Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#51 20-10-2013 o 11h13

Miss'na całego
Kisshu
Mięsożerca
Miejsce: gwiazda B-612
Wiadomości: 285

Cóż... W pełni nie jestem zadowolona z efektu. Ścigał mnie brak monet oraz brak odpowiednich ubrań w butiku ;w; Zrobiłam cosplay Kleina, ale nie sądze by miał jakieś szanse ;___;

Link do zewnętrznego obrazka

A na tym się wzorowałam:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Kisshu (21-10-2013 o 00h56)

Offline

#52 28-10-2013 o 18h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie zauważyłam wcześniej tego wątku. //photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/10084.jpg

Offline

#53 28-10-2013 o 18h42

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

@Lilliens jak nie zauważyłaś tego wątku, jak na poprzedniej stronie się zgłaszałaś? Już YooSti ci odpowiedziała że musisz zrobić cosplay danej postaci, a winnym wątku @Crewedka że robisz to tylko, żeby zyskać popularność.

Ostatnio zmieniony przez Metropolice (28-10-2013 o 18h42)


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#54 28-10-2013 o 19h14

Miss'OK
Ikuna
:>
Miejsce: Nibylandia
Wiadomości: 1 502

Nie wiem czy postaci z 2 części Sword Art Online będą brane pod uwagę. Postać której cosplay stworzyłam to Kirigaya Suguha, kuzynka Kirito. Występująca w 2 części animy jako Leafa.

//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/10116.jpg


Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Ikuna (19-11-2013 o 13h09)

Offline

#55 29-10-2013 o 14h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

Jeszcze poczekam trochę /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Offline

#56 15-11-2013 o 15h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Co się dzieje, czy wybory zostały przerwane?

Offline

#57 18-11-2013 o 10h35

Miss'ujdzie
Miriku
...
Wiadomości: 185

Cześć kochani!
Tak jak i wy zastanawiałam się czemu autorka konkursu nie odzywa się w wątku, nie pisze do mnie. Próbowałam się z nią skontaktować. Niestety bezskutecznie. Nie rozumiem czemu pomysłodawczyni nagle zniknęła bez słowa.
Wcześniej byłam odpowiedzialna tylko za stworzenie nagród, ale mimo to obchodził mnie ten konkurs i tak jest nadal. Dlatego też nie chcę zostawiać was tak bez żadnego wyjaśniania i bez rozwiązania sprawy.
Szczerze mówiąc nie wiem co mam teraz zrobić. To, że konkurs zostanie przerwany jest oczywiste, ponieważ ja ze względu na studia nie mogę się nim zająć (wcześniej też ustaliłam z autorką, że ja będę odpowiadała tylko za nagrody), a z drugiej strony Tanken zniknęła i właśnie zauważyłam, że chyba usunęła konto, bo nie ma jej postów. Tak jak i wy czuję się oszukana. Zgadzając się na współpracę nie spodziewałam się tak nieodpowiedzialnego zachowania. Teraz mam nauczkę.
Do drugiej tury konkursu nagrody narysuję, tak jak obiecałam. W trzeciej turze zrezygnowałam z tworzenia nagród ze względu na brak czasu, a Tanken chyba ostatecznie nie znalazła dla mnie następczyni. Także w ostatniej, trzeciej turze nagrodą będzie jedynie świadomość wygranej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png I teraz mam pytanie. Czy chciałybyście abym sama zagłosowała na najlepsze stroje w trzeciej turze? Czy może chcecie aby konkurs został zamknięty bez tego? Proszę was, abyście pisały swoje propozycje rozwiązania sprawy, chcę abyście były zadowolone /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#58 18-11-2013 o 19h10

Miss'nieobczajona
Kurumi
Jaka szkoda, ja mam dwie pięści, a ty tylko jedną twarz.
Miejsce: Gildia Bohaterów
Wiadomości: 38

Cześć
Ja w tym jeszcze udziału nie brałam, ale od początku powstania tego wątku patrze czy nie ma nowego etapu.
Mój pomysł - Ty i jakaś osoba wyznaczcie zwyciężców, daj im nagrody i zamknijcie wątek. Jako że wybory miss Cosplay jest bardzo ciekawym pomysłem, kolejny wątek by założyła osoba odpowiedzialna.
Mam nadzieję, że pomogłam ^^ /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#59 18-11-2013 o 19h13

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Popieram koleżankę z postu wyżej. Również nie brałam udziału jednak przyglądałam się z boczku czekając na edycje w której wezmę udział.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#60 18-11-2013 o 21h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif ]



//photo.missfashion.pl/pl/1/15/moy/11559.jpg

Offline

#61 18-11-2013 o 21h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

kto nie lubi violetty jest  to wybitna posenkarka a zarazem tancerka jest młoda dużo przednią /modules/forum/img/smilies/coeur.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#62 18-11-2013 o 21h39

Miss'na całego
Kisshu
Mięsożerca
Miejsce: gwiazda B-612
Wiadomości: 285

Natai - coś myślę, że słowo "regulamin" jest ci opce. Proszę zapoznaj się z tą lekturą i usuń te dwa posty które nie są czymś więcej niż spamem.

Offline

#63 19-11-2013 o 00h17

Miss'nieobczajona
Kurumi
Jaka szkoda, ja mam dwie pięści, a ty tylko jedną twarz.
Miejsce: Gildia Bohaterów
Wiadomości: 38

natai napisał

kto nie lubi violetty jest  to wybitna posenkarka a zarazem tancerka jest młoda dużo przednią /modules/forum/img/smilies/coeur.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Woow naprawdę??? A wiesz co to "Regulamin" ?
Zgadzam się z Kisshu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#64 19-11-2013 o 12h59

Miss'OK
Ikuna
:>
Miejsce: Nibylandia
Wiadomości: 1 502

Miriku  ja się nie pogniewam jeśli tylko Ty będziesz oceniać, trochę się zawiodłam że twórca konkursu nie zostawił nam żadnego info w sprawie swojego odejścia. Serdecznie dziękuje Ci za informację i pamiętanie o nas uczestniczkach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#65 19-11-2013 o 13h21

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

Dotychczas obserwowałam ten wątek i postaram się Ci pomóc.
Na razie zawieś ten temat dając ogłoszenie o tym, że z powodów od ciebie nie zależnych nie jesteś w stanie sama prowadzić tego wątku i go zamknij. Poproś któregoś moda o przeniesienie wątku do archiwum a kiedy sytuacja się wyjaśni i naprawi to przywrócisz go na nowo czyli do czasu kiedy znajdziesz kogoś do pomocy. Jeden juror mija się z celem i z sensem takich wyborów.  Bo jak widać zainteresowanie tym tematem jest dość spore. Na pewno znajdziesz kogoś do pomocy przy wątku.

Ostatnio zmieniony przez Ryuu (19-11-2013 o 13h26)


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#66 23-11-2013 o 08h10

Miss'Żółtodziób
milenalena6
...
Miejsce: Olsztyn
Wiadomości: 3

/modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif zgłaszam sie


Mika ;*

Offline

#67 24-11-2013 o 16h17

Miss'Żółtodziób
Atsuka
...
Wiadomości: 2

Zgłoszę się a co : ) /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  //photo.missfashion.pl/pl/1/15/moy/11976.jpg

Offline

#68 24-11-2013 o 23h21

Miss'ujdzie
Miriku
...
Wiadomości: 185

Uwaga! Uwaga!
Kochani, w tym poście postaram się rozwiązać parę spraw.
Przy okazji dziękuję też bardzo serdecznie dziewczynom, które były tak chętne do pomocy, gdy miałam problem nie wiedząc co począć z konkursem. Na prawdę, jesteście wspaniałe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Chciałabym oświadczyć, co postanowiłam w związku z tym wątkiem. Z przyczyn, o których już wspominałam nie będę mogła zająć się konkursem i to się prawdopodobnie nie zmieni aż do wakacji.
Ponieważ nie chcę, aby konkurs został całkiem porzucony ogłaszam nabór na przewodniczących konkursu. Tylko bardzo proszę, abyście, zanim się zgłosicie, zastanowili się poważnie, czy podołacie takiej odpowiedzialności.
Na odzew czekam do następnej niedzieli. Jeżeli nie będzie chętnych, napiszę do moderatorki, aby temat wylądował w archiwum. Oczywiście nadal będę czekała na zgłoszenia i temat zostanie wznowiony jeśli ktoś się pojawi, ale myślę, że nie powinnam zostawić takiego "nieużywanego" wątku w Sali gier.


Kolejna sprawa to wyniki Trzecich Wyborów Miss Cosplay /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Było mi niesamowicie ciężko podjąć decyzję. Najchętniej bym was wszystkie nagrodziła, ale opanowałam emocje i oceniłam was najrzetelniej jak tylko potrafiłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Gratulacje!!!

1 miejsce Ikuna

2 miejsce Lynn

3 miejsce ErinBlack

Na prawdę świetnie się spisałyście dziewczyny! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Nadszedł czas na ostatnie, co miałam dziś do powiedzenia, a właściwie do pokazania. Otóż, przedstawiam wam nagrody dla uczestniczek Drugiego Konkursu Miss Cosplay /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Niestety są tylko dwie prace, ponieważ jedna z uczestniczek nie zgłosiła się do mnie. Muszę przyznać, że niestety w tej chwili nie pamiętam jej nicka, a post od Tanken z wynikami został usunięty. Laureatko Drugiego konkursu, nadal możesz się do mnie zgłosić. Obiecałam nagrody, więc je zrobię /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Nagroda dla ScarletWitch
//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12031.jpg

Nagroda dla Yoosti
//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12030.jpg

Offline

#69 24-11-2013 o 23h37

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Cóż, z tego, co widzę, założycielka usunęła konto, a konkurs olała. Tym bardziej, podziwiam Cię za odpowiedzialną postawę i nie zostawienie tematu ot tak. Brawo, postawa godna naśladowania.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#70 24-11-2013 o 23h58

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Aaaaa.... (to jest pisk, jak by co). Sebek i Ja uuu... nie ma to tamto, to jest świetne. Dziękuje ślicznie za ciężką pracę i za te cudne rysunki - kocham twoje prace.
A Sebek i tak nie wzruszony stoi prosto, jak na lokaja przystało, nawet jeśli jego Pani, go tak molestuje xD ... No dobra perfidnie go kusi. Cudo nad cudami i teraz MOJE. Yeah...
Chyba, za bardzo jestem szczęśliwa - nie przejmujcie się tym.

Offline

#71 25-11-2013 o 07h54

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Gratuluję dziewczyny,świetne cosplaye zrobiłyście. A ja dziękuję za chibi elfa,jest taki kawaii  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#72 19-12-2013 o 20h36

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Hej hej ludzie.
Napisałam do Kurumi, ale chyba nie wchodziła od dłuższego czasu na grę, bo wokół jej miss latają muszki. Myślałam o tym konkursie i stwierdziłam, że szkoda, aby tak pozostał w zapomnieniu. Do wakacji jest dużo czasu (za dużo!), a ja chyba mogłabym się zaopiekować tym eventem od strony sędziowsko-nagrodowej. Powiedzcie mi tylko, czy dalej jesteście zainteresowane tym konkursem, a do czasu powrotu Kurumi chętnie go wznowię. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#73 20-12-2013 o 13h49

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Ja bym bardzo chciała, to dobry pomysł. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3