Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 13

#76 13-06-2013 o 17h16

Miss'całkiem całkiem
Chimayra
...
Wiadomości: 123

Suzanne napisał

Ja mam operację plastyczną twarzy i piersi :C Nie chciałam tego robić ale do przejścia misji było potrzebne ;/

Wydaje mi się, że można ponownie przeprowadzić operację piersi i je zmniejszyć do poprzedniego rozmiaru. To oczywiście kosztuje, ale znowu dostaniesz nagrodę w postaci MN. Przepraszam jeśli się mylę, nie jestem w stanie tego teraz potwierdzić.

Offline

#77 13-06-2013 o 17h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Na potrzeby poziomu musiałam zrobić operację twarzy i nie wiem czy to takie konieczne do życia. Jedyna w miarę odczuwalna różnica to nos, który już nie jest kartoflem.

Offline

#78 13-06-2013 o 17h43

Miss'Żółtodziób
zlotarybka
RAWRR !
Wiadomości: 6

Zrobiłam operacje tylko ze względu na zadanie w poziomie (12), ale gdybym miała wybór nie zrobiłabym tego . Co fakt to fakt twarz teraz wygląda ładniej (promienieje xD) , więc nie wiem czy macie jakiś wybór ... Chyba że nie gracie w tej grze na poziomy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png     /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif


Zlotarybka - Rawwwr <3

Offline

#79 13-06-2013 o 19h06

Miss'Żółtodziób
Kamiie
...
Miejsce: †I tak mnie nie znajdziesz†
Wiadomości: 5

Fallyne napisał

Na potrzeby poziomu musiałam zrobić operację twarzy i nie wiem czy to takie konieczne do życia. Jedyna w miarę odczuwalna różnica to nos, który już nie jest kartoflem.

Właśnie , zgadzam się  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif ... teraz wyglądają bardziej jak Voldemort  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif nie wiem czy coś oprócz tego się zmieniło .o.

Offline

#80 14-06-2013 o 12h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Legenda głosi, że zmienia się też wygląd brwi, ale w tak nieznacznym stopniu że chyba operację byłoby słuszniej nazwać "Operacja Nosa".

Offline

#81 14-06-2013 o 12h48

Miss'ok
...
Wiadomości: 63

Chimayra napisał

Suzanne napisał

Ja mam operację plastyczną twarzy i piersi :C Nie chciałam tego robić ale do przejścia misji było potrzebne ;/

Wydaje mi się, że można ponownie przeprowadzić operację piersi i je zmniejszyć do poprzedniego rozmiaru. To oczywiście kosztuje, ale znowu dostaniesz nagrodę w postaci MN. Przepraszam jeśli się mylę, nie jestem w stanie tego teraz potwierdzić.

Mi by to było na rękę, bo bardziej podobają mi się na początku gry... a teraz czeka mnie powiększanie biustu /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#82 14-06-2013 o 12h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ta gra nawet nie udaje że nie chce by użytkowniczki ciągle marnowały pieniądze na Miss monety.

"Och, więc podoba Ci się standardowa twarz Miss, która ma jakiś nos? A może przerobimy ją na Voldemorta za sumę, której zbieranie nie wydając ani grosza potrwa wieki?"

Ostatnio zmieniony przez Fallyne (14-06-2013 o 12h55)

Offline

#83 14-06-2013 o 13h14

Miss'całkiem całkiem
Verite
...
Wiadomości: 131

Ja zdecydowanie wolę wygląd twarzy po operacji, ale jak widać, jestem w mniejszości, co nie do końca rozumiem./vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

@Chimaraya: przynajmniej na francuskiej wersji nie ma możliwości powrotu do mniejszych piersi. Podejrzewam więc, że tutaj również.

Offline

#84 14-06-2013 o 13h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ja operacje zrobiłam troche wcześniej niż to było w planach

Offline

#85 14-06-2013 o 13h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Verite napisał

Ja zdecydowanie wolę wygląd twarzy po operacji, ale jak widać, jestem w mniejszości, co nie do końca rozumiem./vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

@Chimaraya: przynajmniej na francuskiej wersji nie ma możliwości powrotu do mniejszych piersi. Podejrzewam więc, że tutaj również.

Dobra, mi też się podoba, ale nos, a raczej jego brak, to jedyna różnica. Wiem, że im nos mniejszy tym ładniejszy, ale nie musieli w całości z niego rezygnować zostawiając tylko dziurki od nosa. Mogli go trochę zaznaczyć, że jednak nos ma rację bytu na twarzy Miss, no bo jednak A&M to nie jest.

Offline

#86 14-06-2013 o 15h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

jeszcze nie  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Offline

#87 14-06-2013 o 18h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

marika57 napisał

ja operacje zrobiłam troche wcześniej niż to było w planach

To nie ma znaczenia dla dalszej gry - po prostu już będziesz miała to zadanie zaliczone, gdy dojdziesz do poziomu, na którym operacja jest wymagana.

Ja również wolę miss PO operacji twarzy - wygląda "łagodniej" niż PRZED. Za to nijak nie mogę się przekonać do powiększonego biustu - uważam, ze rzeczy lepiej leżały na miss, gdy była mniej biuściasta... /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#88 14-06-2013 o 18h45

Miss'wtajemniczona
sandra88
...
Miejsce: Camelot
Wiadomości: 1 850

A czy jest jakaś szansa na cofnięcie takiej operacji? ? xD Bo wasze komentarze sprawiły, że nie chcę jej mieć, moja bimbo miss mi się podoba, a tak właściwie co się zmienia po operacji twarzy?


https://68.media.tumblr.com/ea717e89625bf147da9be71223bff3c8/tumblr_ocxa88MzGe1rdhap4o1_500.jpg
























































































































































































































Offline

#89 14-06-2013 o 18h47

Miss'całkiem całkiem
Chimayra
...
Wiadomości: 123

Niestety pomyliłam się, biustu nie można już zmniejszyć, a szkoda, bo różnica polega jedynie na tym, że lewy (dla miss prawy) "cycek" odstaje bardziej w bok, co moim zdaniem sprawia, że biust wygląda krzywo.

Różnica po operacji twarzy jest większa niż tylko nos, ma ładniejszą, mniej kartoflowatą brodę i wydaje mi się, że odrobinę zmieniają się policzki, ale akurat tego nie jestem pewna.

Offline

#90 14-06-2013 o 20h17

Miss'wtajemniczona
sandra88
...
Miejsce: Camelot
Wiadomości: 1 850

ugh, a ja zbieram na strój aniołka...Trudno jak dojdę do operacji to ona poczeka xD


https://68.media.tumblr.com/ea717e89625bf147da9be71223bff3c8/tumblr_ocxa88MzGe1rdhap4o1_500.jpg
























































































































































































































Offline

#91 14-06-2013 o 21h02

Miss'całkiem całkiem
Wiktoria709
'Każdy z nas popełnia porażki. No chyba, że żyjesz tak ostrożnie, że nie żyjesz wcale.'
Miejsce:
Wiadomości: 160

Hm.... Ja to sobie kasę doładuje, ponieważ nie dość, iż operacja biustu jest na 16 poziomie, to jeszcze jest strasznie droga. Masakra normalnie, no i na serio, chyba sobie te MM doładuje.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Ostatnio zmieniony przez Wiktoria709 (14-06-2013 o 21h03)

Offline

#92 14-06-2013 o 22h13

Miss'wtajemniczona
sandra88
...
Miejsce: Camelot
Wiadomości: 1 850

ale, że aż tyle mm to kosztuje to przesada! Już jako tako 1000 uzbierać to ciężko, a tu -,-! Ja chyba nigdy 12 nie przejdę a ja niedługo do niego przechodzę, mam pyt. czy w 12 lvl jest jakiś nowy chłopak? I need money xD I jak się da to proszę podać jego nazwę.


https://68.media.tumblr.com/ea717e89625bf147da9be71223bff3c8/tumblr_ocxa88MzGe1rdhap4o1_500.jpg
























































































































































































































Offline

#93 14-06-2013 o 22h18

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

sandra88 napisał

ale, że aż tyle mm to kosztuje to przesada! Już jako tako 1000 uzbierać to ciężko, a tu -,-! Ja chyba nigdy 12 nie przejdę a ja niedługo do niego przechodzę, mam pyt. czy w 12 lvl jest jakiś nowy chłopak? I need money xD I jak się da to proszę podać jego nazwę.

Jest nowy na 13 dopiero. Nazwy nie pamiętam ale daje 500 MM...
Co do uzbierania kasy to jeszcze jak masz kogoś zapraszać to możesz spróbować patronat bo jest 500 MM za jedną osobę.


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#94 14-06-2013 o 22h28

Miss'wtajemniczona
sandra88
...
Miejsce: Camelot
Wiadomości: 1 850

nikt kogo znam nie miałby czasu na tę grę, mają inne.../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png ale schodzimy z tematu musimy wrócić do operacji


https://68.media.tumblr.com/ea717e89625bf147da9be71223bff3c8/tumblr_ocxa88MzGe1rdhap4o1_500.jpg
























































































































































































































Offline

#95 15-06-2013 o 08h32

Miss'całkiem całkiem
Chimayra
...
Wiadomości: 123

sandra88 napisał

nikt kogo znam nie miałby czasu na tę grę, mają inne.../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png ale schodzimy z tematu musimy wrócić do operacji

Wystarczy, że się zarejestrują, nie muszą grać, ja zaprosiłam kogoś, kto nawet jednej misji nie zrobił /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#96 15-06-2013 o 12h04

Miss'wtajemniczona
sandra88
...
Miejsce: Camelot
Wiadomości: 1 850

Chimayra napisał

sandra88 napisał

nikt kogo znam nie miałby czasu na tę grę, mają inne.../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png ale schodzimy z tematu musimy wrócić do operacji

Wystarczy, że się zarejestrują, nie muszą grać, ja zaprosiłam kogoś, kto nawet jednej misji nie zrobił /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

A myślisz, że będą chcieli grać ?!! /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  jak się spytałam czy znają tę grę to wielkie oczy i szli gdzieś tam...  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif 
Ale za co takie drogie te operacje !!!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  ja chcę tańszych, przynajmniej di misji

edit: muszę szybko zarobić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png tylko jak? Z kąd wytrzasnę tyle tyś. ? Jakieś pomysły?

Ostatnio zmieniony przez sandra88 (16-06-2013 o 19h38)


https://68.media.tumblr.com/ea717e89625bf147da9be71223bff3c8/tumblr_ocxa88MzGe1rdhap4o1_500.jpg
























































































































































































































Offline

#97 17-06-2013 o 11h34

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

sandra88 napisał

Ale za co takie drogie te operacje !!!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  ja chcę tańszych, przynajmniej di misji

edit: muszę szybko zarobić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png tylko jak? Z kąd wytrzasnę tyle tyś. ? Jakieś pomysły?

Warto:
1) zainwestować w lepszą pracę,
2) wrócić na czas zbierania MM do rodziców.,
3) znaleźć chłopaka, albo raczej go nie porzucać, bo do czasu operacji nie ma możliwości znalezienia lepszego,
4) gry: zdrapka x2, mastermind x2, wisielec jeżeli szybko odgadniesz słowo x2, puzzle poziom hard, jeżeli poprawisz wszystkie błędy.
5) cierpliwie zacisnąć pasa i nie wydawać kasy na ciuchy, akcesoria, mebelki, zdjęcia gwiazd, jeść racjonalnie (tyle % ile nam trzeba) i taniej, (albo nawet głodować), a jak mieszkamy u rodziców nie płacimy za prysznic,
6) nawet zakładać się ze słabszymi użytkowniczkami na duże sumy, jeżeli Ci sumienie pozwala,
7) pozapraszać znajomych, albo nieznajomych- tzw. patronat,
8) wysłać sms i doładować, bo kto bogatemu zabroni?

Ostatnio zmieniony przez Aiamate (17-06-2013 o 11h37)

Offline

#98 17-06-2013 o 13h53

Miss'wtajemniczona
sandra88
...
Miejsce: Camelot
Wiadomości: 1 850

już robię wszystko z tego ale i tak mam zaledwie 421 w 2 dni  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png * ryczy*  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif  /modules/forum/img/smilies/petite-larme.gif  /modules/forum/img/smilies/sniff.gif


https://68.media.tumblr.com/ea717e89625bf147da9be71223bff3c8/tumblr_ocxa88MzGe1rdhap4o1_500.jpg
























































































































































































































Offline

#99 17-06-2013 o 14h01

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Daj spokój /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png W trzy tygodnie uzbierasz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
W życiu dłużej byś zbierała na prawdziwą operację plastyczną.

Offline

#100 17-06-2013 o 14h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aiamate napisał

Daj spokój /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png W trzy tygodnie uzbierasz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
W życiu dłużej byś zbierała na prawdziwą operację plastyczną.

Święta prawda - cena operacji biustu jest zbliżona do tej w realu, więc nie ma co płakać. Ja poszłam na łatwiznę i doładowałam się, jak było HH (happy hour), ale polecam tę opcję jedynie dziewczynom, którym gra się nie znudzi po dwóch miesiącach i takim, które nie nadszarpną tym swojego budżetu.

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 13