Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 305 306 307

#7651 04-04-2024 o 22h06

Miss'Żółtodziób
Natsu6
...
Wiadomości: 3

zyrahwdp420 napisał

Natsu6 napisał

w sumie to tak się zastanawiam od pewnego czasu...

gram od dosyć dawna i czy w ogóle ktoś jeszcze tutaj wchodzi w jakieś interakcje, aby popisać z innymi? ._.

troszku obumarła ta gra, ale nadal widzę aktywne osoby od czasu do czasu

Ja często zapraszam bardziej aktywne osoby do znajomych, jak cos z chęcią popisze :)


w takim razie ja również bardzo chętnie popiszę, fajnie zobaczyć jakieś aktywne osoby tutaj :D


"I was ashamed of myself when I realised life was a costume party and I attended with my real face."

Offline

#7652 14-04-2024 o 20h01

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 414

u was też nie ma żadnej miss na defiladzie? mam nadzieję, że to nie będzie tak wyglądać co tydzień...


#1 soowon defender

Offline

#7653 14-04-2024 o 22h20

Miss'Żółtodziób
Fimbrethil
...
Wiadomości: 3

Smolarka napisał

u was też nie ma żadnej miss na defiladzie? mam nadzieję, że to nie będzie tak wyglądać co tydzień...


u mnie tez nie ma  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#7654 15-04-2024 o 07h43

Miss'Żółtodziób
Natsu6
...
Wiadomości: 3

Smolarka napisał

u was też nie ma żadnej miss na defiladzie? mam nadzieję, że to nie będzie tak wyglądać co tydzień...


u mnie niestety też brak jakiejkolwiek :///


"I was ashamed of myself when I realised life was a costume party and I attended with my real face."

Offline

#7655 15-04-2024 o 17h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

u mnie też, najpierw to było że na podium deko że czasami nie ma wygranych a teraz na miss defiladzie się nie pokazują miss , to jakiś błąd czy co się dzieje ?

Ostatnio zmieniony przez Sunnn (15-04-2024 o 17h25)

Offline

#7656 16-04-2024 o 10h29

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Widocznie nikt się nie dostał, już kilka miesięcy temu wystarczyło mieć ok. 9 punktów (3 razy najwyższa nota) żeby się dostać do finału, tak mało osób w ogóle głosowało. (jeśli mowa o finale)

Jeśli mowa o zwykłej defiladzie to w sumie nie mam teorii dlaczego nikt się nie pojawia...


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#7657 21-04-2024 o 19h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

wlasnie, nikt nie pojawia sie na miss defiliadzie i nie moge zrobic misji do konca! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#7658 30-04-2024 o 01h17

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 414

toksycznaowsianka napisał

wlasnie, nikt nie pojawia sie na miss defiliadzie i nie moge zrobic misji do konca! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


akurat dzisiaj dostalam zadanie od chlopaka zeby zaglosowac na 20 miss na defiladzie, szkoda tych 300MM, kazda kwota mi sie przyda </3

dobrze ze finaly ciagle jakos dzialaja, ale byloby lepiej gdyby defilada takze byla dostepna

edit: chyba wykrakalam bo finaly juz nie dzialaja lol

Ostatnio zmieniony przez Smolarka (Dzisiaj o 00h00)


#1 soowon defender

Offline

Strony : 1 ... 305 306 307