Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 ... 13

#126 27-06-2013 o 23h19

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Jestem chyba jedyną osobą, której podoba się Miss po operacji twarzy.
Przyznaję rację,że operacje są strasznie drogie i powinny być na dalszych poziomach, ale nie mogę się zgodzić,że wygląda gorzej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#127 27-06-2013 o 23h51

Miss'całkiem całkiem
Estera
...
Wiadomości: 116

Motionell napisał

Jestem chyba jedyną osobą, której podoba się Miss po operacji twarzy.
Przyznaję rację,że operacje są strasznie drogie i powinny być na dalszych poziomach, ale nie mogę się zgodzić,że wygląda gorzej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Pisałam wcześniej, że mnie też sie bardziej podoba po, jesteśmy dwie ;D


"Jak człowiek nie marzy umiera" - Ryszard Riedel.

Offline

#128 28-06-2013 o 00h00

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Estera napisał

Pisałam wcześniej, że mnie też sie bardziej podoba po, jesteśmy dwie ;D

A to wybacz,nie doczytałam.
Co do operacji biustu - Nie robiłam jeszcze, ale patrząc po profilach nie jest tak źle:)


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#129 03-07-2013 o 14h10

Miss'Żółtodziób
marsonka
...
Wiadomości: 3

Kinkostfur napisał

Crewedka napisał

Żadnego odkrycia nie dokonałaś - WSZYSTKIE gry online tego typu są zbudowane tak, by nakłaniać ludzi do zakupu pakietów, wirtualnej gotówki czy specjalnych artefaktów (niepotrzebne skreślić, w zależności od gry).

Mówiłam to do tych, co smęcą, że tak drogo na niskim poziomie.
Ale muszę się nie zgodzić z tym, że wszystkie: miss fashion jest grą, gdzie wyjątkowo ciężko jest w ogóle grać na bieżąco bez doładowania za kasę. A grałam na różnych stronach ładnych parę lat i z reguły płaci się za rzeczy, bez których grać się da, tylko trochę mniej wygodnie (przynajmniej na pierwszych poziomach) - ale ja nigdy nie umiałam czekać więcej niż miesiąc żeby ruszyć z fabułą.

Moim zdaniem operacje jednak są fajnym pomysłem i cieszę się, że twórcy coś takiego zrobili - chociażby dlatego, że mam z reguły trochę kasy do wydania. ;D
Szkoda tylko, że nie można np.wybrać sobie kształtu nosa, szczęki itp., albo wielkości miseczki (ok, to by wymagało za dużo roboty przy przerabianiu ubrań, ale i tak byłoby fajne).

/modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif

Offline

#130 03-07-2013 o 14h11

Miss'Żółtodziób
marsonka
...
Wiadomości: 3

od ilu punktów iq jest możliwy kurs na sekretarke ?

Offline

#131 03-07-2013 o 15h30

Miss'wtajemniczona
sandra88
...
Miejsce: Camelot
Wiadomości: 1 850

marsonka napisał

od ilu punktów iq jest możliwy kurs na sekretarke ?

nie ten dział, zaśmiecasz wątek
a co do operacji to skoro jest teraz obniżka w wszystkich sklepach to czy klinika też się zalicza ? jeśli tak to super /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  jeśli nie to  /modules/forum/img/smilies/larme.gif


https://68.media.tumblr.com/ea717e89625bf147da9be71223bff3c8/tumblr_ocxa88MzGe1rdhap4o1_500.jpg
























































































































































































































Offline

#132 03-07-2013 o 15h37

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

sandra88 napisał

marsonka napisał

od ilu punktów iq jest możliwy kurs na sekretarke ?

nie ten dział, zaśmiecasz wątek
a co do operacji to skoro jest teraz obniżka w wszystkich sklepach to czy klinika też się zalicza ? jeśli tak to super /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  jeśli nie to  /modules/forum/img/smilies/larme.gif

Niestety promocja dotyczy tylko sklepów ._.
Zresztą sama miałam operację piersi i żałowałam, że obniżka nie dotyczy operacji ;c


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#133 03-07-2013 o 15h43

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Kurde tak sobie myślę od kilku dni, że fajnie by było jakby był do wyboru konkretny nos na przykład /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Wiadomo twarz sie zmienia, a skoro płacimy to fajną opcją byłaby lista tak jak u fryzjera /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#134 03-07-2013 o 17h01

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Ten wybór nosa mógłby być ciekawy, zwłaszcza że po zmianie jest jakby mniej widoczny, a ta mi nie przypadło do gustu, choć jak pisały dziewczyny wcześniej da się przyzwyczaić.

Offline

#135 03-07-2013 o 20h49

Miss'całkiem całkiem
Estera
...
Wiadomości: 116

Czytam właśnie wasze wypowiedzi na temat nosa, wszystko w nim jest ok, gdyby nie to, że przy ciemniejszej karnacji jest on po prostu czerwony i niezbyt efektownie to wygląda, ale nie jest zły moim zdaniem ;p


"Jak człowiek nie marzy umiera" - Ryszard Riedel.

Offline

#136 04-07-2013 o 08h42

Miss'całkiem całkiem
Shera
...
Wiadomości: 166

Nie nie, mi ten mój nowy nosek się bardzo podoba! :] Operację zrobiłam wczoraj.

Offline

#137 06-07-2013 o 09h41

Miss'całkiem całkiem
Tais
...
Wiadomości: 90

Ja po operacji twarzy nie zauważyłam żadnej różnicy (no może tylko w stanie mojego konta) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#138 06-07-2013 o 09h48

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Tais
Oj, ja też na początku nie widziałam różnicy. Ale teraz jak chodzę po forum i oceniam w wątkach z gier początkujące to widzę, oj widzę.
Spójrz na swoją miss - po operacji, a potem na przykład na izzusia2000 - różnica jest ogromna. W piersiach też ją potem widać, ale to się trzeba przyzwyczaić do nowego wyglądu i zerknąć co jakiś czas na początkujące ^^

Offline

#139 06-07-2013 o 18h05

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Amik napisał

Tais
Oj, ja też na początku nie widziałam różnicy. Ale teraz jak chodzę po forum i oceniam w wątkach z gier początkujące to widzę, oj widzę.
Spójrz na swoją miss - po operacji, a potem na przykład na izzusia2000 - różnica jest ogromna. W piersiach też ją potem widać, ale to się trzeba przyzwyczaić do nowego wyglądu i zerknąć co jakiś czas na początkujące ^^

Największą różnicę widać, jak się pójdzie do kosmetyczki na zmianę makijażu - ja dopiero wtedy przekonałam się, jak bardzo duże zmiany w wyglądzie mojej miss zaszły. Najbardziej podobają mi się oczy mojej miss i jej lekko rozchylone usta - nie sądzę, abym w najbliższej przyszłości planowała ich zmianę :3

Offline

#140 06-07-2013 o 18h16

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Jeśli ktoś ma mocny makijaż nałożony na miss to różnicy pewnie nie widać (np te dziewczyny co mają oczy wielkie jak z anime). U mnie to ja od razu dostrzegłam różnice, oczka dużo ładniejsze  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif
Ale jak się zastanowić nos jest trochę jak u świnki...
Ryjek chrum chrum XD

Offline

#141 07-07-2013 o 14h26

Miss'nieobczajona
Agnieszka11
Agnieszka11
Wiadomości: 41

Zauważyłam, że większości osób uważa, że ten...,, brak noska '' im przeszkadza.Ale ja jak patrzyłam na miss u starszych graczy to też mnie ten nosek zmartwił, ale z drugiej strony jest słodki  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#142 07-07-2013 o 14h43

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Mnie też się podobał, póki nie zaczął mi się kojarzyć ze świńskim ryjkiem

Offline

#143 07-07-2013 o 17h05

Miss'całkiem całkiem
Kleopaatraa
...
Miejsce: Floryda ^.^
Wiadomości: 112

Zrobiłam już swojej miss operację twarzy jednakże wielkiej różnicy nie widzę. Było to konieczne na 12 poziomie, a więc głównym powodem dlaczego to zrobiłam to była chęć przejścia na kolejny poziom. W niedalekiej przyszłości planuję operację biustu dla swojej miss.

Offline

#144 07-07-2013 o 22h26

Miss'na całego
prettyzuza
;):*
Wiadomości: 422

Kleopaatraa napisał

Zrobiłam już swojej miss operację twarzy jednakże wielkiej różnicy nie widzę. Było to konieczne na 12 poziomie, a więc głównym powodem dlaczego to zrobiłam to była chęć przejścia na kolejny poziom. W niedalekiej przyszłości planuję operację biustu dla swojej miss.

Operacja biustu też jest konieczna do przejścia poziomu, niestety:(

Offline

#145 08-07-2013 o 12h08

Miss'nieobczajona
Agnieszka11
Agnieszka11
Wiadomości: 41

prettyzuza napisał

Kleopaatraa napisał

Zrobiłam już swojej miss operację twarzy jednakże wielkiej różnicy nie widzę. Było to konieczne na 12 poziomie, a więc głównym powodem dlaczego to zrobiłam to była chęć przejścia na kolejny poziom. W niedalekiej przyszłości planuję operację biustu dla swojej miss.

Operacja biustu też jest konieczna do przejścia poziomu, niestety:(

Te operacje według mnie powinny być w dalszych poziomach.
Jak zauważyłam piszecie, że będzie trzeba ją zrobić na 12poziomie, więc chyba już muszę oszczędzać -.-
No ale może będzie ładniej wyglądać chociaż według mnie ta operacja...biustu jest bez sensowna...po co robić operację jeśli nie jest się z niej zadowolonym?

Offline

#146 08-07-2013 o 12h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja nie jestem zadowolona z operacji biustu. Jak jeszcze, kiedy zrobiłam jej twarz, bo poziom tego wymagał, było wszystko okej, tak teraz wpadam po prostu w depresję za każdym razem, gdy na nią patrzę. Ma piersi jak dwie kule do kręgli. Porażka.

Offline

#147 08-07-2013 o 13h06

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Mojej miss nie zakładam raczej dekoltu, więc szczerze mówiąc nie widzę różnicy w biuście. Nos po operacji też mi się szczególnie nie podoba, ale da się przyzwyczaić.

Offline

#148 08-07-2013 o 20h22

Miss'ujdzie
Crespy
...
Miejsce: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 227

HyunAe napisał

Ja nie jestem zadowolona z operacji biustu. Jak jeszcze, kiedy zrobiłam jej twarz, bo poziom tego wymagał, było wszystko okej, tak teraz wpadam po prostu w depresję za każdym razem, gdy na nią patrzę. Ma piersi jak dwie kule do kręgli. Porażka.

Dokładnie, twarz jest jak najbardziej w porządku niż wcześniej, ale nie mogłam przeboleć tych wielkich piersi, do tego jeszcze tak dziwnie wystają. Jednak małe jest piękne.  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

Offline

#149 08-07-2013 o 21h19

Miss'całkiem całkiem
Wiktoria709
'Każdy z nas popełnia porażki. No chyba, że żyjesz tak ostrożnie, że nie żyjesz wcale.'
Miejsce:
Wiadomości: 160

Ja mam teraz misję, żeby zrobić operację biustu. Jest ona strasznie droga, a ja i tak, czy siak, wydaję codziennie MM na mieszkanie, bo sobie je mebluję. Potem, najwyżej będę czekać, aż uzbieram 11500 MM. Moja Miss, miała też już operację twarzy, nawet mi się po niej podoba. Po prostu, się przyzwyczaiłam, i sądzę, że wygląda ładniej.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#150 17-07-2013 o 09h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Robiłam operację twarzy i powiem szczerze, ze efekt przed i po jest powalający a zmiana jest ogromna.
Teraz czeka mnie kolejna operacja, którą muszę wykonać bo "ktoś" takie lubi, i żeby przejść dalej muszę ją zrobić a z kaską jest krucho.

Offline

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 ... 13