Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#51 18-06-2013 o 21h25

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Westerplatte napisał

Zastanawia mnie, czy ktoś tu może czytał Angel Densatsu?

Ja co prawda nie czytałam, ale mam w planach, a ponieważ ostatnio znowu znalazłam czas na mangi, to myślę, że po tym co napisałaś chyba będę ją czytać jak tylko skończę tą co aktualnie czytam C:

I jeszcze pytanie czy ktoś zna jakieś najlepiej krótkie mangi tak do 10~20 rozdziałów, które są dość ciekawe ?
Jak nie to ewentualnie jakieś ciekawe mangi bo zawsze czytałam co popadnie, więc teraz jak mam okazję się spytać to się pytam. C:
Miło by było jakby była podobna do Skip Beat! D:


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#52 23-06-2013 o 12h59

Miss'nieobczajona
miuokazaki
...
Wiadomości: 39

Ja mam ochotę kupić wszystkie tomy 'Peach girl'. Czytał ktoś? Ciekawa?

Offline

#53 23-06-2013 o 13h27

Miss'na całego
Lizzie
W sumie nie wiem.
Miejsce: Internet
Wiadomości: 308

Hej, ja do pań mam takie pytanie czytał/oglądał ktoś mirai nikki (tak, każdy wie że manga ma lepsze zakończenie T.T) ale pytanko, bo ostatnio natrafiłam na coś jakby kontynuację mangi "Mirai Nikki Redial" .Mangi i jest status kontynuowana, jest tylko jeden rozdział szukałam też trochę po angielsku.Orientuje się ktoś czy to nadal będzie nie widzę nigdzie informacji że to jedno-tomówka orientuje się ktoś w tych tematach?

Offline

#54 23-06-2013 o 17h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A ja nie lubię mangi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Anime jest spoko ale tylko mi się postacie anime podobają. Postacie mangi też są ładne. Ale nie lubię filmów, książek itp. nie jestem fanką.

Offline

#55 23-06-2013 o 21h33

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Kiedyś czytałam wszystko, co mangowe ( w zwiazku z czym zniszczyłam sobie mózg dużą ilością głupawej erotyki), teraz zostało mi kilka pozycji na półkach, co to do nich mam sentyment (Seimaden i Paradise Kiss).

Regularnie czytuję skanlacje "Naruto" - chociaż już głównie w celu ubolewania nad tym, co też Kishimoto wyczynia. Świetny świat z dużym potencjałem, fajne pomysły na bohaterów, a potem nadciągnął Shippuden i się wzięło spsuło trochę bardzo. Dzięki Świętemu Internetusowi za fanfiki...

Offline

#56 24-06-2013 o 02h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Lizzie - Oglądałam Mirai Nikki, ale nie natknęłam się na nic takiego. Co prawda to prawda, nawet nie szukałam, bo przyznam szczerze, że jakoś nie specjalnie przywiązałam się do tych postaci, ale z chęcią sprawdzę tę domniemaną kontynuację.

[EDIT] Z tego co widziałam, premiera drugiego chaptera proponowana jest na lipiec.[KONIEC]

Lexa0 - Widzę, że nie tylko ja ubolewam nad tym co zrobił Kishimoto i jestem tym poważnie zdegustowana. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png Osobiście, jakiś czas temu zaprzestałam oglądania 'Naruto', i chociaż bardzo chciałabym je wznowić, z każdą porcją nowego spoilera, po prostu mi się odechciewa.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#57 24-06-2013 o 07h45

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

HyunAe, mnie prawdę mówiąc boli, że trupów jest tak mało. To historia o armiach płatnych zabójców, gdzie nie umiera praktycznie nikt -_-'
A teraz jeszcze czakra przestała się kończyć i wszyscy strzelają widowiskowymi jutsu - więc cała taktyka i kombinatorstwo z początkowych tomów poszły się czochrać. I jeszcze Orochimaru został elementem komicznym. Argh.

Offline

#58 24-06-2013 o 14h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Prawdą jest to, że Kishi mógł to rozegrać zdecydowanie lepiej. Najpierw skreślił jedne z moim zdaniem, najlepiej prosperujących postaci, a następnie z obecnych zrobił prawie bogów, niezłomnych do poniesienia klęski.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Osobiście sprzątnęłabym wszystkich, od Uzumaki'ego począwszy, i zrobiła jeden wielki SAD END.

Offline

#59 24-06-2013 o 15h45

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

E no, bohaterowie służą w produkcjach związanych z walką do tego, żeby ewentualnie paść trupem. Jest wielu bohaterów, którzy są już postaciami spełnionymi - uwielbiam Gaarę, lubię Tsunade, ale naprawdę nie obraziłabym się, gdyby po prostu wzięli i kopnęli w kalendarz, bo do nich już nic dobrego się nie da dopisać. Za to w formie zezwłoczonej przynajmniej coś by ruszyło, jeżeli o resztę herosów idzie. Przynajmniej niektórych członków grupki, która dawno temu miała odbić Sasuke chętnie zobaczyłabym trupem już wtedy - bardzo ładnie by uderzyło i wywołało sporo zmian, dając pole do popisu innym postaciom.
Ogólnie, "Naruto" jest jak prequele StarWarsów. Pomysł świetny, ale doszczętnie schrzaniony /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#60 09-07-2013 o 13h37

Miss'ujdzie
MissJuliaDorosz
...
Miejsce: Rzeszów
Wiadomości: 203

Zgadzam się @HyunAe jeżeli Naruciak ożeni się z Saki to może zastrzelimy siebie nawzajem... Poza tym brakuje mi Haku. Po prostu popłakałam się oglądając śmierć Haku i Zabuzy. Ostatnio czytam sobie Puella Magi Madoka Magica.


https://fbcdn-dragon-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s128x128/851584_144885072352426_710267237

Offline

#61 09-07-2013 o 16h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dobre mamy plany na przyszłość! *HAJFAJFJULIA*

Zgadzam się, mi też strasznie brakuje Haku. Znaczy się, to jest z pewnością bardziej kwestia sentymentu, bo nie wiele niestety zdziałał, nie mniej jednak, to wciąż jedna z moich ulubionych postaci zaraz obok Hyuugi i Uchihów.

Czytałaś Spice&Wolf? : >

Offline

#62 10-07-2013 o 13h44

Miss'wow
Shao
...
Miejsce: Grajewo
Wiadomości: 637

Ja zawsze uwielbiałam i uwielbiam romansy, choć uwielbiam też z akcją jak The Breaker, lecz ona to taki mniejszy romans, lecz bardzo ciekawa- można zaliczyć do shounen *tak myślę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Kreska mnie zawsze odrzucała, jeśli brzydka nie czytam. ^^

Offline

#63 15-07-2013 o 15h40

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: W_r_z_w_ xD
Wiadomości: 6

Yu-Gi-Oh  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
Fairy Tail  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
Uta no Prince Sama  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
Elfen lied  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
Zaczęłam ogl. Ao no Exorcist ale mi nie wychodzi  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif


http://img837.imageshack.us/img837/2369/0072k.png

Offline

#64 15-07-2013 o 16h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kupiłam sobie kiedy jedna część do rysowania z Mangą, ale leży do dziś i jakoś nie ciągnie mnie do tego typu rysunków/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#65 15-07-2013 o 16h54

Miss'wow
Teru
...
Wiadomości: 560

mam parę tytułów u mnie na półce. nie lubię czytać w internecie, co robi dużo osób, męczy mnie to (; ja wolę mieć mangę w rękach ^^ mi spodobały się te:
- FMA
- Dengeki Daisy
- Anagram
- Doubt
- Paradise Kiss
- Kagen no Tsuki
- Alicja w krainie serc
- Hetalia
- Pandora Hearts

mam jeszcze inne, ale nie spodobaly mi się ^^ te co wypisałam są tymi które mi się spodobały /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


`Powody zawsze są proste.
Żyjemy w prostym świecie, nie sądzisz?
Pociągasz za spust i człowiek umiera`

Offline

#66 03-08-2013 o 20h10

Miss'ujdzie
Oliwia
...
Miejsce: †
Wiadomości: 180

Z jakich mang najbardziej podobają Wam się okładki?
Moim ulubieńcem jest Kuroshitsuji.


Offline

#67 03-08-2013 o 20h43

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Uwielbiam okładki "Seimaden".
Chociaż grafiki You Higuri prześladowały mnie od dwunastego roku życia i była to miłość od pierwszego wejrzenia.
Teraz widzę kiczyk i niedociągi, ale nadal, mam straszny sentyment do tych charakterystycznych bardzo wąskich ust w uśmiechu Mona Lisy i drobnych, za to bardzo mocno zaakcentowanych detali.

Offline

#68 11-08-2013 o 13h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja nie mam ulubionych okładek. Podobają mi się jednak takie, które nawiązują do wydarzeń dziejących się w danym tomie i nie są niemal identyczną kopią poprzednich okładek. Chodzi mi o sytuacje gdzie różnią się tylko tym, że ta sama postać ma na okładce inną pozę, a w tle jest inny kolor. Przykładem takich monotematyzmów jest manga Wish albo Chobits.
Lubię okładki w stylu One Piece, Naruto, Ares (mało znana mahwa ale ją uwielbiam *q*)

Poza tym chciałabym się jeszcze z wami podzielić pewną niedawno spotkaną mangą, którą znalazłam i pochłonęłam w ledwie parę godzin mimo sporej liczby rozdziałów. Otóż jest to Dance! Subaru. Od pierwszych stron pochłonęła mnie bez reszty. Na początku kreska może nieco razić w oczy jednak potem staje się (przynajmniej moim zdaniem) cudownym podkreśleniem opisywanej historii. Jak z tytułu wynika manga jest o tańcu, dokładniej o balecie. Czytałam całkiem sporo z tej tematyki i uważam, że ta jest absolutnym arcydziełem. Główna bohaterka jest stworzona fenomenalnie. Nie ma w sobie nic z utartych wzorców. Czytając mangę odczuwałam wręcz fascynację jej osobą. Na podstawie tego został nawet zrobiony film, jednak jakoś niespecjalnie przypadł mi do gustu właśnie ze względu na brak oddania właściwego charakteru Subaru przez grającą ją aktorkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

W każdym razie polecam każdemu, bo warto przeczytać czasem coś gdzie nie ma bishów-masochistów, czy walk dobra ze zuem odwiecznym.

Offline

#69 11-08-2013 o 18h36

Miss'Żółtodziób
badylla
Siła, Honor, Służba.
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 8

czuję się staro, bo szczyt mojego uwielbienia dla mangi przypada na rok 2002, gdy JPF była jeszcze w powijakach, internet był tylko w kafejce, a jedynym źródłem mangowej wiedzy był śp. magazyn Kawaii.
i chyba dlatego mam wyjątkowy sentyment do klasycznych pozycji jak Sailor Moon, Aa! Megami-sama!, Dragon Ball, Neon Genesis Evangelion (nawet mam chyba jeszcze jakieś w piwnicy). nowsze mangi jakoś mnie nie pociągają. no i mąż powtarza mi, że jestem za stara na "chińskie bajuchy".

Offline

#70 14-08-2013 o 13h23

Miss'wow
NiikaChan
Hetardomaniak o̿ ̭ o̿
Wiadomości: 640

Jedyną mangę jaką posiadam to Hetalia xD
Ale ostatnio na internecie czytałam mangę Kyou Koi wo Hajimemasu. Bardzo mi się spodobała. Szkoda tylko że nie ma wszystkich rozdziałów.


http://%20http://24.media.tumblr.com/a1e4798fc6e73df8e05d7b375cb89f70/tumblr_mp2km2kUWB1sqx7ixo1_500.gif
                   

Offline

#71 25-08-2013 o 18h05

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Ostatnio poczytałam trochę mang i stwierdzam, że znalazłam kolejne, które zasłużyły na  miejsce wśród moich ulubionych ^^
Dokładniej są to te dwie mangi: Shinshi Doumei Cross oraz Full Moon wo Sagashite. Możliwe też, że do moich ulubionych dojdzie też Gokuraku Seishun Hockey Club, gdyż aktualnie jestem w trakcie czytania tej mangi i bardzo mi się podoba, ale nie wiem jak będzie później ^^''

Podobały mi się również te mangi:Rockin' Heaven, Shinigamihime no Saikon, Strobe Edge , jednak do moich ulubionych nie trafią, ale bardzo przyjemnie się je czytało ^^


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#72 25-08-2013 o 18h30

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Żeby odpocząć trochę od tłuczenia głową w ścianę po każdym kolejnym chapterze Naruto, zabrałam się za Slayers: Light Magic
Tyle dużo frajdy!
Dobrze znane gagi z jedzeniem, biustem i przygłupim Gourrym, a oprócz nich przekomiczna parodia tych momentów, kiedy babki w mangach są odzierane ze szmatek, ręcznik... ogólnie, dużo frajdy zapewnionych przez same interakcje pomiędzy bohaterami. Są też Mazoku kombinowane z technologią, Junk Dragon, ślimaki i Xellos przez dłuższą chwilę robiący za tego złego (tu umieścić masę pisków i fangerlizmu stosowanego).

Offline

#73 26-08-2013 o 11h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Po długim, długim czasie zdecydowałam się w końcu napisać tu posta D:

Generalnie przeczytałam raczej mało mang (4 zakończone, 13 w trakcie, bo cały czas są wydawane), ale mam swoją niezmiennie ukochaną trójkę - Kuroshitsuji (manga jest naprawdę tysiąc razy lepsza od anime), Battle Royale (cała klasa trafia na wyspę, na której muszą się zabijać, może przeżyć tylko jedna osoba, bla bla bla, strasznie dużo ero-guro, ale jest świetne) i Love Stage!! (mega słodkie yaoi, śmiem twierdzić, że nawet lepsze od tych "pozycji obowiązkowych" dla yaoistek typu Junjou Romantica *które swoją drogą chyba podchodzi bardziej pod shounen-ai, idk*, poza tym ma zdecydowanie ładniejszą kreskę). Poza tym na bieżąco czytam Bleacha, Shingeki no Kyojin i Hetalię. O reszcie nawet nie chce mi się pisać, bo są średnie. Nie zasługują. XD

+ edit, bo zapomniałam wspomnieć, że Bleach jest u mnie na miejscu zero (lubię tą szaloną numerację Espady. Aizen, ty krejzolu, eheheh).

Ostatnio zmieniony przez tsunshun (26-08-2013 o 11h39)

Offline

#74 28-10-2013 o 18h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A ja tam czytam sobie Puella Magi Madoka Magica i Dengeki Daisy po angielsku na pewnej stronie i zbieram kasę na zakup przez internet. Poluję też na Vampire Knight, które mam zamiar w zimie zakupić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#75 30-10-2013 o 21h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 14

Osobiście to o wiele bardziej wolę czytać niż oglądać, dlatego kupuję dużo tomików.  Ze skanlacji czytam tylko Ao no Exorcist i Shingeki no Kyojin. Reszta interesujących mnie mang wychodzi lub będzie wychodziła w Polsce z czego niezmiernie się cieszę ^^.
Moją ulubioną mangą (do której wracam co jakiś czas) jest Fullmetal Alchemist. Po prostu kocham ten świat, jego bohaterów (szczególnie tych złych) i historię.

Offline

Strony : 1 2 3 4