Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 ... 8

#51 26-04-2014 o 23h53

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

To trzecie miejsce to jakaś pomyłka.


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#52 27-04-2014 o 01h16

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

MariaANTONINA napisał

To trzecie miejsce to jakaś pomyłka.

Po tej opinii wpadłam na pewien pomysł... Przy następnym konkursie postaram się namówić Emmę na dodatkową nagrodę "od publiczności"... Myślę że takie coś chociaż częściowo poprawi nastrój użytkowniczek nie zgadzających się z wynikami ogólnymi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#53 27-04-2014 o 07h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

O rany, mój ptaszek zdobył pierwsze miejsce ! Bardzo dziękuję za takie wyróżnienie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png I gratuluję pozostałym dwóm miejscom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#54 27-04-2014 o 11h45

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

MariaANTONINA napisał

To trzecie miejsce to jakaś pomyłka.

To niezbyt miłe pisać takie rzeczy, autorce pracy na pewno byłoby przykro po przeczytaniu tego...


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#55 27-04-2014 o 14h43

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Sorry not to sorry. Stylizacja z 3 miejsca nie reprezentuje niczego ciekawego, było sporo naprawdę lepiej przemyślanych i skonstruowanych pomysłów. 1 i 2 miejsce są fajne, pokazują jakiś pomysł, jakąś konkretną koncepcję, a trzecie... Nie mam pojęcia, czym się kierowałyście przy wyborze, czy był to raczej strzał w ciemno.

ErinBlack napisał

Po tej opinii wpadłam na pewien pomysł... Przy następnym konkursie postaram się namówić Emmę na dodatkową nagrodę "od publiczności"... Myślę że takie coś chociaż częściowo poprawi nastrój użytkowniczek nie zgadzających się z wynikami ogólnymi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Emma chyba raczej nie jest chętna na takie rozwiązania... Ale byłoby super. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez MariaANTONINA (27-04-2014 o 14h43)


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#56 27-04-2014 o 14h53

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

MariaANTONINA napisał

Sorry not to sorry. Stylizacja z 3 miejsca nie reprezentuje niczego ciekawego, było sporo naprawdę lepiej przemyślanych i skonstruowanych pomysłów. 1 i 2 miejsce są fajne, pokazują jakiś pomysł, jakąś konkretną koncepcję, a trzecie... Nie mam pojęcia, czym się kierowałyście przy wyborze, czy był to raczej strzał w ciemno.

ErinBlack napisał

Po tej opinii wpadłam na pewien pomysł... Przy następnym konkursie postaram się namówić Emmę na dodatkową nagrodę "od publiczności"... Myślę że takie coś chociaż częściowo poprawi nastrój użytkowniczek nie zgadzających się z wynikami ogólnymi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Emma chyba raczej nie jest chętna na takie rozwiązania... Ale byłoby super. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Czym się kierowałyśmy? Cóż nie wiem jak reszta mi się po prostu bardzo spodobało.


A co do Emmy myślę, że to nie będzie problem. Co prawda nagroda wysoka raczej nie będzie, ale zawsze to jakaś dodatkowa opcja, która może urozmaicić zabawę.


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#57 27-04-2014 o 15h41

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Ja myślę, że pomysł z nagrodą publiczności jest świetny~! Bardzo urozmaiciło by rozgrywkę i konkurs byłby bardziej chodliwy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#58 27-04-2014 o 15h41

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Mi się również podobało. Masz prawo do swojego zdania, ale uważam, że można je wyrazić subtelniej, żeby nie zepsuć komuś radości z nagrody.
Erin pomysł faktycznie wydaję się dobry /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#59 27-04-2014 o 16h54

Miss'całkiem całkiem
louve
...
Wiadomości: 114

Jak można komuś zepsuć radość, skoro i tak dostał 8 tys. MM? Taka prawda, bierzemy udział w konkursie to liczymy się z krytyką. W końcu wystawiamy się na ocenę świadomie. Wyniki (poza 1 miejscem) w ogóle nie podobają. Jestem mocno zadziwiona werdyktem. No, w sumie 2 w porównaniu do 3 to i tak niebo a ziemia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Ja sama obstawiałam m.in. nivatę i jej obłędne drzewo, pomysł z włosami genialny, a i konstrukcja ubrania fenomenalna, czy Rosette, która idealnie oddała wiosnę w dziewczęcej głowie - subtelność, delikatność, z książką  w plenerze.


we've come too far to give up who we are

Offline

#60 27-04-2014 o 22h52

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Gratulacje dla autorów zwycięskich stylizacji! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Pewnie była to dla Was bardzo miła niespodzianka.
Heh, trzeba wierzyć do końca w swoje stylizacje i oto wszyscy mamy dowód, że warto. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Hm, teraz pozostaje czekać na kolejny konkurs.
Aż sama mam ochotę wziąć udział (ot, tak, żeby też mieć frajdę- jest możliwość trzeba skorzystać) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ah, zapomniałabym (cóż byłby za nietakt).
Dobra robota, Jurorki!
Powodzenia i oby tak dalej. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#61 29-04-2014 o 22h35

Miss'na całego
Janka
...
Miejsce: Paris
Wiadomości: 297

!!!
Dopiero dzisiaj zajrzałem do wyników tego konkursu! Szok! Myślałem że jury i pozostali uczestnicy pośmieją się tylko z mojego pomysłu i tyle, a tu druga [!!!] nagroda. Dzięki! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Człowiek wraca z podróży, a tu taka miła niespodzianka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#62 10-05-2014 o 14h07

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 21

Co ile mniej więcej organizowane są konkursy??/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#63 10-05-2014 o 20h50

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Kinga0106 konkursy nie pojawiają się regularnie.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#64 29-06-2014 o 11h29

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Kiedy będą opublikowane wyniki z ostatniego konkursu ? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#65 29-06-2014 o 13h37

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Erin pisała, kiedy ogłaszała głosowanie na swojego faworyta. Jeżeli nie w piątek 27 to w poniedziałek 30. Czyli jutro :>

Offline

#66 29-06-2014 o 14h01

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Aa, to dziękuję za informację /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#67 28-07-2014 o 13h09

Miss'Żółtodziób
RariFruit
...
Miejsce: Brazylia
Wiadomości: 4

Czy będzie jakiś konkurs dotyczący początkujących miss?


Witam. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do zapoznania się z moim opisem.
Pozdrawiam
RariFruit

Offline

#68 28-07-2014 o 13h16

Miss'towarzyska
Emma1
Leśny Kwiat
Miejsce: Schkeuditz
Wiadomości: 2 302

Wydaje mi się, że nie. Wszystkie konkursy, które są organizowane są skierowane do wszystkich użytkowniczek tej gry, zarówno i nowych jak i grających już długo.


"Wytrenuj swoje ciało i umysł, a przejmiesz kontrole nad swoim życiem" ~ Ewa Chodakowska 
                 

                                                                                             Emma1

Offline

#69 05-08-2014 o 17h12

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: rzeszow
Wiadomości: 1

Ale ja jestem nowa i nie wiem na czym polega konkurs na jaki temat i wogule jak to wam pokazać prosze odpiszcie :-)

Offline

#70 08-08-2014 o 20h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

jeżeli można wiedziec kiedy możliwe będzie i kolejny konkurs?

Offline

#71 11-08-2014 o 18h46

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Bella158 Masz w tym dziale kilka zakończonych konkursów, zajrzyj do nich, a na pewno wszystkiego się dowiesz.
@Amelia8881 cierpliwości /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#72 15-08-2014 o 01h54

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Fajnie, że jest nowy konkurs  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Przy okazji w regulaminie napisano, że "Nie wolno korzystać [...] ze strojów z ekspresowych szkoleń". Czy to oznacza, że ze strojów ze zwykłych szkoleń (np. czapka piekarki) można korzystać?

Offline

#73 15-08-2014 o 13h14

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Ach... Mój błąd, nie wolno korzystać z żadnych darmowych ubrań, a co za tym idzie podarunki z obu szkoleń odpadają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#74 16-08-2014 o 01h25

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Ok, dziękuję za wyjaśnienie  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

I jeszcze, tak dla upewnienia się, głosy na Nagrodę Publiczności wysyła się do Ciebie, Erin na PW (i uczestniczki też mogą głosować)?

Offline

#75 16-08-2014 o 14h06

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Owszem do mnie na pw (jeśli ktoś koniecznie nie chce do mnie, może wysłać do innej moderatorki, myślę że się nie obrażą). Tylko głosować można dopiero po zamknięciu wątku, wolałabym by ktoś po kilka razy nie wysyłał do mnie pw, że zmienia decyzję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

I tak uczestniczki mogą głosować, byleby nie głosowały na siebie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 ... 8