Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#1 14-09-2013 o 08h44

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

WITAMY NA WYBORACH MISS COSPLAY!

Być może już widziałyście wątek "Alternatywne wybory miss fashion" autorstwa Aria? Zainspirował on nas do stworzenia "Wyborów miss cosplay". Gra ma te same zasady: możecie wysyłać zgłoszenia w postaci zdjęć waszych miss przebranych zgodnie z tematem. A tematem zawsze będą postaci z mangi/anime!

Tanken i Miriku (która tworzy nagrody w postaci rysunków), jurorki, wybierają pierwsze 3 miejsca według ustalonych kryterii:

zgodność z tematem (1/10)
kreatywność (1/10)
ogólne wrażenie (1/10)
dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
dodatki (1/10)
średnia, która będzie oceną główną (1/50)

Wyłonione osoby mają możliwość złożenia zamówienia do Miriku . Pierwsze miejsce zamawia rysunek o dowolnej tematyce, może być to postać za którą przebrała swoją miss. Drugie i trzecie miejsca mają możliwość zamówienia szkicu lub postaci chibi, również w dowolnej tematyce.

Przyjmujemy propozycje co do postaci z anime/mangi na pw!

PIERWSZĄ POTACIĄ W WYBORACH JEST...
Lady Elizabeth z "Kuroshitsuji"

Offline

#2 14-09-2013 o 08h49

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

Dość fajny pomysł, ale nie zgłaszam się bo nie mam kasy na razie.

Ostatnio zmieniony przez Metropolice (14-09-2013 o 11h26)


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#3 14-09-2013 o 11h55

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/6549.jpg
no to się zgłaszam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Kaiken (14-09-2013 o 16h09)

Offline

#4 14-09-2013 o 12h51

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Link do zewnętrznego obrazka
Lizzie, na płaskim obcasie, chociaż marzy o uroczych obcasikach, by nie być wyższą od Ciela. I z bukietem kwiatów, by rozchmurzyć ponurego ukochanego.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#5 14-09-2013 o 14h39

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/6536.jpg

Lizzy, która chce zabić Ciela,  kontrolowana za sznurki Jocera .... Jej oczy są puste, a rumiana niegdyś twarz jest bez koloru ... Z powagą walczy, chociaż w oczach czają się łzy które wyrażają jej głębie ...
Najbardziej podoba mi się taka Lizzy ... trochę pozmieniałam ją, bo kiedyś już ją zrobiłam...

Offline

#6 15-09-2013 o 11h00

Miss'ujdzie
Lena331
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 223

Lady Elizabeth z "Kuroshitsuji" hymm może kupię coś żebym miała takie ciuchy

Offline

#7 15-09-2013 o 22h24

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

Widzę, że jak do tej pory, każda z nas miała zupełnie inny pomysł na Lizz. Zapowiada się to bardzo ciekawie. Z niecierpliwością czekam na kolejne odsłony Lady Elizabeth. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#8 20-09-2013 o 21h00

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

A do kiedy można się zgłaszać ( bo nie widzę ustalonej daty?),bo nie wiem czy zdążę, a temat dopiero dzisiaj zauważyłam.



Link do zewnętrznego obrazka

Lizy wybrała się zimową porą odwiedzić Ciela.

Korzystałam z tego:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez YooSti (21-09-2013 o 09h13)


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#9 20-09-2013 o 21h05

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Zgłaszać się można dopóki nie udostępnię wyników /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png czyli masz jeszcze czas.

Offline

#10 20-09-2013 o 21h07

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

A nie można tak dokładniej ..  powinna być data  od kiedy do kiedy .. tak jest prościej i będzie więcej tematów .. bo nie wszyscy znają Lady Elizabeth itd ...

PS Yoosti - ty zapewne mnie powalisz na łopatki xD

Offline

#11 20-09-2013 o 21h15

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Do Lady Elizabeth się zamierzam od dłuższego czasu,wiec teraz mam mobilizację /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png,ale to dopiero jutro (bo dzisiaj wszystko wykorzystałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png)


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#12 20-09-2013 o 21h43

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Ja jakoś wolę Ciel i jego styl mi się dużo bardziej podoba niż Lizzy ... więc ta rozpuszczona panienka niezbyt mi leży w stylizacjach, skoro lubię poważne stylizacje xD

Offline

#13 20-09-2013 o 21h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dobra, rozumiem. Mogę wam obiecać, że wyniki będą w tą niedzielę. Oczywiście na nagrody zwyciężczynie będą musiały poczekać dłużej, to już ustalą z czcigodną Miriku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Postaramy się rozpoczynać nowe tematy co dwa tygodnie od ogłoszenia wyników.

Zastanawiałam się czy nie zaproponować cosplaya jakiejś męskiej postaci w wersji żeńskiej. To by było o wiele trudniejsze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png co o tym myślicie, chciałybyście zrobić coś takiego?

Offline

#14 20-09-2013 o 21h52

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Dla mnie każda stylizacja jest wyzwaniem,a tym bardziej cosplay-bo tu trzeba odwzorować całość,żeby to miało ręce i nogi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png, a że miałam zrobić cosplay Lizy i tak to co mi szkodzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#15 20-09-2013 o 22h29

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

YooSti napisał

Dla mnie każda stylizacja jest wyzwaniem,a tym bardziej cosplay-bo tu trzeba odwzorować całość,żeby to miało ręce i nogi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png, a że miałam zrobić cosplay Lizy i tak to co mi szkodzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Przesadzasz ... ja cosplay potrafię zrobić w jeden dzień przy dobrych środkach finansowych xD ... - a ty masz ich ... lepiej nie powiem bo moja szczęka leci do samej ziemi ... i Aloisy wyszedł ci przednie, tylko szkoda że nie te same odcienie płaszcza i kokardy na butach ...

Ja tam lubię męskie cosplaye ogólnie .. nie lubię ich przekładać na żeńskie... Po prostu wolę być tu facetem, albo arystokratką ... No i YooSti masz tylko jutro, aby zrobić stylizacje - trzymam kciuki

Offline

#16 20-09-2013 o 22h35

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Co do płaszcza to jak dla mnie był to odpowiedni kolor do kokardek przy butach,bo inny nie pasował (przynajmniej ja nie znalazłam odpowiedniego fasonu i żeby mniej więcej kolorystycznie pasował),ale jak tylko znajdę taki żeby pasował to zmienię /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Och czuję presję i będę się bała czy sprostam temu zadaniu, aby cię zadowolić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez YooSti (20-09-2013 o 22h35)


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#17 22-09-2013 o 16h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

MIEJSCE PIERWSZE

YooSti

gratulacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

MIEJSCE DRUGIE

Kaiken

MIEJSCE TRZECIE

ScarletWitch

wyróżnienie specjalne

Aria



Gratulujemy! Ponieważ wystartowały jedynie cztery osoby postanowiłyśmy przyznać dodatkowo wyróżnienie. Szanowna Aria ma teraz również możliwość zamówienia szkicu lub chibi, podobnie jak drugie i trzecie miejsce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Resztę możecie przeczytać w pierwszym poście!

NASTĘPNĄ POSTACIĄ W WYBORACH JEST...
Erza Scarlet z "Fairy Tail"!

Ostatnio zmieniony przez Tanken (22-09-2013 o 16h16)

Offline

#18 22-09-2013 o 16h59

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

OO, drugie miejsce, jak miło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A YooSti zdecydowanie zasłużyła na pierwsze miejsce. jej stylizacja jest śliczna. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Mam nadzieję, że wątek się rozwinie, bo według mnie jest naprawdę bardzo fajny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Rozumiem, że zamówienia składamy w wiadomości prywatnej u Miriku?

Offline

#19 22-09-2013 o 17h56

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Niewierze (przeciera oczy jeszcze raz)... Dziękuję bardzo za to, że wam się podobał mój cosplay, chciałam pokazać coś innego,a że nie ma dużego wyboru u nine stąd taki strój /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png.
Gratuluję pozostałym dziewczyną,a zwłaszcza Kaiken za jej odwzorowanie jednej z sukienek-wyszła ci znakomicie :*


Pozwoliłam sobie w opisie zrobić reklamę wyborów na najlepszy cosplay-mam nadzieję,że nie będziecie wam to przeszkadzać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez YooSti (22-09-2013 o 18h04)


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#20 22-09-2013 o 17h58

Miss'ujdzie
Miriku
...
Wiadomości: 185

Dokładnie, możecie wysyłać do mnie na priva zamówienia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

A przy okazji wszystkim wam gratuluję!
Było naprawdę ciężko was ocenić. Wszyskie się świetnie spisałyście i pokazałyście, że wcale nie trudno jest być kreatywnym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Nie spodziewałam się, że każdy stój będzie inny, a tu prosze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Jeszcze raz, gratuluję!!!

Ostatnio zmieniony przez Miriku (22-09-2013 o 18h00)

Offline

#21 22-09-2013 o 19h40

Miss'nałogowa
Winoa
Już nieważne ._.
Miejsce: Spójrz tam!
Wiadomości: 2 786

Nie widziałam wcześniej tego wątku o_o aż dziwne... Może przy okazji się zgłoszę... 
//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7258.jpg

Offline

#22 22-09-2013 o 22h10

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Muszę się przyznać bez bicia, że widziałam tylko jeden odcinek tego anime i musiałam się czymś sugerować... Więc historii nie napiszę ...

  //photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7282.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez ScarletWitch (22-09-2013 o 23h24)

Offline

#23 23-09-2013 o 16h47

Miss'ujdzie
Nimphianey
...
Miejsce: Duże.
Wiadomości: 173

Takie konkursy według mnie są fakt miły zajęciem, ale troszke nie fear. Osoby z większym lv i większą ilością MM mają większe szanse.. a nie wszystkich stać żeby doładowywać co dwa dni konto.. Myślę, że zawodniczki z większym lv/ czy też Miss Nastrojem powinny osobno startować niżeli te z mniejszym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


" Dziś będzie ten lepszy dzień, pamiętaj" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#24 23-09-2013 o 17h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Cóż, takie rozwiązanie nie jest wykluczone. Jednak ta gra i rywalizacja polega też na tym, że ci z wyższym lv. mają większe szanse. Wszyscy zaczynali od zera, a jeśli ktoś nie ma tyle MM, żeby wystartować, to trudno. Wygrywają najlepsi, takie są zasady.

Offline

#25 23-09-2013 o 20h24

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

To nie znaczy, że uczestniczka z wyższym levelem aż tak dobrze zrobi stylizacje... Ja np na 20 levelu zdobyłam swoją statuetkę, jak nie na niższym ... Więc wystarczy pomysł i tyle ... Cel uświęca środki ^^

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3