Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#51 20-12-2014 o 16h06

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

Ja lubie z ziółek takich jak mięta, szałwia, melisa, rumianek itp. , choć rzadko piję takie cuda xD. Lubię chyba wszystkie rodzaje herbat xD. Tylko w parzeniu jestem kiepska więc zwykle to mama parzy xD. Lubię z przyprawami korzennymi też. Słodzę tylko owocową ale pijam też czasami czarną z cukrem. A kawa tylko i wyłącznie z mlekiem.


.

Offline

#52 27-12-2014 o 21h52

Miss'nieobczajona
madzia22199
...
Wiadomości: 22

Lubię pić kawę rozpuszczalną z mlekiem i cukrem (chociaż mam 11 lat a kofeina nie jest mi wskazana XD) a jeśli chodzi o herbatkę to uwielbiam ją pić z ogromną ilością cytryny. po prostu kocham cytrynę /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  czasem nalewam sobie cytryny do szklani i ją piję (w ogóle się nie krzywię jak ją piję)

Ostatnio zmieniony przez madzia22199 (27-12-2014 o 21h53)


Justi

Offline

#53 28-12-2014 o 17h10

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

Ostatnio rozsmakowałam się w Twinings Breakfast Tea oraz Twinings Earl Grey. Wprawdzie są z fusami ale daje sobie radę, za to smak i aromat nieziemski /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#54 31-12-2014 o 18h06

Miss'nieobczajona
Trishy
...
Wiadomości: 24

Uwielbiam herbaty!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Moja ulubiona to mleczna turkusowa oolong, ale z racji, że ciężko ją dostać to piję tonami zieloną herbatę - zwykła senchę, jedną mam z suszonymi malinami i szafranem, z prażonym ryżem...

Z czarnych herbat kocham Earl Grey'a i to jest jedyna herbata, którą słodzę.

Indyjskie herbatki Tulsi (szczególnie ta pikantna imbirowa) są w moim TOP 3.

Offline

#55 17-01-2015 o 18h42

Miss'nieobczajona
Jakly
...
Wiadomości: 34

Uwielbiam każdą herbatę, byleby była dobrej jakości, a nie jakiś syf typu Saga czy Minutka.
Kawy nie tykam.

Offline

#56 30-01-2015 o 11h10

Miss'na całego
Kharanne
Trust in dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Miejsce: Błąkam się po Trójmieście
Wiadomości: 465

Witam herbatoholiczki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Czytałam trochę waszych wypowiedzi i jestem zdziwiona, że nigdzie nie zauważyłam wzmianki o Rooibosie. Możliwe, że to tylko moje przeoczenie. A ja jestem zachwycona tym... krzaczkiem.

Widziałam, że niektóre z was narzekały na fusy... tak są sitka, są zaparzacze... ale przy rooibosie często na niewiele się to zdaje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Dlaczego tak jestem zachwycona tą herbatą (czy naparem, bo technicznie, nie są to liście herbaciane)? Cóż, czarna, zielona, czy nawet czerwona herbata o ile mi wiadomo zawiera teinę. Przy kilku filiżankach pewnie nie widać różnicy, ale swojego czasu potrafiłam wypić jej nawet 2 litry dziennie, a to już nie było zbyt zdrowe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Rooibos jej nie zawiera, ma dość łagodny smak, ale mimo wszystko jest przepyszny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Z teinowców zwykle piję zieloną senchę z czymśtam (zawsze jakieś mieszanki), bardzo rzadko z lenistwa zaparzam czarny miał nasączony bergamotką i dodaje dość sporo soku z cytryny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/gd/83475.jpg

Offline

#57 30-01-2015 o 19h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja wolę czarną. Tylko czarną. A moja mama lubi wszystkie i ma między innymi: gruszkę z czekoladą, karmel czy pomarańczową. Ma ich jeszcze więcej.

Offline

#58 30-01-2015 o 19h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 4

Ja najbardziej lubie herbate cytrynową ale bardziej wolę kakao /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


emilka

Offline

#59 08-02-2015 o 17h55

Miss'nieobczajona
fluoksetyna
...
Wiadomości: 15

Kawę uwielbiam i nie wyobrażam sobie pić cokolwiek innego do śniadania. W kwestii herbat jestem bardzo wybredna, bo większość mi nie smakuje. Chociaż zwykłą czarną herbatą z mlekiem lub cytryną nie pogardzę.
A ostatnio dostałam zza granicy herbatę cynamonową. Najlepsza jaką kiedykolwiek piłam  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif

Offline

#60 15-02-2015 o 00h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Herbatka ?  /modules/forum/img/smilies/bave.gif

Rzeczywiście temat nieco banalny... Ale Chyba każdy pije / pił herbate  iwie jaka najbardziej mu odpowiada /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png a więc Mi...

Najbardziej Smakuje Jak Dotychczas "Lipton English Breakfast"

Kooocham ją poprostu

Offline

#61 17-02-2015 o 18h17

Miss'nieobczajona
Alix
...
Miejsce: Hello, friend
Wiadomości: 26

Nie lubię torebek z herbatą!Sama chemia (jakto mówi moja babcia) Od sześciu lat uwielbiam urządzać herbatki z przyjaciółkami czy też z chłopakami  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  Wielbię miętową. Innymi tez nie pogradzę a najbardzije lubię ziołową im , gorzej smakuje dla innych tym mi smakują ... Wiem jestem dziwna

Offline

#62 18-02-2015 o 15h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

Herbatę piję prawie codziennie, ale uwielbiam też pić herbatę miętową, oczywiście z liści a nie z saszetek ^_^☆

Offline

#63 07-03-2015 o 13h27

Miss'Super Saiyen
Agata112403
Długo mnie nie było..
Miejsce: Madryt, Real Madryt
Wiadomości: 8 294

Ja kiedyś nie pijałam herbat ale teraz zakochałam się w owocowych. ♥ Mam kilka ulubionych smaków, a więc:

Truskawkowo wiśniowa ♥
Malinowa ♥
Malina z dziką różą ♥
Czarna porzeczka z dziką różą ♥
Jabłko z dziką różą ♥

Offline

#64 07-03-2015 o 20h27

Miss'nieobczajona
moriaime
...
Wiadomości: 23

Dawniej piłam tylko owocową, potem odkryłam rumianek i pijam go na zmianę ze zwykłą przez cały czas.
Siostra jeszcze miała taką herbatkę z Hannibala od takiej dziewczyny, która robi herbatki z fandomów (nie wiem, co mnie naszło z tymi zdrobnieniami), i ona była zabawna i bardzo smaczna; wiśniowo-czekoladowa.
Kawę też w miarę lubię, chociaż takiej normalnej nie piję, co najwyżej inkę, ale nie za często.

Offline

#65 02-11-2015 o 13h37

Miss'na całego
KwaśnaJakCytryna
...
Miejsce: za małe by to upubliczniać ;)
Wiadomości: 335

Ja ostatnio eksperymentuje z herbatami i pije najróżniejsze smaki, np. pomarańczowo-cynamonowa, brzoskwiniowa (z sagi, przepyszna), jabłko mięta, truskawka wanilia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Możemy mieć wszystko. Tylko nie jednocześnie.

Offline

#66 02-11-2015 o 22h06

Miss'Żółtodziób
Magixy
Don't give up | You can do it
Wiadomości: 12

Ja uwielbiam herbatę earl grey, piję ją codziennie ^^. Ewentualnie czasem napiję się innej czarnej. Nie lubię natomiast zielonych herbat, zupełnie nie pasuje mi ich smak  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53210.jpg

Offline

#67 20-04-2016 o 14h59

Miss'na całego
Pacia69
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 266

Lubię pić herbatę, cóż jakoś częściej robię kawę. 1 łyżeczka kawy, pół szklanki wody i pół szklanki mleka. Oczywiście do tego cukier. Kilka osób mi mówiło, że robię dobrą kawę więc to chyba prawda.. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


https://media.giphy.com/media/5yLgockeNPYp7trRokw/giphy.gif

Offline

#68 04-05-2016 o 12h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 6

Ja lubię zieloną herbatę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Niby dobra przy diecie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A co do diety - co sądzicie o diecie genetycznej? Ostatnio sporo się o niej mówi i pisze - https://zdrowegeny.pl/badania-genetyczne/genodiet-zdrowa-dieta. Faktycznie dzięki badaniom genetycznym efekty mogą być lepsze?

Offline

#69 06-05-2016 o 20h31

Miss'całkiem całkiem
Ventus
...
Wiadomości: 137

Przyznaję, że nie piję teraz herbaty od pewnego czasu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Wyjątkiem jest raz, gdy byłam chora. Stanowczo wolę kawę do której mleko spieniam butelką, co lubię najbardziej- nie mogę przekonać się do ekspresu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#70 28-04-2017 o 14h39

Miss'wow
Bakteria
иα∂zιєנα
Wiadomości: 511

Ja uwielbiam zieloną herbatę, zwłaszcza z miodem i cytryną...
A cukru do herbaty dawno nie używałam, ale kiedyś to sypałam na potęgę.

Offline

#71 04-06-2017 o 13h53

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

A pił ktoś z was taką herbatkę, że nalewa się półtora litra wody i wsadza się do niej taką kuleczkę? Starczy nawet na 6 filiżanek. Ja piłam, przepyszna!


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#72 06-06-2017 o 23h53

Miss'nieobczajona
Bloem
...
Wiadomości: 25

Chodzi ci o taka kulke ktora sie zmienia w sliczny kwiat kiedy sie ja wklada do wody?  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#73 11-06-2017 o 17h19

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

Tak, coś w tym stylu


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#74 18-06-2017 o 18h27

Miss'całkiem całkiem
Clawdeen
...
Wiadomości: 94

Ja kocham właściwie wszystkie herbaty, nie lubię monotoni. Faworytką ostatnio jest biała.


take me somewhere nice

Offline

#75 18-07-2017 o 22h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ja też uwielbiam większość herbat, najczęściej pije różne zielone i białą z cytryną i mango z teekanne

Offline

Strony : 1 2 3 4