Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 ... 12

#51 25-10-2013 o 08h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Teraz ja trolluję! xD
Opłaciło się doładować i kupić kolejne suknie, żeby mieć w sumie 76~ /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Tylko na jak długo...

Offline

#52 25-10-2013 o 09h02

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Misa napisał

Teraz ja trolluję! xD
Opłaciło się doładować i kupić kolejne suknie, żeby mieć w sumie 76~ /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Tylko na jak długo...

Jejku, Miska, nie jęcz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Też tak zawsze lamentowałaś na normalne wybory, że Ty nigdy, i proszę, masz pierwsze miejsce.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#53 25-10-2013 o 10h34

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

Link do zewnętrznego obrazka
Misa prześladujesz mnie.

Dobra dla jasności wyjaśnie jak polegają miss wybory halloween:
1. Żeby znaleść się wyborach musisz mieć przynajmniej 1 sukienkę
2. Jeżeli masz ich 100 to pokazujesz się za każdym razem gdy naciśniesz "następny"
3. Nineland napisała: "Im więcej masz sukienek, tym częściej możesz się zaprezentować!"
4. Więc jak pokazuje mi się trzy obok siebie Misy to znaczy że ma rekordowy zapas sukienek i to nie jest bug.

Mam nadzieje, że teraz wszyscy rozumieją zasady /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Życzę miłego kupowania sukienek i wygranej w wyborach.

Ostatnio zmieniony przez dortnana (25-10-2013 o 10h36)

Offline

#54 25-10-2013 o 12h35

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Mi sie w pewnym momencie znudzilo ogladania niebieskiej miss na kazdej stronie xd Meczace to jest, mogli to zrobic w bardziej delikatny sposob bo oczaplas gwarantowany ;d


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#55 25-10-2013 o 13h49

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/9687.jpg

I tak co 2 stronę. XD Lillien się obkupiła w sukienki!


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#56 25-10-2013 o 14h06

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

O matko, jakie natężenie mojej Lydii Deetz! O_O Wybaczcie dziewczyny! ALE TE SUKIENKI SĄ TAKIE PIĘKNE <3 (i drogie...)
Wreszcie od wczoraj udało mi się wpaść na zakupy do miasteczka, serwer był dziś mniej obciążony, no i zaczęłam kupować te stosy ciuchów, żeby uzbierać pierwsze 400 ubrań do misji XD"

Swoją drogą, ciekawe czy tylko sukienki warunkują pojawianie się w defiladzie. Wczoraj już na sam początek kupiłam ich z 10, a nie miałam żadnej misji zaliczonej i chyba w ogóle nie pojawiałam się na defiladzie. Nie zdziwiłabym się, gdyby również ilość wykonanych misji miała znaczenie.

Ostatnio zmieniony przez Lillien (25-10-2013 o 14h07)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#57 25-10-2013 o 14h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Podane jest ilość sukni kupionych w miasteczku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jakby były liczone te z misji to bym świeciła z innymi którzy ukończyli 30 misji na każdej stronę. Liczą się kiecki i niestety mnie to już irytuję na maksa. Nie chce mi się przeglądać defilady Halloween bo widzę po trzecim kliknięciu tą samą osobę x3, albo na następnej x2 i plus ktoś tam.Całkowicie dla mnie nie przemyślany system tego.

Offline

#58 25-10-2013 o 14h22

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

coż, kiedy oceniłam Misę to przestała mnie przesladować. "ocenka albo psikus". W Nineland pisze że tylko sukienki, ale nigdy nic nie wiadomo. Może misje też mają jakieś znaczenie

Offline

#59 25-10-2013 o 14h23

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Dla mnie też tak szczerze mówiąc. Powinny wyświetlać się trzy różne miss, bo potem robi się z tego konkurs na najbardziej irytującą miss, a nie po prostu Miss Halloween XD ja akurat uwielbiam sukienki, więc się w nie obkupuję i rozumiem, że ktoś inny może akurat w kiecki wcale nie celować, i wtedy to dopiero jest nie fair. Jak już to ogólna ilość kupionych ciuchów powinna się liczyć, ale no, systemu nie zwalczymy.


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#60 25-10-2013 o 14h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

dortnana napisał

coż, kiedy oceniłam Misę to przestała mnie przesladować. "ocenka albo psikus".

Nie miałabym nic przeciwko, gdyby ocenienie było sposobem na pozbycie się klonów z defilady, ale to nie działa T.T Nieraz trzeba naprawdę dużo się naklikać, żeby trafić na nieocenioną miss :<
Dziwny system, nie da się ukryć. Ciekawe, co chodziło Francuzom po głowach, jak go tworzyli ;d

Offline

#61 25-10-2013 o 15h09

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Uważam, że system dostania się na defiladę miss halloween (czyli kto ma więcej sukienek) jest grubo nieuczciwy, niesprawiedliwy oraz dość trywialny. Jest to bardzo krzywdzące dla wielu graczy, bo nie liczy się dobra stylizacja, ale kto więcej kasy na sukienki wydał.

To tylko moje skromne zdanie.
I podpisuję się pod innymi postami na ten temat.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#62 25-10-2013 o 15h44

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Solomona napisał

Uważam, że system dostania się na defiladę miss halloween (czyli kto ma więcej sukienek) jest grubo nieuczciwy, niesprawiedliwy oraz dość trywialny. Jest to bardzo krzywdzące dla wielu graczy, bo nie liczy się dobra stylizacja, ale kto więcej kasy na sukienki wydał.

To tylko moje skromne zdanie.
I podpisuję się pod innymi postami na ten temat.

Dokładnie! W ten sposób można zbankrutować by kupować sukienki i kupować żeby chociaż na chwilę być na defiladzie. Dojdzie do tego, że będzie spokój jak kupisz cały zapas ze sklepu. A to kosztuje tysiące tysięcy.

Offline

#63 25-10-2013 o 15h45

Miss'całkiem całkiem
Alyssa
...
Wiadomości: 146

//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/9702.jpg

Mnie zachwyciła ta panna myszka i mam nadzieję zobaczyć ją kiedyś na podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#64 25-10-2013 o 15h53

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

To Porcelain! Przeurocza, od razu się uśmiechnęłam jak zobaczyłam ją na defiladzie ^^ też trzymam mocno kciuki za jej podium! <3


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#65 25-10-2013 o 16h47

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Porcelain mnie kupiła, jest przesłodka ^^
Ale jeśli mogę wrzucić swoje trzy grosze, to fakt, trochę nie fair jest system, że akurat za ilość kupionych kiecek ma się największą szansę, że się zostanie zauważonym. Jak bardzo mogę być zachwycona czyjąś stylizacją, to miło by było zobaczyć inne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#66 25-10-2013 o 18h59

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/9725.jpg

Jaśnie Milord i jego demoniczna obstawa. 8) <3

Przeurocze są te leśne chochliki z rogami! Czyja jest trójoka leśna istotka z księga?


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#67 25-10-2013 o 19h08

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Trójoka z księgą to Krokodo

Offline

#68 25-10-2013 o 19h20

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

nivata napisał

//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/9725.jpg

Jaśnie Milord i jego demoniczna obstawa. 8) <3

Przeurocze są te leśne chochliki z rogami! Czyja jest trójoka leśna istotka z księga?

Z takimi bliźniaczymi ochroniarzami to nikt nie podskoczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png OMG, to świetnie wygląda. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Chyba sobie zachowam ten obrazek, mogę?

Offline

#69 25-10-2013 o 19h29

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

No jasne. XD

Żałuję tylko, ze przez Wasze klony mój przeprzystojny, zblazowany milord chowa się w cieniu. xd Btw. czemu statuetek Halloween nie ma na profilu? Powinny byc. Byłaby ładna kolekcja. :<


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#70 25-10-2013 o 20h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

O raaaaany... Ile trzeba mieć sukienek by nie zniknąć z tej defilady? =.=

Offline

#71 25-10-2013 o 20h32

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Ja dokupiłam dwie i zaczęłam się pojawiać po chwili /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#72 25-10-2013 o 20h47

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Misa napisał

O raaaaany... Ile trzeba mieć sukienek by nie zniknąć z tej defilady? =.=

No faktycznie Misa, przestałaś się pojawiać w 3 egzemplarzach za każdym kliknięciem, popadasz w zapomnienie.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#73 25-10-2013 o 20h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aria napisał

Misa napisał

O raaaaany... Ile trzeba mieć sukienek by nie zniknąć z tej defilady? =.=

No faktycznie Misa, przestałaś się pojawiać w 3 egzemplarzach za każdym kliknięciem, popadasz w zapomnienie.

Nie tyle w egzemplarzach co w ogóle pomimo dużej ilości sukienek. Teraz mam 112, ale po każdych wyborach trzeba się chyba obłowić w nowe, żeby się tam pojawić. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#74 25-10-2013 o 20h51

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Misa napisał

Aria napisał

Misa napisał

O raaaaany... Ile trzeba mieć sukienek by nie zniknąć z tej defilady? =.=

No faktycznie Misa, przestałaś się pojawiać w 3 egzemplarzach za każdym kliknięciem, popadasz w zapomnienie.

Nie tyle w egzemplarzach co w ogóle pomimo dużej ilości sukienek. Teraz mam 112, ale po każdych wyborach trzeba się chyba obłowić w nowe, żeby się tam pojawić. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Mnie tam się pojawiasz bez przerwy, cały dzień było aż niebiesko, może niech i inni się pokażą?


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#75 25-10-2013 o 20h57

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

jeciu... Misa ile ty chcesz mieć tych sukienek? Ja tam już nie patrzę na wybory. Jak nie w tym roku to w następnym

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 ... 12