Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 52 53 54 55 56 ... 66

#1326 10-01-2015 o 14h34

Miss'Sensei
MadziaG
I'm done
Miejsce: 상상 한국어
Wiadomości: 1 110

postanowiłam jeść więcej owoców więc moja miss przedstawia jabłko i arbuza
jej rajstopy są ogonkiem spódnica częścią jadalną  a od pasa w górę moja miss jest liśćami   a w ręce trzyma arbuza
http://i60.tinypic.com/21oqasn.png


https://68.media.tumblr.com/8132945c38d10b97316afd28f77c2070/tumblr_oczqrwhqEv1rfqq7ho6_400.gif

Offline

#1327 11-01-2015 o 00h39

Miss'na całego
Enigma0
...
Wiadomości: 331

W tym roku chciałabym rozwinąć swoje muzyczne zdolności i w związku z tym osiągnąć jakiś sukces /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/43/moy/34298.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/45/moy/35709.jpg

Offline

#1328 14-01-2015 o 21h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Halo halo, korzystajcie z tego, że możecie wziąć udział w konkursie, ja jako członek ekipy odpadam, a szkoda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#1329 15-01-2015 o 11h56

Miss'Brązowa
Ygritte
Drink up, baby, stay up all night...
Miejsce: Imaginary Wonderland
Wiadomości: 12 583

Cóż, temat trudny, więc długo zastanawiałam się nad zgłoszeniem, ale skoro autorki tak zachęcają ^^

Naszły mnie takie myśli, że wypadałoby w końcu zrobić coś nie tylko dla siebie i pomyśleć trochę o innych ludziach, szczególnie o biednych i potrzebujących, a początek nowego roku to wręcz idealna okazja. Ale co może zrobić osoba, która nie przepada za bardzo za kontaktem z obcymi? Może wpłacić jakiś datek? Cóż, nie każdego stać na wpłatę, która odcisnęłaby jakieś większe piętno... A więc co? To powinno być coś dużego... O tak! Można oddać krew! W końcu taki gest może uratować komuś życie, a my sami nic na tym nie tracimy (no, chyba że przytomność, jak mój znajomy w poczekalni xD). I jeszcze ta satysfakcja ze spełnienia dobrego uczynku. Zatem moja miss przebrała się za kroplę krwi i swoim strojem pragnie zachęcić do krwiodawstwa innych:
//photo.missfashion.pl/pl/1/44/moy/34527.jpg

Cała na czerwono, jak to oczywiście krew. W ręce trzyma pudełko czekoladek, gdyż, jak powszechnie wiadomo, dawcy otrzymują czekoladę. "Złota" kokarda z tyłu oznacza, że taki gest może być dla kogoś prezentem na wagę złota. Z kolei aureola symbolizuje fakt, że ktoś, kto się na to zdecydował, może się stać prawdziwym aniołem.


Long as I remember the rain been comin' down, clouds of mystery pourin' confusion on the ground...
https://i.imgur.com/jjJtbY4.gif https://i.imgur.com/bT8mY7S.gif https://i.imgur.com/dd08Rqh.gif

Offline

#1330 15-01-2015 o 19h59

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

No, wyrobiłam się. Długo myślałam co zrobić i uznałam, że to jest jedna z tych rzeczy, które na poważnie mam zamiar trenować w tym roku. Otóż chodzi o moje umiejętności (a raczej ich brak?) plastyczne. Dotychczas moje rysunki nie były staranne ani dopracowane. Jednocześnie były w odcieniach szarości, tylko ołówkiem bądź w ciemnych barwach. Odzwierciedlało to mój sposób myślenia i niektóre poglądy. Jako iż zmieniłam się od pewnego czasu moim zdaniem diametralnie chcę znów zacząć częściej rysować i to porządnie, kolorowo. Dopracować swój własny styl i nauczyć się rysować z wyobraźni, a nie jedynie wzorując się na pozach i innych postaciach. Przechodząc do konkretów: stylizacja przedstawia inspirację tego co chcę osiągnąć. W tej sukience widać śliczne kobiece kształty (anatomia w moim przypadku leży i kwiczy od dobrych kilku lat) oraz jednocześnie tonację kolorów, bo cieniowanie również mam zamiar ćwiczyć, elfie uszy oraz kolorowe wróżki odzwierciedlają to co lubię rysować- postacie magiczne, fantasy etc (wróżki są również interpretacją wyobraźni, to co widzę w myślach rysując). Delikatna twarzyczka miss to to co lubię, brak ostrych krawędzi i gładkość odcieni skóry. Wszelakie kropeczki (na rękach oraz na szyi) jak i kapelusz to dbałość o szczegóły. Tak jak wspomniałam chcę by nie były to zwykłe kreski, napchane "bo mi się nie chciało". Lubię również urozmaicać stroje, stąd naramiennik. Paleta z pędzlem chyba wiadomo, naprowadza na dobrą drogę myślenia x'D Za uchem miss znajduje się również drugi pędzel, który robi za imitację ołówka, bo to mój ulubiony przybór do rysowania. Jak się dobrze przyjrzycie to pod pasemkiem włosów widać też czerwoną plamę (ślicznie nazwaną wymiocinem z halloween, ale ten detal można pominąć xD) on zaś robi za plamę z farby/kredek, bo osoba, która nie ubrudziła się przy rysowaniu tak naprawdę nigdy nie rysowała! o/

//photo.missfashion.pl/pl/1/44/moy/34545.jpg

Ostatnio zmieniony przez nelumi (15-01-2015 o 20h01)

Offline

#1331 16-01-2015 o 18h30

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Jedno z moich postanowień noworocznych od lat było żeby pokazać ludziom jaka naprawdę jestem i jakoś nie miałam nigdy odwagii.....jednak teraz nadszedł ten czas żeby ludzie zobaczyli mnie jako osobę inną niż wyglądam na pierwszy rzut oka dlatego moja miss przedstawiam moje wnętrze duszy jak i moje zainteresowanie kulturą Japońską.Czyli po prostu czas otworzyć się na innych

//photo.missfashion.pl/pl/1/44/moy/34580.jpg


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#1332 16-01-2015 o 22h35

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Moim postanowieniem noworocznym jest Książkowe Wyzwanie 2015!
Polega ono na przeczytaniu ściśle określonego rodzaju książek, które postanowiłam zawrzeć w stroju mojej miss, jak na przykład:

1) typowy romans - który symbolizuje zalotna minka mojej miss

2) akcja rozgrywa się podczas wojny - symbolizująca książka w ręce mej miss, książkowej Liesel Meminger - "Złodziejki książek"

3) ma tylko jedno słowo w tytule - warkocz mojej miss, tytułowej "Polyanny"

4) miałam przeczytać w szkole, ale się nie udało - długa suknia symbolizująca Joannę Podborską, bohaterkę "Ludzi bezdomnych" zgodna z ówczesną modą

5) autorem jest mężczyzna - symbolizuje złoty pierścionek, który zabłyśnie na palcu Niki tuż po ślubie z Alexem w książce "Wybacz, ale chcę się z Tobą ożenić".



http://i60.tinypic.com/309le8j.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#1333 17-01-2015 o 11h53

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Przypominamy, że termin na zgłaszanie prac już minął /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#1334 30-01-2015 o 17h31

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

WYNIKI XXXII ALTERNATYWNYCH WYBORÓW MISS FASHION pt. POSTANOWIENIA NOWOROCZNE
Link do zewnętrznego obrazka

/modules/forum/img/smilies/epingle.gifSerdeczne gratulacje dla:/modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21217.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
1 miejsce: nelumi
Średnia:9,4


Specjalny prezent!
Link do zewnętrznego obrazka


//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21218.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
2 miejsce: jula209
Średnia:9,3


//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21219.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
3 miejsce: @Diduś-chan
Średnia:9,2


/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNa szczególne wyróżnienie zasłużyły:/modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21220.jpg

Iremi
Link do zewnętrznego obrazka
oraz
Yubin
Link do zewnętrznego obrazka


Faworytka Anixa:
Gratuluję wszystkim dziewczynom! Nie tylko tym na podium, ale też i pozostałym, ponieważ edycja była wyjątkowo trudna. Zgłoszeń nie było dużo, ale uważam, że spisałyście się na medal.Wiele stylizacji dostało ode mnie dyszki i wprost nie mogłam się zdecydować, która jest najpiękniejsza.
Moje serce od samego początku podbił papieros
Jula209.Jest to typowe, coroczne postanowienie wielu ludzi na świecie i jego prawdziwość mnie zachwyciła. Nie jest to tak skomplikowana stylizacja jak paru pozostałych dziewczyn, lecz jest idealnym odwzorowaniem noworocznych postanowień. W pełni spełnia moje wyobrażenie na ten temat. Bardzo gratuluję Julo!


Faworytka Evelyn:
Zdaję sobie sprawę z tego, że temat minionej edycji nie należał do najłatwiejszych. Pomimo tego poradziłyście sobie znakomicie.Po raz kolejny stanęłam przed sporym dylematem, tym razem między dwoma zgłoszeniami. Po kolejnym przejrzeniu wszystkich stylizacji stwierdziłam jednak, że jedna z prac wyjątkowo przykuła moją uwagę. Była to praca Nelumi.Przede wszystkim zachwyciły mnie kolory. Ujęły pastelowe barwy - nowatorsko przełamane plamami intensywnych kolorów na paletce - swoistym atrybucie malarzy. Cała postać stanowi niejako upersonifikowanie malarstwa. Wybijające się w stylizacji pastele, przywodzą na myśl obrazy impresjonistów. To samo skojarzenie pojawia się, gdy patrzę na wróżki, czarodziejki - magiczne istoty wokół miss.Co więcej, stanowią one także symbol boskiego natchnienia i Muz, wzywanych niejednokrotnie przez wielu artystów w przypływie desperacji. Cech artystów-malarzy tu nie brakuje - spod ekscentrycznego nakrycia głowy spogląda na nas tajemniczo dwoje oczu, spomiędzy kaskady cieniowanych włosów wystaje nonszalancko założony za ucho ołówek.Ulotność.W tym jednym słowie zamknęłabym esencję tej stylizacji. Gratulacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Faworytka Ojsa:
Wahałam się między papierosem, a spotkaniami z rodziną, gdy nagle, ni stąd,ni zowąd pojawiła się Nelumi ze swoją "rysunkową stylizacją". Wszystkie elementy idealnie współgrają, a przy tym pobudzają wyobraźnię. (Nie wiem jak inni odbiorcy, ale mi od razu za miss wyskoczył taki magiczny, mroczny las.) Poza tym, sam pomysł przedstawienia tego postanowienia już był sporym wyzwaniem, a realizacja... po prostu brak mi słów. (Aż nabrałam ochoty pooglądać twoje rysunki. I te wróżki! Do tego momentu nie widziałam ani jednej stylizacji, w której użycie ich miałoby jakiś sens, a tu pasują idealnie. Serdecznie gratuluję.

Faworytka Sniezyczka:
Niezwykle ciężko było wybrać mi tylko jedną faworytkę, gdyż każdej z dziewczyn zajmujących zaszczytne miejsce na podium kibicowałam równie mocno /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.Decyzja była trudna, jednak to właśnie Nelumi skradła moje serce i w rezultacie nie tylko została moją faworytką, ale dostała też ode mnie okrągłą dziesiątkę! Przede wszystkim kupiłaś mnie kolorami, które kojarzą mi się z czymś magicznym, bajkowym. Czymś, co stworzyć potrafi jedynie prawdziwy artysta otwarty na świat, który patrzy tak, by zobaczyć. Zaraz po kolorystyce, najbardziej w oczy rzuca się makijaż, który jest absolutnie bezbłędny. Piegi i elfie uszy podkreślają mistyczną atmosferę. Choć stylizacja ma wiele elementów to dzięki drobinkom brokatu nie jest przeładowana. Pędzel zmienia się w różdżkę i zdaje się wyczarowywać arcydzieło. Gracja, klasa, styl.Gratuluję Ci serdecznie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.

Faworytka Patience - w roli jurora gościnnego:
Muszę przyznać, że kilka prac przykuło moją uwagę, jednak od początku moją faworytką była Jula209. Jej personifikacja papierosa jest godna podziwu - dobór ubrań i wyraźne odcięcie butów od spódnicy idealnie imitują papierosa z filtrem, chociaż chyba najbardziej zachwycił mnie dym z włosów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.Nie mam też żadnych zastrzeżeń co do makijażu - dzięki tej twarzy papieros wygląda jednocześnie na niezadowolonego, że chce się go rzucić i złośliwego, jakby wiedział, że niełatwo się od niego uwolnić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png.Pomysł z wykorzystaniem cienia z nożem jest bardzo dobry, do czaszki nie jestem aż tak przekonana, ale mi nie przeszkadza. Podsumowując, koncepcja jest bardzo spójna, a wykonanie zasługuje na brawa!

Gratulujemy!
Serdeczne podziękowania za oprawę graficzną dla @dyokira i Solomona.
Anixa/ Evelyn/ Ojsa/ Sniezyczka

**********
Link do zewnętrznego obrazka
Już z daleka rozbrzmiewa głośna, skoczna muzyka zachęcająca mieszkańców do kupienia biletów na pokaz cyrkowy, który odbywa się dziś wieczorem. Niski, brodaty mężczyzna wręcza Ci bilet, a Ty jak zahipnotyzowana wkraczasz do namiotu. Mijasz połykacza ognia i podejrzanie wyglądającego klauna. Na arenie odbywa się pokaz dzikich zwierząt,a nad Twoją głową rozpościera się długa lina przygotowana na występ ekwilibrysty. Słonie czekają w kolejce na swoje show, a podekscytowane dzieci z wrażenia wypuszczają z dłoni popcorn, który chwilę później ląduje na ziemi. Twoją uwagę przykuwa coś niesamowitego...Czy będzie to groźny lew? A może siłacz? Wpadła Ci w oko akrobatka? Pokaż co według Ciebie jest najciekawszą atrakcją w cyrku!
Przykładowa stylizacja:
Link do zewnętrznego obrazka

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
Zgłoszenia przyjmujemy do 13 lutego (piątek), godz. 23:59.
Wyniki pojawią się w ciągu 2 tygodni od daty zakończenia składania zgłoszeń, tj.27 lutego.



Jury (w składzie: Ojsa, Evelyn, Anixa, Sniezyczka) będzie oceniać prace zgodnie z poniższymi kryteriami:
- zgodność z tematem (0/10)
- kreatywność (0/10)
- ogólne wrażenie (0/10)
- dopasowanie makijażu (0/10)
- dopasowanie włosów (0/10)
- dodatki (0/10)

i wyłaniać zwyciężczynie na podstawie średniej.



Przewidujemy trzyosobowe podium - a w przypadku szczególnych stylizacji - wyróżnienia.
Podium otrzyma od nas trofea i dyplomy.Pierwsze miejsce dodatkowo zostanie nagrodzone rysunkiem - niespodzianką oraz możliwością bycia jurorem gościnnym w następnej edycji wyborów, zaś miejsca 2 i 3 sygnatury na życzenie (poza kolejką).
Nagrody sponsorują: @dyokira, Solomona, Charlotte5

REGULAMIN:

/modules/forum/img/smilies/epingle.gifW konkursie może brać udział tylko jedna stylizacja.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNiedopuszczalna jest zmiana stylizacji w trakcie trwania konkursu.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifPrac nie można poddawać obróbce w programach graficznych.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNiedozwolone są pełne komplety od Nine oraz stroje, w których ubrania od danej gwiazdy stanowią zdecydowaną większość całej stylizacji.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifObowiązują ogólne i intuicyjne zasady współżycia społecznego i fair play ( w razie pytań lub skarg należy zgłosić się do jury drogą pw).
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifZgłoszenia należy składać w postaci zdjęcia miss w odpowiednim stroju.

Krótkie historie postaci, które mogą ułatwić odbiór stylizacji, mile widziane.


Kto tym razem stanie na podium?
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifŻyczymy miłej zabawy! Powodzenia!/modules/forum/img/smilies/epingle.gif
/modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif
Ekipa AWMF

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (30-01-2015 o 17h33)

Offline

#1335 30-01-2015 o 17h53

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

O kurcze pieczone, jakie piękne podium. Gratuluję wszystkim miss, które na nim stanęły i oczywiście wyróżnionym też. <3

Wielki szacunek dla jury, że spośród tylu niesamowitych prac udało się wybrać, bo na pewno nie było łatwo.

Nowy temat bardzo ciekawy, może nawet się zgłoszę jak będę mieć chwilkę wolnego i wenę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#1336 30-01-2015 o 18h37

Miss'na całego
Diduś-Chan
...
Wiadomości: 421

O kurde, mam 3 miejsce... Wow dziękuję <3

A teraz czas zbierać inspiracje na strój z kolejnej edycji xd


http://i60.tinypic.com/2vamnn7.jpg

Offline

#1337 30-01-2015 o 18h49

Miss'Superstar
Mineo
Feel like nobody else is here.
Wiadomości: 22 855

Jejciu, rozpływam się widząc stylizację Nelumi... *_* Drugie miejsce jest też bardzo dobre, bo pomysł bardzo mi się spodobał. Gratuluję!

Hahah, podoba mi się nowy temat, postaram się zrobić coś mega  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png


We are in noir
https://i.imgur.com/iiebOWg.gif https://i.imgur.com/XfRlwOz.gif https://i.imgur.com/tUzQc3d.gif https://i.imgur.com/7lf3FsO.gif

Offline

#1338 30-01-2015 o 19h25

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Piękne podium. nelumi cudowna, ślicznie prezentuje się też rysunek z nią /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Drugie miejsce super pomysłowe. Gratulacje!


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#1339 30-01-2015 o 19h39

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

Serdeczne gratulacje dla zwyciężczyń!

Z tego co widzę, 1  2 i 3 miejsce ma zamówić u mnie sygnaturki, które wykonam poza kolejnością. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Jula209 i Diduś-Chan:

Zapraszam do zamówienia sygnaturek, tutaj link do mojego warsztatu:

//www.missfashion.pl/forum/t5278,1-hej-ty-sygnatury.htm

W pierwszym poście wszystko jest wyjaśnione. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Jeszcze raz gratuluję podium dziewczynom, jestem z was dumna. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Charlotte5 (31-01-2015 o 09h44)


~

Offline

#1340 30-01-2015 o 19h49

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Podium jest cudowne <3
Gratuluje wyróżnionym ale i jury.
Zazdroszcze świetnego gustu i mega kreatywności /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

A tu moja praca, może nie jest idealna ale chciałam spróbować się tu wczołgać i jestem nawet zadowolona /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/45/moy/35506.jpg

Slackline
Cyrk kojarzy mi się z szaleństwem i przepychem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Pare ładnych lat temu byłam w cyrku, który przyjechał do mojego małego miasta.
Nie był to cyrk, którego atrakcje zapierały dech ale mały z niedużą załogą i starym sprzętem. Prawde mówiąc mimo, że byłam mała i mój gust nie był zbyt wygurowany to nie byłam zbyt zadowolona przynajmniej dopuki ona się nie pojawiła. Piękna, bardzo młoda dziewczyna o niezwykle bladej cerze i rudych włosach. Na olbrzymiej wysokości weszła na line, w rękach trzymała bardzo długi kij, który pomagał jej utrzymać równowage. Była ubrana w odrobine chaotyczny i może nawet odrobine kiczowaty beżowo-brązowy strój, który miał wiele złotych ozdób. Dużo drobiazgów zapomniałam ale jednego niezapomne, mianowicie tego połączenia ekscytacji, podziwu i strachu, który czułam gdy szła po linie.


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#1341 30-01-2015 o 21h13

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Ojejciu, dziękuję! ♥ Cieszę się, że ta stylizacja przypadła Wam na tyle do gustu by zostać docenioną bo był to kompletny spontan na ostatnią chwilę, zainspirowany leżącymi na biurku kredkami przygotowanymi do tworzenia pracy dla koleżanki ♥
Cieszę się też, że Iremi dostała chociaż wyróżnienie, chyba najbardziej ze wszystkich przypadła mi do gustu, a zaraz po niej jeżeli nie na równi Diduś, totalny obłęd! ♥ Jula mimo skromnej stylizacji też zasłużyła na podium, tyle ludzi każdego roku postanawia rzucić palenie, dodatkowo nie zasugerowała się swoim własnym postanowieniem jak większość z uczestniczek, a wybrała obowiązujący ogólnie, gratulacje ♥
Solomona jejciu! Prześliczny jest ten rysunek! ♥ Sam fakt, że rysujesz dla zwycięzców jest wystarczająco zachęcający do brania udziału ( ・ω・)

Offline

#1342 31-01-2015 o 09h22

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Gratuluję podium, jest świetne, aż miło popatrzeć na te prace ;]

Temat cyrk, jest dla mnie tematem rzeka, skaczące osoby łapiące się za ręce, lwy w klatkach, słonie i konie, klauni strzelający z pukawek,. Kiedyś przez to przeżyłam tramę bo byłam malutka i myślałam że mi tatę zabili, jak zapraszali ludzi z widowni ;( Potem zdjęcie z wielbłądem, ale co mi najbardziej zaimponowało tuż przed wejściem do cyrku, był sam namiot, ogromny i aż chciałam wejść do środka żeby zobaczyć jak wygląda (kiedyś wszystko było duże xD) Przedstawiam Wam zatem namiot, z dużą ilością balonów, które zazwyczaj trzymają klauni (niestety nie było chorągiewki która stała by na głowie, więc posiliłam się czymś innym).
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10155293_388459421329356_2313369272001251575_n.jpg?oh=396b812800ed3c39105b6002004614b4&amp;oe=555AD7F4&amp;__gda__=1431398781_1606b8fd35c867912d7e306e62ca4dae


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#1343 31-01-2015 o 12h01

Miss'Sensei
jula1243
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 802

http://i59.tinypic.com/2f07yo8.png

Ja postanowiłam zrobić tancerkę z cyrku.
Zawsze wyobrażając sobie cyrk, i osoby jakie tam pracują, wyobrażałam sobie piękną tancerkę ubraną w piękny strój, i zawsze jak tak o niej myślałam (oczywiście jak byłam 5-latką ) to stwierdzałam że w przyszłości chcę pracować w cyrku.


https://media.giphy.com/media/M41DGJtFGsGgo/giphy.gif

Offline

#1344 31-01-2015 o 13h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/45/moy/35546.jpg

Każde dziecko chciało by zobaczyć w cyrku śmiesznego clowna więc oto on.
Jest kolorowy i ma poczucie humoru.
Rozśmieszy nawet smutne dziecko,każde dziecko w cyrku chciało by mieć z nim zdjęcie.Ja jako małe dziecko bardzo ale to bardzo lubiłam clowny za ich poczucie humoru.

Ostatnio zmieniony przez Zorma (31-01-2015 o 13h33)

Offline

#1345 31-01-2015 o 14h22

Miss'ok
Amara
...
Wiadomości: 51

Oto moja zwinna, skrząca się od brokatu woltyżerka, która czaruje publiczność swoimi akrobatycznymi popisami na rozpędzonym koniu.

//photo.missfashion.pl/pl/1/45/moy/35547.jpg

Offline

#1346 31-01-2015 o 16h20

Miss'całkiem całkiem
Amastiris
...
Wiadomości: 93

Panieeeee i Paaaaaanowie! oto mam zaszczyt zaprezentować jedyną, niepowtarzalną i niezwykle utalentowaną Amastiris! Konferansjerkę cyrkową, która sprawi, że w napięciu i ekscytacji będziecie wyczekiwać występu każdego cyrkowego artysty!
//photo.missfashion.pl/pl/1/45/moy/35571.jpg

Ostatnio zmieniony przez Amastiris (31-01-2015 o 16h21)


//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54653.jpg

Offline

#1347 31-01-2015 o 20h46

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Do mojego niewielkiego miasta rzadko przyjeżdżały cyrki, a jeśli już to były to te biedniejsze. Jednak jako dziecko nie zdawałam sobie z tego sprawy i namiętnie naciągałam rodziców na bilety za każdym razem, gdy jakiś się rozstawił. Niedawno przeglądałam zdjęcia, które tata zrobił po występie jednego z cyrków, który dawał możliwość zobaczenia artystów i zwierząt po występie. Moją uwagę przykuło zdjęcie z dwoma czerwonowłosymi kobietami, które na ramionach miały węże. Pamiętałam je, mimo że widziałam ich występ jedenaście lat temu. Na fotografii stałyśmy z mamą tuż przy zaklinaczkach węży, a jedna z nich nachylała się przy mnie, pozwalając mi dotknąć gada ze złotymi łuskami. To było niesamowite przeżycie, które z pewnością zapamiętam do końca swoich dni.
//photo.missfashion.pl/pl/1/40/gd/31473.jpg

Offline

#1348 31-01-2015 o 20h57

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Dziś cyrk kojarzy nam się ze zwierzętami wykonującymi różne tricki pod okiem swojego tresera, klaunami przedstawiającymi arcyśmieszne numery, bądź ludźmi połykającymi ogień albo wyginających się tak bardzo, że to wydaje się niemożliwe. Niestety w XIX wieku pojęcie cyrku było zupełnie inne! Ludzie starali się zarobić na nieszczęściu innych wystawiając na pośmiewisko za pieniądze ich zdeformowane ciało

Link do zewnętrznego obrazka

Panie i Panowie! Oto mam zaszczyć przedstawić wam dziwoląga jakiego świat jeszcze nie widział! Jej skóra jest doszczętnie spalona, jej twarz budzi odrazę zarówno wśród dzieci jak i dorosłych, jej oczy pozbawione soczewek mrożą krew w żyłach! Czy normalny człowiek posiada trzecią rękę!?! Podejdźcie bliżej i przekonajcie się sami! Kochani przed wami "najbrzydsza kobieta świata"!


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#1349 31-01-2015 o 21h08

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Klauny? Przeszły już do historii! Panie i panowie! Przedstawiam wam osóbkę, którą z całą pewnością nie wydzieliście i nie zobaczycie w żadnym innym cyrku! Ulubienicę publiczności, zarówno dzieci jak i dorosłych. Przedstawiam wam Śmieszkę! Chodź trochę fajtłapowata, jest prawdziwą profesionalistką. Z nią nigdy nie będziecie się nudzić!
Link do zewnętrznego obrazka


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#1350 31-01-2015 o 21h29

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365


Mi cyrk kojarzy się z magią i rzeczami mistycznymi. Oto przed państwem wróżka cyganka, która prawdę wam  przepowie. Obwieszona jest mnóstwem biżuterii a w większości amuletów, które podobno wzmagają jej je magiczne zdolności. Nigdy się z nimi nie rozstaje. Jak i z czaszką. Podobno kiedy się do niej zajrzy to można ujrzeć swoją przyszłość. Odważysz się ?

//photo.missfashion.pl/pl/1/45/moy/35587.jpg


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 52 53 54 55 56 ... 66