Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#1 26-05-2013 o 17h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jakie najbardziej lubicie? Ja oczywiście Jeansy czasami też noszę rurki w kolorach ciemnych.  /modules/forum/img/smilies/content3.gif Nie na widzę sztruksów są dziwnie zbudowane i dość... sztuczne   /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif

Offline

#2 26-05-2013 o 17h52

Miss'Sensei
Chika
...
Miejsce: Syjon
Wiadomości: 866

Moje kochane spodenki *o*
Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka

Offline

#3 26-05-2013 o 17h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie lubię w ogóle. Luźniejsze są wyjątkowo niewygodne, o rurkach nawet nie wspominając...

Offline

#4 26-05-2013 o 20h49

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

Jeansy i rurki w ciemnych kolorach.


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#5 26-05-2013 o 21h16

Miss'ok
Simolka
...
Wiadomości: 78

Jeansy, ale tylko rurki. Uwielbiam też cygaretki w różnych kolorach. Moim ostatnim odkryciem są jegginsy (legginsy wyglądające jak jeansy). No i oczywiście krótkie spodenki na lato.

Offline

#6 26-05-2013 o 21h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Raczej rurki, ale zdarzało się, że założyłam dzwony, a ludzie patrzyli na mnie jakbym była z kosmosu. Dzwony w połączeniu z czymś naprawdę fajnym wyglądają świetnie, a to, że świat opanowały rurki - cóż, nie mój problem. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
W lecie oczywiście spodenki, czasem... bardzo rzadko - rybaczki.

Offline

#7 26-05-2013 o 22h30

Miss'ok
Yuumiko
...
Miejsce: lubelskie
Wiadomości: 69

Nie noszę, nie wygodnie mi. :c Tzn mam 2 pary, czerwone i niebieskie. Przestałam w nich chodzić bo było mi jakoś tak sztywno. XD Leżą w szafie na wszelki wypadek.

Offline

#8 26-05-2013 o 23h57

Miss'ok
Mariko
...
Wiadomości: 67

Tylko luźne zwykłe spodnie...
żadnych rurek: są okropne i niewygodne i w ogóle jakieś takie x.x ble...
dzwony? gdyby było gdzie kupić to nawet pomarańczowe albo z kwiatowym wzorem *.*


Be the broke or the breaker
Be the giver or the undertaker
Unlock and open the door
Be the healer or the breaker
The keys are in your hands
Realize you are your own source of all creation
Of your own master plan

Offline

#9 27-05-2013 o 13h17

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

A ja tam rurki lubię, o! Mam jedne niebieskie i trzy jeansowe, z czego dwie są "podarte". A teraz... teraz nie pojmuję fenomenu podartych jeansów. /modules/forum/img/smilies/hein.gif
Ale wracając... czemu lubię rurki? Może to głównie ze względu, że jestem (czyt. byłam) szczupła, poza tym przyzwyczaiłam się. Ale mimo to i tak wolę legginsy, które wydają mi się jeszcze bardziej wygodne. No i można je nosić pod spódnicą/sukienką. /modules/forum/img/smilies/content3.gif



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#10 27-05-2013 o 14h44

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja preferuję wygodę... dlatego często wybieram legginsy lub jegginsy...
Jednak wyglądam lepiej w jeansach (rurkach)
Dlatego w swojej szafie mam ich 2 pary
Podobają mi się także kolorowe rurki Mam różowe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png miętowe i białe

Czasem, ale to razdko założę dresy... Jeśli już, to tylko szare!

Zapomniałam o spodenkach >.<
Kolorowe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Lub z jasnego jeansu  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png

Ostatnio zmieniony przez kala997 (27-05-2013 o 14h46)

Offline

#11 27-05-2013 o 15h24

Miss'nieobczajona
...
Miejsce: Gdzieś daleko, za zakrętem, koło morza, obok gór.
Wiadomości: 26

Uwielbiam chodzić w jeansach oczywiście w rurkach, nienawidzę szerokich spodni x.x

Offline

#12 27-05-2013 o 16h47

Miss'ok
Magpie
...
Miejsce: Nigdziebądź
Wiadomości: 78

Ja wybieram raczej ciemne (głównie granatowe) jeansy lub czarne spodnie, bo do wszystkiego pasują. Preferowany przeze mnie krój to raczej rurki, bo mam dość zgrabne nogi, a w szerszych nogawkach wyglądam, jakbym ukradła spodnie z szafy mamy /modules/forum/img/smilies/blebl.gif
Aczkolwiek muszę przyznać, że strasznie podobają mi się miętowe i beżowe spodnie. Boję się tylko, że przy moich naturalnych zdolnościach, częściej będą lądowały w praniu, niż na mnie xD

Offline

#13 27-05-2013 o 17h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja jeansy, ale nigdy rurki. Sztruks!? Nie... Zdecydowanie nie... Lubię też dres.

Offline

#14 30-05-2013 o 10h24

Miss'nieobczajona
CiasteczkowyPotwór
...
Wiadomości: 18

mam 2 pary rurek beżowe i granatowe i takie dżinsy czarne co też można powiedzieć że są rurkami ale mażę o takich:
Link do zewnętrznego obrazka
/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Ostatnio zmieniony przez CiasteczkowyPotwór (30-05-2013 o 10h25)

Offline

#15 30-05-2013 o 11h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja uwielbiam rurki i spodnie przylegające do nóg./modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  Nielubię luźnych spodni i dzwonów (wkrecały sie w pedały i zębatke roweru, zaczepiały, niszczyły, teraz mam spokój). Jedyny z nimi problem jest taki, że niektórych jimsów rurek nie da się absolutnie podwinąc. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Dresy są jednak spoko i je też lubię,  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

Ostatnio zmieniony przez KomatsuzakiAya (30-05-2013 o 11h29)

Offline

#16 30-05-2013 o 20h48

Miss'całkiem całkiem
Kleopaatraa
...
Miejsce: Floryda ^.^
Wiadomości: 112

Noszę wszystkiego po trochu od rurek po leginsy. Jednak najbardziej lubię dresy. Wygodne, bezproblemowe i nie brudzą się szybko .

Offline

#17 30-05-2013 o 21h03

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Powiem wprost iż po prostu nie lubię dzwonwatych spodni. Lubię rurki ponieważ troszkę wyszczuplają moje grube nogi, a poza tym pasują do wszystkiego zaczynając od białej koszuli i kończąc na zwykłych bluzach.

Offline

#18 31-05-2013 o 12h22

Miss'Sensei
Joanna
...
Miejsce: People will say, black or white but the world is so GRAY!
Wiadomości: 1 071

nie wiem jak wy ale ja lubie getry
pikne

Offline

#19 31-05-2013 o 12h59

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Świetne  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Tylko coś co przylega do ciała (rurki i legginsy)/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png Okazjonalnie luźniejsze spodnie.

Offline

#20 31-05-2013 o 13h06

Miss'ujdzie
Irbisia
...
Miejsce: Eeem... Warsaw?
Wiadomości: 237

Jeansy ♥ Rurki ♥ Dla mnie nie są ciasne *O*. Wręcz przeciwnie - czuję swobodę. Pumpy też ok. Fajne są. Świetnie wyglądają przy przylegających bluzkach x_x


Link do zewnętrznego obrazka

Masz pytanie? Fajnie, bo ja mam odpowiedź!

Offline

#21 31-05-2013 o 15h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Joanna napisał

nie wiem jak wy ale ja lubie getry
pikne

Ładne są. Zastanawia mnie tylko, jak z kryciem. Większość nie wygląda, jakby była w stanie dobrze ukryć bieliznę. Nie jestem w stanie pojąć dziewczyn, które wychodzą "na miasto" w kalesonach, przez które widać im zdecydowanie za dużo.

Offline

#22 01-06-2013 o 15h06

Miss'Sensei
Joanna
...
Miejsce: People will say, black or white but the world is so GRAY!
Wiadomości: 1 071

Ja do leginsów ubieram długom tunike ewentualnie długi t-shirt lub sukienke (nie znów strasznie długa )  nie lubie jak mam tylek odsłonięty wtedy sie dziwnie czuje ^^

hmm... ja mam 2 pary rurek kolorowych nioebieskie i pomaranczowe ale mam duzo innych spodni 2 pary które naj lubie jedna z ćwiekami druga prawie biała i na szyciach takie bardzo ciemne taka obwódka
a jesli chodzi o getry to mam w centki, sporo leginsów spodni, zwyklych czarnych, prązkowanych, jedne mam koronkowe 3/4, czerwone,niebieskie i więcej ale nie che mi sie pisać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Joanna (01-06-2013 o 15h06)

Offline

#23 03-06-2013 o 20h14

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Najbardziej lubię bojówki z wieloma kieszeniami i proste jeansy (broń Boże rurki, bądź inne dziwne szmatki). Ostatnio rozpoczęłam polowanie na ciemne szarawary, które nie mają kroku w kolanach, ani tym bardziej na kostkach. Cóż, LARP rządzi się swoimi prawami, w jeansach nie wyskoczę...


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#24 03-06-2013 o 20h29

Miss'Żółtodziób
Keith
...
Miejsce: Elfolandia
Wiadomości: 7

Ogólnie ostatnio znielubiłam spodnie.  Jeansy są mega sztywne, krępują ruchy. A jednak mam kilka par rurek, kiedyś chodziłam w nich codziennie, teraz je rzadko. W sumie, szczerze mówiąc chodzę w nich tylko wtedy, kiedy mam okres, a nie jestem zaopatrzona w tampony. Dlaczego? Zwykle zakładam legginsy, a strasznie niekomfortowo czuję się w nich z podpaską.
Jegginsy? Jestem na tak. Mam nawet jedną parę. Dresy też założę od czasu do czasu, jednak preferuję je bardziej na siłownię czy chodzenie po domu - w zimę zdarzało mi się wychodzić w nich częściej. No cóż, są ciepłe, tyle w tym temacie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Lubię też wszelkiego rodzaju spódniczki i sukienki.. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Przepraszam, chyba za bardzo rozpisałam się na początku w pewnych sprawach. Jednak większość z nas to dziewczyny, na pewno dla każdej jest to całkiem normalne. A i męska część nie powinna być zdziwiona. Ot co - ludzkie sprawy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/401377_553408891348690_1272709007_n.jpg

Offline

#25 05-06-2013 o 11h32

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Skate owskie spodnie lub czarne z firmy PUNK RAVE lub GLP (muszą mieć dużo dodatków). Ale nie rurki.
Chadzam tylko w spodniach. Nienawidzę spódnic i sukienek (więc ich w ogóle nie noszę).


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

Strony : 1 2 3