Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 30

#76 25-09-2013 o 19h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

YooSti napisał

Udało mi się jeszcze raz przed samą 18 doładować sobie MM. Jeszcze tak z dwa razy i mogę spokojnie czekać na Halloween /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

YooSti, przejrzałam blog jednej z francuskich użytkowniczek i muszę powiedzieć, że 300 000 MM spokojnie wystarczy, aby obkupić się we wszystko, co się nam spodoba i przejść wszystkie poziomy podczas- mebli w ubiegłych latach wcale nie było tak dużo, ubrania mają mniejszą kolorystykę, a wiele rzeczy jest tanich. Chyba, że zamierzasz kupić WSZYSTKO we WSZYSTKICH kolorach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#77 25-09-2013 o 19h42

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Jeżeli będzie ciekawy wybór w ubraniach,to chciała bym mieć wszystkie kolory /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Patrząc na francuskiej wersji to są dość ciekawe te ciuchy.


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#78 25-09-2013 o 19h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Crewedka napisał

YooSti napisał

Udało mi się jeszcze raz przed samą 18 doładować sobie MM. Jeszcze tak z dwa razy i mogę spokojnie czekać na Halloween :D

YooSti, przejrzałam blog jednej z francuskich użytkowniczek i muszę powiedzieć, że 300 000 MM spokojnie wystarczy, aby obkupić się we wszystko, co się nam spodoba i przejść wszystkie poziomy podczas- mebli w ubiegłych latach wcale nie było tak dużo, ubrania mają mniejszą kolorystykę, a wiele rzeczy jest tanich. Chyba, że zamierzasz kupić WSZYSTKO we WSZYSTKICH kolorach :D

O matko.... aż tyle? 300 000 MM?! Nie mam tyle pieniędzy, żeby robić tyle doładowań a Happy Hour może już się nie powtórzyć do Halloween. Miałam nadzieję, że przejdę wycieczkę mając chociaż 150 000MM, ale widzę, że będę jedyną użytkowniczką, która nie przejdzie ten wycieczki całej z osób zbierających na to MM. Q_Q

Offline

#79 25-09-2013 o 20h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

YooSti napisał

Jeżeli będzie ciekawy wybór w ubraniach,to chciała bym mieć wszystkie kolory /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Patrząc na francuskiej wersji to są dość ciekawe te ciuchy.

W takim razie faktycznie, w Twoim przypadku, faktycznie przyda się więcej MM do szastania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jeśli o mnie chodzi, to tylko jedna z sukienek i dwie spódnice przykuły moją uwagę na tyle, bym planowała kupno ich  w wielu wersjach kolorystycznych (z całą pewnością biel, czerń, czerwień, róż i błękit).
Misa - "źródła" donoszą, że na przejście pierwszych 20 poziomów Halloweenowej wycieczki należy przygotować nie całe 50 000 MM, ale w tym roku dojdzie kolejne 10 poziomów, więc kwota ta się zwiększy o jakieś 20000 MM ("na oko"),  a to daje nam już sporą sumę. Do tego zdjęcia Hallloweenowych gwiazd ("Złap je wszystkie") i, rzecz jasna, rzeczy ze sklepików. Kwota rośnie jak na drożdżach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#80 25-09-2013 o 20h34

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

Naprawdę było? Nie! Przegapiłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png. Doładuję jak będzie następne, bo mi szkoda kasy.


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#81 25-09-2013 o 20h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Patrząc na temat i ilość alarmowanych hh do halloween powina być jeszcze jednak albo w trakcie eventu, chociaż to kwestia pewnie ustawień czy jedna promocja nie wypiera inne albo jakieś rabaty itp /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Na dodatek idąc rynkowym patrzeniem lepiej jest im udostępnić właśnie hh przy albo przed jakimiś atrakcjami bo ludzie są skłonni bardziej wtedy "poszaleć" ^^

Offline

#82 25-09-2013 o 20h46

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Misa, 150k Ci spokojnie wystarczy na zaliczenie misji, więcej będzie potrzebne tylko przy większych zakupach w miasteczku.

Ja skorzystałam z HH, moze tym razem nie wydam 200k w ciągu 2 dni dobierając dodatki do kolejnego stroju lalki. </3

Ostatnio zmieniony przez nivata (25-09-2013 o 20h46)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#83 26-09-2013 o 18h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

a teraz jest w Słodkim Flircie happy hour /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#84 26-09-2013 o 21h37

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

dostałam zawału gdy tu weszłam już myślałam że znowu przegpiłam. Wy to lubicie straszyć ludzi... Jeszcze halloween się nie zaczoł a już dostałam takiego zawału że szkoda gadać

Offline

#85 10-10-2013 o 18h12

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Dawno już HH nie było, martwię się, że będę musiała wydać więcej kasy na doładowanie przed Halloween /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#86 10-10-2013 o 18h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Majerankowa napisał

Dawno już HH nie było, martwię się, że będę musiała wydać więcej kasy na doładowanie przed Halloween /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Jesteś od tego by dawać złudną nadzieję. Nie tylko ty się tym martwisz. Było tak blisko i bym w końcu miała spokojną sumę na wycieczkę. x3

Offline

#87 10-10-2013 o 21h26

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Nie podbijajcie tematu jeżeli chcecie tylko pomarudzić!
Wiele ludzi czeka z utęsknieniem i właśnie podbicie tego tematu jest sygnałem, że pojawiły się HH. Dzięki, po prostu dzięki za takie rozczarowanie... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#88 10-10-2013 o 21h30

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

I kto to mówi??? Sama podbijasz temat! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ja już myślałam,że teraz dali HH (akysz akysz z takimi postami) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#89 22-10-2013 o 17h01

Miss'ujdzie
missola1
...
Miejsce: Stolica coś ci to mówi ? jak nie to uważaj na lekcjach
Wiadomości: 209

Happy Hour TEraz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png !!!


      https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZ_9AWUX5s-xUlkIzAjW8pInF3WKvI0bmhpxdXKfuE-Qo5SlaKBw

Offline

#90 22-10-2013 o 17h01

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Wasze modły zostały wysłuchane, oto bowiem mamy... HAPPY HOUR!


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#91 22-10-2013 o 17h02

Miss'ujdzie
missola1
...
Miejsce: Stolica coś ci to mówi ? jak nie to uważaj na lekcjach
Wiadomości: 209

Happy Hour TEraz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png !!!


      https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZ_9AWUX5s-xUlkIzAjW8pInF3WKvI0bmhpxdXKfuE-Qo5SlaKBw

Offline

#92 22-10-2013 o 17h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nasze modły zostały wysłuchane, jak nigdy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Żeby tak jeszcze Halloween się pojawiło. To by było bosko <3

Offline

#93 22-10-2013 o 17h05

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Ejjj... HH, a mi się nie wyświetla okienko do wpisanie nr. tel. DDDD:

Offline

#94 22-10-2013 o 17h08

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Hoho, to beemov sobie teraz nieźle zarobi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Dobra taktyka z tym happyhour!

Offline

#95 22-10-2013 o 17h12

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Wiedziałam, że jak będę na uczelni to akurat będzie. Wiwat internet w telefonie!


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#96 22-10-2013 o 17h12

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

No właśnie zauważyłam że większość tego typu gier w większej ilości utrzymuje się z HH ;D

Offline

#97 22-10-2013 o 17h13

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

Zaraz ja tu naciągnę mamę na wirtualną kaskę i będzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png.
EDIT: Już nie naciągnę, mama pojechała do sklepu, a wróci gdzieś o 19:30 i już nie będzie HH.

Ostatnio zmieniony przez Metropolice (22-10-2013 o 17h28)


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#98 22-10-2013 o 17h37

Miss'na całego
Aeriss
...
Miejsce: Yaoiworld
Wiadomości: 252

Wiedziałam, że to będzie dzisiaj, kiedy będę latać po szpitalu niczym statua wolności w poszukiwaniu wifi. Ale znalazłam c: Kocham te HH c:

Offline

#99 22-10-2013 o 17h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nawet ja skorzystałam tym razem. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png <3 Zaczynam oszczędzać na wycieczkę do Kenii, którą chciałabym przejść całą, więc każda dodatkowa kwota się przyda. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Aż dziwnie mi się patrzy na ten stan konta. Nigdy takiego tu nie miałam... To takie piękne <3
Coś czuję, że pokochałam dziś HH /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#100 22-10-2013 o 17h56

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

Och... Wkońcu... Cóż, odprawiłam ceremonię na Halloween a tu wyszło HH. To też dobrze. Teraz Halloween i nie będę paliła się na stosie.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 30