Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 60 61 62 63 64 ... 66

#1526 26-07-2015 o 22h25

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/46289.jpg
Jak już jest Ozyrys, to musi być również Izyda :). Wedle mitologii egipskiej córka Geb i Nut oraz żona wcześniej wymienionego boga :). Ludzkie wcielenie krowy, stąd na jej głowie rogi. Przedstawiana niejednokrotnie z rozkładającymi się skrzydłami. Ponadto była boginią płodności i opiekunką rodzin.

Offline

#1527 29-07-2015 o 11h05

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Z początku chciałam przedstawić jedno z tych bóst, które są znane. Bastet, Sachmet, Ra, Anubis etc, etc. Ale przeglądając spis ich wszystkich, natrafiłam również na takie, które są kompletnie nieznane, bo patronują błahostki. W mitologii egipskiej jest ogrom bóstw, które są utożsamiane z rzeczami/elementami, o których w życiu nie przyszłoby mi myśleć. Chociażby Tefnut, utożsamiano ją z wilgotnym, pasywnym, utrwalającym elementem świata (by Wikipedia). Komu by przyszło do głowy, aby wilgoć miała swoje bóstwo? Była przedstawiana jako kobieta z głową lwicy lub lwica.
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#1528 29-07-2015 o 16h15

Miss'wow
Anime5867
Nicpoń.
Miejsce: Silent Hill
Wiadomości: 618

Chciałam zrobić, coś innego, ale w końcu stworzyłam Anubisa.
Link do zewnętrznego obrazka
Egipski bóg o głowie szakala - opiekun zmarłych, ściśle łączony z mumifikacją i życiem pozagrobowym.
Zwykle przedstawiano go jako człowieka o głowie szakala lub w postaci czarnego zwierzęcia.
W starożytnym Egipcie szakal był zazwyczaj kojarzony z cmentarzami, ponieważ odsłaniał ludzkie zwłoki i je zjadał.

Offline

#1529 29-07-2015 o 16h27

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Tefnut – w mitologii egipskiej bogini wilgoci i ciemnych otchłani podziemnych, żona boga Szu. Była pierwszym bytem żeńskim, matką Geba i Nut. Utożsamiana z wilgotnym, pasywnym, utrwalającym elementem świata. Przedstawiano ją jako kobietę z głową lwicy lub lwicę.



Link do zewnętrznego obrazka


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#1530 29-07-2015 o 18h04

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Troszkę poszalałam i wybrałam coś nieco z innej beczki.
Apis.
"Święty byk w Memfis, uważany za wcielenia Ptaha, później Ozyrysa, przez co został bóstwem podziemnym kojarzonym z minerałami i klejnotami ; przez Greków utożsamiany z Hadesem. Byk Apis to najbardziej znane spośród egipskich świętych zwierząt. Jego sanktuarium znajdowało się w pobliżu bramy świątyni wielkiego boga-stwórcy Ptaha. Byk Apis był symbolem siły i męstwa. Wierzono, że został zrodzony z promienia słonecznego. Wybór konkretnego zwierzęcia jako świętego byka uzależniony był od rozpoznania określonego zestawu 29 znaków."
//photo.missfashion.pl/pl/1/59/moy/46447.jpg

Offline

#1531 05-08-2015 o 22h56

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Heket
//photo.missfashion.pl/pl/1/59/moy/46904.jpg
w mitologii egipskiej bogini pomagająca kobietom podczas porodu, wyobrażana jako postać żaby. Starożytni przedstawiali ją również jako kobietę lub istotę o kobiecej sylwetce z głową płaza. Żaby w starożytnym Egipcie były symbolem życia płodności i cudu narodzin.


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#1532 07-08-2015 o 20h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Gratuluję wygranych trochę z opóźnieniem ale nie załapałam, że wyniki już ogłoszone ^^.Dwie faworytki na podium i to tym samym miejscu więc zadowolenie jest z mojej strony /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Dziękuję również za opinie w wypowiedziach Jurorek na temat mojej stylizacji.
Powodzenia w tym temacie bo ja jednak pasuję ostatnio jakoś gra mi się przejadła. Wpadam na kilka chwil, aby przeglądnąć nowinki i nie zaglądam aż tak na forum.

Offline

#1533 08-08-2015 o 00h00

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Moje drogie, XXXVII  edycję Alternatywnych Wyborów Miss Fashion można już uznać za zamkniętą.
Macie jakieś Faworytki?


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#1534 08-08-2015 o 10h03

Miss'wow
Anime5867
Nicpoń.
Miejsce: Silent Hill
Wiadomości: 618

Moimi faworytkami są: Sadist i Rainbow

Offline

#1535 08-08-2015 o 10h14

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

O kurczę, ale mało prac! Co się stało, że takie małe zainteresowanie tym tematem?
Moimi faworytkami są Mineo i Ragnarook.


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#1536 08-08-2015 o 13h23

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Ja jestem swoją faworytką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
A tak serio to Ragnarook, Rainbow, Mineo

Offline

#1537 08-08-2015 o 13h45

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

mineo
kimkas
DarkSeaweed

Offline

#1538 08-08-2015 o 15h32

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Odpowiedź na pytanie dlaczego jest tak pało prac brzmi; Hue, hue, widać LoL był bardziej inspirującym tematem ;] A tak na poważnie to ludzie zobaczyli jak wysoki jest poziom i stwierdzili, że nie ma nawet co próbować stworzyć stylizacji, co oczywiście jest podejściem bardzo niedobrym, ponieważ nigdy nie należy zakładać z góry, że się nie uda, bo tego nie można wiedzieć dopóki się nie spróbuje. Znaczy owszem, istnieje ryzyko porażki, ale jeśli nawet się nie weźmie udziału to brak nagrody jest pewny.
No, mowa wygłoszona, można przystąpić do wymienienia kandydatek, którymi są:
Anime5867, Lajna, Sadist i Mineo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#1539 09-08-2015 o 19h21

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Ja się wyłamię: Anime5867 i Yubin /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#1540 09-08-2015 o 20h45

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Serio? Komuś podobał się mój Ozyrys? O.O
#Le szok XD

KimKas, Rainbow, Anime5867
Oto moje faworytki. W stylizacji Kimci zakochałam się od pierwszego wejrzenia, stylizacja Rainbow jest świetnie odwzorowana i kolorowa, a Anime jest bardzo oryginalna <3


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#1541 10-08-2015 o 19h44

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Masz rację KimKas. Twoja praca była na tak wysokim poziomie, że wystraszyła wszystkich potencjalnych uczestników! D: Dobrze, że znalazło się chociaż kilku śmiałków, żeby z tobą rywalizować. Następnym razem nie wrzucaj jako pierwsza, bo konkurencję płoszysz  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

A tak poważnie, temat po prostu musiał mało pociągać tłumy i tyle, zdarza się xD
Przynajmniej nie będzie aż tak dużych problemów z wyborem faworytek, tak jak to było ostatnio.
Ale i tak - Dziewczyny, reprymenda! Do boju, czy coś ~


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#1542 10-08-2015 o 21h01

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Na początku pragnę gorąco przeprosić, że nie udało mi się wziąć udziału w tej edycji, ale obiecałam sobie w czerwcu nie wydawać NIC aż do Halloween (oprócz drobnych wydatków takich jak steki XD), a w mojej szafie brakowało mi rzeczy do stworzenia stylizacji na ten temat, a przynajmniej do stylizacji na takim poziomie, jaki chciałabym zaprezentować.

Uważam, że mimo niezbyt dużej liczby zgłoszeń, ta edycja stoi na wysokim poziomie i niektóre stylizacje są po prostu cudowne ♥ Mam już swoich faworytów, na których jak najmocniej ściskam kciuki ♥♥♥

Ostatnio zmieniony przez Iremi (10-08-2015 o 21h03)

Offline

#1543 22-08-2015 o 18h45

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Link do zewnętrznego obrazka
WYNIKI XXXVIII ALTERNATYWNYCH WYBORÓW MISS FASHION pt. Egipt - bogowie
Link do zewnętrznego obrazka

/modules/forum/img/smilies/epingle.gifSerdeczne gratulacje dla:/modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21217.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
1 miejsce: Rainbow
Średnia: 9,5

Specjalny prezent!
Link do zewnętrznego obrazka

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21218.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
2 miejsce: Ragnarook
Średnia: 9,3

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21219.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
3 miejsce: Anime5867
Średnia: 9,2

/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNa szczególne wyróżnienie zasłużyła:/modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21220.jpg
Lajna
Link do zewnętrznego obrazka

ZDANIEM JUROREK:

Faworytka Anixa:
W obecnej edycji najbardziej zaskoczyła mnie swoją pomysłowością Lajna i jej żaba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jeszcze nie widziałam, żeby ktoś stworzył coś bliskiego temu pomysłowi, a ten jest wręcz genialny! To jedna z tych stylizacji, które teoretycznie nie wymagają zbyt wiele wysiłku, a jednak jest zupełnie na odwrót. Za spójne i oryginalne dopasowanie wszystkich elementów ode mnie same dyszki i mój podziw /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Faworytka Evelyn:
W tych wyborach szczególną uwagę zwróciłam na dwie prace. Obie posiadają iście ‘’egipskiego ducha’’. Pierwszą z nich była stylizacja Yubin - prosta, lecz efektownie wykonana. Całkowicie urzekł mnie świetnie wykonany makijaż oraz dobór fryzury i nakrycia głowy. Całość prezentuje się niemal tak samo jak na kamiennym rycie. Zgłoszeniem, które bez wątpienia się wybijało, była również Izyda Rainbow. Praca jest cudownie kolorowa – zdecydowanie przywodzi na myśl płodność i obfitość, które Izyda reprezentuje, a skrzydła fantastycznie wkomponowują się w ten obrazek. Jedyne czego mi brakuje to charakterystyczny dysk pomiędzy rogami, ale zdaję sobie sprawę, jak ciężko byłoby stworzyć takie nakrycie głowy, gdyż możliwości gry są ograniczone. Gratulacje! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Faworytka Ojsa:
Mało zgłoszeń? Okazało się, że to wcale nie zmniejsza dylematu przy wyborze faworytki, bo i tak pojawiło się „kilka” perełek, których wielką szkodą byłoby nie docenić. Nie będę wymieniać, bo musiałabym wymienić prawie wszystkich ^^ Przede wszystkim chciałabym wyróżnić pracę KimKas, która poza przedstawieniem bogini samej w sobie, stylizacją starała się również po części przedstawić jej dzieje. Stylizacja wydaje się być prosta, a jednak praktycznie każdy element ma symboliczne znaczenie - dziękuję za to i życzę powodzenia w kolejnych edycjach!

Faworytka Sartani  - w roli jurora gościnnego:
Co ja mogę powiedzieć… Przede wszystkim cieszę się, że mogę głosować jako juror gościnny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Patrząc na wszystkie stylizacje, które tutaj zostały zamieszczone powiem szczerze, że miałam problem z wyborem między jednym Anubisem Ragnarook a drugim od anime5867 bo, obie stylizacje są pokazane z odmiennej strony - czarna anime5867 jako sierść naszego Anubisa i szara Ragnarook. Bardzo podobało mi się wykorzystanie rąk od gwiazdy Dinozaura, świetne ujęcie do tematu. Jednakże  Ragnarook zawładnęła moim serduszkiem od razu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png, tworząc szarego Anubisa, niekoniecznie z twarzą szakala (przyznam szczerze, że też chciałam go zrobić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png. Uwielbiam szarości, nie pokazują dokładnie kolorów, ale można się domyślić, jakie tam być powinny. Głowa świetnie ozdobiona - tak samo jak i waga - cieszę się, że ją dodałaś ;] Stawiam na Ragnarook

ZDANIEM GRAFICZEK:

Faworytka @dyokira:
Lajna. Poradziłaś sobie cudnie z przedstawieniem bogini – żaby. To nakrycie głowy idealnie pasuje do koncepcji. Brawa za wyrwanie się nieco z nurtu bogato ubranych bóstw /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Mini - nagroda (pikselowa ikonka):
Link do zewnętrznego obrazka

Faworytka Solomona:
Moją faworytką został Anubis od anime5867. No cóż, mam po prostu słabość do Anubisa. W dodatku widzę tu dużo starań, by jak najbardziej przypominał psa, choć to trudne i bardziej kota, aniżeli psa przypomina. Doceniam jednak wysiłek. Wygląda mrocznie i majestatycznie, jak przystało na Anubisa.
Mini - nagroda (chibi) :
Link do zewnętrznego obrazka


Gratulujemy!
Serdeczne podziękowania za oprawę graficzną dla @dyokira i Solomona.
Anixa/ Evelyn/ Ojsa

**********

Link do zewnętrznego obrazka
Zastanawiałaś się kiedyś, jak właściwie wygląda stereotypowy Polak? Jeśli nie, to czas najwyższy, bowiem następny temat to... strój typowego Polaka, czyli coś, za co obcokrajowcy kochają nas najbardziej. Zainspiruj się obrazkiem, jaki  codziennie widzisz na polskich ulicach. Puść wodze fantazji i pozwól sobie na odrobinę przesady. Powodzenia!

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
Zgłoszenia przyjmujemy do 4 września  (piątek), godz. 23:59.
Wyniki pojawią się w ciągu 2 tygodni od daty zakończenia składania zgłoszeń, tj. 18 września.


Jury (w składzie: Ojsa, Evelyn, Anixa) będzie oceniać prace zgodnie z poniższymi kryteriami:
- zgodność z tematem (0/10)
- kreatywność (0/10)
- ogólne wrażenie (0/10), liczone podwójnie
- dopasowanie makijażu (0/10)
- dopasowanie włosów (0/10)
- dodatki (0/10)

i wyłaniać zwyciężczynie na podstawie średniej.


Przewidujemy trzyosobowe podium - a w przypadku szczególnych stylizacji - wyróżnienia.
Podium otrzyma od nas trofea i dyplomy.Pierwsze miejsce dodatkowo zostanie nagrodzone rysunkiem - niespodzianką oraz możliwością bycia jurorem gościnnym w następnej edycji wyborów, zaś miejsca 2 i 3 sygnaturami na życzenie (poza kolejką).
Nagrody sponsorują: DarkSeaweed, Solomona, Charlotte5

REGULAMIN:

/modules/forum/img/smilies/epingle.gifW konkursie może brać udział tylko jedna stylizacja.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNiedopuszczalna jest zmiana stylizacji w trakcie trwania konkursu.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifPrac nie można poddawać obróbce w programach graficznych.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNiedozwolone są pełne komplety od Nine oraz stroje, w których ubrania od danej gwiazdy stanowią zdecydowaną większość całej stylizacji.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifObowiązują ogólne i intuicyjne zasady współżycia społecznego i fair play (w razie pytań lub skarg należy zgłosić się do jury drogą pw).
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifZgłoszenia należy składać w postaci zdjęcia miss w odpowiednim stroju.

Krótkie historie postaci, które mogą ułatwić odbiór stylizacji, mile widziane.


Kto tym razem stanie na podium?
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifŻyczymy miłej zabawy! Powodzenia!/modules/forum/img/smilies/epingle.gif
/modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif
Ekipa AWMF

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (22-08-2015 o 21h51)

Offline

#1544 22-08-2015 o 19h54

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Ach, strasznie dziękuję za najwyższy stopień podium! Tyle stylizacji o naprawdę wysokim potencjale, a tu pierwsze miejsce! Gratuluję także drugiemu i trzeciemu miejscu, a także wyróżnieniu. Rysunek piękny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png.

Offline

#1545 22-08-2015 o 20h41

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Nie wierzę dziękuje za wyróżnienie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png Pikselowe chibi mega słodziaśne.Gratuluje całemu podium dziewczyny zasłużyły na nie bo miały naprawdę świetne stylizacje :-)


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#1546 22-08-2015 o 21h24

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Gratulacje dla wygranych! Piękne nagrody, Solomona super pozy mają postaci na rysunkach, @dyokira te mini ikonki są takie słodkie <3 może kiedyś taką wyżebram. Nowy temat bardzo śmiechowy, idealnie pasowałby mój typowy polak na wakacjach, ale wygrałam nim już miss troll, to go nie zgłoszę, szkoda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#1547 22-08-2015 o 22h13

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Gratuluję całemu podium i wyróżnieniom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Nagrody (jak zawsze) wyszły przepiękne, wielkie ukłony dla twórczyń ^-^
Dziękuję Ojsa za miłe słowa na temat mojej pracy, bardzo fajnie jest usłyszeć (czy raczej przeczytać), że się podobała ♥
Nowy temat bardzo ciekawy, aczkolwiek wydaje mi się, że dość trudny do wykonania.

Offline

#1548 23-08-2015 o 12h50

Miss'wow
Anime5867
Nicpoń.
Miejsce: Silent Hill
Wiadomości: 618

Ło, wracam sobie z wyjazdu, a tu taka miła niespodzianka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png ! Ślicznie dziękuję za trzecie miejsce i gratuluję całemu podium i wyróżnionym!

Offline

#1549 24-08-2015 o 12h55

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

dziękuję nie spodziewałam się nawet biorąc pod uwagę że jest tyle wspaniałych stylizacji ;3

Offline

#1550 25-08-2015 o 17h01

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Gratuluję rewelacyjnemu podium! A jurorkom współczuję, że musiały wyławiać zwycięzców z morza cudnych zgłoszeń, bo wiele stylizacji po prostu powalało. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

A tymczasem... pierwsze zgłoszenie do nowego tematu, w którym będę musiała się ostro wyżalić. Bo, niestety, na temat tego, jak Polacy chodzą ubrani, nigdy nie miałam dobrego zdania. A ostatnie dwa miesiące, spędzone w wakacyjnej pracy, utwierdziły mnie w negatywnej ocenie - przez całe wakacje miałam (wątpliwą) przyjemność podziwiać, jak moi kochani rodacy ubierają się, przyjeżdżając na wakacje nad morze. Z mamą stwierdziłyśmy, że tylko jedno słowo jest w stanie oddać sprawiedliwość ubiorom Polek i Polaków. To słowo to: MASAKRA. W sumie właściwych słów byłoby więcej, ale w związku z regulaminem forum i wiekiem jego użytkowniczek nie mogę ich zamieścić... xD

A więc przedstawiam Wam moją największą bolączkę - ubiór przebywającej na wakacjach, typowej Polki po pięćdziesiątce.

Link do zewnętrznego obrazka

Polki, które przeżyły już symboliczne pół wieku, zdają się kierować kilkoma bzdurnymi zasadami w kwestii ubioru.
Po pierwsze: w pewnym wieku nie masz już prawa czuć się piękna i atrakcyjna. Koniecznie zetnij włosy na chłopaka!
Po drugie: im bardziej kolorowo i wzorzyście - tym lepiej.
Po trzecie: teraz już przystoi ci tylko tani kicz...

A zatem kobiety te noszą: obowiązkowo luźne, kolorowe bluzki w duże wzory, a najlepiej w paski (jakby nie wiedziały, że niska, grubawa kobieta w pasiastej bluzeczce będzie wydawać się jeszcze niższa i jeszcze grubsza... ;_; ), dopasowane legginsy, koniecznie za kolano, ale nie do kostek (najlepiej we wzorach i kolorach nieprzystających do bluzki), eleganckie sandałki ozdabiane złotymi elementami (najnowszy krzyk mody!), zwiewną narzutkę, którą na plaży będą zakładały na strój, a na koniec - wielką, plażową torbę, koniecznie w paski, koniecznie jednym z kolorów musi być czerń lub biel, a drugim - jeden z modnych, jarzeniowych odcieni (naoglądałam się tych toreb tyle, że na ich widok dostaję już odruchu wymiotnego...).

Jeśli znacie jakąś panią z pięcioma krzyżykami na karku, która ubiera się w ten sposób, proszę, walnijcie ją ode mnie patelnią i przekażcie, że po pięćdziesiątce nadal można (a nawet: trzeba!) wyglądać jak człowiek... xD


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 60 61 62 63 64 ... 66