Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 13

#101 17-06-2013 o 15h27

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

sandra88 napisał

Ale za co takie drogie te operacje !!!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  ja chcę tańszych, przynajmniej di misji

edit: muszę szybko zarobić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png tylko jak? Z kąd wytrzasnę tyle tyś. ? Jakieś pomysły?

Najszybszym sposobem jest doładowanie pieniędzy, jeśli jesteś cierpliwa to z pracy i pieniędzy od chłopaka uzbierasz spokojnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Nie narzekałabym na cene operacji, one sa przynajmniej jednorazowe, a w przyszłych misjach wymagane kupno danych ubrań jest 3razy droższe...


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#102 17-06-2013 o 15h41

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

A ja mam pytania do dziewczyn, które zrobiły operację twarzy.
Czy macie możliwość cofnięcia efektu ewentualnie zrobienia kolejnej?
W klinice wygasła opcja zrobienia operacji czy w jakiś sposób się zmieniła?

Pytam, bo byłabym zainteresowania zrobieniem operacji byle zaliczyć ten etap 12, i potem wrócić do swojego starego wyglądu i moc być pielęgniarką na 13 poziomie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Może nawet Pierre by tego nie zauważył x)

Offline

#103 17-06-2013 o 16h02

Miss'wtajemniczona
sandra88
...
Miejsce: Camelot
Wiadomości: 1 850

Aiamate napisał

A ja mam pytania do dziewczyn, które zrobiły operację twarzy.
Czy macie możliwość cofnięcia efektu ewentualnie zrobienia kolejnej?
W klinice wygasła opcja zrobienia operacji czy w jakiś sposób się zmieniła?

Pytam, bo byłabym zainteresowania zrobieniem operacji byle zaliczyć ten etap 12, i potem wrócić do swojego starego wyglądu i moc być pielęgniarką na 13 poziomie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Może nawet Pierre by tego nie zauważył x)

niestety nie da się odwrócić efektów operacji


https://68.media.tumblr.com/ea717e89625bf147da9be71223bff3c8/tumblr_ocxa88MzGe1rdhap4o1_500.jpg
























































































































































































































Offline

#104 17-06-2013 o 16h08

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

W sumie to pytanie było do dziewczyn, które zrobiły i mogą zobaczyć w klinice, ale skoro mimo to wiesz na pewno, to dzięki.

Offline

#105 17-06-2013 o 18h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aiamate napisał

W sumie to pytanie było do dziewczyn, które zrobiły i mogą zobaczyć w klinice, ale skoro mimo to wiesz na pewno, to dzięki.

Aiamate, ja robiłam już operację twarzy i piersi. Operacji nie można zniwelować, gdy wchodzisz do Kliniki zamiast przycisku "Go" widnieje czerwony napis "Już wykonane" i jedyne, co możesz zrobić w klinice, to iść do psychologa. Nie ma też żadnej opcji, która pozwoliłaby na powrót do stanu sprzed operacji.

Offline

#106 17-06-2013 o 19h34

Miss'wtajemniczona
sandra88
...
Miejsce: Camelot
Wiadomości: 1 850

na razie jest 601 xD jeju muszę zbierać /modules/forum/img/smilies/larme.gif


https://68.media.tumblr.com/ea717e89625bf147da9be71223bff3c8/tumblr_ocxa88MzGe1rdhap4o1_500.jpg
























































































































































































































Offline

#107 17-06-2013 o 19h44

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Jak ja nie lubię tych operacji... Serio kto je dał do misji na tak małych poziomach gdzie z pracy mamy tak mało i chłopacy nam mało dają /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif
Ja nie mam cierpliwości do zarabiania, a wydawać kasy nie chcę (przynajmniej na razie), a nawet jak bym chciała to nie mam jak C:
Chociaż i tak codziennie mam z 930 MM (kasa liczona z pracy, chłopaka i gier tylko tych co dają pewne 50 MM)


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#108 17-06-2013 o 20h00

Miss'wtajemniczona
sandra88
...
Miejsce: Camelot
Wiadomości: 1 850

chyba nigdy nie uzbieram na operacje bo się łamię przy stroju anioła, teraz mam 391 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png muszę się  pozbierać i zarobić /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif


https://68.media.tumblr.com/ea717e89625bf147da9be71223bff3c8/tumblr_ocxa88MzGe1rdhap4o1_500.jpg
























































































































































































































Offline

#109 17-06-2013 o 21h45

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Crewedka napisał

Aiamate napisał

W sumie to pytanie było do dziewczyn, które zrobiły i mogą zobaczyć w klinice, ale skoro mimo to wiesz na pewno, to dzięki.

Aiamate, ja robiłam już operację twarzy i piersi. Operacji nie można zniwelować, gdy wchodzisz do Kliniki zamiast przycisku "Go" widnieje czerwony napis "Już wykonane" i jedyne, co możesz zrobić w klinice, to iść do psychologa. Nie ma też żadnej opcji, która pozwoliłaby na powrót do stanu sprzed operacji.

Bu, dzięki...  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif

Nana napisał

Jak ja nie lubię tych operacji... Serio kto je dał do misji na tak małych poziomach gdzie z pracy mamy tak mało i chłopacy nam mało dają /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif
Ja nie mam cierpliwości do zarabiania, a wydawać kasy nie chcę (przynajmniej na razie), a nawet jak bym chciała to nie mam jak C:
Chociaż i tak codziennie mam z 930 MM (kasa liczona z pracy, chłopaka i gier tylko tych co dają pewne 50 MM)

Ja na grach zarabiam na pewno blisko 200MM jak mi szczęście dopisze.

I podzielam Twoje zdanie, że to bez sensu na takim niskim poziomie z kwestii zarobkowej i rozwoju gry to raz... dwa, serio? operacja plastyczna kiedy w tą grę grają młode dziewczynki? To nie pierwsza dziwna rzecz w tej grze. Psychologowie wołają o pomstę do nieba. /modules/forum/img/smilies/hein.gif  /modules/forum/img/smilies/miou.gif

Offline

#110 18-06-2013 o 08h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aiamate napisał

I podzielam Twoje zdanie, że to bez sensu na takim niskim poziomie z kwestii zarobkowej i rozwoju gry to raz... dwa, serio? operacja plastyczna kiedy w tą grę grają młode dziewczynki? To nie pierwsza dziwna rzecz w tej grze. Psychologowie wołają o pomstę do nieba. /modules/forum/img/smilies/hein.gif  /modules/forum/img/smilies/miou.gif

Oj tak, takie drobne "zadanka" mogą nieco skrzywić psychikę. Mi dodatkowo nie leży fakt, że im wyższy poziom ma miss, tym bogatszych facetów spotyka, ale po pewnym poziomie ci faceci są albo starzy, albo brzydcy... Nasza miss w miarę grania rozwija się w blacharę  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#111 18-06-2013 o 10h20

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Crewedka napisał

Aiamate napisał

I podzielam Twoje zdanie, że to bez sensu na takim niskim poziomie z kwestii zarobkowej i rozwoju gry to raz... dwa, serio? operacja plastyczna kiedy w tą grę grają młode dziewczynki? To nie pierwsza dziwna rzecz w tej grze. Psychologowie wołają o pomstę do nieba. /modules/forum/img/smilies/hein.gif  /modules/forum/img/smilies/miou.gif

Oj tak, takie drobne "zadanka" mogą nieco skrzywić psychikę. Mi dodatkowo nie leży fakt, że im wyższy poziom ma miss, tym bogatszych facetów spotyka, ale po pewnym poziomie ci faceci są albo starzy, albo brzydcy... Nasza miss w miarę grania rozwija się w blacharę  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

O tak... i argumenty typu "twojemu facetowi nie podoba się twój styl, już go nie kochasz, zerwij z nim" a potem się dziwić, że "przeżywa i tyje" i musi chodzić do psychologa. Noż! Rozumiem, że to tylko gra, ale na grach też się edukuje i kształtuje osobowość. Im wyższy poziom to niby wyższe IQ a jakoś po Miss tego nie widać... /modules/forum/img/smilies/goutte.gif

A żeby nie odbiegać od tematu, dodam, że przecież nie każda operacja się udaje i tutaj też mogłaby być taka "życiowa" opcja. Np. zamiast "ładnego" noska mamy taki garb albo w ogóle nie widać zmian. To byłby hardcore ale przynajmniej zachęciłoby do zaakceptowania (już nie mówię o pokochaniu) siebie i zaniechaniu sięgania po takie drastyczne środki.

Offline

#112 18-06-2013 o 10h38

Miss'na całego
Werciaaa
...
Wiadomości: 432

Ja wczoraj zrobiłam operacje twarzy :3
Szczerzę mówiąc przed operacją moja miss wyglądała ładniej  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif


Werciaaa

Offline

#113 18-06-2013 o 17h57

Miss'całkiem całkiem
Fiona78
...
Miejsce: No znajdź mnie na Śląsku ;3 - Lamolandia♥
Wiadomości: 156

Ja na razie mam 5 poziom, ale to szybko leci /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif produkt
Już się boję >.<


Link do zewnętrznego obrazka

"Bo życie, to nie bajka..."

Offline

#114 18-06-2013 o 18h00

Miss'wtajemniczona
sandra88
...
Miejsce: Camelot
Wiadomości: 1 850

Fiona78 napisał

Ja na razie mam 5 poziom, ale to szybko leci /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif produkt
Już się boję >.<

znam to... =/

no już tyś. jeszcze tylko 8 xD


https://68.media.tumblr.com/ea717e89625bf147da9be71223bff3c8/tumblr_ocxa88MzGe1rdhap4o1_500.jpg
























































































































































































































Offline

#115 18-06-2013 o 21h56

Miss'całkiem całkiem
Wiktoria709
'Każdy z nas popełnia porażki. No chyba, że żyjesz tak ostrożnie, że nie żyjesz wcale.'
Miejsce:
Wiadomości: 160

Operacja biustu jest strasznie droga! Jak ja uzbieram, tyle kasy, gdy mam tylko Georga Klonoja który daje mi 500 MM dziennie?  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif  No tak jest jeszcze praca sekretarki, lecz chyba sobie doładuje kasę, albo będę cierpliwie oszczędzać.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#116 18-06-2013 o 22h18

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: Łomża
Wiadomości: 6

Wiktoria709 napisał

Operacja biustu jest strasznie droga! Jak ja uzbieram, tyle kasy, gdy mam tylko Georga Klonoja który daje mi 500 MM dziennie?  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif  No tak jest jeszcze praca sekretarki, lecz chyba sobie doładuje kasę, albo będę cierpliwie oszczędzać.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

... i wy się dziwicie, że tak drogo....
Przecież o to właśnie chodzi, to ewidentne naciągactwo.
Jakby było to na poziomie, gdzie ty zarabiasz dużo kasy a chłopak ci też dużo daje, to byś po prostu poczekała z tydzień, a tak pójdzie ci żyłka i doładujesz za te x złotych...

Offline

#117 19-06-2013 o 09h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kinkostfur napisał

... i wy się dziwicie, że tak drogo....
Przecież o to właśnie chodzi, to ewidentne naciągactwo.
Jakby było to na poziomie, gdzie ty zarabiasz dużo kasy a chłopak ci też dużo daje, to byś po prostu poczekała z tydzień, a tak pójdzie ci żyłka i doładujesz za te x złotych...

Żadnego odkrycia nie dokonałaś - WSZYSTKIE gry online tego typu są zbudowane tak, by nakłaniać ludzi do zakupu pakietów, wirtualnej gotówki czy specjalnych artefaktów (niepotrzebne skreślić, w zależności od gry). Trzeba się na to przygotować, chcąc bawić się w takie gry. Nic nie jest za darmo. Trzeba też zauważyć, że tego typu gry utrzymują się TYLKO dzięki osobom, które doładowują swoje konta - inaczej twórca by zbankrutował a gra zostałaby najzwyczajniej zdjęta z serwera.
Za darmo, to można się pobawić lalkami młodszej siostry  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Offline

#118 19-06-2013 o 20h43

Miss'ujdzie
Senioorita
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 213

ja robiłam na poczatku moja Miss wogole mi sie nie podobala myslalam ze umre jak ja zobaczylam ale troche ja pozmienialam i mi sie podoba '/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


      Link do zewnętrznego obrazka                                 
                                                                                                           Senioorita :*

Offline

#119 20-06-2013 o 01h59

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: Łomża
Wiadomości: 6

Crewedka napisał

Żadnego odkrycia nie dokonałaś - WSZYSTKIE gry online tego typu są zbudowane tak, by nakłaniać ludzi do zakupu pakietów, wirtualnej gotówki czy specjalnych artefaktów (niepotrzebne skreślić, w zależności od gry).

Mówiłam to do tych, co smęcą, że tak drogo na niskim poziomie.
Ale muszę się nie zgodzić z tym, że wszystkie: miss fashion jest grą, gdzie wyjątkowo ciężko jest w ogóle grać na bieżąco bez doładowania za kasę. A grałam na różnych stronach ładnych parę lat i z reguły płaci się za rzeczy, bez których grać się da, tylko trochę mniej wygodnie (przynajmniej na pierwszych poziomach) - ale ja nigdy nie umiałam czekać więcej niż miesiąc żeby ruszyć z fabułą.

Moim zdaniem operacje jednak są fajnym pomysłem i cieszę się, że twórcy coś takiego zrobili - chociażby dlatego, że mam z reguły trochę kasy do wydania. ;D
Szkoda tylko, że nie można np.wybrać sobie kształtu nosa, szczęki itp., albo wielkości miseczki (ok, to by wymagało za dużo roboty przy przerabianiu ubrań, ale i tak byłoby fajne).

Ostatnio zmieniony przez Kinkostfur (20-06-2013 o 02h00)

Offline

#120 20-06-2013 o 11h07

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Już mniejsza, jakie wiadomości przekazują misje typu "zrób sobie biust" i całe to znajdowanie chłopaków dla kasy - ciężko traktować grę tego typu poważnie.

Za to bardzo ucieszyłaby mnie możliwość zrobienia drugiej operacji platycznej - o ile wiem, że z biustem łatwo nie pójdzie, bo wymaga to przerobienia masy ubranek dostępnych od wysokiego poziomu, o tyle możliwość "wrócenia" twarzy do stanu pierwotnego za następne 9k nikogo nie ubodzie. Chociaż możliwość zmniejszenia biustu - nawet za podwójną cenę, stanowiłaby szalenie fajną opcję.

Offline

#121 23-06-2013 o 14h55

Miss'wtajemniczona
sandra88
...
Miejsce: Camelot
Wiadomości: 1 850

racja np te  mega piersi są okropne tfu!

UGH ja nigdy nie nazbieram na to /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png teraz się załamałam przy aparacie  /modules/forum/img/smilies/larme.gif


https://68.media.tumblr.com/ea717e89625bf147da9be71223bff3c8/tumblr_ocxa88MzGe1rdhap4o1_500.jpg
























































































































































































































Offline

#122 23-06-2013 o 15h03

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Nie no, żadne tam nigdy - gra jest zbudowana tak, żeby uczciwe oszczędzanie nie zajęło więcej jak miesiąc (jeżeli nie kupuje się niczego innego), jeżeli o plastykę twarzy i podobne idzie. Potem tylko szkolenia na nowe zawody trwają taki szmat czasu, że żyć się odechciewa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ogólnie, to ta gra strasznie uczy ciułać, jeżeli się chce coś konkretnego z wyższą ceną. W zasadzie zaleta.

A Mega-biust da się jeszcze zasłonić odpowiednią kombinacją ubrań - ja za to cierpię, bo za miesiąc będę musiała wkliknąć operację pysia i zastąpić ten fajny nosek świńskim ryjkiem. Chrum chrum.

Offline

#123 26-06-2013 o 19h49

Miss'na całego
prettyzuza
;):*
Wiadomości: 422

Ta gra jak strona startowa nas informuje jest karykaturalnym obrazem rzeczywistosci.. stad ci faceci dla kasy (staruch- blueeee!) i operacje piersi czy twarzy. Szkoda tylko ze te operacje sa na tak wczesnych poziomach, bo potem kasy brakuje na wszystko.

Offline

#124 27-06-2013 o 21h49

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Mi się w końcu udało zrobić tą operację piersi aby przejść dalej...
Nie wiem kto wymyślił tą operację piersi, ale jest ona beznadziejna ;c
Ogólnie ten biust teraz nie pasuje do tej miss i nie podoba mi się to. Powinni dać chociaż jakąś opcję, aby cofnąć operację ;_;


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#125 27-06-2013 o 23h10

Miss'całkiem całkiem
Kaede
Królewna z drewna.
Wiadomości: 139

O ile operację usunięcia nosa jakoś przebolałam i nawet się przyzwyczaiłam, tak mam nadzieję, że powiększenia biustu uda mi się uniknąć (chlip, chlip, utknęłabym na którymś poziomie :x). Misska i tak ma już czym oddychać, więc uważam, że powiększenie biustu w tym wypadku jest bez sensu - po prostu lepiej wygląda przed operacją.

Offline

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 13