Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 304 305 306 307

#7626 05-12-2022 o 16h05

Miss'całkiem całkiem
Hanare
Uzależniona od Yaoi :P
Miejsce: Hell
Wiadomości: 119

OKlaudekO napisał

Hej, czy tylko mnie się wydaje, że gra przestała mieć eventy? Nie było na Wielkanoc poszukiwania jajek, a teraz nie ma kalendarza adwentowego. i to drugi rok z rzędu. Czy ktoś się orientuje co się dzieje? /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif


I nie będzie. Gra już od około 3 lat jest zamknięta na wszystkie nowości, zniżki oraz aktualizacje. Została jedynie dalej otwarta, abyśmy mogły nadal cieszyć się tą grą.

Offline

#7627 17-12-2022 o 01h16

Miss'Żółtodziób
Sociaa
...
Wiadomości: 5

chce ktoś ode mnie kartkę świąteczną, bo mam zadanie, a nie mam przyjaciół ahah

Offline

#7628 27-03-2023 o 19h43

Miss'Żółtodziób
Sicanii
...
Wiadomości: 2

Hejka, żyje tu ktoś?  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

Offline

#7629 28-03-2023 o 12h30

Miss'całkiem całkiem
AngeloCustode
...
Miejsce: Somewhere
Wiadomości: 82

Jakieś niedobitki pewnie są /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


https://m.media-amazon.com/images/I/81hYF1Lv1NS.jpg

Offline

#7630 30-03-2023 o 08h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

Ciekawi mnie ile osób jeszcze aktywnie gra

Offline

#7631 02-04-2023 o 21h14

Miss'Żółtodziób
Sicanii
...
Wiadomości: 2

Właściwie to podali przyczynę dlaczego gra została porzucona?

Offline

#7632 03-04-2023 o 21h37

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 46

Mozna tak pwiedzieć, chociaż jak dla mnie pewnie powodem było to, że nie przynosiła zbytnich zysków.

Miss Fashion napisał

*
Witajcie!

W związku ze styczniowym ogłoszeniem, wiele z was dalej zadaje pytania na temat Miss Fashion i zaprzestania aktualizacji gry. Rozumiemy, że chcecie poznać więcej szczegółów i postaramy się wam jak najlepiej odpowiedzieć.

POWODY TEJ DECYZJI

Decyzja o rezygnacji z nowości w Miss Fashion wynika głównie z problemów technicznych związanych z jej utrzymaniem. Gra ma ponad trzynaście lat, podobnie jak jej infrastruktura.
W związku z tym, obsługa techniczna gry stała się zbyt skomplikowana i nie jest już możliwe dokonywanie zmian bez ryzyka wystąpienia problemów technicznych, które bezpośrednio dotyczą użytkowników gry.

Niestety, nie możemy przekazać wam pałeczki, jak sugerowały niektóre miss. Chociaż znamy wasze talenty i nie mamy żadnych wątpliwości, co do waszych zdolności artystycznych, ta sugestia nie jest ani prawnie, ani technicznie wykonalna.

W końcu, rozważałyście sprzedanie gry innej firmie. Poza ogromnym sentymentem do Miss Fashions, wyżej wymienione względy techniczne sprawiają, że gra nie byłaby atrakcyjna dla innej firmy.

Offline

#7633 13-04-2023 o 00h06

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

w sumie spoko czasem wejść i pooglądać stare stylizacje itp /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png fajnie że zostawili grę otwartą do użytku mimo że nie jest juz wspierana

Offline

#7634 13-04-2023 o 20h15

Miss'nieobczajona
Ketnis
...
Wiadomości: 40

Rosemary5 napisał

w sumie spoko czasem wejść i pooglądać stare stylizacje itp /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png fajnie że zostawili grę otwartą do użytku mimo że nie jest juz wspierana

zgadzam sie w zupelnosci /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif


hm

Offline

#7635 06-07-2023 o 21h34

Miss'Żółtodziób
wwwiki8
...
Wiadomości: 3

Ja wciąż gram od czasu do czasu z sentymentu i chyba zwyczajnie to lubię  /modules/forum/img/smilies/content4.gif

Offline

#7636 10-09-2023 o 21h12

Miss'Żółtodziób
Clementine8
stay safe, stay pink
Wiadomości: 3

Jeśli chodzi o mnie, to żałuję, że nie znałam tej gry, gdy była jeszcze 'żywa'  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif Dołączyłam jak już nic tu się nie działo, ale się jakoś tak przywiązałam i chyba planuję przejść całą grę do końca  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  Szkoda trochę, że inna gra od tych samych twórców (słynny Słodki Flirt) podąża w tym samym kierunku i niedługo będzie już tylko grą widmo.. 

/modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#7637 07-01-2024 o 19h44

Miss'Żółtodziób
Nisaka
...
Miejsce: anime to zycie, serio |( ̄3 ̄)|
Wiadomości: 7

nie ma to jak od czasu do czasu wrócić do giereczki i sobie powspominać :3  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


Strach nie jest czymś złym. To świadomość swoich słabości. Ludzie, którzy znają swoje słabości, stają się silniejsi."
https://i.imgur.com/XtQhIPw.gif

Offline

#7638 08-01-2024 o 17h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

żałuję tylko, że nie grałam więcej, gdy gra była żywa. teraz wchodzenie przez sentyment. może uda mi się przejść wszystkie poziomy  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Offline

#7639 16-01-2024 o 11h15

Miss'wow
karolcia67
...przepraszamy opisu nie ma...
Miejsce: Wielkopolska, niedaleko Poznania
Wiadomości: 600

A są dostępne zdjęcia gwiazd na promenadzie? Bo od jakiegoś czasu już zerkam na promenadę, ale nikt się nie pojawia. Wy też tak macie? Bo nie wiem czy ta opcja jest np. zablokowana czy po prostu nie trafiam na gwiazdy?


                                                                                       //photo.missfashion.pl/pl/1/43/gd/34148.jpg

Offline

#7640 17-01-2024 o 00h30

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Może zostały ci do złapania już tylko jakieś okolicznościowe gwiazdy, i dlatego zwykłe już się nie pojawiają


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#7641 26-01-2024 o 21h44

Miss'ujdzie
lupo
Forza Juve!
Miejsce: Storybrooke
Wiadomości: 240

Hej wszystkim! Zajrzałam po długiej nieobecności i widzę, że tu trochę pusto  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif

Offline

#7642 09-02-2024 o 22h10

Miss'Żółtodziób
zyrahwdp420
...
Miejsce: las vegas
Wiadomości: 4

Hejo wróciłam tutaj po trochę dłuższej przerwie, trochę tu pusto więc jeśli ktoś to w ogóle czyta to zapraszam do znajomych  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Offline

#7643 24-02-2024 o 18h48

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 413

Nisaka napisał

nie ma to jak od czasu do czasu wrócić do giereczki i sobie powspominać :3  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


off topic ale TOHRU NA PROFILOWYM<3


#1 soowon defender

Offline

#7644 11-03-2024 o 22h43

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: Mysłowice
Wiadomości: 2

odpaliłem tą gierkę tylko dlatego bo gram w Słodki Flirt, czy Miss Fashion miało KIEDYKOLWIEK swoje lata świetności?  lol

Offline

#7645 13-03-2024 o 16h20

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 413

Teloiiv napisał

odpaliłem tą gierkę tylko dlatego bo gram w Słodki Flirt, czy Miss Fashion miało KIEDYKOLWIEK swoje lata świetności?  lol


jak najbardziej!! ja jestem już dorosła, ale pamiętam jak miałam jakoś 8 lat i grałam w pierwszą wersję tej gry, miss bimbo (potem rozbite właśnie na tę grę i bimboland), gra szczególnie we francji była strasznie popularna

niestety, teraz nie jest już update'owana, ale z tego co widziałam to francuski serwer jest ciągle bardzo aktywny

Ostatnio zmieniony przez Smolarka (13-03-2024 o 16h21)


#1 soowon defender

Offline

#7646 13-03-2024 o 20h19

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: Mysłowice
Wiadomości: 2

Smolarka napisał


jak najbardziej!! ja jestem już dorosła, ale pamiętam jak miałam jakoś 8 lat i grałam w pierwszą wersję tej gry, miss bimbo (potem rozbite właśnie na tę grę i bimboland), gra szczególnie we francji była strasznie popularna

niestety, teraz nie jest już update'owana, ale z tego co widziałam to francuski serwer jest ciągle bardzo aktywny


To zrozumiałe że wszystkie gry mają największą popularność we Francji, bo w końcu stamtąd pochodzą -

ale i tak trochę szkoda że nawet najpopularniejsze gry od Beemoov takie jak właśnie ten Słodki Flirt czy to Miss Fashion są już bardziej takie opuszczone, gdzie niektóre tematy nie były tykane od 2015 czy dłużej, bo mimo że ja akurat jestem chłopakiem to fajnie się w to gra tylko trzeba cierpliwości do zbierania punktów itd.

Offline

#7647 24-03-2024 o 22h15

Miss'Żółtodziób
zyrahwdp420
...
Miejsce: las vegas
Wiadomości: 4

Smolarka napisał

Teloiiv napisał

odpaliłem tą gierkę tylko dlatego bo gram w Słodki Flirt, czy Miss Fashion miało KIEDYKOLWIEK swoje lata świetności?  lol


jak najbardziej!! ja jestem już dorosła, ale pamiętam jak miałam jakoś 8 lat i grałam w pierwszą wersję tej gry, miss bimbo (potem rozbite właśnie na tę grę i bimboland), gra szczególnie we francji była strasznie popularna

niestety, teraz nie jest już update'owana, ale z tego co widziałam to francuski serwer jest ciągle bardzo aktywny


Zauważyłam ze bimboland aktualnie zrzesza coraz więcej użytkowników, wie ktoś w ogóle kiedy miało miejsce te rozbicie i z jakiego powodu??

Offline

#7648 01-04-2024 o 23h26

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 413

zyrahwdp420 napisał

Zauważyłam ze bimboland aktualnie zrzesza coraz więcej użytkowników, wie ktoś w ogóle kiedy miało miejsce te rozbicie i z jakiego powodu??


jeśli wpiszesz w wyszukiwarkę "miss bimbo wikipedia", to w linku będziesz mieć historię gry, włączając w to rozbicie na dwie wersje. podobno jakieś problemy ze wspólpracą


#1 soowon defender

Offline

#7649 03-04-2024 o 22h19

Miss'Żółtodziób
Natsu6
...
Wiadomości: 3

w sumie to tak się zastanawiam od pewnego czasu...

gram od dosyć dawna i czy w ogóle ktoś jeszcze tutaj wchodzi w jakieś interakcje, aby popisać z innymi? ._.

troszku obumarła ta gra, ale nadal widzę aktywne osoby od czasu do czasu


"I was ashamed of myself when I realised life was a costume party and I attended with my real face."

Offline

#7650 04-04-2024 o 20h51

Miss'Żółtodziób
zyrahwdp420
...
Miejsce: las vegas
Wiadomości: 4

Natsu6 napisał

w sumie to tak się zastanawiam od pewnego czasu...

gram od dosyć dawna i czy w ogóle ktoś jeszcze tutaj wchodzi w jakieś interakcje, aby popisać z innymi? ._.

troszku obumarła ta gra, ale nadal widzę aktywne osoby od czasu do czasu

Ja często zapraszam bardziej aktywne osoby do znajomych, jak cos z chęcią popisze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Strony : 1 ... 304 305 306 307