Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4

#1 23-10-2013 o 20h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka
Gildia Magów. Stowarzyszenie zrzeszające kobiety i mężczyzn, dzieci i starców, których łączy jedno - magia. Każdy posiada unikalne zdolności, które w gildii może rozwijać i stać się nawet najsilniejszym z najsilniejszych, bla bla bla... przechodząc do sedna - wcielamy się w członków gildii i cały boży dzień robimy co chcemy. Chyba bardziej konkretnie nie da się tego wytłumaczyć.

Link do zewnętrznego obrazka
Z góry uprzedzam, że nie możecie zająć postaci żeńskiej, jeśli rpg cierpi na niedobór mężczyzn. Granie postacią płci niepięknej naprawdę nie jest takie złe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png I bardzo proszę nie kreować swojej postaci na Mary Sue/Gary'ego Stu.

- @tsunshun jako Sunako Hanabusa (mężczyzna)
- majkel325 jako Liz Sherman (kobieta)
- Sooyoung jako Choi Minki (mężczyzna)
- Yoshiko jako Mirai Haipinchi (kobieta)
- Ewangelin jako Shūji Aoki (mężczyzna)
- Eminaria jako Melty (kobieta)
- Cora jako Nino Kaori (kobieta)
- Fair jako Kasidi Namakada (kobieta)
- Oliwkaa jako Gray Fullbuster (mężczyzna)

Link do zewnętrznego obrazka
Podstawowe informacje (imię, nazwisko, wiek i co tam jeszcze dusza zapragnie) oraz specjalność (może to być żywioł jak woda czy ogień, jakieś zjawisko typu burza... puśćcie wodze fantazji). Edit: wygląd M&A/art.


Pomysł z gildią jest inspirowany anime Fairy Tail.

Ostatnio zmieniony przez tsunshun (30-10-2013 o 20h20)

Offline

#2 23-10-2013 o 20h40

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Link do zewnętrznego obrazka
{W przeciwieństwie do Ciebie,nie będę się z Ciebie śmiał tak jak ty ze mnie mówiąc "co tam frajerze?"}

|| Imię i Nazwisko ||
Choi Minki

|| Pseudonim ||
Ren

|| Wiek ||
16 lat

|| Wzrost ||
169 cm

|| Waga ||
59 kg

|| Klasa ||
Niebiański Smoczy Zabójca

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1391909_423466864424387_1195172352_n.jpg
{To Historia o krasnalu i olbrzymie, ale skończy się jak przypowieść o Dawidzie i Goliacie}

|| Orientacja ||
Hetero

|| Ciekawostki ||
~Gdy używa swoich mocy jego włosy stają sie jaśniejsze,a z tyłu wyrastają małe skrzydła (patrz obrazek wyżej lub niżej)
~Przygarnął go smok kiedy jego rodzice zostali zamordowani na jego oczach.
~Jest skryty w sobie i bardzo nieśmiały.
~Czasem sam siebie nazywa ślicznym.
~Boi się ognia.
~Nigdy nie miał przyjaciela.
~Podczas używania mocy jego oczy stają się błękitne.
~Często chodzi w kucyku.
~Ma klaczkę Flickę.
~Cierpi na rozdwojenie osobowości.
~Ludzie często mylą go z dziewczyną przez jego jasne włosy i dziewczęcą cerę.

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1381985_423474614423612_868109146_n.jpg
{Umiejętność przyciągania uwagi której się właśnie nauczyłeś,już odebrała Ci przyjaciół. Proszę bardzo, idź się przechwalać }

|| Charakter ||
Ren jest skrytym w sobie nieśmiałym chłopakiem. Rzadko się odzywa,a gdy już to robi to szeptem. Jeżeli uśmiechnie się w twoim towarzystwie to znaczy,że cię polubił i zaufał bo zwykle tego nie robi. Zawsze przedstawia się pseudonimem. Nikomu nigdy nie zwierzał się i boi się to zrobić. Jest bardzo uległy i łatwo go przekonać lecz kiedy walczy jego charakter całkowicie się zmienia. Staje się odważny i sprytny. Nie myśli o niczym oprócz walki.

Link do zewnętrznego obrazka


{Odsuń się, bo zostaniesz zraniony, moje wahające się męstwo to mój problem. Krzycz, krzycz by ktoś Ci pomógł, jeśli tego nie zrobisz, od teraz patrz uważnie. Walczymy o najwyższą stawkę nieważne co mówią inni, co z tego? Właśnie tym się różnimy. Walczymy o najwyższą stawkę i póki nie skończymy, nie możemy przestać. Czy to musiało zajść aż tak daleko byś zrozumiał? Właśnie dlatego wciąż tkwisz w tym samym miejscu}

Ostatnio zmieniony przez Sooyoung (24-10-2013 o 18h58)


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#3 23-10-2013 o 20h43

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Zaklepuje girl:) Żywioł ogień


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#4 23-10-2013 o 20h44

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Imię
Sunako

Znaczenie imienia
Dziecko piasku

Nazwisko
Hanabusa

Wiek
21 lat

Specjalność
Piasek

Link do zewnętrznego obrazka

Charakter
Sunako to leniwy arogant, którego kryterium zawierania znajomości jest tylko i wyłącznie wygląd. Nieważne, czy masz paskudny charakter - jeśli Twoja twarz jest równie piękna co jego, możecie zostać przyjaciółmi. Nie powinieneś jednak być jeszcze piękniejszy niż on, bo wtedy uzna cię za swojego śmiertelnego wroga i będzie cię gnębić na każdym kroku. Co jak co, ale w gnębieniu blondyn nie ma sobie równych. Jest możliwie najbardziej wredną i pozbawioną skropułów istotką na tej planecie, o ile nie w całej galaktyce. Kocha wyróżniać się z tłumu, znajdować się w centrum uwagi i być chwalonym. Warto także wspomnieć, że jest bezwstydnym zboczeńcem. Jego ulubione zajęcie to przeglądanie się w lusterku i ocenianie innych w swojej własnej skali - skali Hanabusy (tak naprawdę jest to zwykła skala od jeden do dziesięciu, ale nie niszczmy marzeń Sunako).

Ciekawostki
- Nikomu się do tego nie przyznaje, bo uważa to za coś niepięknego, ale nie ma lewej nogi od kolana w dół. Na jej miejscu znajduje się proteza. Stara się to ukrywać nosząc długie szaty do kostek;
- Jego ulubiony owoc to banan, kolor żółty, a kwiat tulipan;
- Posiada tatuaż na języku.

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez tsunshun (23-10-2013 o 22h31)

Offline

#5 23-10-2013 o 23h05

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/9602.jpg

Link do zewnętrznego obrazka
~Imię Mirai (przyszłość)
~Nazwisko Haipinchi (szczypta popiołu)
~Wiek 26 lat
~Specjalność Nekromancja
~Wzrost 142 centymetry
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
~Dodatkowe
- Słowa "wzrost", "wielkość" itp. działają na nią jak płachta na byka. Nie radzę wspominać też nic o dziecinnym wyglądzie w jej towarzystwie.
- Dajcie jej ścianę - to na nią wpadnie, dajcie jej schody - to z nich spadnie, dajcie jej dywan - potknie się o niego.
- Jest wegetarianką. Nie dlatego, że kocha zwierzęta, tylko dlatego, że brzydzi się nimi.
- Jej jedynymi zainteresowaniami są czytanie książek i podsłuchiwanie, a gumowe ucho z niej przednie.
- Ma dziwne fobie, za to nie boi się takich rzeczy jak śmierć, krew, ciemność czy samotność.
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Yoshiko (23-10-2013 o 23h10)

Offline

#6 24-10-2013 o 05h23

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/9841.jpg

Imię:
Shūji

Nazwisko:
Aoki

Wiek:
26 lat

Specjalność:
Burza śnieżna, śnieg, lód, obniżanie temperatury poniżej zera

Orientacja:
Bi

Data urodzenia:
28 sierpnia

Znak zodiaku:
Panna

//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/9842.jpg

Charakter:
Jest spokojny, miły i życzliwy. Często się uśmiecha. Nawet w najbardziej trudnych sytuacjach potrafi pomóc. Nigdy się nie poddaje i dąży do obranego przez siebie celu. Jednak ma czasem problem z zapanowaniem nad własnymi uczuciami gdyż albo są za silne albo za słabe. Jest czasami dość niezrównoważony przez co nie przewidywalny.

//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/9844.jpg

Historia:
Co tu wiele mówić. Wychował się samotnie. Nie miał rodziców ani rodziny. Miał tylko mistrza który dzień w dzień go zamęczał. Często musiał nawet nie spać trzy noce z rzędu aby zadowolić mistrza. W wieku 16 lat zamordował mistrza gdyż ten chciał zabrać mu jego moc. Gdy jednak miał zostać osądzony uznano go za niepoczytalnego i został ułaskawiony.

//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/9845.jpg

Ciekawostki:
- Kocha robić szron
- W jego pokoju zawsze jest -15 stopni
- Gdy jest zimno (około -30 stopni) mówi że jest strasznie gorąco
- Kocha kotki
- Nienawidzi kisielów i tym podobnych

//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/9846.jpg

Ostatnio zmieniony przez Ewangelin (26-10-2013 o 15h19)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#7 24-10-2013 o 15h51

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/9633.jpg

Imię: Liz

Nazwisko: Sherman

Wiek: 21

Specjalność: OGIEŃ

Ciekawostki:
-Kocha słodycze
-Nie ufa ludziom  byle jakim
-Ciężko wspomina przeszłość


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#8 26-10-2013 o 13h48

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Melty Shining

//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/9830.jpg

Imię | Melty
Ksywki | Mel, Melt
Nazwisko | Shining
Wiek | 21 lat
Data Urodzenia | 2 stycznia
Miejsce Urodzenia | Bursa, Turcja
Znak Zodiaku | Koziorożec
Płeć | Kobieta
Żywioł | Woda
Orientacja | Hetero
Grupa Krwi | 0Rh-
Status Społeczny | Wolna

//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/9831.jpg

Karta postaci w budowie!

Ostatnio zmieniony przez Eminaria (28-10-2013 o 15h49)


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#9 26-10-2013 o 15h09

Miss'ok
Cora
...
Wiadomości: 76

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSN1pqgchpMcTuZRrn9n5Nwlyovjtm4rEE_YMuLQm20mifobPUFnw

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Imię: Nino
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Nazwisko: Kaori
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Wiek: 18 lat
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Znak zodiaku: lew
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Płeć: piękna <3
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Specjalność: kryształ
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Orientacja: Hetero
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Status społeczny: wolna
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Lubi:
     - konie <3
     - koty
     - gruszki
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif  nie lubi:
     -kłamstwa
     -osób zamkniętych w sobie i nienawidzących świata
     -pustych dziewczyn
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif  Zwierzątka: Ma kotka i konia:

kotek:

http://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=images&cd=&cad=rja&docid=0Sm7m7YLfTGgiM&tbnid=ywlb8U67QA2fTM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.slodkiflirt.pl%2Fforum%2Ft34802%2C1-bl-wl-wojna-gangow-przygodowy-fantazy-11os.htm&ei=3MFrUqCJLY_Oswb15YDQBw&psig=AFQjCNHnz9AtlomvryY8Rd0n1F9Ws7JKIg&ust=1382879675201621

koń:

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSCU_z-P6Sn1yqa7henf3zv5oPf4mXrnYqwV2RZf4uQpGL55loUGQ

Ostatnio zmieniony przez Cora (26-10-2013 o 15h21)

Offline

#10 26-10-2013 o 15h09

Miss'nieobczajona
Fair
...
Wiadomości: 19

http://www.google.pl/imgres?start=266&hl=pl&biw=1280&bih=823&tbm=isch&tbnid=-vvdJ8CYhv1guM:&imgrefurl=http://pl.cromimi.com/forum/t10434,1-rpg-akademia-youkai.htm&docid=cZYpR7CfAWjoJM&imgurl=http://data.whicdn.com/images/36890004/girl-black-hair-simple-background-flower-petals-fringe-anime-600x337_large.jpg&w=500&h=281&ei=iL1rUpCXHoSE4ASRm4DABA&zoom=1&iact=rc&page=8&tbnh=144&tbnw=260&ndsp=35&ved=1t:429,r:71,s:200,i:217&tx=92&ty=70
Imię: Kasidi
Nazwisko: Namakada
Wiek: 15 lat
Specjalność: lód
Płeć: dziewczyna
Orientacja: hetero

Offline

#11 28-10-2013 o 19h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Sunako Hanabusa

Jak każdego ranka zerwał się skoro świt, by dokładnie umyć i wyczesać włosy oraz wymuskać swoją i tak już idealną twarz. Przy dosyć sporej długości jego włosów zajmowało mu to około trzech godzin, jednak dziś skończył się oporządzać wyjątkowo wcześnie, toteż zszedł do tawerny już o godzinie siódmej. O tak wczesnej porze nie było tutaj ani jednej żywej duszy, nawet barmanki, postanowił więc przysiąść sobie z jedną ze swoich książeczek dla dorosłych gdzieś w kącie i poczekać aż przyjdzie tu ktoś piękny, z kim będzie można pogawędzić. Ktoś brzydki od biedy też by się nadał, ale przecież ładnych ludzi w gildii nie brakowało.
Usiadł w ławie pod ścianą i wyjął spod obszernych szat nowy tomik swojego ulubionego autora. Już po pięciu minutach bez reszty zagłębił się w lekturze.

Le informacje parafialne: Mieszkamy w dużym, piętrowym budynku, na dole którego znajduje się bar/tawerna, jak zwał tak zwał, gdzie przesiadujemy przez większość naszego czasu wolnego. A teraz taka drobna sprawa... znajdą się chętni na stanowisko barmanki?

Offline

#12 28-10-2013 o 20h04

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

  Liz

Wstałam dosyć rano. Wyjęłam z  szafy jakieś ubranie. Czarne spodnie i biały podkoszulek oraz czarną zwiewną koszulę. Bawiłam się chwilę w zapinanie koszuli. Kiedy byłam ubrana poszłam do łazienki i umyłam i nakremowałam twarz. Spojrzałam na siebię w lustrze. Oczy mi płonęły. Jak  zawsze. No tak moja moc to ogień. Założyłam buty i wyszłam z pokoju. Wyszłam z pokoju i usiadłam przed budynkiem na schodach. Spojrzałam się na swoją dłoń. Leciała od niej para. Zamknęłam oczy i przypominałam sobię krok po kroku jakby ukazywania i korzystania z mojej mocy.

Ostatnio zmieniony przez majkel325 (29-10-2013 o 15h08)


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#13 28-10-2013 o 21h01

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Choi Minki - Ren

Powolnym krokiem wstałem z łóżka. Wziąłem szybki prysznic. Wysuszyłem szybko włosy i związałem je w kucyk aby mi nie przeszkadzały. Nie chciałem ich odcinać mimo,że sięgały już trochę za ramiona. Zszedłem po schodach na dół. Ciekawe czy Grandeeney jeszcze gdzieś jest... Nie mogę o tym teraz myśleć! Rozejrzałem się. Była tu tylko dziewczyna od mocy ognia i piaskowy chłopak z długimi blond włosami. Usiadłem przy stole. Wyjąłem z kieszeni książkę ale nie mogłem się skupić więc ją schowałem. Westchnąłem.... Nie czuję się częścią tej gilidii... Jestem inny niż wszyscy. Prawie nigdy się nie odzywam... Nie śmieję się z innymi.... Bo.... Nie potrafię.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#14 29-10-2013 o 06h10

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

Shuji Aoki

Poranne powietrze w moim pokoju było orzeźwiające. Gdy otworzyłem oczy chuchnąłem. Para uniosła się jako biały wir. Chyba nigdy mi się to nie znudzi. Spojrzałem na to gdzie jestem. Okej zasnąłem w łazience na cieplutkiej podłodze. Jak milusio. Wstałem z jasno niebieskich kafelek i zacząłem czesać moje włosy. Gdy wszystko było w porządku wziąłem się za resztę ciała. Po gorącym prysznicu w zimnej wodzie podszedłem do mojej szafy. Zdjąłem ręcznik który upadł na podłogę i zamarzł. Ubrałem się w luźny, szary dres i koszulkę czarną na ramiączkach. Byłem raczej gotowy. Wyszedłem z pokoju. Gdy przechodziłem przez korytarz dotknąłem palcem szyby i od razu pojawił się szron. Tym razem szedł spiralnie od mojego palca. W głębi się zawijał , kończył i tworzył od nowa. Spojrzałem na swoje dzieło. Jak zawsze piękne. Gdy już doczłapałem do tawerny, otworzyłem z hukiem drzwi i krzyknąłem:
- Część wam! Podziwiajcie moją boskość! - to mówiąc uśmiechnąłem się szeroko aby wiedzieli że żartuje. Usiadłem obok  Sunako zaglądając mu przez ramię. Ten to ma książki. Eh ja też bym takie kupił ale by wzięli mnie za zboczeńca a muszę dbać o reputację.

Ostatnio zmieniony przez Ewangelin (29-10-2013 o 15h09)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#15 29-10-2013 o 15h00

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Melty Shining

Wstałam z łóżka ociągając się. Wzięłam ubranie, które najbardziej pasowały mi na ten dzień. Poszłam do łazienki i przebrałam się, wyszłam i podeszłam do okna. Wyjrzałam przez nie piękny, orzeźwiający wiaterek. Wprost miło się patrzyło, otworzyłam całe okno i poczułam chłodny wiaterek w moim pokoju. W ten na mojej twarzy, pojawił się uśmiech. Zeszłam na dół i poszłam do baru. Zamówiłam sobie, kanapkę. Usiadłam przy stole i zaczęłam jeść, poranny posiłek zawsze daję energię na cały dzień. No może nie na cały... Rozmyśliłam się i odpłynęłam od ziemi.


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#16 29-10-2013 o 15h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Przepraszam, ale wyraźnie napisałam w moim poście, że bar jest zamknięty, więc jakim cudem każda z was coś w nim zamawia? Proszę, zmieńcie to.

Offline

#17 29-10-2013 o 18h30

Miss'ok
Cora
...
Wiadomości: 76

Nino /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Gdy budzik zadzwonił ja byłam gotowa do zejścia na dół. Wyprzedzanie budzika- moje ulubione zajęcie. Nalałam sobie szklankę wody i już miałam ją wypić, gdy nagle zadzwonił budzik w komórce. Zaskoczona aż podskoczyłam na krześle. Kiedy przechyliłam szklankę nic nie poleciało. Zajrzałam do niej i zobaczyłam kryształ. Ale zaraz.. gdzie jest woda? Z wody nie mógł się tak po prostu zrobić kryształ. Rozejrzałam się i wstałam. Nagle CHLUP! Moja stopa wylądowała w wodzie. Westchnęłam i tymczasowo przykryłam wodę kryształem- potem się tym zajmę. Wyszłam z pokoju i zeszłam na dół.
- Hejo wszystkim! Jak poranek?

Offline

#18 29-10-2013 o 18h38

Miss'nieobczajona
Fair
...
Wiadomości: 19

Kasidi Namakada

Obudziłam się dość wcześnie. Wyzięłam z szafy przypadkowe ubrania i poszłam do łazienki. Kiedy skończyłam poranną toaletę zeszłam do tawerny. Chyba nie tylko ja wstałam dzisiaj tak wcześnie. Albo oni zawsze tak przychodzą.
Usiadłam przy wolnym stoliku. Nigdy ne siadałam z innymi. Właściwie nie znałam nikogo z Gildii. Moja wiedza na ich temat ograniczała się do imion. Nie czułam potrzeby kontaktowania się z nimi. Oni się śmiali, rozmawiali, a ja zawsze trzymam emocje na wodzy, bo kiedy tracę kontrolę nad sobą to wszystko zamrarza. Czy kiedykolwiek uda mi się w pełni kontrolować moją moc?

Offline

#19 29-10-2013 o 18h42

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Mirai Haipinchi

Przeklinam potwora, który zabił wcześniejszą barmankę. Zginiesz w ciągu 24 godzin, a potem spłoniesz w piekielnym ogniu. Niechybnie! - odprawiła klątwę nad paroma świeczkami i pozszywaną laleczką voodoo domowej roboty (czyt. zmutowaną, z trzema rękami i jedną nogą).
Żeby nie było - została brutalnie zmuszona do tej posady. To jest... Przekupiona... Jak zwał tak zwał! Najważniejsze, że teraz będzie mogła jeszcze swobodniej podsłuchiwać i ogólnie rządzić się w tawernie. Może nareszcie, będą brać ją trochę bardziej na poważnie.
Strój barmanki spłonął razem z wcześniejszą użytkowniczką, więc Mirai została przy swojej zwykłej sukience, która łudząco przypominała te żałobne. I w ogóle była trochę przykrótka, ale jakoś nie miała głowy kupienia sobie nowej (pewnie przez to mierzenie każdego skrawka ciała...).
Zeszła do tawerny i z podniesioną głową weszła za ladę. W sumie wystawał tylko czubek jej głowy, ale był to teraz najdumniejszy czubek głowy na świecie.
Stwierdziła, że nie będzie niczego bez potrzeby dotykać, bo tylko narobiła by dodatkowe szkody, więc przytargała sobie stołek barowy i postawiła ze swojej strony, po czym wdrapała się na niego i czekała na jakieś zamówienia.
Przez cały ten czas nawet nie uraczyła reszty osób w pomieszczeniu spojrzeniem, nie mówiąc już o żadnym "dzień dobry".

Ostatnio zmieniony przez Yoshiko (29-10-2013 o 18h44)

Offline

#20 29-10-2013 o 18h43

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

Shūji Aoki

Eh... Znudziłooooo mi się... O i przyszły kolejne panie jak miło. Jedna od kryształu a druga od lodu. Jejku ona ma podobne umiejętności co ja! Uśmiechnąłem się i zaszedłem ją od tyły. Gdy byłem blisko przytuliłem ją z zaskoczenia od tyłu z uśmiechem na ustach mówiąc:
- Dzieńdobry Kasi-chan! - byłem taki szczęśliwy. Była taka cieplutka. Chociaż inni by powiedzieli że jest lodowata. Nigdy chyba ich nie zrozumiem. Jednak co tu się przejmować ja po prostu lubię zimno.


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#21 29-10-2013 o 19h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Sunako Hanabusa

Zerkał znad książki na wchodzących co chwilę do tawerny ludzi. Mruknął jakieś niewyraźne "cześć" do Aokiego, od którego jak zwykle wiało chłodem. Sunako specjalizował się w piasku, a piasek, jak każdy wie, leży sobie zazwyczaj na pustyniach lub plażach, rozgrzany do granic możliwości, toteż blondynowi niezbyt pasowało, że Dziadek Mróz usiadł tak blisko niego. Wolałby już towarzystwo Melty, z nią przynajmniej mógłby wyrzeźbić jakiś piaskowy zamek, ta jednak w chwili obecnej lewitowała skupiona niczym kot... robiący wiadome, niezbyt piękne rzeczy. Całe szczęście Shūji po chwili zaczął napastować Kasidi, a temperatura wokół Sunako wróciła do normy.
Ku jego radości do tawerny weszła nowo mianowana barmanka - osoba, po której Hanabusa nigdy nie spodziewałby się objęcia tego stanowiska. Mirai wyglądała tak uroczo za barem, w tej swojej loliciej sukience, siedząca na wysokim stołku. Z tej słodkości aż nabrał ochoty by coś zamówić. Schował książkę z powrotem pod fałdy szaty i podszedł do baru, maskując kuśtykanie jak tylko mógł.
- Witam piękną panią! - powiedział ze szczerym zachwytem, gdyż naprawdę uważał Haipinchi za kogoś pięknego - Mógłbym prosić jajeczniczkę na szyneczce i kawę z mlekiem?

Offline

#22 29-10-2013 o 19h03

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Choi Minki - Ren

Skończyłem czytać. Schowałem książkę do kieszeni i powoli wstałem. Podszedłem do tablicy na,której wieszano ogłoszenia oraz misję. Nie było niczego nowego ani ciekawego. Same bzdety. Westchnąłem cicho i rozejrzałem się. Zauważyłem dziewczynę za ladą i kilka osób,które zeszły na dół w czasie kiedy ja czytałem książkę.
Wróciłem na miejsce i rozejrzałem się. Nuda.... Cicho... Nic się nie dzieje....


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#23 29-10-2013 o 22h15

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Mirai Haipinchi

Zlustrowała piaskowego chłopaka wzrokiem i nie odzywając się ani słowem, odwróciła się w stronę zaplecza, na którym (nie bez trudów, krwi i płaczu) przygotowała jajecznicę. W między czasie zrobiła też duży dzbanek z kawą.
W końcu podała blondynowi to, o co poprosił. I choć kawa była trochę zbyt gorzka i zimna, a w jajecznicy więcej było skorupek niż jajek, to była z siebie dość dumna i liczyła, że od dziś każdy będzie doceniał jej starania gastronomiczne.
- Następnym razem, gdy będziesz do mnie mówić wymagam od Ciebie więcej szacunku. I nie zdrabniaj słów, bo będziesz przeklęty. Niechybnie.
Wdrapała się znów na barowe krzesełko i obdarzyła ludzi w tawernie chłodnym spojrzeniem. Nikt nie prowadził żadnych rozmów, które można by podsłuchać. Obrzydliwie.  Potem patrząc na swoje paznokcie, mruknęła:
- Boli Cię noga?

Offline

#24 30-10-2013 o 16h27

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

Dostałam pozwolenie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Dołączam do was /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Moja KP

Link do zewnętrznego obrazka

Imię:
Gray

  Nazwisko:
Fullbuster

Wiek:
21

Specjalność:
Magia tworzenia.
Magia Lodu.
Innymi słowy potrafi stworzyć co chce z lodu.

Ciekawostki:
-Gray swoje uzależnienie od rozbierania "zawdzięcza" Ur, która stwierdziła, że nie można zostać magiem lodu, jeśli się nie panuje nad chłodem własnego ciała.
-Jest wrażliwy na kobiece łzy.
-Przez trzy lata nie było go w gildii ponieważ był na misji. Nie wie kto dołączył i co się pozmieniało.
-W gildii jest od zawsze.

Link do zewnętrznego obrazka

Lubi
-Lody.
-Swoją gildie.
-Zimno
-Ur.

Nie Lubi
-Ognia.
-Niektórych gildii.
-Ostrego Jedzenia.


Wygląd
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Oliwkaa (30-10-2013 o 18h17)

Offline

#25 30-10-2013 o 17h50

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Spojrzałam na zegarek jaki miałam na dłoni. Bar już chyba był otwarty. Zeszłam na dół. Złapałam za klamkę. Zaczęła się lekko rozpuszczać.
-Super drzwi nie mogę nawet normalnie otworzyć-mruknęłam pod nosem i szybko weszłam do dużego pomieszczenia. Usiadłam gdzieś przy stoliku pod oknem. Poczekam z zamówieniem jak nikogo nie będzie z zamawiających przy ladzie. Spojrzałam na telefon SMS od znajomych. Zaczęłam odpisywać. Nuudziło mi się trochę.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4