjaśni o co to tupanie nóżką? Trofea się nie liczą, więc jest mi ktoś w stanie powiedzieć  skąd te foszki? ;] No chyba, że ktoś jest aż takim megalomanem, że musi widzieć trzy kopie swojej miss na jednej stronie. To wtedy rozumiem i kajam się. W końcu są przypadki ludzi zakochanych w sobie ;]

Georgina więcej nowości dla Ciebie! MissFashion to nie jest prawdziwe życie! O matko, ale ja Ci dzisiaj newsów sprzedałam, no z emocji chyba nie zaśniesz <3

Reasumując już zupełnie nieironicznie (polecam z zapoznaniem się ze słownikową definicją  słów "pseudo" oraz "ironia". Zapobiegnie to niepotrzebnemu robieniu z siebie głuptaska) - chcąc się pochwalić stylizacją mamy klasyfikację, wątki na forum i pojawiamy się wszystkie w regularnej defiladzie. Teraz możemy wszyscy dać sobie buzi i rozejść się w pokoju <3

Scarlet, ilość kasy jaką trzeba by wydać na wszystkie kiecki to chyba taka kwota, że bym mogła zasłabnąć XD Więc to chyba jedynie odległe, acz nieosiągalne na razie marzenie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Chociaż widuję dziewczyny, na które nie można głosować, więc istnieją hardkorowcy!

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (23-10-2014 o 00h03)

Offline

#154 23-10-2014 o 00h12

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Taa pamiętam z tamtego roku, jak kupiłam wszystkie tanie sukienki, a potem kupiłam droższe... alee ja głupia byłam xD ... chociaż wcale mi się te tanie sukienki nie podobają, a te drogie tak, ale tyle kasy na jedną sukienkę ? będę mieć za taką cenę tyle dodatków w różnych kolorach xD...
I nie ma o co się sprzeczać ... Z miłą chęcią sama bym wystartowała w tych wyborach, bo to jednak jakaś motywacja dla starszych stażem graczek xD ... ale cóż stylizacjami mogę się pochwalić w wątku - oceń miss xD

Offline

#155 23-10-2014 o 07h30

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

Lol przeglądając z samego rana defiladę w wyborach miss halloween trafiłam na swoją misskę, co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem, gdyż nie ma zbyt dużo sukienek ;/ Ale tak czy siak to miłe doznanie jest <3


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#156 23-10-2014 o 11h19

Miss'całkiem całkiem
Verite
...
Wiadomości: 131

W sumie też jestem trochę zdziwiona, bo rano ktoś podesłał mi info w wiadomości, że widzi moją miss na halołinowej defiladzie. A sukienki mam dokładnie dwie, bo (pomna doświaczeń zzeszłorocznych wyborów świątecznych - jestem zajawiona na cukierkowe Boże Narodzenie, Halloween to nie do końca moja bajka - bardzo próbowałam dostać się na defiladę i udało mi się pokazać tam tylko przez jeden dzień) zupełnie olałam sprawę i kupiłam tylko to, co naprawdę mi się spodobało i czego miałam ochotę użyć do stylówek. Czyżby wszyscy byli już tak obkupieni, że próg sukienkowy naturalnie spadł? <3

Offline

#157 23-10-2014 o 11h37

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Hymm... Ja siebie też raz na tej defiladzie spotkałam. Ale było zaskoczenie! <3 A sukienek kupiłam... No nie wiem... Może tak z pięć? Tylko z misji ze 40 dostałam xD Więc może te z misji też się wliczają? No bo fakt - na misje kaske też trza wydawać, nie?


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#158 23-10-2014 o 12h21

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Ja nawet nie wiedziałam, że się przewinęłam wczoraj przez defiladę i gdyby nie Hildee, pewnie bym była przekonana, że ani raz się na niej nie pojawiłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Co nie zmienia faktu, że przez to, że jestem wybitnie biedna w tym roku, a do tego święta tuż tuż, kupiłam z sukienek tylko to, co musiałam z misji. Być może szarpnę się na jedną sukienkę Swang na sam koniec, jeśli mi cokolwiek zostanie z MM, ale raczej się nie łudzę. Z tego powodu w tym roku pewnie nie przewinę się już więcej przez defiladę halloween, ale w sumie niespecjalnie mnie to boli- lubię oglądać innych, czasem można się zainspirować pomysłowością reszty graczek i pozachwycać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#159 23-10-2014 o 12h38

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

//photo.missfashion.pl/pl/1/38/moy/29724.jpg
Nie wiem kim jest ta ślicznotka, ale jestem zachwycona tą stylizacją ^^ Nie ma to jak być ubranym od stop do głów na różowo i stworzyć klimatycznie pasującą do Halloween stylizację. Wygląda jak creepy laleczka z horrorów. Szacun i trzymam kciuki za podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/38/moy/29725.jpg
Tu natomiast nie na Halloweenowych elementów, ale to przecież Lydia Deetz z Beetlejuice <3 Absolutna rewelacja i przyznam szczerze, szkoda by było gdyby osoby bez ciuchów z Halloweenowego Miasteczka były wykluczanie z wyborów. Wtedy takie perełki by nas mijały, a stylizacja przecież ewidentnie w duchu Halloween /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#160 23-10-2014 o 12h41

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

Fox - różowa laleczka to Chantee i tak, zdecydowanie, mimo różu jest szalenie niepokojąca /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

A Lydię też zauważyłam, jeszcze tylko Beetlejuice'a z prawdziwego zdarzenia brakuje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#161 23-10-2014 o 12h47

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Ach, Chantee! Dzięki wielkie za informację /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png A nie wiesz kto jest cudną Lydią? ^^

My z Lil w zeszłym roku walnęłyśmy Lydie i Beetlejuice'a wersje ślubne (z tą kuriozalną, czerwoną kiecką XD). Gdzieś się te stylówki pewnie plączą w cosplayach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#162 23-10-2014 o 12h54

Miss'Żółtodziób
Lacie
...
Miejsce: Sablier
Wiadomości: 7

Ta cudowna Lydia to Itasagi.


https://pbs.twimg.com/media/BovhT1DIIAAHnYM.png

Offline

#163 23-10-2014 o 12h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Fox, obie Panie od wczoraj wiszą na forum. Jedna w cosplayach, druga w inspirowanych. Panna Lydia to Itasagi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png jest tak charakterystyczna, że z miejsca wiadomo o kogo chodzi. Szacun za wykonanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#164 23-10-2014 o 13h03

Miss'całkiem całkiem
Chantee
...
Wiadomości: 142

Jeej, nie dość, że tyle miłych słów, to jeszcze od samego guru! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Dzięki dziewczyny!

W ogóle nie spodziewałam się, że trafię na halloweenową defiladę, bo kupiłam może ze trzy sukienki + to co do misji, ale widzę, że dzisiaj większość dziewczyn ma podobnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

PS Fox, pamiętaj, że ja czekam na Twoją wersję White Walkera /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/38/gd/29726.jpg
Świąteczna kraina: misje i GWIAZDY już na blogu! Dodatkowo: święta u autorek - nie przegap! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#165 23-10-2014 o 13h05

Miss'całkiem całkiem
Itasagi
...
Miejsce: Toruń
Wiadomości: 168

Łaa, pierwszy raz zostałam zauważona przez opinię publiczną i od razu takie miłe opinie się posypały..! Dziękuję bardzo <3

Ps. Może ktoś chce być moim Beetlejuice'm? Nie obraziłabym się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#166 23-10-2014 o 13h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Właśnie zobaczyłam jedną stylizację na defiladzie 20 razy i uznałam, że dalej nie przeglądam. Była na każdej stronie przynajmniej raz, zazwyczaj trzy. Te wybory są takie fascynujące...

Offline

#167 23-10-2014 o 13h32

Miss'całkiem całkiem
BonnieBennett
the baddest female
Wiadomości: 94

Tak mnie to korci, żeby spytać, czyja to pani:
Link do zewnętrznego obrazka
Bo usiłuję się od dłuzszego czasu dokopać jakichś perełek w defiladzie, a ona mnie prześladuje na każdej stronie w wersji x2 albo nawet x3 xD


https://33.media.tumblr.com/d4268c29a3c74dc7a5dea463627f3cf2/tumblr_nunkcfNan91sgqdobo1_540.gif

Offline

#168 23-10-2014 o 13h42

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Pogrzebałam w kodzie i wychodzi na to, ze to Eldan. Cóż, chyba trzeba polować na inne stylówki w zwykłej defiladzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#169 23-10-2014 o 13h57

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

tez nie wiem o co chodzi...ale bez sensu teraz przegladac defilade /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#170 23-10-2014 o 14h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Eldan prześladowała mnie na promenadzie tyle razy, aż w pewnym momencie pomyślałam że mi się wybory zacięły
//photo.missfashion.pl/pl/1/38/moy/29728.jpg
Ten widoczek razy kilka z rzędu w tej samej konfiguracji ;]
Udało mi się jednak dzisiejszego dnia  w końcu trafić na stylizację, która odpowiada moim gustom.  //photo.missfashion.pl/pl/1/38/moy/29729.jpg

Offline

#171 23-10-2014 o 14h54

Miss'na całego
Aeriss
...
Miejsce: Yaoiworld
Wiadomości: 252

@Ikan ta panienka na dole też mi bardzo przypadła do gustu.
Stylizacja panienki Eldan natomiast ani odrobinę i denerwujące było, że pokazywała się wszędzie, a niektóre perełki tak ciężko było wyłowić.

ja zakochałam się w stylizacji Viva
No śliczniutka.
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#172 23-10-2014 o 14h58

Miss'całkiem całkiem
Naga
...
Miejsce: Zionsville
Wiadomości: 94

Weszłam na wybory MH i ku mojemu zdziwieniu (bo od prawie godziny w kółko widziałam to samo) pojawiło się kilka nowych, nawet ciekawych stylizacji. Ale przerzucę się chyba na zwykłą defiliadę na jakiś czas, bo parę dziewczyn skomponowało fajne stroje, a niestety nie pokazują się na MH  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#173 23-10-2014 o 15h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kolejna, moim zdaniem, stylizacja godna uwagi.
//photo.missfashion.pl/pl/1/38/moy/29730.jpg

I jeszcze krótka historyjka związana z klonami.
//photo.missfashion.pl/pl/1/38/moy/29731.jpg
Widzicie wyraz twarzy Miss po lewej? Nie wiedzieć czemu sytuacja mnie rozbawiła :3

Ostatnio zmieniony przez Ikan (23-10-2014 o 15h21)

Offline

#174 23-10-2014 o 15h36

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

haha fajnie zlapane. sama jakos nie zwrocilam na to uwagi, ale faktycznie zabawne xD
ta mis odzwierciedla chyba moja mine, gdy rpzegladalam defilade /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#175 23-10-2014 o 15h49

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

Też trafiłam na te same panie w takiej kolejności. Teraz na szczęście już nie pokazują się mi trolle i nawet ja się pokazałam... Miłe uczucie...

Dobra ja tu pisze ba sama znalazłam swoje faworytki. Coż można powiedzieć, że teraz zobaczyć można jakieś halloweenowe stroje, ale jeszcze nie było takiego wow. Będę czekała jeszcze...

//photo.missfashion.pl/pl/1/38/moy/29738.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 5 6 7 8 9 ... 12