Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#26 31-05-2013 o 14h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

KuroSHITsuji -> Podoba mi się miejsce akcji, podobają czasy, ale nie podobają główne postacie. Nie cierpię idealnego Sebastiana i nienawidzę Ciela. Nie będę potrafiła polubić mangi chociaż próbowałam się za nią zabrać T^T

  Jedne z moich ulubionych mang to
-> Blood Parade *^*
-> Are you Alice.
->Katetyo Hitman Reborn!

  Dużo by tego było, ale Love Monster - komedia jest całkiem, całkiem chociaż bystrość głównej bohaterki powala xD

Offline

#27 31-05-2013 o 21h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

dziewczyno obejrzyj SERVANT OF EVIL - mroczna historia  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif

Offline

#28 01-06-2013 o 02h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ririanne - Mangi się czyta, a nie ogląda. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#29 01-06-2013 o 10h11

Miss'wow
Bombara
...
Miejsce: gdzieśland
Wiadomości: 520

Hyorin napisał

Ło matko, mang to ja czytam 928374654378293874 i jeszcze więcej. Głupio przyznać, ale uwielbiam słodziaśne szojce xD Romanse (Jousei'e i Shoujo) i dramaty to moje ulubione gatunki. Podam kilka (ech, żeby tylko) ulubionych tytułów:
-Nineteen, Twenty-one - manhwa, naprawdę sympatyczna i urocza. Z kociakami w tle~ Czytałam ją miliardy razy i nigdy mi się nie nudzi.
-Watashitachi no shiawase na jikan - Jedna z nielicznych mang, która naprawdę mnie wzruszyła. Co bym o niej nie powiedziała, może okazać się spoilerem. SPOILER: dodam tylko, że do samego końca liczyłam na happy end T_T
- Koizora - Podobnie jak z tytułem wyżej. Oglądałam również dramę.
- Sakamichi no Apollon - Mam do niej jakiś sentyment. Istnieje również anime.
- Annarasumanara - Manhwa, naprawdę magiczna. Zakochałam się od samego początku.
- Savage Garden - Czytałam online, teraz jest zlicencjonowana
- Teen Spirit - manhwa, historia urwana z powodu śmierci autora.
- Noblesse - manhwa, tyyyyyyle bishounenów.
- Ao haru ride - ulubiony szojec. Z niecierpliwością czekam na kolejne rozdziały, bo jestem na bieżąco.
- Forever Honey - śliczny, wzruszający one-shot
- Immortal Rain
- Hapi Mari - genialny jousei, komedia, romans. Cud miód i orzeszki
- Dengeki Daisy - czekam aż 10 tomik dołączy do mojej kolekcji *^*
- Ouran Highschool Host Club - genialna komedia
- Kagen no Tsuki
I mogłabym wymieniać naprawdę bez końca. Częściej czytam mangi niż oglądam anime. Trudno mi wymienić ulubione tytuły, żadnego nie pomijając  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Mam podobnie jak Ty tego są setki zaczynając os oneshot'ów do tasiemców a wszystkie mangi które tu wymieniłaś czytałam jak widać jestem no life'em /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif
a tak jeszcze moje to
-onepunch man
iris zero
Arisa
five
beauty pop
black bird i jeszcze wiele innych ale mi sie nie chce wymieniać


                 Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#30 01-06-2013 o 16h42

Miss'na całego
Hallucinatie
...
Miejsce: Swagland
Wiadomości: 258

Zapytam się - kupujecie mangi czy wypożyczacie? Ja, na moje nieszczęście, nie mam w pobliżu żadnej biblioteki z choćby jednym tomem mangi, więc muszę kupować. A co za tym idzie - kupuję rzadko. I teraz wiadomo, czemu w realu czytałam tylko "Kuroshitsuji" - brak kasy. :c

Offline

#31 01-06-2013 o 17h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja najczęściej kupuję, lub pożyczam od koleżanki ^^ Ale rzadko kiedy kupuję w księgarniach,( bo najczęściej nie ma akurat tego tomu, na którym mi zależy -,-') ; zamawiam hurtowo przez internet, po kilka tomów XD
W mojej rejonowej bibliotece, jakoś krzywo się na mnie popatrzyli jak się o mangi zapytałam...

A tak swoją drogą, to (pytanie dla yaoistek), wie ktoś może, jakiż to konflikt się pojawił między autorką  JR, a wydawnictwem, przez co w Polsce trzeba jeszcze czekać na wydanie?

Offline

#32 01-06-2013 o 19h46

Miss'nieobczajona
miuokazaki
...
Wiadomości: 39

Ja mam kupione w całości tylko paradise kiss i kagen no tsuki,a dengeki daisy mam 8 tomów. Zazwyczaj czytam na centrum-mangi i najchętniej czytam shojo lub jakieś szkolne ^^ Jednymi z moich ulubionych są strobe edge, Vitamin i L-DK.

Offline

#33 02-06-2013 o 13h18

Miss'na całego
Hallucinatie
...
Miejsce: Swagland
Wiadomości: 258

Miuokazaki, piątka! Jak wspominałam - tez czytam na centrum-mangi i ogólnie w internecie. ^^ Znasz jeszcze jakieś strony z mangami, po polsku najlepiej? :3

Offline

#34 02-06-2013 o 13h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jeśli po polsku to najlepiej manga-lib.pl, ale ja zazwyczaj czytam na mangafox.me. Wszystkie fajne, przetłumaczone mangi już przeczytałam/czytam, a tam można znaleźć wiele  zapomnianych perełek. Polecam również mangahead.com, gdzie bardzo szybko pojawiają się rawy popularnych mang i ich angielskie tłumaczenia.

Offline

#35 02-06-2013 o 14h02

Miss'na całego
Hallucinatie
...
Miejsce: Swagland
Wiadomości: 258

Manga-lib znam. :] A po angielsku nie dam rady, but jestem w tym jezyku (jak i w innych).
W realu nie moge czytac mang, wiec musze szukac w internecie i wypytwac wszystkich. XD

Offline

#36 03-06-2013 o 22h13

Miss'nieobczajona
Leslie-chan
...
Wiadomości: 20

Hmm, a ja najbardziej lubię czytać (no i w sumie najczęściej to robię) shoujo, shounen-ai i shouneny. Raczej czytam po polsku, przeważnie na centrum-mangi albo ze stron grup skanlacyjnych. ^^ Chociaż po angielsku też się zdarza jak już wytrzymać nie mogę, albo czegoś nie tłumaczą.

Ulubione, to może zacznę od
* Seven Days
* Nineteen, Twenty-One
* Katekyo Hitman Reborn!
* Shingeki no Kyojin
* Watashitachi no Shiawase na Jikan
* Dengeki Daisy
* 07 Ghost
* Naruto / Bleach / Beelzebub
* Orange
* Kuroshitsuji / Pandora Hearts

Nie sugerujcie się kolejnością. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#37 04-06-2013 o 20h46

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Pod avatarem mam odnośnik do mojego profilu na MY ANIME LIST.
Chętnych zapraszam do pooglądania / rozmowy na forum bądź prywatnie (napisz wiadomość) / oraz chętnie dodam do znajomych na MALu.

Mam ponad 500 zlukanych anime i sporo mang.

Lista moich mang, które zbieram i są w biblioteczce:
Neon Genesis Evangelion, Death Note, Balsamista, GTO, Paradise Kiss, Kagen no Tsuki, Chobits Angel Sanctuary, Wspomneinai demona, Wish, Liberty!Liberty, Battle Angel Alita, Dynia z majonezem, Nawiedziny dom, Kuroshitusji, Dengeki Daisy, Alicja w kranie serc, Pandora Hearts, Vampie Knight, Ouran High School Host Club, Drug-on, Vassalord, SKIP BEAT (po ang zbieram bo moja ukochana manga), Keep out, Grimms, Doubt, GYO, Dogs, Beautiful Days - no chyba tyle


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#38 05-06-2013 o 19h46

Miss'na całego
Hallucinatie
...
Miejsce: Swagland
Wiadomości: 258

Solomona, Liberty! Liberty jest ciekawe?... Mam możliwość wygrania w konkursie, więc się pytać. Z daleka wygląda na shounen-ai?... Jeśli wygram - nikt z rodziny się nie może dowiedzieć, więc się pytam. :] Zabiliby mnie. D:

Offline

#39 05-06-2013 o 20h01

Miss'na całego
Lizzie
W sumie nie wiem.
Miejsce: Internet
Wiadomości: 308

Ja czytuję polskie wydania:
Doubt- te króliki są zabójczo(dosłownie) słodziutkie
-Kuroshitsuji - z przyzwyczajenia
-Death Note-na zamówienie manga jak anime genialna nic dodać nic ująć
Spice and Wolf - Ale ta manga była dla mnie średnia romans jest ciekawy i handel też ale pooglądałam anime i teraz to przynudza.
Prenumerata Psychonercy czy jakoś tak D: (Te nazwy doprowadzą mnie do szału)
-Pandora Hearts - specjalnie nie oglądam anime aby mieć niespodziankę ^.^
A na Manga Libary
-Higschool DxD - to ma fabułę! Co w tym gatunku mnie tak zdziwiło że aż spadłam z krzesła siedząc na kanapie xD (A fabuła w tym gatunku nie jest taka oczywista)
-Psycho-pass - Utopijne społeczeństwo zawsze mnie przywoływało
-Attack on Titan miłość od pierwszego rozdziału

A no i One shoty!
Strażniczka Orleanu
Rappa
i coś jeszcze ale nie pamiętam   /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Ostatnio zmieniony przez Lizzie (05-06-2013 o 20h03)

Offline

#40 07-06-2013 o 15h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Moja kolekcja mang pokaźna nie jest, raptem pięć tomów Kuroshitsuji i dwa Hetalii, jednakże czytam nieco mang w internecie. Nie tłumaczenia, tylko mangi udostępniane za darmo przez początkujących artystów ^^
Przy wyborze mangi kieruję się przede wszystkim tematyką. Uwielbiam wszelką fantastykę i kryminały, a najlepiej wszystko w jednym ^^ Poza tym nie mam zbyt wielkich wymagań ;D

Ostatnio zmieniony przez Bacardie (07-06-2013 o 15h55)

Offline

#41 07-06-2013 o 23h00

Miss'Żółtodziób
Kyoyama
...
Wiadomości: 3

Namacalnie posiadam jedynie Kuroshitsuji. Czytam dużo skanlacji, uwielbiam Kimi no Iru Machi <3. No i oczywiście nieśmiertelnego Shaman Kinga /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png.

Offline

#42 08-06-2013 o 15h16

Miss'Żółtodziób
Nyanpire
...
Wiadomości: 6

Ja jestem wielką fanką mangi i anime ;3 Na swojej półce kompletuję:
- Alicja w Krainie Serc
- Grimms Manga (baśnie braci Grimm zaadaptowanie w formie mangi, lecz nieco w zmienionej aczkolwiek uroczej formie)
- Cześć Michael (malutkie książeczki o przezabawnym rudym kocie)
- Death Note
- Degeneki Daisy
- Doubt
- Hatsukoi (takie tam ecchi)
- Kagen no Tsuki (przecudowna manga o duchu dziewczyny uwięzionym w opuszczonym domu)
- Wampirzyca Karin
- Nie, dziękuję
- Kuroshitsuji
- Ouran
- Pandora Hearts

Do tego jestem dumną właścicielką dwóch przeuroczych tomików Croquis oraz Liberty Liberty z gatunku shounen-ai ;3

U mojego chłopaka są jeszcze (bo mangi mamy wspólne):
- Resident Evil
- Spice and Wolf
- Drug on.

Oprócz tego czytam mangi w Internecie. Głównie DJ, chociaż ma też przeczytanych parę oryginalnych wersji.

Ostatnio zmieniony przez Nyanpire (08-06-2013 o 15h19)

Offline

#43 08-06-2013 o 21h24

Miss'na całego
Hallucinatie
...
Miejsce: Swagland
Wiadomości: 258

Ja mam pierwszy tom Resident Evil, nie spodobał mi się. :c Spice & Wolf pożyczyła mi koleżanka, też... Takie sobie.

Offline

#44 09-06-2013 o 12h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja mangi czytam głównie online po angielsku - nie mam cierpliwości czekać na tłumaczenia polskie "D W tej chwili mam zaczęte aż 15 tytułów x.X
Głównie jak już czytam to są to jakieś słodkie romanse, wolę jednak skupiać się na anime bo mam netbooka a co za tym idzie mały ekran i ciężko czyta się online, a w mojej mieścinie nie sposób znaleźć jakiejś wypożyczalni ani pożyczyć od kogoś...
No, a same polskie mangi są niebotycznie drogie! 20 złotych za tom wygląda  na mało, ale 5 tomów na półce miejsca nie zajmuje za bardzo a już 100zł poszło x.X

Offline

#45 09-06-2013 o 13h28

Miss'na całego
Hallucinatie
...
Miejsce: Swagland
Wiadomości: 258

Tasiek, ja mam 10 tomów mangi, 20-19 złotych za tom, jak mam tą serię kiedykolwiek skończyć to chyba wydam z tysiaka. >_<

Offline

#46 09-06-2013 o 14h55

Miss'nieobczajona
Klemcia
...
Miejsce: Chorzów
Wiadomości: 23

Bardzo ale to bardzo polecam Dengeki Daisy  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

idealna manga dla fanów romansów i kryminału XD

prosto się czyta i nie ma problemu by zrozumieć co się dzieje w danej sytuacji. A chumor po prostu boski  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#47 09-06-2013 o 14h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dużo czytam i trudno mi wybrać jakiś najbardziej ulubiony tytuł. Zazwyczaj na centrum-mangi, ale wolę trzymać tomik w łapkach i powoli powiększam swoją kolekcję. Na tą chwilę posiadam całą Alicję, 1 tom Ourana i Hetalii oraz prenumeratę na Pandorę Hearts <3 Pocztą idzie jeszcze 1 tom Grimms Manga i zamierzam w lipcu kupić (bo teraz kasy brak) Strażniczkę Orelianu (czytał ktoś może?). No i z niecierpliwością wyczekuję momentu, gdy J.P.F. zacznie wydawać Fairy Tail /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif

Offline

#48 15-06-2013 o 14h22

Miss'nieobczajona
Leslie-chan
...
Wiadomości: 20

Zapomniałam wspomnieć o mangach Nakamury Asumiko. Jedna z najlepszych! :>

Offline

#49 15-06-2013 o 18h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Leslie-chan napisał

Zapomniałam wspomnieć o mangach Nakamury Asumiko. Jedna z najlepszych! :>

Rekomendejszyn mode on >D w sumie to same one-shoty do magazynu Blue Gothic Lolita, ale niezłe ^^

Offline

#50 15-06-2013 o 19h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Zastanawia mnie, czy ktoś tu może czytał Angel Densatsu?
Jak dla mnie była to jedna z najśmieszniejszych mang, jakie czytałam w życiu. Pamiętam nawet, że po jej lekturze miałam zakwasy na brzuchu... Humor różni się tam szczególnie tym, że nie jest wymuszony, co można spotkać w 80% innych mang. Wszystko zdaje się naturalne i powodowane zwykłymi nieporozumieniami.

Offline

Strony : 1 2 3 4