Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#26 28-06-2013 o 14h18

Miss'nieobczajona
asiula45
...
Miejsce: Rybnik
Wiadomości: 18

Rurki są najlepszymi spodniami jakie mogą wgl istnieć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ja posiadam tylko te spodnie ponieważ zwykłe np.jeansy według mnie wyglądają brzydko na nogach bo je poszerzają. (to jest wyłącznie moje zdanie)

Offline

#27 28-06-2013 o 18h57

Miss'Żółtodziób
Vanidalle
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 6

Ja wolę rurki, chociaż dzwony też nie są złe. Nie mam nic przeciwko spodniom,  jednak gdy jest lato wolę nosić spódnice i szorty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#28 01-08-2013 o 13h29

Miss'ujdzie
Oliwia
...
Miejsce: †
Wiadomości: 180

Noszę tylko rurki. O dziwo mam zielone, różowe (jasne), czarne, w kwiatowy wzór, jasnoniebieskie i tylko jedne dżinsowe oraz tzw. "pumpy", których nie noszę. ;>


Offline

#29 01-08-2013 o 13h47

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Lubię bojówki, spodnie militarne śnią mi się po nocach i pewnie w końcu kupię, bo widziałam bardzo fajne babskie moro.
Oprócz bojówek kroju i koloru różnego mam też zwykłe dżinsy, dżinsowe rurki (czarne i fioletowe), a ostatnio nabylam też spodnie 3/4 o bardzo fikuśnych paskach w okolicach kolan.
Spodni materiałowych bardzo obcisłych nie ubiorę, bo czułabym się jakbym patatajała po okolicy w samych rajstopach.

Offline

#30 01-08-2013 o 22h07

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260


Mam takie same zielone xD. Kupiłam an rynku w swojej miejscowości ;dd
a co do spodni już chcę kupić sobie jakieś fajne do szkoły.
Rurki i leginsy...
znajdziecie jakieś fajne na allegro ?
będę wdzięczna ;**

Offline

#31 02-08-2013 o 01h26

Miss'na całego
Hallucinatie
...
Miejsce: Swagland
Wiadomości: 258

również uwielbiam rurki i tylko je
luźniejsze spodnie to nie dla mnie..
nienawidzę jak spodnie nie przylegają mi do nóg~

Offline

#32 21-01-2014 o 21h53

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Ekhem... Więc jeśli chodzi o mnie to ja lubię chodzić w getrach (są bardzo wygodne, akurat mam je na sobie), rurkach i dresach (jedna para do ćwiczeń). Żeby nie było nieporozumień chodzi mi o takie dresy:
Link do zewnętrznego obrazka

Nie lubię za to dzwonów, rybaczek, sztruksów, z rozszerzonymi nogawkami itd.

Moja szafa roi się od spodni, których nie noszę, ale nie mogę ich wyrzucić (czy oddać), bo mama się nie zgadza. I jaki z nich pożytek? :c

Jeśli chodzi o krótsze, to uwielbiam spodenki! Szorty szczególnie i mam ich 3 pary, z czego jestem ogromnie zadowolona! :3

Offline

#33 07-07-2014 o 09h42

Miss'ok
AleksandraNowak
PORQUE LA MUSICA ES VOCASION, ES MI PASION, NO ES OBSESION, ES LO QUE SOY. LA MUSICA ES MI VERDAR.
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 52

/modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif Jasne, że jeansy.Rurki w szalonych kolorach(czerwony, różowy, zielony) oraz leginsy.

Offline

#34 05-08-2014 o 21h33

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 683

Ja natomiast kocham jeansy. I te długie, i krótkie. Rurki i dzwony. Czarne, szare, niebieskie, kolorowe i w kwiatki. Mam w sumie ze dwadzieścia par /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#35 15-08-2014 o 13h13

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

A ja miałam takie pikne czarne rurki ale mi się podarło kolano w nich :'(. Lubie rurki jeansowe lub kolorowe oraz dresy xd.


.

Offline

#36 08-09-2014 o 19h07

Miss'nieobczajona
miuokazaki
...
Wiadomości: 39

Ja mam kilka par jeansów, granatowe spodnie,szare... Ogólnie rzecz biorąc to nie lubię chodzić w spodniach, wolę spódniczki. Ostatnio kupiłam czarne woskowane spodnie (chyba nie moge napisać z jakiego sklepu, ale to i tak nie ważne), wyglądają jak skórzane, zastanawiam się-mogę je ubrać do szkoły? Nie będą się na mnie patrzeć z miną 'nie wypada'? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png Dodam, że chodzę do 3 gimnazjum połączonego z lo.

Offline

#37 17-09-2014 o 21h40

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Moja przyjaciółka nosiła takie w 6 kl. podstawówki, nie sądzę, żeby nie wypadało. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png A krzywymi spojrzeniami się nie przejmuj jeśli takie się pojawią.
Ja nie potrafię chodzić w innych spodniach niż rurki. Nawet dresy mam zwężane u dołu, żeby mi się nie plątały między kostkami. Legginsy czasem noszę, najczęściej na lekcje wuefu. ^^


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#38 15-12-2014 o 16h02

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Ja kocham legginsy. Wzorzyste, gładkie, ocieplanie... no po prostu wszystkie :-)
A wy jakie nosicie, albo chcielibyście kupić, ale nie macie gdzie, albo za drogie?

Jeśli chodzi o jeansy... zakładam je z wielkim bólem. Są sztywne i niewygodne- a szczególnie po praniu. Ale jak zimno, to nie mogę pójść w spódnicy, albo w legginsach- bo nie mam na tyle rajtuz. No i niestety taka moda. Rurki są najgorsze- mega niewygodne i ciasne. Miałam jedne które lubiłam, ale zaatakowała mnie świeżo malowana ławka XD Dzwony i zwykłe jeszcze da się przeżyć.

Swego czasu miałam trzy pary sztruksów i non stop w nich chodziłam- teraz nie mogę na nie patrzeć. Jak widzę zdjęcia na których jestem w sztruksach...normalnie urgh.

Jeśli chodzi o dresy- lubię. Aczkolwiek nie chodzę na co dzień, bo to nie mój styl. Na plus przemawia do mnie wygoda tych spodni, to że jest w nich ciepło i to że nie trzeba się męczyć przy ich wkładaniu. Zakładam je głównie jak muszę wyjść z piesełem, a nie chce mi się ubierać.

Jeśli chodzi o rybaczki, to mam ich kilka, ale noszę rzadko.

Bardzo lubię spodenki. Nie są może najwygodniejsze, ale ładnie wyglądają :-)

Ostatnio zmieniony przez Podoina (15-12-2014 o 16h15)


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#39 26-12-2014 o 13h57

Miss'na całego
Duda
Tak, pamiętam. Tak, wiem. Tak, rozumiem. Tak, mam to gdzieś.
Miejsce: Warszawskie metro
Wiadomości: 321

Rurki strasznie mnie krępują, są zbyt ciasne i niewygodne. Leginsy też mnie denerwują, ciągle mam wrażenie, że wszystko w nich widać. Dlatego też noszę dzwony  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png. Są wygodne, luźne, nie utrudniają siadania ani chodzenia i nie czuję się w nich ściśnięta. Ich jedyny problem polega na tym, że plączą się trochę przy kostkach.


http://i60.tinypic.com/2ciik36.png

Offline

#40 02-01-2015 o 00h13

Miss'wtajemniczona
Clarissa1317
"Od lat jest to zagwozdka ma, kto jest szalony- inni czy ja?"
Miejsce: Upper East Side:3
Wiadomości: 1 964

Nie znalazłam jeszcze dobrych dla mnie rurek, bo mam szerokie biodra i uda oraz szczupłe łydki, więc rurki zwykle są dla mnie albo za długie, albo jak już dobra długość to za wąskie, albo wyglądają jak zwykłe spodnie, bo są szerokie w łydkach. Najwygodniej mi w dresach, ale najczęściej noszę materiałowe a'la rurki. Uwielbiam spodnie z wysokim stanem, ale znów ten sam problem, szerokie biodra, wąska talia i łydki, więc albo pasek(nienawidzę) albo mama i w talii zwęża. Lubię nosić grube rajstopy i spodenki, nienawidzę spodni 3/4. Getry chętnie do długich T-shirt'ów albo jeśli są dość grube,żeby tyłek nie prześwitywał to do wszystkiego:)

Offline

#41 03-01-2015 o 13h54

Miss'Super Saiyen
Agata112403
Długo mnie nie było..
Miejsce: Madryt, Real Madryt
Wiadomości: 8 294

Ja jeśli spodnie to tylko rurki! Żadnych innych nie założę. Mam sporo par w szafie. Jasne, ciemne, zwykłe jeansowe, dwie pary czarnych, zielone..Dobrze się w nich czuję, szczególnie zimą jak trzeba na dwór bo wtedy w leginsach jest za zimno ale na ogół nosze właśnie leginsy bo mi wygodniej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#42 11-05-2015 o 07h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jeansy muszą rządzić ŚWIATEM! Buahahahaha! Nie no, żartowałam. Ale nie ukrywam, że jeansy noszę najczęściej i mam nimi zawaloną szafę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#43 17-06-2015 o 15h26

Miss'nieobczajona
animalsik4
...
Wiadomości: 23

U mnie stanowczo królują rurki/jeansy slim /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Moim zdaniem są najwygodniejsze, nie poszerzają, wyglądają bardzo fajnie ^^ A w lato oczywiście krótkie spodenki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Bardzo lubię też leginsy, ale poza domem rzadko kiedy je ubieram /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#44 27-06-2015 o 15h02

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

Najczęściej nosze rurki, żeby nogi jakoś normalnie wyglądały, więc już się do nich przyzwyczaiłam i jest mi w miarę wygodnie. Dżinso- leginsy (moje nowe słówko  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png ) też baaardzo lubię./vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Niektóre wyglądają jak rurki a są wygodne jak dresy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png A leginsy... Nie lubię jak majtki mi się odbijają  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png  I po za tym nie mogę znaleźć ładnych leginsów, które nie kosztują za wiele  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png  Generalnie według mnie dżinso- leginsy są najlepsze  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#45 23-01-2017 o 14h12

Miss'ujdzie
Pillz
Przed przeczytaniem moich wypocin wyjmij tabletki na zgagę
Miejsce: Czewa, a co
Wiadomości: 222

Zaskoczę was: nie chodzę w czarnych spodniach. To nie w moim stylu, zresztą pasują do nich tylko czarne buty. Posiadam obecnie tylko (!) dwie pary dżinsów: błękitne i jasnoszare. Obie przylegają mi dosyć mocno do nogi (z wyjątkiem kostek, które zresztą mam chudziutkie), ale uważam je za wygodne, bo rozciągliwe. Nie potrafiłabym chodzić w luźnych spodniach.
Sztruksy? Mogą być, ale tylko rurki, a takie pewnie trudno zdobyć. Dresy wolę nosić w domu, a krótkich spodenek nie trawię. Dlatego tak często chodzę latem w spódniczkach, heh.

Wymarzone spodnie?
Na pewno więcej rurek. Marzę o tych w kolorze pudrowego różu (tylko żeby wyglądały jak spodnie, a nie druga skóra) i takich zielonych. Nie khaki, myślę o odcieniu wpadającym w niebieski. Nie wiem, jak to nazwać... Morski? Akwamaryna? Ewentualnie mogą być miętowe.


Wewnętrzny mechanizm kierujący moim umysłem pozostaje enigmą
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#46 12-03-2017 o 20h09

Miss'nieobczajona
EliMa
...
Miejsce: Wonderland †
Wiadomości: 28

Mi się najbardziej podobają te z wysokim stanem, najlepiej się w nich czuję. Śliczne są także takie z wysokim stanem luźnymi nogawkami - nie pamiętam jak się nazywały.


mad-rabbit

Offline

#47 02-05-2017 o 07h20

Miss'wow
Bakteria
иα∂zιєנα
Wiadomości: 511

Noszę każdą parę jeansów, która wpadnie mi w ręce, ale rzadko noszę rurki.
Ale najczęściej ubieram legginsy, w nich czuje się swobodnie.

Offline

#48 03-02-2019 o 15h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Ja gustuję w spodniach w tym stylu http://www.street-shop.pl/odziez-uliczna/68-164-spodnie-czarne.html#/26-rozmiar-xxl. Bardzo wygodne, mocne. Swobodnie się w nich czuje.

Offline

#49 04-03-2019 o 19h45

Miss'Żółtodziób
Nervica
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 14

Cóż. Rurki, jeansy z dziurami.
Nie założę biodrówek, preferuję spodnie z wysokim stanem.

Offline

#50 13-09-2019 o 12h45

Miss'nieobczajona
suszi
...
Wiadomości: 18

Kocham dzwony i luźniejsze portki! Ale też noszę w miarę rzadko, raczej biegam w kieckach

Offline

Strony : 1 2 3