Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 7

#1 20-09-2013 o 13h59

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



FABUŁA

Nastał nowy rok, uczniowie wracają do szkoły - szczęśliwi, rozgadani, mówiący o tym, co dostali na święta. Niespodziewający się tego, co może nadejść. Wojna skończyła się już dawno. Rok 2024 jednak przynosi ze sobą wiele zmian.
Drugi stycznia, zaś odkrywa je dla całego magicznego świata, a na pierwszych stronach Proroka Codziennego widać zdjecia zwłok, a w reportarzu pisze, że zmarli są tylko mugole, zaś w powietrzu nadal unosi się potężna magia.
Czy to oznacza, że zbliża się kolejna wojna? Czy może jest to po prostu atak byłych śmierciożerców, których nie udało się do tej pory złapać? Nikt nie wiem, a magiczny świat znów szykuje się do wojny. Jednak w Hogwarcie życie toczy się dalej, choć nikt nie jest już pewny czy można być tam bezpiecznym.

Regulamin

Stosujemy się do regulaminu forum i przestrzegamy go. Co do przeklęństw - tylko te kanonicze typu "szlama".
Akcję będę wprowadzać na spokojnie. Co jakiś czas dodam odpowiednie notki, reportarze z gazet, czy coś innego~. Prosiłabym też zbytnio nie pędzić, a w razie jakiś pomysłów kontaktować się ze mną.
I wygląd prosiłabym Manga&Anime.

KARTY

Mogą pojawiać się postaci kanoniczne~ '24 np. Albus będzie kończył 17 lat, więc wieku pozostałych postaci kanonicznych można się domyślić.

Godność, wiek, dom, różdżka, orientacja, wygląd, zalety i wady(zamiast charakteru). I co zechcecie jeszcze.

Postacie

Huffelpuff
- Nieve - Eithen River
- Miju-chan - Seiji Kase
-
...

Gryffindor
- Eminaria - Luna Koichi
- melody3 - Rosalie Williams
- majkel325 - Elizabeth Shell
-
...

Slytherin
- Ewangelin - Cathryn Rain
-
-
...

Ravenclaw
- Alexanda - Maxwell Arthur Fox
-
-
...

Rada Pedagogiczna
- Nieve - Damon Moon (Transmutacja/Opiekun Slytherinu)
- Alexanda - Judy Angel (Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami/Opiekunka Hufflepuffu)
- melody3 - Sophia Qeen (Zaklęcia i uroki/Opiekunka Gryffindoru)
- Eminaria - Kaguya River (Obrona Przed Czarną Magią/Opiekunka Ravenclawu)
- Miju-chan - Taisuke Maeda (Latanie na miotłach)
- Ewangelin - (Dyrektorka)


Zapraszam! :3

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Nieve (08-10-2013 o 16h51)

Offline

#2 20-09-2013 o 14h58

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Ja zaklepię sobie dziewczynę, w Gryffindorze ;3
Mam pytanko, jak ty jesteś w Huffelpuff a ja w Gryffindor, to my będziemy się znać? Czy wszyscy będą się znać? :3


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#3 20-09-2013 o 15h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

G o d n o ś ć- Rosalie Williams
P r z e z w i s k o- Rosa, Ro
W i e k - Szesnaście Lat
O r i e n t a c j a- Hetero
C z y s t o ś ć   K r w i- 80%
D o m- Gryffndor
B o g i n- wąż
P a t r o n u s- wilk
R ó ż d ż k a- Trzynaście cali,akacja, włos jednorożca
Z w i e r z ę- Biała kotka, o imieniu Yoko
Z a l e t y +  W a d y -
-Działa pod wpływem emocji-
+Inteligentna+
-Momentami rozkojarzona-
+Odważna+
+Zawsze staje w obronie przyjaciół+
-Czasami 'trochę' niezdarna-
+Potrafi przyznać się do błędu+
-/+ nie potrafi kłamać +/-

C i e k a w o s t k i
Prowadzi pamiętnik, który jest zaczarowany, zamiast pisać w nim długopisem wchodzi do środka i tworzy własną historię.
Nienawidzi burzy, lecz kocha zapach deszczu.
Ma francuskie korzenie oraz akcent...nad, którym stara się panować.
Traci jednak kontrolę gdy się denerwuje, co dzieje się na przykład podczas próby kłamstwa.
Gdy dorwie w łapki ciekawą książkę, nie odciągniesz jej- musisz poczekać aż skończy.
Miała siostrę bliźniaczkę

Link do zewnętrznego obrazka

W y g l ą d- Ro jest średniego wzrostu, szczupłą dziewczyną o włosach, których kolor utknął pomiędzy czernią a ciemnym brązem. Ma bardzo delikatnie opaloną karnację oraz lekko rumiane policzki. Jej oczy są brązowe, zazwyczaj widać w nich przyjazny błysk.
Ubiór...ta dziewczyna uwielbia łączyć styl wiktoriański z nowoczesnym.
Na codzień jednak nosi na sobie szkolną szatę- w końcu taki obowiązek ucznia...
Wróćmy do włosów Rosalie.
Dziewczyna najczęściej czesze je w kitkę, bądź plecie z nich warkocz,.
Rzadziej widzi się ją w rozpuszczonych włosach, chodź i to się zdarza...


Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

K A R T A   W   B U D O W I E ♥

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

|G o d n o ś ć|- Sophia Qeen
|W i e k|- Dwadzieścia cztery lata
|O r i e n t a c j a|- Hetero
|C z y s t o ś ć  K r w i|- Czysta
|Różdżka|- Dwanaście cali, wiśnia, pióro feniksa
|D o m|- Gryffindor
|Z a w ó d|- Nauczyciel zaklęć i uroków, opiekunka Gryffindoru
|O  P o s t a c i|- Sophia jest najmłodszą osobą w gronie pedagogicznym, w szkole magii i czarodziejstwa Hogwarcie. Musiała zapracować więc na poparcie, szacunek innych. O dziwo udało jej się to z ogromną łatwością. Dzięki swojemu radosnemu podejściu zdobyła również sympatię większości uczniów. Zazwyczaj to własnie do niej młodzież zgłasza swoje problemy...
|+ Z a l e t y  i   W a d y -|

+ C i e r p l i w a +
-C z a s e m   z b y t   p o b ł a ż l i w a   w o b e c   u c z n i ó w-
+R a d z i   s o b i e  w  t r u d n y ch  s y t u a c j a c h+
-/+ D o c i e k l i w a +/-
+ B a r d z o   i n t e l i g e n t n a +
- M o m e n t a m i   z a p o m i n a l s k a-

|W y g l ą d|

|K o l o r   w ł o s ó w|- ciemny blond zmieszany z brązem
|K o l o r   o c z u|- błękit
|K a r n a c j a|- jasna
|S y l w e t k a|- Szczupła
|S t y l  c z e s a n i a|- Sophia najczęściej rozpuszcza swoje długie, blond włosy i wpina w nie prawdziwe kwiaty o cudownym, słodkim zapachu.

Link do zewnętrznego obrazka






Ostatnio zmieniony przez Melody3 (27-10-2013 o 11h02)

Offline

#4 20-09-2013 o 17h37

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Godność: Elizabeth Sheel

Wiek:16

Dom: Gryffindor

Różdżka: Winorośl z włóknem ze smoczego serca  12 cali.

Orientacja: Hetero

Wygląd:

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/6960.jpg

Czystość krwi:0%

Zalety :
-Towarzyska
-Miła
-Dobrze się uczy
-Pomocna

Wady:
-Zadziorna
- Ma kompleksy na temat swojej czystość krwi
-Ma fioła na punkcie magi(często się jej uczy)
-Czasem ma problemy z kontaktowaniem się  z ludźmi ale to czasem.

Ostatnio zmieniony przez majkel325 (21-09-2013 o 15h09)


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#5 20-09-2013 o 17h40

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Link do zewnętrznego obrazka

Godność

~Maxwell Arthur Fox~

Wiek

~Szesnaście lat~

Czystość krwi

~Czysta~

Link do zewnętrznego obrazka

Dom

~Ravenclaw~

Różdżka

~Grab, rączka z jaśminu, 15 cali, włókno z dzioba Hipogryfa, idealna do rzucania zaklęć ofensywnych~

Orientacja

~Heteroseksualny~

Bogin

~On sam~

Patronus

~Nietoperz~

Link do zewnętrznego obrazka

Wygląd

~Maxwell jest wysoki. Sto osiemdziesiąt siedem centymetrów wzrostu. Ma szczupłą, wysportowaną sylwetkę oraz ‘sześciopak’ na brzuchu. Jego oczy są fioletowe, a włosy brązowe, choć wyglądają na ciemnoczerwone. Wiele dziewczyn uważa, że jest bardzo przystojny~

Hobby

~Latanie na miotle, przesiadywanie w Sowiarni i wycieczki do Zakazanego Lasu~

Zalety i wady

~+~
Pilny uczeń, posiada bardzo dużą wiedzę jeśli chodzi o dzieje magii oraz Quidditcha. Uwodzicielski. Wiele dziewczyn za nim szaleje. Zawsze szczery. Kłamie tylko w ostateczności.
~_~

Potrafi być wredny. Oschły, bezuczuciowy, gruboskórny… Takie stwarza pozory. Łatwo go wyprowadzić z równowagi, ale próbuje nad tym panować. Wielu uważa, że powinien być w Slytherinie. Ile w tym prawdy?


Ciekawostki

~Szukający w domowej drużynie~
~Uczulony na cynamon~
~Nienawidzi wścibskich ludzi~

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Alexanda (22-09-2013 o 15h08)


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#6 20-09-2013 o 19h42

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Luna Koichi

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/6979.jpg

Imię | Luna
Nazwisko | Koichi
Godność | Luna Koichi
Ksywki | Cierpi na brak ksywek
Wiek | 16 lat
Data Urodzenia | 3 luty
Miejsce Urodzenia | Namur, Belgia
Znak Zodiaku | Wodnik
Płeć | Kobieta
Orientacja | Hetero
Grupa Krwi | Rh 0-
Status Społeczny | Wolna

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/6987.jpg

Charakter | Luna, jest bardzo sympatyczną i miłą osobą. Lubi pomagać innym co zalicza się do jej cechy charakteru. Kiedy ktoś ją nieźle zdenerwuje, to lepiej wtedy uciekać bo możesz od niej bardzo mocno dostać. Luna, uwielbia wysłuchiwać żale swoich przyjaciół, potrafi wtedy pomóc co zawsze później jest z niej zadowolony. Luna, znajduję sobie tylko trzech przyjaciół z którymi będzie już na zawsze. Kiedy ma dni rozpaczy, to najczęściej płaczę i ucieka do swojego pokoju. Jest bardzo inteligentną osobą co można dzięki temu skorzystać.
Dom | Gryffindor
Różdżka | Czarna róża, włókno z ogona feniksa, 12 cali
Czystość Krwi | 100%
Zainteresowania | Różdżka, miecze, czary, nauka, pomoc, książki

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/6982.jpg

Wygląd | Luna, ma długie czerwone i jedwabiste włosy. Jej kolor oczu to czerwony. Ma jasną karnacje swojej skóry, jej twarz jest delikatna i podkreślająca ją samą. Mam mały nosek i wiśniowe usta które robią mały uśmiech, gniew, smutek i obojętność.
Lubi |
•    Pomagać swoim przyjaciołom
•    Uczyć się nowych czarów
•    Latać na miotle
•    Się uśmiechać
•    Siedzieć w sowiarni
Nie Lubi |
•    Być okłamywana
•    Być ofiarą naśmiewania się z niej
•    chamskich i podłych osób
•    Jak ktoś zabiera jej rzeczy
•    Głupiutkich osób
Zalety |
•    Miła, spokojna i pomocna
•    Zawsze jest na bieżąco przygotowana
•    Pilna uczennica
•    Ma bardzo dużą wiedzę
•    Jest bardzo dobra w Quidditchu
Wady |
•    Czasami samolubna i chamska
•    Zapomina najważniejsze rzeczy
•    Rzadko wpada na osobę z książkami
•    Strasznie rozgadana
•    Z agresji krzyczy na pokłóconą z nią osobą
Ciekawostki |
•    W swoim pokoju trzyma miecz
•    Swój miecz używa tylko do zdjęć i różnych walk
•    Potrafi się zakochać w parę sekund
•    Jej różdżka jest rzadka
•    W bibliotece w parę sekund znajdzie książkę, którą chce znaleźć

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/6985.jpg

Wzrost | 184 cm
Waga | 55 kg
Kolor Oczu | Czerwony
Kolor Włosów | Czerwony
Długość Włosów | Dość długie

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/6986.jpg

Ostatnio zmieniony przez Eminaria (21-09-2013 o 18h32)


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#7 22-09-2013 o 09h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ravenclaw dziewczynę biorę.

Godność: Alice Lily Moore
Wiek: 15 lat
Dom: Ravenclaw
Różdżka: 14 cali, kasztanowiec, włos z ogona jednorożna, sztywna
Orientacja: Hetero
Wygląd:
Link do zewnętrznego obrazka
Zalety:
-Cierpliwość
-Ręka do zwierząt
-Predyspozycje do transmutacji
-Poczucie humoru
Wady:
-Lekka dziecinność
-Ciekawość
-Upartość
-Lęk wysokości
Czystość krwi 50%:

Ostatnio zmieniony przez Natala110 (22-09-2013 o 09h56)

Offline

#8 22-09-2013 o 14h58

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Mam paskudny humor, więc w razie czego będę rzadko odpisywać dziś. W każdym razie - zaczynamy.

Eithen River

2 stycznia 2024, śniadanie.

Zdecydowanie sowy nie przyniosły dziś dobrych wieści. Pierwszy od wielu lat tak duży atak na mugoli był niespodziewany i tylko ta psychopatka ucząca wróżbiarstwa wyglądała, jakby już to wszystko wiedziała. I tak jest powszechnie wiadome, że jest po prostu alkoholiczką.
Przebiegłem wzrokiem po liście zmarłych, sprawdzając czy nie zginął ktoś z mojej rodziny. Gdy dotarłem do końca listy, odetchnąłem z ulgą, choć widziałem, że kilku uczniów jest wyprowadzanych z wielkiej sali.
Jeszcze raz przebiegłem wzrokiem po artykule od niechcenia, wyłapując co ważniejsze informacje.

"Na miejscu zginęło prawdopodobnie 47 mugoli..."
"Na zwłokach nie ma śladów tortur, pradopodobnie zostali zabici od razu."
"Aurorzy pojawili się na miejscu dopiero po godzinie od ataku."
"Nie znaleziono sprawcy..."

Sprawcy... Och, ciekawiło mnie mógł to być, ale cała magiczna anglia miała pustkę w głowie na ten temat. Westchnąłem, oby to nie była kolejna wojna. Wystarczy mi to, co rodzice opowiadali.

Offline

#9 22-09-2013 o 15h15

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Luna Koichi

Zaczęłam iść w stronę wielkiej sali. Ach, te wojny! Czy one na prawdę muszą powracać? Szłam, powolnym krokiem. Chciałam kogoś spotkać i porozmawiać. Moje włosy, zaczęły się palić czerwonością. Oczywiście że nie na prawdę! Tylko taki kolor miały ognisty, że tak po prostu myślę że się "palą czerwonością". Kiedy weszłam do wielkiej sali, zauważyłam jakiegoś blondyna który czyta coś. Przyznam że podejdę do niego! Zaczęłam iść w jego kierunku kiedy już byłam blisko, od razu go rozpoznałam. To był Eithen! Szłam do niego z wielkim uśmiechem na twarzy. Kiedy już byłam koło niego, to zajrzałam co czytał. Czytał listę zmarłych? Aaa, już rozumiem. Szukał czy ktoś z jego rodzinny zmarł.
- Cześć Eithen! Co tam czytasz? - Przywitałam się i spytałam się z uśmiechem.
Nie jestem pewna czy na pewno szukał, swojej rodziny w tej liście zmarłych. Potem jeszcze raz zajrzałam, to była przecież lista zmarłych mugoli! Wpadłam w strach moi rodzice też są przecież mugolami. Zaczęłam szukać moich rodziców, czy zmarli. Ale tak szukałam szybko że się nie dowiedziałam! Od razu zaczęłam mieć wiele, pytań w głowie czy żyją. Popatrzyłam się na Eithen'a, z smutkiem w oczach. Mam nadzieję że nie wie o co mi chodzi!


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#10 22-09-2013 o 15h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Alice Lily Moore
Gazetę, którą przyniosła mi dziś sowa, prawie w całości wyrzuciłam. Zostawiłam sobie jeden wycinek, listę ofiar ataku na mugoli. Westchnęłam, wiadome było, że prędzej, czy później to się stanie. Chyba po raz setny czytałam już tę listę, ale lepiej mieć pewność. Po dłuższej chwili uśmiechnęłam się, na razie mogę spać spokojnie, mojej rodziny nie ruszyli.

Offline

#11 22-09-2013 o 15h22

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Elizabeth siedziała przy stole i czytała listę osób zabitych. Modliła się aby nie wyczytać imiona i nazwiska rodziców. Na razie ich nie było tu wypisanych ale ataki tak szybko nie ustaną. Podeszłam do Luny.
-Hej -powiedziałam cicho ze smutkiem w głosie.-Jak się macie po przeczytaniu tych wiadomości?-zapytałam chodź chyba znałam na to odpowiedź.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#12 22-09-2013 o 15h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Siedziałam już w Wielkiej Sali
Z niedowierzaniem raz jeszcze spojrzałam na gazetę, przyniesioną przez sowę.
Czytałam z coraz szybciej bijącym sercem i...ponownie zatrzymałam się przy słowach 'Lista Ofiar'.
Nie...nie mogłam, bałam się.
'Ogarnij się, Rosalie! Po prostu to przeczytaj'-powtarzałam sobie w myślach.
Czytałam powoli każde nazwisko, ręce trzęsły mi się jakby były zrobione z galarety.
Uff! Wśród ofiar nie było żadnego Williamsa.
Nie mogłam się jednak cieszyć, wiedząc, że ktoś z pewnością stracił swoich bliskich.
Przebiegłam wzrokiem po sali, zatrzymałam się przy Elizabeth i Lunie.
-Cześć...jak "wrażenia"?-spytałam

Ostatnio zmieniony przez Melody3 (22-09-2013 o 15h28)

Offline

#13 22-09-2013 o 15h32

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

-Modlę się aby jutro nie było tam napisane w liście ofiar moich rodziców. Trochę się o nich boję. A ty jak?-zapytałam poprawiając koka. Bałam się ze te ataki mogą być już nieustanne albo w końcu zaczął zabijać czarodziei. No musimy się jakoś trzymać i trochę bardziej zacząć się uczyć obrony przed czarną magią i ogólnie innych zaklęć.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#14 22-09-2013 o 15h41

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Luna Koichi

Byłam blada! Po chwili usłyszałam głos Eli. Spytała się nas jak się mamy po przeczytaniu tych wiadomości. Powiem tak strasznie! Cała się trzęsłam, patrzyłam się na Eithen'a, coraz bardziej błagalnym wzrokiem. Potem spojrzałam się na Eli ze smutkiem.
- Cześć, Eli. Nie wiem, jak się czuję mam pustkę w sobie. - Przywitałam się i powiedziałam coraz bardziej przyciszając swój głos.
Znowu się spojrzałam na Eithen'a, chciałam żeby dał mi spojrzeć. Chyba nie zrozumiał więc wzięłam wdech i wydech.
- Eithen, mogę się spojrzeć na tą listę? - Spytałam się z smutkiem na twarzy.
Chyba zrozumiałam że mogę, więc przybliżyłam się i czytałam. Przebiegłam po nazwiskach aż doszłam do K. Patrzę na nazwiska z pierwszą literą K. Moja mama się nazywa Jennifer, a ojciec John. I myślałam że będzie inaczej, moją rodzinę dopadł ten cały atak! Kiedy patrzyłam się na nazwisko Koichi, to myślałam że mam się teraz zabić. Popłynęły mi łzy z oczu i zaczęłam płakać! Potem zobaczyłam Rosalie, nie chciałam z nikim rozmawiać. Odeszłam i zaczęłam biec w kierunku wyjścia.
- Jest źle! Wyczytajcie sobie moje nazwisko! - Krzyknęłam do nich, oddalając się.
Wtedy wyszłam na korytarz, biegłam dalej. Aż doszłam na most i tam stanęłam wpatrując się w niebo. Każdy wie gdzie jestem, bo zawsze tu przesiaduje w złych chwilach. Och, dlaczego was to spotkało?


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#15 22-09-2013 o 15h45

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Maxwell Fox

Byłem w trakcie przełykania tosta z dżemem, gdy przyleciały sowy. List od babki, kartka z wakacji od kuzyna...
Rozłożyłem najnowszy numer Proroka z zamiarem przeczytania go. Nagle jakaś trzecioklasistka siedząca blisko mnie wybuchnęła płaczem. Westchnąłem.
Dopiłem swój sok dyniowy i przejrzałem zawartość gazety. Lista ofiara, relacje aurorów, przepis na jakieś ciasto... Zostawiłem pismo obok talerza i wyszedłem z Wielkiej Sali. Dzień nie zapowiadał się najmilej. Po drodze zderzyłem się z jakąś dziewczyną, ale nie zwróciłem na to zbytniej uwagi. Rzuciłem za nią tylko 'Sory' i poszedłem dalej. Wróciłem do dormitorium po torbę z książkami i udałem się pod klasę od eliksirów.


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#16 22-09-2013 o 15h45

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Elizabeth zerwała się jak poparzona. Pobiegła szybko za dziewczyną. stanęła za nią od tyłu i przytuliła.
-Wiem co czujesz Luna... Spokojnie rozgryziemy kto to-powiedziałam i nadal trzymałam ją w objęciach. Było mi jej szkoda. Ale sama się bałam na mojej gazecie nie było fragmentu listy ofiar bałam się że może tam pisac o moich rodzicach lub znajomych. Bałam się kawałku kartki na którym było napisane czyjeś życie lub śmierć


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#17 22-09-2013 o 15h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka


-Wiem, że to trudne, ale musisz być w dobrej myśli i wierzyć, że nic im nie jest, w przeciwnym wypadku się pogrążysz-powiedziałam cicho.
Dookoła panowała strasznie ponura atmosfera, ale...cóż się dziwić?
Nagle Luna wybiegła, krzycząc, że...na liście są osoby z jej rodziny!
Ponownie przebiegłam wzrokiem po liście.
Cholera....faktycznie, byli tam.
Elizabeth pobiegła za nią ja z kolei wyszłam z Sali i ruszyłam wzdłuż korytarza.
Dzień nie zaczyna się zbyt przyjemnie, co?

Offline

#18 22-09-2013 o 15h59

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Luna Koichi

Patrzyłam się w niebo. Błagając, czy jakiś list przed ich śmiercią dostanę! Jednak tak zauważyłam coś, sowa zaczęła lecieć do sowiarni. Lecz to nie była moja sowa, nadal pogrążona w smutku stałam. Potem zaszła mnie od tyłu Eli i mnie przytuliła. Odwróciłam się do niej popatrzyłam się, rozpłakałam się na jej widok. Nie wiedziałam co robić więc się rzuciłam i ją zaczęłam przytulać. To jest wielki szok, że ktoś Ci bliski umiera! Kiedy usłyszałam jej słowa, że wie co czuję i rozgryziemy razem kto to. To miałam uśmiech na twarzy.
- Jeśli się dowiem, kto to. To rozszarpie go na strzępy! - Powiedziałam łkając się.
Spojrzałam się znów w niebo i zauważyłam swoją sowę. Leciała do sowiarni i coś trzymała w swoich łapach.
- Eli, chodź szybko do sowiarni! - Zaczęłam biec i krzyknęłam do niej dając jej gest ręką.
Biegłam, w stronę sowiarni i zobaczyłam swoją sowę. Moja sowa mi pozostała! Dała mi list i odleciała jakby coś jeszcze miała. List był od moich rodziców tuż przed ich śmiercią. Cała się trzęsłam nie dawałam rady, otworzyć listu!


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#19 22-09-2013 o 16h02

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

sorki... Telefon mi padł od razu po wstawieniu tamtego posta /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png

Eithen River

Westchnąłem, po czym przygryzłem swoją wargę. Biedna Luna. Sam nie chciałbym znaleźć na tej liście swojej rodziny, z pewnością nie byłoby to przyjemne. Elizabeth za nią pobiegła... Też chciałem, ale nie wiedziałem, co bym powiedział. Że będzie dobrze? Oczywiście, że nie będzie. To był pierwszy atak od lat, a przyniósł tak wiele ofiar.
Rzuciłem gazetę na stół. Już nic z niej nie wyczytam ciekawego.
Założyłem na włosy opadkę, by grzywka nie zasłaniała mi widoku, po czym wstałem od stołu, wychodząc z sali. Nie zatrzymałem się nawet słysząc słowa dyrektorki.

Offline

#20 23-09-2013 o 19h55

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Maxwell Fox

Usiadłem na ziemi. Niech ta lekcja wreszcie się zacznie. Bezczynne siedzenie nie jest rzeczą, za którą przepadam.
Wyciągnąłem podręcznik do eliksirów i zacząłem go przeglądać. Trucizny, antidota... Westchnąłem i oparłem głowę o ścianę.
W pobliżu przechodził grupka Gryfonek. Śmiały się, szeptały. Jedna z nich zaczęła mi się uporczywie przyglądać. Posłałem jej lodowate spojrzenie i natychmiast odwróciła wzrok. Dziewczyny... Wścibskie, wymondrzające się istoty dbające przesadnie o swój wygląd. Choć muszę przyznać, niektóre z nich naprawdę są warte zainteresowania. Na przykład taka jedna długonoga Ślizgonka.


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#21 23-09-2013 o 20h23

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Eithen River

Wziąłem ze swojego dormitorium torbę z książkami i innymi rzeczami, które każą nam nosić. W sumie to nie była cięższa od plecaków w podstawóce mugolskiej, więc nie mam się co czepiać. Przy okazji ze swojej szafki nocnej zabrałem jedne z moich kolczyków, tym razem jeden z niebieskim oczkiem, a drugi z brązowym. Założyłem je w drodze do sali eliksirów. Średnio lubiłem te zajęcia, ale były wymagane w większości zawodów, więc nic nie poradzę na to, że powinienem na nie chodzić.
Pod salę był tylko Maxwell. Serio? Nitk więcej? A myślałem, że teraz będzie trochę więcej osób.
- Cześć. - mruknąłem do niego, uśmiechając się lekko. Usiadłem niedaleko niego, wyciągając nogi, a torbę odrzucając kawałek od siebie.


Tss... Z góry mówię - można mieć po kilka postaci, jeśli macie taki kaprys :3

Offline

#22 23-09-2013 o 20h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka


Po odreagowaniu wcześniejszych wydarzeń wróciłam do dormitorium po kilka książek.
Ponownie ruszyłam wzdłuż korytarza mijając kilka osób.
W końcu trafiłam pod salę eliksirów, gdzie byli już Eithen oraz Maxwell.
-Cześć wam-rzuciłam uśmiechając się delikatnie.
Odgarnęłam z twarzy jeden ciemny kosmyk włosów i oparłam się o ścianę.

Ostatnio zmieniony przez Melody3 (23-09-2013 o 20h34)

Offline

#23 23-09-2013 o 20h48

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Eithen River

Uśmiechnąłem się szeroko, gdy przyszła do nas Gryfonka. Jak miło, więcej towarzystwa! Przynajmniej zaczynają się schodzić powoli. Co prawda, dużo nas na eliksirach nie ma, a jeszcze mniej przychodzi, ale  i tak o tej porze powinno być tu już minimum pięć osób.
- Rosalie! - powiedziałem wesoło, wyciągając w jej stronę ręce, jak małe dziecko. I się nie podniosłem, dopóki nauczyciel nie przyjdzie nawet nie ma szans. - Przytul. - dodałem, robiąc smutną minkę do niej. To chyba podchodzi pod jakiś fetysz, jeśli witam się tak z dużą częścią moich znajomych. A zresztą, i tak mnie to nie obchodzi.


*pitole od rzeczy*

Offline

#24 23-09-2013 o 21h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka


Przed salą było niezwykle mało osób- fakt, na eliksirach zazwyczaj już tak jest, ale..tylko trzy osoby?
W tym momencie Eithen wyciągnął ręce w moim kierunku.
Swoim zachowanie sprawił, że uśmiech na mojej twarzy zwiększył się
Usiadłam obok blondyna przyglądając mu się chwilkę.
-Dooobrze-westchnęłam ze śmiechem i przytuliłam go.

Offline

#25 23-09-2013 o 21h22

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Eithen River

Yep! Przytuliła mnie! A ja się w nią wtuliłem, jak miś. Lubię się tulić i być tulonym. To naprawdę fajna rozrywka jest. Pamiętam jak kiedyś przytuliłem nauczyciela. Stwierdziłem, że mogę mu tak podziękować za to, że dał mi wybitny. To była dobra akcja~.
- Teraz cię nie puszczę. - zaśmiałem się. Jest mi tak wygodnie, a ona jest mięciusia... Ciekawe czemu~. Moja młodsza siostrzyczka taka nie jest. Kościotrup! Muszę ją utuczyć.


*też ciekawa, czemu Rose jest mięciusia*

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 7