Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 ... 30

#26 24-08-2013 o 14h25

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

dyokira napisał

A właśnie miałam pytać, czy to działa, bo kiedyś widziałam to nie przez godzinę, ale przez kilka godzin, i bałam się, że ten banner sobie tak wisi bez celu, a po Happy Hour ani widu, ani słychu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png Ale skorzystałam teraz ^^

Też tak myślałam ale działało ^.^


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#27 02-09-2013 o 12h49

Miss'całkiem całkiem
Estera
...
Wiadomości: 116

Ja już widziałam 2 razy, za 2 razem skusiłam się i wypróbowałam świetną promocję. Teraz tylko czekam aż znów taka okazja się pojawi! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Jak człowiek nie marzy umiera" - Ryszard Riedel.

Offline

#28 02-09-2013 o 13h46

Miss'na całego
Preeti
...
Miejsce: Kraina Bollywood
Wiadomości: 383

Estera, jak trafisz jeszcze na HH to koniecznie pisz tutaj /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Preeti (02-09-2013 o 13h48)

Offline

#29 02-09-2013 o 13h52

Miss'całkiem całkiem
Estera
...
Wiadomości: 116

Preeti napisał

Estera, jak trafisz jeszcze na HH to koniecznie pisz tutaj /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Rzecz jasna ;D


"Jak człowiek nie marzy umiera" - Ryszard Riedel.

Offline

#30 02-09-2013 o 14h16

Miss'na całego
MaryKateAn
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 495

Jak by ktoś z was ,,wypolował" promocje to piszcie tu ODRAZU! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Fajne są te Happy Hour /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Szczęście jest jak motyl, gdy będziesz stać spokojnie może ci usiąść nawet na ramieniu...  

Offline

#31 05-09-2013 o 17h03

Miss'na całego
Preeti
...
Miejsce: Kraina Bollywood
Wiadomości: 383

Dzięwczęta do boju! Happy Hour zaczęło się o 17, trwa godzinę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ja niestety nie skorzystam bo się wczoraj doładowałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#32 05-09-2013 o 17h11

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Łoohoo! Więcej pieniążków za mniejsze pieniążki! <3


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#33 05-09-2013 o 17h13

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Preeti, dzięki,że poinformowałaś, bo chciałam doładować wieczorem ^^


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#34 05-09-2013 o 17h15

Miss'na całego
Preeti
...
Miejsce: Kraina Bollywood
Wiadomości: 383

Proszę uprzejmie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png przynajmniej inni sobie skorzystają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Może mi się uda następnym razem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png akurat siedziałam U Nine i mi wyskoczył banerek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#35 05-09-2013 o 17h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Super~! Dzięki dziewczyny. Zauważyłam dopiero po wystającym wątku w tym dziale. ^ ^

Offline

#36 05-09-2013 o 17h34

Miss'nieobczajona
BlueRose
...
Wiadomości: 33

Dzięki wielkie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Nie miałam w planach doładowywać, ale teraz mi się opłaca. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#37 05-09-2013 o 17h48

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Ja też skorzystałam z Happy Hour, ale super! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Teraz mogę nakupić tyle ślicznych rzeczy.


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#38 05-09-2013 o 17h56

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

hoho, to można czekać na halloween /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#39 05-09-2013 o 18h02

Miss'towarzyska
Emma1
Leśny Kwiat
Miejsce: Schkeuditz
Wiadomości: 2 302

Zdążayłam ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Super /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Dzięki Preeti /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Wytrenuj swoje ciało i umysł, a przejmiesz kontrole nad swoim życiem" ~ Ewa Chodakowska 
                 

                                                                                             Emma1

Offline

#40 05-09-2013 o 18h16

Miss'na całego
MaryKateAn
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 495

Ja też zdąrzyłam i mam teraz 24.110 zamiast 12.000! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ale extra /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Szczęście jest jak motyl, gdy będziesz stać spokojnie może ci usiąść nawet na ramieniu...  

Offline

#41 05-09-2013 o 18h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

At last -ostatnio się nie załapałam, więc teraz postanowiłam nadrobić. Halloween przybywaj /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#42 05-09-2013 o 18h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

;-; Nie załapałam się. Spóźnienie 10 minut ;-;

Offline

#43 05-09-2013 o 18h25

Miss'całkiem całkiem
Wiktoria709
'Każdy z nas popełnia porażki. No chyba, że żyjesz tak ostrożnie, że nie żyjesz wcale.'
Miejsce:
Wiadomości: 160

Ja również zdążyłam, teraz mam dużo MM. Pierwszy raz się załapałam, i się cieszę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png.

Offline

#44 05-09-2013 o 18h28

Miss'na całego
Preeti
...
Miejsce: Kraina Bollywood
Wiadomości: 383

Solelei, banner jeszcze wisi to może jeszcze można?

Offline

#45 05-09-2013 o 18h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Pewnie, że można, dopóki wisi banner akcja nadal obowiązuje. Już dawno przekonałam się, że Happy Hour trwa znacznie dłużej, niż godzinę.

Offline

#46 05-09-2013 o 18h33

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

A ja wysłałam sms'a i zżarło mi kasę, a nie doładowało, nawet tego kodu nie przysłali... Coś takiego zdarzyło mi się pierwszy raz... Więc spytam się was, bo wyświetliło mi się coś takiego: http://i1174.photobucket.com/albums/r605/ErinBlack94/Nowyobrazmapybitowej_zps1dad66ee.png
Wie może któraś z was co powinnam zrobić? Niby zgłosiłam to już w dziale Bugi, ale zależałoby mi na szybkim rozwiązaniu ._. I z góry uprzedzam, że kliknęłam już to "dalej" i tylko kazali mi znowu sms'a wysłać.

Ostatnio zmieniony przez ErinBlack (05-09-2013 o 18h34)


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#47 05-09-2013 o 19h00

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

To znaczy mniej więcej tyle, że mają obciążoną sieć i musisz poczekać, aż dostaniesz smsa zwrotnego. Jeśli nie dostaniesz, to pisz od razu na support, bo pisanie w dziale "bugi" i tak zostanie olane.


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#48 05-09-2013 o 19h03

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Sms'a zwrotnego dostałam... Ale zamiast kodu dostałam coś takiego: "Błędna wiadomość. Sprawdź pierwsze słowo i numer, na jaki wysyłasz. Spróbuj jeszcze raz. Dziękujemy."
Zong chyba sobie ze mnie kpi -.-"'


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#49 05-09-2013 o 19h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tu nie chodzi o to, że serwery są obciążone, gdyż ja od początku mojej obecności na MF mam problem z doładowaniem MM przez Zong. Gdy wysłałam sms dostałam zwrotnego sms z tą właśnie treścią "Błędna wiadomość. Sprawdź pierwsze słowo i numer, na jaki wysyłasz. Spróbuj jeszcze raz. Dziękujemy." a kolejne próby to ciągle informacje typu "płatnośc nie powiodła się..." Jak chcesz rozwiązać problem to pisz od razu do Zong.

Offline

#50 05-09-2013 o 19h11

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Wysłałam i do wsparcia Bemoov *tam inną użytkowniczkę z podobnym problemem odsyłała Emma* i do Zongu... Mam tylko nadzieję, że wymyślą jakieś satysfakcjonujące rozwiązanie...

Ostatnio zmieniony przez ErinBlack (05-09-2013 o 19h17)


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 ... 30