Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 61 62 63 64 65 66

#1551 27-08-2015 o 12h34

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Wprawdzie chciałam stworzyć typowego Janusza, lecz przez brak w grze typowych dla niego sarmackich wąsów, opasłego brzucha, piwska w łapie i reklamówki powszechnie rozpoznawalnej owadziej sieci sklepów *wink*, zdecydowałam się zaprezentować Wam jego nieodrodną córeczkę ^^

Od zerówki jeździłam na przeróżne kolonie i obozy, nieobce mi są zarówno zagraniczne wojaże, jak i (nie zawsze) piękne tereny naszej ojczyzny. Nie ważne, gdzie, zawsze jestem w stanie je rozpoznać. Nie uciekniesz z zasięgu ich rażenia, a to, że wypalą Ci oczy swoim wyglądem jest równie pewne jak to, że polska służba zdrowia odmówi Ci znieczulenia przy porodzie... Oto one- małe Karyny. Ich piskliwe wołania (,,Tate, tate, kup mi loda") niosą się po plażach i deptakach każdej nadmorskiej miejscowości. Najbardziej niepojęty jest dla mnie ich ubiór stanowiący mieszaninę najbardziej niepasujących do siebie ciuchów. Spodenki moro, sandały, różowa koszulka w kwiatki i zakolanówki w romby? Nie wiem, czego ode mnie chcesz, przecież to fenomenalny strój na plażę i letni podryw! Co z tego, że mam dziesięć lat, a dzięki randkowym poradom z W.I.T.C.H. jeszcze nikt nikogo nie wyrwał...

Link do zewnętrznego obrazka


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#1552 28-08-2015 o 22h34

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48135.jpg
Oto typowa polska babcia mieszkająca na wsi. Właśnie idzie podlewać kwiaty w swoim ogródku. Tworząc stylizację inspirowałam się moją babcią ze wsi. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#1553 29-08-2015 o 00h46

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Chyba każdy miał kiedyś do czynienia z takim "typowym" przedstawicielem naszego społeczeństwa. Znaki rozpoznawcze to w szczególności:


➠ sandały lub klapki (Kuboty to najlepsza marka) z białymi skarpetami do połowy łydki

➠ reklamówka, z czego NAJLEPSZĄ i NAJPEWNIEJSZĄ marką jest ta żółta z Biedry (choć widywani są również osobnicy zakontraktowani z innymi sklepami, takimi jak Żabka, czy Lewiatan)

➠ spodnie do kolan - największy trend od wielu lat - wystarczająco krótkie, aby móc zaszpanować skarpetami

➠ butelka "do wymiany" w najbliższym sklepie

➠ czapka z daszkiem

➠ koszulka, która najlepsze czasy ma już za sobą - opisywany osobnik pracował w niej na interwencyjnych, skąd plamy niebieskiej farby; przez całkowite znoszenie ciężko odgadnąć, jaki był jej oryginalny kolor

➠ lekko przybrudzone ciało, w końcu trochę kurzu nikomu nigdy nie zaszkodziło, więc po co się myć?

➠ kiczowate tatuaże robione za grosze po pijaku

➠ obita i "nalana" twarz; nos czerwony; prawie zawsze limo





Jeśli nie miałyście do czynienia z taką osóbką, to szczerze zazdroszczę, ponieważ w moich okolicach (małe miasta i miasteczka), spotyka się takich na każdym kroku. W osiedlowych sklepikach kupują wszystko (czyt. napoje procentowe) "na kreskę", zaczepiają kobiety i młode dziewczyny, przesiadują na ławeczkach i sklepowych parapetach. Codziennie schodzi najtańsza wiśniówa, po której temu osobnikowi "brakuje chodnika". Ma wielu kumpli swojego pokroju, żyje z zasiłku i jest mu dobrze, bo nie musi pracować. Często szczerzy się ukazując swoje niekompletne uzębienie. Nawet, jeśli szedłbyś z zamkniętymi oczami, to i tak go nie ominiesz, w końcu nawet najgorszy Old Spice nie przebije jego zapachu.
Strach obok takiego przejść, bo nigdy nie wiadomo, co zrobi, choć zwykle są mocni tylko w gadce.
Nie będę się dalej rozpisywać, bo z jednej strony mnie to bawi, a z drugiej powoduje, że skacze mi ciśnienie, bo od 1 września będę musiała się z takimi użerać w drodze ze szkoły -,-'

//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48139.jpg

Ostatnio zmieniony przez Iremi (29-08-2015 o 00h47)

Offline

#1554 29-08-2015 o 23h37

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Uwaga! Poniższy tekst zawiera dużo ironii i naśmiewania się ze stereotypów ("I śmiech niekiedy może być nauką, kiedy się z przywar, nie z osób natrząsa", jak pisał Krasicki). Jeżeli nie lubisz tego typu humoru odpuść sobie czytanie tego posta.
Po tym jakże pięknym wstępie pragnę przedstawić państwu Typową Halinę.
Typowa Halina to kobieta w wieku 50+, zaznajomiona z serialem Moda... wróć, z serialem Wspaniałe stulecie oraz najnowszymi trendami. A jako, że ostatnimi czasy nastała moda na ćwiczenie z Ewą Chodakowską, Typowa Halina nie może się wręcz rozstać z ukochanymi dresami i tenisówkami, w których wytrwale uprawia (biegi ze swojego mieszkania w bloku do sklepiku osiedlowego i z powrotem. Bez użycia windy!) sport.
Po czym jeszcze rozpoznacie Typową Halinę? Przede wszystkim po: wielu dodatkach w kolorze różu (różowy to nowa czerń, nie wiedzieliście?), prawdziwie srebrnych (dodatek do gazety Przyjaciółka) kolczykach, ogromnych przeciwsłonecznych okularach, włosach w kolorze barszczu (z czarnym balejażem lub siwymi odrostami, zależnie od tego jak dawno temu była u fryzjera), wystających spod czapki z daszkiem i wiecznych kłótniach z mężem (bo Józek na niczym się nie zna!)
//photo.missfashion.pl/pl/1/61/gd/48160.jpg
Typowa Halina, którą widzicie wyżej właśnie wybiera się na wakacje.
Poleci samolotem do Turcji, odwiedzić miejsca, w których kręcono jej ukochany serial.

Ostatnio zmieniony przez KimKas (29-08-2015 o 23h38)

Offline

#1555 02-09-2015 o 22h01

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Wychowałam się i mieszkam na wsi więc stój typowego Janusza jest hmm bardziej niż niechlujny. Raz widziałam pana Żulisława z grzybem na głowie - matko, zatrważający widok. Więc teraz wam pokazuję żonę pana Żulisława - Grażynkę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Grażyna nigdy nie wychodzi do ludzi bez odpowiedniego makijażu i nienagannej fryzury, choć czasem zapomina zdjąć domowych pantofli. Ubiera się zazwyczaj kolorowo i nigdy nie zapomina o narzutce, bo noce chłodne są a nie zawsze droga do domu jest taka sama. W ręce trzyma butelkę wysokooprocentowanego trunku, w zależności od dnia jest to bimber, absynt lub denaturat.

http://images.tinypic.pl/i/00698/scqh8i839g6p_t.jpg

Ostatnio zmieniony przez Suiseiseki (02-09-2015 o 22h03)


Offline

#1556 04-09-2015 o 21h28

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Z powodu małej ilości zgłoszeń, termin jest przedłużony o tydzień (piątek 11 września, godzina 23:59).
Dziewczyny, temat nie jest trudny, liczymy na was!


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#1557 07-09-2015 o 00h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 10

//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48696.jpg
Stylizacja na typową szarą Polkę inspirowane nauczycielką z mojego na szczęście już byłego liceum /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Sorka myślała, że jak schudła 20 kg i jest szczupła to oznacza to, że już we wszystkim jest ładnie, a prawda była taka,że jak człowiek na nią patrzył, to nie wiedział czy się śmiać czy płakać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Wszystko się ze sobą gryzie w tej stylizacji i nic do niczego nie pasuje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Plus do tego ponadczasowy nadmiar różu na policzkach i trwała ^^ Nic dodać nic ująć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#1558 07-09-2015 o 18h43

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Ten temat mowi sam za siebie. Jak tylko pomysle o portrecie typowego polaka  odrazu  pierwsza osoba o ktorej pomyslalam byla moja kolezanka XDD Co tu wiecej opisywac załączam zdj inspiracji (bo chyba mozna? XD) oraz stylizacje w pełnej krasie.
Ps. na ramieniu siedzi jej nieodłaczny kot luszi -głowa domu i rodziny zaraz za swinka morska--> tj. kawia domowa (dziekujemy naukowcom)
//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48719.jpg

Krotka prezentacja:
Hobby: expienie, zachowania typowego cebulaka, likier, ew koniak z kurczaków
Umiejetnosci: narzekanie, smianie sie ciagle z tych samych nie-zabawnych obrazkow, siedzenie do pozna rano
Występowanie: Pokoj/kuchnia, sklepy naokolo domu (sporadycznie klatka swinki )
Wady: Nie nosi skarpetek do sandałow

Zdj inspiracji XDDDD

Offline

#1559 10-09-2015 o 19h37

Miss'na całego
bombka65
Pani Jednorożek
Miejsce: Pora na przygodę
Wiadomości: 255

//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/48922.jpg


To typowa matka-polka.Użerająca się z dzieciakami .Cały czas słyszy:,,Maamoooo ..Moge iść na tego dmuchańca?''Na szyi nadal nosi stary wisiorek z komunii .Ma bluzkę na ramiączkach .Stare spodenki i oczywiście tenisówki .




Inspiracja:

//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/48923.jpg

Ostatnio zmieniony przez bombka65 (10-09-2015 o 19h37)



Offline

#1560 10-09-2015 o 20h06

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Pani Ziutka właśnie jedzie do Grecji. Aż, wrzesien już? To wybornie! Są tańsze biletu, a trzeba oszczędzać na każdym kroku. No bo za co kupi nowe spodnie? Jak jedzie nad morze, to musi pamietasz o sandałach, ale trzeba ubrać ciepłe skarpety, gdyby było zimno. Jej ulubiony sweter (bo zrobiony przez nią) wprost idealnie pasuje to jej krótkich spodenek. Ciepło, co nie? A żeby nasza kobitka nie dostała udaru bierze czapkę w nadal modny wzór panterki oraz ciemne okulary. Aby zmieściły jej sie Gazeta Wyborcza i Tina bierze małą, ale poręzną torbę.

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez jula209 (10-09-2015 o 20h07)


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#1561 12-09-2015 o 00h32

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Informujemy, że dodawanie zgłoszeń zostało zakończone. Dziękujemy za wszystkie prace.
Jakie są Wasze faworytki? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (12-09-2015 o 00h33)

Offline

#1562 12-09-2015 o 09h17

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Iremi definitywnie rozwaliła system i to za nią będę trzymać kciuki, wskazujące, a nawet małe palce ;3


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#1563 12-09-2015 o 10h25

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

Jestem za Iremi miałam dokładnie taką samą wizje xdd
no i serowa kanapka ;3

Ostatnio zmieniony przez Ragnarook (12-09-2015 o 13h50)

Offline

#1564 12-09-2015 o 13h04

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Iremi i Kimkas obydwie  są idealne w tych wizjach


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#1565 12-09-2015 o 13h52

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Tym razem mam dwie faworytki.
Pierwszą, bez której w żaden sposób nie wyobrażam sobie podium, zdecydowanie jest Iremi. Oj, wielu takich panów można spotkać pod biedronką/domem kultury (bo akurat tam jest coś w rodzaju parku z ławeczkami) w moim miasteczku.
Drugą jest hmurka444 - jej wiejska babcia jest bardzo urocza, chociaż mam wrażenie, że ostatnimi czasy coraz rzadziej można je spotkać. A szkoda.

Offline

#1566 12-09-2015 o 17h56

Miss'na całego
bombka65
Pani Jednorożek
Miejsce: Pora na przygodę
Wiadomości: 255

Nie wyobrażam sobie podium bez Hetalia <3



Offline

#1567 12-09-2015 o 19h30

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Iremi i KimKas.
Oto moje faworytki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#1568 12-09-2015 o 22h34

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Zdecydowane Iremi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#1569 17-09-2015 o 15h18

Miss'wow
Anime5867
Nicpoń.
Miejsce: Silent Hill
Wiadomości: 618

Z całą pewnością głos dam na Iremi

Ostatnio zmieniony przez Anime5867 (17-09-2015 o 15h19)

Offline

#1570 17-09-2015 o 15h28

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Absolutnie moje serce zdobyła Iremi ze swoim polaczkiem cebulaczkiem. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#1571 18-09-2015 o 20h04

Miss'na całego
bombka65
Pani Jednorożek
Miejsce: Pora na przygodę
Wiadomości: 255

Eh...Kiedy można się spodziewać wyników?Dziś mija termin a nadal ich nie widać?



Offline

#1572 18-09-2015 o 20h09

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

bombka65 konkurs został zakończony 12 września, a dziewczyny dodają wyniki po dwóch tygodniach...

Wszystkie dziewczyny miały naprawdę oryginalne pomysły! <3 Makijaż Iremi to mistrzostwo, jednak nie potrafię wybrać faworytki... :3


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#1573 25-09-2015 o 20h12

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Link do zewnętrznego obrazka

Krótkie ogłoszenia: nasza kochana @dyokira musiała z powodów prywatnych zrezygnować z pełnienia obowiązków grafika - od tej edycji dyplomami zajmie się DarkSeaweed. Z Solomona rozstałyśmy się w wyniku wewnętrznych nieporozumień. Jesteśmy w trakcie poszukiwania grafika. Prosimy o cierpliwość /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.

WYNIKI XXXIX ALTERNATYWNYCH WYBORÓW MISS FASHION pt. Codzienny strój Polaka
Link do zewnętrznego obrazka
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifSerdeczne gratulacje dla:/modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21217.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
1 miejsce: Iremi
Średnia:9,2

Specjalny prezent!
Link do zewnętrznego obrazka

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21218.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
2 miejsce: serowakanapka
Średnia:9,0

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21219.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
3 miejsce: hmurka444
Średnia:8,8

/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNa szczególne wyróżnienie zasłużyły:/modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21220.jpg

Marly
Link do zewnętrznego obrazka
bombka65
Link do zewnętrznego obrazka


ZDANIEM JUROREK:

Faworytka Anixa:
Mimo że edycja była trudna i wymagała zupełnie innego spojrzenia oraz dużej kreatywności od uczestniczek, chciałabym powiedzieć, że stylizacje wyszły super. Nie spodziewałam się tak wielu pomysłów i różnego podejścia do codziennego ubioru Polaków. Najbardziej zachwyciła mnie stylizacja Hmurka444 i jej kochana babcia. Podziwiam sam pomysł i wykonanie. Patrząc na tę babcię, widzę tysiące takich samych babć. Wszystkie pielęgnujące kwiaty i dbające o swoje wnuki (może jeszcze jednego kotlecika?). Tylko taką ukochać! I ja tę stylizację także ubóstwiam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Faworytka Evelyn:
W tłumie ‘’stereotypowych’’ wizerunków rodaków moje oko zawiesiło się dłużej na pracy Iremi. Przedstawiony okaz wiernie odzwierciedla (no może poza tymi śnieżnobiałymi spodniami – wszak powinny być przybrudzone od wysiadywania okolicznych ławek lub murków, bądź przystanków busowych) przedstawiciela gatunku, jaki często można spotkać pod sklepem. Klapeczki, skarpetki, uzębienie w stanie pozostawiającym wiele do życzenia pokazane w pełnej krasie, witające potencjalnych darczyńców ‘’dwóch zeta pięćdziesięciu groszy’’…no i to piękne, śliwkowe limo – obraz tak często spotykany, zwłaszcza na wsi polskiej, wsi pięknej. Nieszczerością byłoby powiedzieć, że zakochałam się w tej pracy (nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego), lecz z całą pewnością zauroczyło mnie jej wykonanie. Gratulacje. Chciałabym także wspomnieć o cudownej pani Ziutce na wakacjach - a jakże! - w Grecji od Jula209. Ta wersja trafiła do mnie najbardziej spośród wszystkich przedstawionych ‘’pań po pięćdziesiątce’’ – jest absolutnie idealna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Faworytka Ojsa:
Serowakanapka całkowicie niekonwencjonalnie podeszła do tematu - nie stawiając na stereotypy, a wyróżniając jednostkę na tle stereotypowej społeczności. I co najważniejsze, zrobiła to rewelacyjnie! Podobieństwo było niemal powalające, a i całość kompozycji była bardzo przyjemna dla oka <3

Faworytka Rainbow - w roli jurora gościnnego:
Prawda jest taka, że jestem wybredną osóbką, lecz złego słowa nie powiem o stylizacji Hetalia. Aż przypominają się te czasy, gdy w drugiej klasie podstawówki nie różniłam się specjalnie od przedstawionej miss (piszę to, pomimo nienajlepszego przedstawienia "córeczki"). Brałam porady modowe z W.I.T.C.H. Pamiętam, z jaką dumą nosiłam koszulkę dołączoną do jednego egzemplarza, w której teraz bym wyszła chyba dopiero za milion dolarów. W każdym razie nie mam zamiaru się specjalnie o tym rozpisywać. Krótko, zwięźle i na temat śmiało mogę powiedzieć, że stylizacja nie jest pod żadnym względem przesadzona (dla wyjaśnienia: chodzi mi o takie: "O Boże, przecież tak nie jest w nawet ułamku procenta, dlaczego w takim złym świetle to stawiasz!"), a wręcz realistyczna (i dzisiaj spotykam takie dzieci - chociaż jak już wspominałam, sama takim wkurzającym i dziwnym brzdącem byłam), jaki był cel. Córeczka podbiła moje serducho. Bez wątpienia to moja faworytka.

ZDANIEM GRAFICZEK:

Faworytka DarkSeaweed:
Zawsze jak muszę wybrać faworytkę, daję sobie krótką chwilę na przejrzenie stylizacji. Potem przez dzień lub dwa chodzę i myślę o nich wszystkich, a faworytką zostaje ta, która najbardziej zapada mi w pamięć. Tym razem padło na Marly, dlaczego? Może dlatego, że sama miałam w życiu kilka nauczycielek, które swym ubiorem zabijały, a może dlatego, że mimo niemiłego opisu stylizacji, sama "nauczycielka" wydała mi się mimo tandetnego stroju bardzo sympatyczna, a moje nauczycielki, które zawsze musiały mieć spódnicę, marynarkę i biżuterię do kompletu, sympatyczne nie były. Tak czy inaczej stylizacja Marly spodobała mi się najbardziej, moim zdaniem wybijała się spomiędzy innych, dlaczego? Sama nie wiem.

Mini – nagroda:
Link do zewnętrznego obrazka

Faworytka Solomona:
Długo zastanawiałam się nad moją faworytką. I niestety nie jestem w stanie żadnej wybrać. Wszystkie prace są na równym poziomie. Przepraszam za brak obrazka i proszę o uszanowanie decyzji. To taki temat – troll, więc i z mojej strony taki żarcik. Pozdrawiam.


Gratulujemy!
Serdeczne podziękowania za oprawę graficzną dla DarkSeaweed i Solomona.
Anixa/ Evelyn/ Ojsa

**********

Link do zewnętrznego obrazka
Czym byłaby historia bez przysłowiowych czarnych charakterów? Z kim walczyłby Batman, gdyby nie było Jokera? Co zrobiłby Spiderman, gdyby nie pojawił sie dr Octopus i Zielony Goblin? Cóż ciekawego mogłoby się wydarzyć w świecie Jedi bez ciemnej strony mocy? Nikt nie potrzebowałby bohaterów gdyby nie ich przeciwnicy! Waszym zadaniem jest stworzenie kreacji czarnego charakteru. Może być to zarówno postać istniejąca jak i wytwór waszej wyobraźni. A może ktoś pokusi się o stworzenie zła samego w sobie? Powodzenia. I niech moc tworzenia będzie z Wami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
Zgłoszenia przyjmujemy do 9 października (piątek), godz. 23:59.
Wyniki pojawią się w ciągu 2 tygodni od daty zakończenia składania zgłoszeń, tj. 23 października.


Jury (w składzie: Ojsa, Evelyn, Anixa) będzie oceniać prace zgodnie z poniższymi kryteriami:
- zgodność z tematem (0/10)
- kreatywność (0/10)
- ogólne wrażenie (0/10), liczone podwójnie
- dopasowanie makijażu (0/10)
- dopasowanie włosów (0/10)
- dodatki (0/10)

i wyłaniać zwyciężczynie na podstawie średniej.


Przewidujemy trzyosobowe podium - a w przypadku szczególnych stylizacji - wyróżnienia.
Podium otrzyma od nas trofea i dyplomy. Pierwsze miejsce dodatkowo zostanie nagrodzone rysunkiem - niespodzianką oraz możliwością bycia jurorem gościnnym w następnej edycji wyborów, zaś miejsca 2 i 3 sygnaturami na życzenie (poza kolejką).
Nagrody sponsorują: DarkSeaweed, NN (na razie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ), Charlotte5

REGULAMIN:

/modules/forum/img/smilies/epingle.gifW konkursie może brać udział tylko jedna stylizacja.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNiedopuszczalna jest zmiana stylizacji w trakcie trwania konkursu.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifPrac nie można poddawać obróbce w programach graficznych.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNiedozwolone są pełne komplety od Nine oraz stroje, w których ubrania od danej gwiazdy stanowią zdecydowaną większość całej stylizacji.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifObowiązują ogólne i intuicyjne zasady współżycia społecznego oraz  fair play (w razie pytań lub skarg należy zgłosić się do jury drogą pw).
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifZgłoszenia należy składać w postaci zdjęcia miss w odpowiednim stroju.

Krótkie historie postaci, które mogą ułatwić odbiór stylizacji, mile widziane.


Kto tym razem stanie na podium?
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifŻyczymy miłej zabawy! Powodzenia!/modules/forum/img/smilies/epingle.gif
/modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif
Ekipa AWMF

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (05-10-2015 o 23h56)

Offline

#1574 25-09-2015 o 20h14

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Cześć. Chciałabym ogłosić, że to mój ostatni obrazek. Dziś kończy się moja przygoda z alternatywnymi wyborami miss fashion. Odchodzę z funkcji rysownika. Przyjemnością było rysowanie dla was nagród. Jednakże wszystko co dobre to szybko się kończy. Uczestniczkom  należą się wyjaśnienia. Powodem mego odejścia była cenzura. Na to nie mogę się zgodzić. Zapraszam do dalszego brania udziału w konkursach. Teraz jest bardzo interesujący temat i szkoda, że już nie będzie mnie z wami. Zapraszam także do wzięcia udziału w kolejnym moim konkursie: miss + deco, który już wkrótce zostanie reaktywowany. I jeśli wam się poszczęści to być może dostaniecie nagrodę ode mnie w jakimś jednorazowym konkursie (gdzie jestem dorywczo i losowo rysownikiem).
Dziękuję uczestniczkom za tyle wspaniałych zgłoszeń z pracami. Jeśli ktoś miał nadzieję, że dłużej będę pełnić funkcję rysownika i stracił szansę na rysunek to przepraszam.
Pozdrawiam uczestniczki. Dziękuję za współpracę ekipie alternatywnych wyborów.
Solomona.

Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli chcecie zobaczyć mój NIEOCENZUROWANY komentarz to zapraszam na mój profil. W opisie na początku jest zamieszczony.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#1575 25-09-2015 o 20h19

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Uważam, że wyjaśnienia, które zostały umieszczone są wystarczające, ale skoro chcesz wywlekać całą sprawę publicznie, to faktycznie powinnyśmy coś wyjaśnić. Całe jury konkursu uznało, że pierwotna opinia była obraźliwa dla uczestniczek konkursu, zatem poprosiłyśmy cię o wyrażenie się w delikatniejszych słowach. Odmówiłaś i jak sama powiedziałaś, było to równoznaczne z twoją rezygnacją.

Wszystkie uczestniczki przepraszamy za zamieszanie.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 61 62 63 64 65 66