Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#1 05-10-2013 o 19h02

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Fabuła:

Lato. Poraroku, gdzie wszyscy czują się wolni. Ostatni dzwonek także zabrzmiał w liceum. Tłum ludzi wybiegło z budynku, witając ciepło.

O co chodzi:

Nie ma to zbytnio, konkretnego celu. Wcielamy się w licealistów z miateczke, którzy będą przeżywać letnie przygody.

Regulamin:

Znamy, nie koniecznie kochamy, ale przestrzegamy.

Karta postaci:

Wedle uznania. Bez charakteru, historii itp. Oczywiście musi być godność oraz wiek (16-19). Wygląd M&A.

Postacie:

@JuriNeko0 ~ Astrid Montes
majkel325 ~ Elizabeth Sheel
Nieve ~ Louis Miller
@Parmesan ~ Emily Carter
Yoshiko ~ Shuu Nakamura
Miju-chan ~ Yui Ito
Erzsebet ~ Takumi Akamatsu
Alexanda ~ Emma Mint
Sooyoung ~ ...
Mizume ~ Sylvie Rose Shine
@tsunshun ~ Harusaki Hyuuga

Moje kp:

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

☆ P i e r w s z e  i m i ę ~ Astrid ☆
☆ N a z w i s k o ~ Montes ☆
☆ Ksywka ~ As ☆
☆ W i e k ~ 17 lat ☆
☆ D a t a  n a r o d z i n ~ 2 Sierpnia ☆
☆ P ł e ć ~ Kobieta ☆
☆ O r i e n t a c j a  s e k s u a l n a ~ Hetero ☆
☆ K o l o r  W ł o s ó w ~ Brąz ☆
☆ K o l o r  O c z u ~ Błękit ☆
☆ W z r o s t ~ 178 Centymetrów ☆
☆ W a g a ~ 58 Kilogramów ☆

Ostatnio zmieniony przez JuriNeko0 (07-10-2013 o 19h10)

Offline

#2 05-10-2013 o 19h13

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Link do zewnętrznego obrazka

Imię Louis
Nazwisko Miller
Wiek 17
Data Urodzin 2 lutego
Znak Zodiaku Wodnik
Płeć Mężczyzna
Orientacja Hetero
Wzrost 177 cm
Waga 68 kg
Kolor oczu Czerwone
Kolor włosów Czerwone

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Nieve (05-10-2013 o 21h17)

Offline

#3 05-10-2013 o 19h17

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Imię: Elizabeth

Ksywki : Lizza,  Lisa lub Eli

Nazwisko: Sheel


Wiek: 17 Wiosen

Wygląd:
http://www.google.pl/imgres?imgurl=&imgrefurl=http%3A%2F%2Fczarodziejka-z-wenus.blog.onet.pl%2F2008%2F08%2F06%2Fczarodziejka-z-wenus%2F&h=0&w=0&sz=1&tbnid=ZECU9xRHoPBFAM&tbnh=290&tbnw=174&zoom=1&docid=DN2_zPYHnGTYcM&ei=HUpQUrjSN4fDtQbC8YGwDw&ved=0CAMQsCU

Kolor oczu: zielony

Kolor włosów: kasztanowy

Ostatnio zmieniony przez majkel325 (05-10-2013 o 19h19)


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#4 05-10-2013 o 20h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

P i e r w s z e  i m i ę ~ Emily
N a z w i s k o ~ Carter
K s y w k a ~ Emi
W i e k ~ 17 wiosen
D a t a  n a r o d z i n ~ 6 sierpnia
P ł e ć ~ Kobieta
O r i e n t a c j a ~ Hetero
K o l o r   w ł o s ó w  ~ Blond
K o l o r  o c z u ~ Zieleń
W z r o s t ~ 179 Centymetrów
W a g a ~ 58 Kilogramów

Ostatnio zmieniony przez Parmesan (05-10-2013 o 20h39)

Offline

#5 05-10-2013 o 22h26

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Link do zewnętrznego obrazka
||Imię||
Shuu
||Nazwisko||
Nakamura
||Wiek||
19 lat
||Orientacja||
Wszystko co śliczne
||Stan cywilny||
Wolny
Link do zewnętrznego obrazka
||Wzrost||
183 centymetry
||Włosy||
Blond
||Oczy||
Głęboko niebieskie
||Cera||
Porcelanowa
Link do zewnętrznego obrazka
||Ciekawostki||

- Próbuje się z tym kryć, ale ma słabość do małych, uroczych rzeczy czy osób.
- Dokarmia bezpańskie koty.
- Cały czas śpi. Szczególnie nad jeziorkiem w parku. Ma swoją ulubioną wierzbę w majestatycznym cieniu.
- Nie ma żadnych zainteresowań, planów na życie czy marzeń.
- Kobiety potrafią łatwo się nim znudzić.

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Yoshiko (05-10-2013 o 22h33)

Offline

#6 06-10-2013 o 09h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ile ma być osób żebyśmy zaczęli? Jeśli chcesz to pozapraszam.

Offline

#7 06-10-2013 o 10h39

Miss'całkiem całkiem
Miju-chan
W chmurach bzu nad morzem harf zaśpiewasz pieśń ostatnich lat
Miejsce: Nie myślałam jeszcze nad tym
Wiadomości: 126

//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8332.jpg

||Imię||
Yui
||Nazwisko||
Ito
||Wiek||
17 lat
||Orientacja||
||Hetero||
||Data urodzin||
28 sierpnia
||znak zodiaku||
Panna


//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8331.jpg

||Charakter||
Jest pełną życia optymistką. Wesoła, uśmiechnięta i delikatna dziewczyna z którą można się  łatwo zaprzyjaźnić. Jest otwarta i lubi rozmawiać. Jednak jest czasami dosyć płochliwa  na przykład gdy rozmawia z jakimś przystojnym facetem.

//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8334.jpg

||Kolor włosów||
Blond
||Kolor oczu||
Różowy
||Wzrost||
1,58
||Waga||
45kg


//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8335.jpg

||Ciekawostki||
- Nie umie pływać
- Zawsze nosi we włosach spinkę z kwiatami
- Kocha kotki
- Lubi spędzać czas z innymi
- Nienawidzi ciemości


//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8333.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/12/moy/8954.jpg   

Offline

#8 06-10-2013 o 11h08

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Link do zewnętrznego obrazka

Godność
Emma ‘Em’ Mint

Wiek
17 lat


Wzrost
164 cm


Waga
46,5 kg

Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka

Orientacja
Hetero


Włosy
Jasny brąz


Oczy
Brąz

Link do zewnętrznego obrazka

Status
Wolna

Ciekawostki
& Jej nazwisko znaczy ‘mięta’
Ma ośmioletniego brata z drugiego małżeństwa ojca &
& Nie zna swojej matki
Uczulona na cynamon &
& Boi się koni


Link do zewnętrznego obrazka


Wiem wiem, chciałam faceta, ale zmieniałam zdanie ;p.

Ostatnio zmieniony przez Alexanda (07-10-2013 o 18h08)


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#9 06-10-2013 o 15h34

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Klepie chłopca. Wieczorem dam kartę.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#10 06-10-2013 o 15h47

Miss'całkiem całkiem
Mizume
...
Miejsce: Czarna Dziura
Wiadomości: 114

Link do zewnętrznego obrazka
║Godność║
Sylvie Rose Shine
║Wiek║
16
║Ksywa║
Shu, Shi, Shiro
║Data urodzenia║
21 Grudnia
║Płeć║
Kobieta
║Orientacja║
Hetero
║Kolor włosów║
Czerń
║Kolor Oczu║
Czerwień
║Wzrost║
156 centymetrów
║Waga║
40 kilogramów

Ostatnio zmieniony przez Mizume (06-10-2013 o 18h42)

Offline

#11 06-10-2013 o 16h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jakżem ja się cieszę, że w te dwa dni ten skromny opek, zyskał bardzo na popularności. A więc bez owijania zaczynamy!

Astrid Montes

Wstałam z uśmiechem na ustach. Pierwszy dzień wakacji. Na pewno, wspaniałe przeżycia mnie nie ominą. Pognałam do łazienki i ze swojego opłakanego stanu, zmieniłam się w motyla. Ubrana byłam w zielono-błękitną bluzkę na ramionczka i szorty z ćwiekami oraz zielone vansy. Z mojego pokoju wyparowałam do kuchni. Złapałam za miskę i szybko wlałam mleko i wsypałam płatki. Zjadłam je na stojąco. Wtem do kuchni weszła moja siostra.
- As! Możesz o 6 rano nie hałasować? - pytała ze złością.
- Wiesz co? W twoim wieku dziewczyny w wakacje pracują, aby zarobić sobie na coś! - powiedziałam i wyszłam.
Wakacje, nikt nie może mi ich popsuć. Nawet ten leń.

Ostatnio zmieniony przez JuriNeko0 (06-10-2013 o 16h53)

Offline

#12 06-10-2013 o 16h19

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280


Link do zewnętrznego obrazka
|Imię|

Takumi

|Nazwisko|

Akamatsu

|Wiek|

18

|Orientacja|

Bi(?)

Link do zewnętrznego obrazka
|Ciekawostki|

Uwielbia malować~
~Najpierw mówi a potem myśli przez co wiele osób ma go za chama i złośliwca
Nigdy nie miał dziewczyny~
~Jest strasznie ciekawski
Od czterech lat trenuje aikido~

Link do zewnętrznego obrazka
Le mały Takumi~


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#13 06-10-2013 o 16h27

Miss'całkiem całkiem
Miju-chan
W chmurach bzu nad morzem harf zaśpiewasz pieśń ostatnich lat
Miejsce: Nie myślałam jeszcze nad tym
Wiadomości: 126

Yui Ito

Otworzyłam jedno oko zauważyłam promienie słońca przenikające przez zasłonki. Różowe plamki tańczyły na ścianie. Uśmiechnęłam się. Dobrze że wybrałam takie zasłonki przynajmniej tworzy się fajny efekt świetlny. Otworzyłam drugie oko i zaczęłam się rozglądać po pokoju. Czysto jak zawsze ale coś mi nie pasuję. Chwila... Czemu mój budzik nie zadzwonił!? Zerwała się z łóżka i poleciałam do szafy. Gdy wkładałam spodnie spojrzałam na kalendarz wiszący nad moim biurkiem. Na chwilę osłupiałam. Po chwili jednak wybuchnęłam śmiechem. Przecież jest dzisiaj pierwszy dzień wakacji. Już na spokojnie założyłam białą bluzkę na ramiączkach do tego tego samego koloru baleriny. Uczesałam włosy i wpiełam w nie moją ulubioną spinkę. Zaszłam do kuchni. Wyjełam serek i bułkę. Gdy już to pożarlam wzięłam swoją torbę i wyszłam na dwór. Jak dzisiaj pięknie. Od razu skierowałam się do parku. Przynajmniej poczytam sobie spokojnie książkę pod jakimś drzewem bo wątpię żebym spotkała kogoś znajomego. Gdy doszłam usiadłam w cieniu drzewa chyba wierzby. Wyjełam książkę, no cóż dosyć opasłe tomisko i zaczęłam czytać.

Ostatnio zmieniony przez Miju-chan (06-10-2013 o 16h31)


//photo.missfashion.pl/pl/1/12/moy/8954.jpg   

Offline

#14 06-10-2013 o 16h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Emily Carter

Wstałam z uśmiechem.
Ubrałam się w miętową bluzkę, czarne szorty z ćwiekami i niebieskie convers'y. Uczesałam włosy i upięłam w kok.
Już pierwszy dzień lata...
Zeszłam do kuchni i pochłontęłam muesli z miodem. Wzięłam torebkę, wyjęłam i-phon'a i włożyłam słuchawki. Włączyłam muzykę i ruszyłam do parku.
Gdy już tam doszłam zobaczyłam Yui. Chyba tak się nazywała...
- Cześć Yui. - szepnęłam.

Offline

#15 06-10-2013 o 16h47

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Link do zewnętrznego obrazka
Z samego rana wywaliły go z łóżka piski malutkiej siostrzyczki, która poinformowała, że szósta to idealna godzina by wstawać w wakacje. Zarzucił na siebie co miał pod ręką czy stopą i wyszedł z domu. Nie zjadł nawet śniadania, ale za to wziął puszkę jedzenia dla kotów, którą rozdzielił między małe kociaki, które ostatnio wydała na świat śliczna ruda kotka, którą Shuu bardzo kochał, nazwał Mona Lisa i odwiedzał dwa razy dziennie. Gdyby nie tylko ta alergia matki, to wziąłby ją do domu.
Skierował się potem do parku, by dokończyć sen pod wierzbą w cieniu. Zauważył, że ktoś już tam siedzi (miał szczerą nadzieję, że nie upatrzą sobie tego drzewa na całe wakacje), ale nie zwrócił na te osoby większej uwagi. Po prostu oparł się o pień z drugiej strony, a po chwili już chrapał, wsłuchując się w przyjemny szum stawu i w odległe krzyki ludzi, których tak jak on cieszą się z lata. Dla niego to oznaczało krótsze noce, lecz więcej czasu na sen, a dla innych wyjazdy, spotkania z przyjaciółmi, przygody i romanse.
Ach, ostatni jego romans zakończył się słowami "Powinieneś więcej uwagi zwracać na mnie". Nie był specjalnie udany, ale to nie ważne. Najważniejsze, że jego Mona Lisa jest przy nim.
Uśmiechnął się szeroko podczas snu, gdy przypomniał sobie mięciutkie futerko kotki. No tak, z ostatnią dziewczyną umawiał się, bo miała takie same rude, mięciutkie włoski...

Ostatnio zmieniony przez Yoshiko (06-10-2013 o 16h48)

Offline

#16 06-10-2013 o 17h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Astrid Montes

Po długim spacerze wokół domu, który nie był przyjemny, bo trzeba było wypielić ogródek przez nalegania matki, która obudziła się po mojej kłótni z siostrą, miałam chwilę dla siebie. Moim kierunkiem był jedyny supermarket w okolicy. Przez dzisiejszy upał zachciało mi się lodów. Przeszłam się kawałek widząc kilka znajomych twarzy. I w końcu stanęłam przed supermarketem. Na drzwiach widniał napis 'zamknięte'. W ponurym nastroju opuściłam tamto miejsce. Z brakiem upragnionego zimna skierowałam się dalej. Do wspaniałego parku i cienia.

Ostatnio zmieniony przez JuriNeko0 (06-10-2013 o 17h05)

Offline

#17 06-10-2013 o 17h05

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280


Takumi Akamatsu

Takumi wyszedł z domu starając się nie robić żadnego hałasu. Jego rodzice i brat jeszcze spali, nie chciał ich budzić. Ruszył w stronę parku. Rosło tam cudowne drzewo, od dawna chciał je narysować ale przez szkołę i inne obowiązki nie miał na to czasu. Jednak teraz, kiedy zaczęły się wakacje mógł zrealizować swoje plany. Jego dobry nastrój został jednak dość brutalnie zniszczony kiedy ujrzał że jego drzewo jest oblegane przez jakichś ludzi. Prychnął poirytowany. Była 6 rano, nie mają już co robić w domu?! Przeszedł obok drzewa rzucając siedzących pod nim ludzi pogardliwym spojrzeniem. Była tam dziewczyna czytająca jakąś książkę. Pewnie jakaś głupia kujonka która nie widzi świata po za nauką. Był też jakiś chłopak, spał. Pewnie uciekł z domu bo mu mama zabrała komputer. usiadł na trawie w pewnej odległości od reszty i wyjął z małego plecaczka zestaw ołówków, szkicownik i pudełko ze śniadaniem. Z miejsca w którym się znajdował rozpościerał się cudowny widok na jezioro. Zabrał się za rysowanie.

Ostatnio zmieniony przez Erzsebet (06-10-2013 o 18h24)


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#18 06-10-2013 o 17h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nudziło mi się... Yui się nie odzywała.
Stanęłam za jakimś chłopakiem. Ładnie rysował. Chyba jezioro.
- Ładnie rysujesz. - odezwałam się nieśmieło.
Ale było gorąco... Gorąco... Nie wzięłam kasy.
Trudno.

Offline

#19 06-10-2013 o 17h22

Miss'całkiem całkiem
Miju-chan
W chmurach bzu nad morzem harf zaśpiewasz pieśń ostatnich lat
Miejsce: Nie myślałam jeszcze nad tym
Wiadomości: 126

Yui Ito

Gdy tak czytałam coraz bardziej zagłębiając w świat romansów, zabójstw, zdrad a tu ktoś cichutko się ze mną przywitał. Spojrzałam na dziewczynę miała długie blond włosy i zielone oczy. Uśmiechnęłam się i zamknęłam książkę.
-Emily! - krzyknęłam i ją przytuliłam. Miło było spotkać kogoś znajomego a jej się nie spodziewałam. Oderwałam się od niej i obejrzałam jej strój. Jak zawsze oryginalnie. Zachichotałam. Rozejrzałam się wokół. Zauważyłam blondyna który spał pod drzewem. Ciekawe kto to? Na razie jednak nie będę go zaczepiać bo to nieładnie. Jednak zauważyłam jakiegoś bruneta. Obrzucił nas dziwnym spojrzeniem i usiadł na trawie niedaleko. Może z nim uda mi się pogadać. Zaczęłam iść w jego kierunku. Chyba rysował... Tak, rysował. Chcę to zobaczyć. Usiadłam  obok niego i zaczęłam obserwować co robi.


//photo.missfashion.pl/pl/1/12/moy/8954.jpg   

Offline

#20 06-10-2013 o 17h24

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Emma Mint

Ojciec skutecznie obrzydził mi ten dzień. Najpierw obudził mnie dźwiękami wiertarki, po czym kazał iść  po bułki. Na domiar złego sklepik obok mojego domu był zamknięty, więc musiałam iść do centrum, gdzie dopiero w trzecim sklepie udało mi się zrobić zakupy. Grr...
Obładowana siatkami pieczywa i innych produktów spożywczych, miedzy innymi mlekiem i jajkami o mało co nie zostałam potrącona przez samochód. Po powrocie do domu pierwszą rzeczą która zrobiłam było umycie włosów. zajęłam łazienkę na prawie dwie godziny.
Potem postanowiłam gdzieś wyjść. Ubrałam pierwsze lepsze spodenki, niebieską koszulkę z jakimś napisem i moje ulubione białe sandały. Na dworze było naprawdę gorąco. Zabrałem z lodówki puszkę Pepsi i wyszłam.
Nogi sama poprowadziły mnie nad jezioro. Najchętniej bym do niego wskoczyła...
W sumie czemu nie? Nie zwracając uwagi na  innych ludzi dałam nura w chłodną wodę. Mam gdzieś, co sobie pomyślą.
Zaczęła się pluskać. Zauważyłam znajomych siedzących pod wierzbą. Pomachałam im uśmiechając się.

Ostatnio zmieniony przez Alexanda (06-10-2013 o 17h26)


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#21 06-10-2013 o 17h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Astrid Montes

Patrzyłam się jak głupia w kierunku jeziora, do którego chwilę później nie wskoczył nikt inny, tylko Emma. Że też sama na to nie wpadłam. Dołączyłam do znajomej z głośnym pluśnięciem, próbując do niej podpłynąć. Uśmiechnęłam się przyjaźnie do dziewczyny.
- Szkoda, że sama na to nie wpadłam. Przyjemny chłodek.

Offline

#22 06-10-2013 o 17h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wskoczyłam do wody zaraz za koleżankami
- Nareszcie się odezwałaś! Już myślałam że masz focha. - uśmiechnęłam się do przyjaciółki. - To by było straszne... - zachichotałam. - Ładnie się ubrałaś.
Ciekawe czy wreszcie przekuję sobie nos.. Chce, ale trochę się boje...
- Cześć Emma. - powiedziałam.

Ostatnio zmieniony przez Parmesan (06-10-2013 o 17h32)

Offline

#23 06-10-2013 o 17h38

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Emma Mint

- Witaj Astrid! Widzisz, ja zazwyczaj mam dobre pomysłu - uśmiechnęłam się do niej. Wskoczyła też jakaś inna dziewczyna, której jakoś nie mogę sobie przypomnieć. No tak, nie mam głowy do twarzy i imion.
- Cześć... - przywitałam się z nią wciąż próbując przypomnieć sobie skąd ja znam


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#24 06-10-2013 o 17h44

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

- Emily. - szybko przypomniałam dziewczynie swoje imię - Na sto procent masz na imię Emma? Nie mam głowy do imion... - uśmiechnęłam się - A ja do wody w butach. Yeach!

Idę. Będę w piątek o 17 lub 16. Paaa!

Offline

#25 06-10-2013 o 18h27

Miss'całkiem całkiem
Miju-chan
W chmurach bzu nad morzem harf zaśpiewasz pieśń ostatnich lat
Miejsce: Nie myślałam jeszcze nad tym
Wiadomości: 126

Yui Ito

Zdjełam buty i wbiegłam do wody. Jak przyjemnie. Będę cała przemoczna ale czasem warto jest zaszaleć. Delikatnie weszłam tak do pasa. No cóż nie potrafię pływać więc lepiej nie będę dalej wchodzić. Uśmiechnęłam się do dziewczyn.
- Nie spodziewałam się że was ujrzę- myślałam że jako jedyna zostałam w miasteczku a tu taka niespodzianka. Z wszystkimi byłam w bliskich kontaktach no cóż prawie z każdym z naszej szkoły byłam w dobrych stosunkach. Nie robię sobie wrogów bo po co mi oni. Po chwili chlusnęłam wodą w dziewczyny i zaczęłam się śmiać. Zaraz będę cała mokra no ale sama je sprowokowałam.


//photo.missfashion.pl/pl/1/12/moy/8954.jpg   

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3