Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#26 18-08-2013 o 23h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie pomyślałabym, że ktoś kiedyś założy temat o herbacie... jestem wśród swoich~ Cóż, dzień bez czarnej herbaty uważam za dzień stracony. Broń Boże ją słodzić - mogę nawet krótko parzyć, dolać sobie zimnej wody, ale nienawidzę słodkiej herbaty, chyba że mam jakiś kryzys albo niedobór węglowodanów. Ewentualnie słodzę miętę, ale mięta to ziółka, a nie herbata, więc... nie ma o czym co gadać. Kiedyś lubowałam się w bawarce, ale piłam jej tak dużo, że mi zbrzydła. Bardzo smakuje mi też cytrynowy earl grey i rooibos z dodatkiem pomarańczy, cynamonu, czekolady i bławatka (obydwie kupione ponad rok temu w herbaciarni, mam je do dzisiaj bo aż szkoda pić).

Offline

#27 19-08-2013 o 13h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Taaak... Cytrynowy earl grey też jest pycha! *.*

Ostatnio zmieniony przez Gabe (19-08-2013 o 13h57)

Offline

#28 20-08-2013 o 15h16

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Nie ogarniam tej powszechnej wrogości względem fusów.
Istnieje tyle różnych modeli sitek, zaparzaczy i innych cacek, że aż głupio nie używać. Niektóre mają wcale fikuśne kształty i mogą robić za gadżety kolekcjonerskie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Chociaż najwygodniejsze są zwykłe sitka, bo wlezą i w kubek 0.33l i w litrowy dzbanek do herbaty. No i można ich używać podczas ozdabiania ciast i tak dalej, bardzo drobna siatka sprzyja obsypywaniu rzeczy kakao, cukrem puderem i kawą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Lexa0 (20-08-2013 o 15h16)

Offline

#29 21-08-2013 o 18h38

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Ja cytrynę do herbaty dodaję tylko w zimie, wtedy też słodzę troszeczkę więcej, a tak normalnie to podobnie jak Gabe jedną łyżeczkę. Ta jedna łyżeczka to to co zostało mi po poprzednim związku (przyzwyczajenie) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Mocniejsza herbatka np. z rumem jest bardzo dobra /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png i super rozgrzewa.

Jeśli chodzi o kawę... nie pijam.

W kwestii fusów czuję się oszukana... Bo wszyscy zawsze mówią, że one opadną jak herbata się zaparzy, a to jest zwykłe kłamstwo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ostatnio zmieniony przez Jessica23 (21-08-2013 o 18h39)


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#30 22-08-2013 o 11h12

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Wszystkie nie opadną, ale zdecydowana większość tak /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Poza tym, jak wspomniała Lexa0, na rynku jest tyle zaparzaczy i sitek, że problem fusów nie powinien istnieć.

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (22-08-2013 o 11h12)

Offline

#31 22-08-2013 o 20h32

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Planuje zakup takiego przyrządu do 2 lat chyba i jakoś mi nie po drodze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#32 22-08-2013 o 21h58

Miss'Żółtodziób
gosia19995
...
Wiadomości: 14

Uwielbiam pic herbate wieczorem po calym dniu wrazen. Jesli chodzi o smak to lubie zielana lub z cytryna:)
Jak rano mam wypic kawe bo jestem nieprzytomna to tylko rozpuszczalna z trzema lyzeczkami cukru i mleczko^^
Pozdrawiam gosia19995


hmm jestem jaka jestem

Offline

#33 26-08-2013 o 20h59

Miss'całkiem całkiem
YoshiTakigawa
Kocham jedzenie.
Miejsce: Tokyo
Wiadomości: 93

Fajnie wiedzieć! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Smaków herbat jest dużo i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. ~


Yoshi~

Offline

#34 26-08-2013 o 21h04

Miss'ujdzie
Persefonaa
✖ under the chaos ✖
Miejsce: Nie ma takiego Miasta
Wiadomości: 245

Lubie owocowe herbaty i zieloną , pić pije bardzo często i słodzę 2 łyżeczki /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#35 27-08-2013 o 10h44

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

Herbata i kawa to napoje, które piję najczęściej. Kawę robię sobie z samego rana żeby jako tako funkcjonować. Pijam tylko rozpuszczalną. Do moich ulubionych należą: Jacobs i Tchibo Family. Łyżeczka kawy, łyżeczka cukru i mleko. Nienawidzę czarnej kawy. Muszę mieć mleczko albo śmietankę. Z herbat pijam Liptona, Ahmad Tea - London i tanią cejlońską herbatę Garden Tea. Herbatkę piję wieczorem ewentualnie do obiadku. Nie lubię fusów więc kupuję herbaty w torebkach. Nie pogardzę zieloną herbatą (od czasu do czasu dobrze jest się napić zielonej herbaty) i owocową. Z owocowych lubię: malinową i owoce leśne. W dzieciństwie piłam dużo Sagi, ponieważ zbierałam misie. Nie lubię czerwonej herbaty Rooibos.


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#36 27-08-2013 o 15h17

Miss'Żółtodziób
Nicaeri
...
Miejsce: Starożytna Grecja
Wiadomości: 13

Tak, lubię pić herbatę, ale nie lubię kawy. Moja ulubiona herbata to herbata z hibiskusa.


Po prostu ja.

Offline

#37 05-10-2013 o 11h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kocham zieloną. Piję ją codziennie i to jest moje przekleństwo. Jeśli rano nie napiję się zielonej herbaty nie odróżnię na jakim przedmiocie w szkole jestem. Na historii wyciągnęłam przyrodę i zrobiłam pani wykład geograficzny... Ziółka raz piłam posmakowały mi, ale jakoś drugi raz nie mogę się na nie zdobyć. Piłam kiedyś o smaku truskawkowego sernika zakochałam się i już potem nigdzie nie mogłam znaleźć tego smaku. Kawę pijam nawet lubię, ale jeśli chodzi o capuchinno. Czy wiecie, że kawa i herbata odwadniają?

Offline

#38 05-10-2013 o 13h28

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

Ja piję herbatę i kawę. I dziwne jest to że herbatę słodzę ponad 4 łyżeczki, inaczej mi nie smakuję. Ja lubię herbatę rumiankową lub zwyczajną cytrynową. Teraz właśnie popijam kawkę xd.


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#39 09-06-2014 o 20h25

Miss'Sensei
Żelkowa
Littlemooonster96
Wiadomości: 884

Ja też kocham herbatę ale tylko i wyłącznie zieloną. /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Offline

#40 10-06-2014 o 09h27

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Ja herbatkę pijam codziennie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png W okresie zimowym dodaję do zwykłej Sagi cytrynę i miód/cukier, ale gdy tylko pojawia się w moim ogródku mięta to używam jej zamiast cytryny. Bawarkę piłam kilka razy, jednak po ciepłym mleku jest mi niedobrze (chyba nie toleruję laktozy) więc za nią nie przepadam. Muszę kiedyś spróbować zrobić bawarkę z mlekiem sojowym, które nie zawiera laktozy i samo w sobie smakuje świetnie.
Kawę kocham, jednak piję tylko tę rozpuszczalną, bo ta którą kupują sobie rodzice mi nie smakuje (jakaś w  żółtym opakowaniu). Ostatnio kombinowałam z cynamonem i najchętniej piłabym to litrami ^^ Z mlekiem w kawie jest tak jak z mlekiem w herbacie, a szkoda, bo mi smakuje. Słodzę cukrem, jednak muszę spróbować z miodem, jak przystało na Zwiadowcę xd Niesłodzonej nie tknę, zbyt gorzkie jak na mój gust. Czasem piję Latte lub Cappucino z dwoma saszetkami brązowego cukru, bo moja miejscowość leży przy trasie i wystarczy przejść na drugą stronę, by kupić kawusię na BP /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Sama chemia, jednak pyszna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Majerankowa (10-06-2014 o 12h52)


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#41 10-06-2014 o 15h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Cóż, herbatę kocham o każdej porze dnia i nocy. A zwłaszcza w długie jesienno-zimowe wieczory, doprawioną np. cynamonem i miodem - pycha! Albo może być sok malinowy i cytrynka... Ostatnio też polubiłam zieloną i białą herbatę, a najbardziej jaśminową i o smaku granatu. Zdziwiłam się, kiedy się okazało, że jest dobra na ugaszenie pragnienia w gorące, letnie dni. Naprawdę działa lepiej, niż niejeden napój z lodówki! ;D
Słodzę około półtorej, do dwóch łyżeczek - niesłodzona herbata wydaje mi się niemożliwa do wypicia. Za herbatą z mlekiem, lub śmietanką nie przepadam, nie lubię i to się raczej nie ma zamiaru zmienić. Co prawda częściej pijam herbatę z torebek, ale zdecydowanie bardziej aromatyczna jest liściasta. Mój dziadek robi pierwszorzędną i kiedy tylko ogłasza, że zaprasza wieczorem na herbatę zlatuje się pół rodziny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png.

Ostatnio zmieniony przez Rachel8 (10-06-2014 o 15h42)

Offline

#42 03-12-2014 o 22h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Czytam... i ślinka cieknie. W każdm razie ja też uwielbiam herbatę. Większość jej odmian i rzadko którą pogardzę.

Offline

#43 10-12-2014 o 10h28

Miss'ok
Kafra
...
Wiadomości: 65

Herbata zielona z pigwą i Madagaskar się nazywała jakaś, taka pyszna liściasta. Wszystkie liściaste są cudowne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#44 13-12-2014 o 14h51

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Kocham herbatę!
Najlepsza jest biała. Ma taki delikatny smak. Ale jak z długo się ją parzy, robi się taki niezbyt przyjemny smak...
Lubię też owocowe, ale zalżey jakie.
Jedna herbata mi tylko nie przypadła do gustu- waniliowo-pomarańczowa. BLE! Smakowała jak rozcieńczony w czarnej herbacie budyń. Po jednym łyku ją wylałam, i zrobiłam sobie zieloną. /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Ostatnio zmieniony przez Podoina (13-12-2014 o 14h52)


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#45 13-12-2014 o 17h36

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: B-ca
Wiadomości: 1

Ja uwielbiam herbatę Earl Grey i cytrynową. Wcześniej jej nie lubiłam, ale teraz kocham. Koleżanka mówiła że dobra herbata jest też w Rozz.


~MissMadzia3

Offline

#46 13-12-2014 o 17h59

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Kawę piję raczej rzadko, natomiast herbata to często najważniejszy składnik mojego śniadania.
Pijałam różne herbaty, zarówno owocowe, białą jak i czarną (bez cukru, cukier to zuo), ale ostatnio jestem wierna zielonej Zen Chai.
Chociaż zimą zdarza mi sie też pić herbatę czarną z dużą ilością cytryny i odrobiną miodu, a na ból brzucha - żadne tabletki, tylko dwa kubki herbaty miętowej. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#47 14-12-2014 o 12h52

Miss'ok
Kafra
...
Wiadomości: 65

KimKas serio herbata miętowa na ból brzucha jest dobra? Okres mi się zbliża to może herbatka trochę pomoże /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#48 14-12-2014 o 13h36

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Kafra mi pomaga, ale to pewnie zależy od osoby. Może to też kwestia wiary w to, że coś pomoże... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#49 15-12-2014 o 15h27

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Kafra - na problemy brzuszkowe (i podobne) najlepiej pić właśnie miętę albo rumianek. Mi pomaga i jedno, i drugie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A ja uwielbiam kawę! O ile to, co piję, można nazwać kawą, bo zazwyczaj dolewam tyle mleka, że wychodzi raczej napój mleczno-kawowy... Najlepiej na zimno, z dodatkiem łyżeczki cynamonu albo odrobiną syropu orzechowego. Albo tak zwyczajnie, z łyżeczką cukru.

Co do herbat to uwielbiam wszelkie zielone, moją absolutną miłością jest zielona cytrynowa albo z sokiem z limonki - rewelacja! Najlepiej słodzona odrobinką miodu wielokwiatowego lub lipowego. Kombinacja idealna <3
Raczej unikam czarnych herbat, ale ostatnio wpadła mi w ręce czarna herbata o smaku waniliowym... i jest przegenialna! Trzeba tylko uważać z parzeniem, chwilka za długo i robi się potwornie gorzka. Ale nutka wanilii w herbacie totalnie mnie kupiła i teraz rozglądam się za zieloną waniliową... ^^


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#50 15-12-2014 o 15h37

Miss'ok
Kafra
...
Wiadomości: 65

Dzięki dziewczyny! Właśnie się parzy i zobaczę jak działa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Strony : 1 2 3 4