Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 30 31 32 33 34 ... 66

#776 27-02-2014 o 15h50

Miss'ujdzie
lupo
Forza Juve!
Miejsce: Storybrooke
Wiadomości: 240

Ooo jak miło :D Bardzo się cieszę! :) Gratuluję też Imloth i Rosette, bo zrobiły świetne stylizacje :) Wyróżnienia również bardzo dobre :)

Offline

#777 27-02-2014 o 17h20

Miss'na całego
HankaPL
...
Miejsce: I tak znajdę Twoje kaczki!
Wiadomości: 427

Moja miss cieszy się z wiosny, bo kocha przyrodę. Już obserwuje bacznie leśne zwierzęta, robi zdjęcia i zbiera kwiaty. Chciałam przedstawić zwykłą optymistyczną nastolatkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez HankaPL (28-02-2014 o 18h25)

Offline

#778 28-02-2014 o 16h41

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Moje gratulacje dla zwyciężczyń!


Link do zewnętrznego obrazka

Z czym najbardziej kojarzy się wiosna? Oczywiscie z miłą Panią,która na pewno każdy zna. Jest to Pani Wiosna! Mam nadzieję,że spodoba sie Wam moja praca!

Wiosna idzie
Wiosna idzie, co to będzie?
Jeszcze tyle śniegu wszędzie.
I na dachu i na płotku,
w polu, w lesie i w ogródku.

Wiosna idzie nie ma strachu!
Zaraz zniknie śnieżek z dachu.
Już na pola i na łąki
lecą gońce jej, skowronki.
Lecą do nas wiosny gońce,
ciepły wietrzy, ptaki, słońce!


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#779 28-02-2014 o 19h12

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Link do zewnętrznego obrazka

Pierwsze dni słońca a wy chcecie wykorzystać je siedząc w miejscu? Jak można! Takie dni są najlepsze na górskie wycieczki i chodzenie po szlakach. Najpierw 3h podróż pociągiem by dotrzeć do upragnionego celu, a stamtąd już tylko piechotą całą drogę! Cóż, niestety Nelumi pożyczyła swoją flanelową koszulę przyjaciółce, która również wybrała się w góry, więc musiała skorzystać z lekkiej jeansowej kurteczki. Oczywiście bluzka musi być jasna, bo kto w słońcu chodziłby w czerni która pochłania ciepło? Czapka niezbędny przedmiot każdego podróżnika- w końcu kto chciałby nabawić się udaru słonecznego spędzając cały dzień pod rażącym słońcem? Wiele osób korzysta z kijków, naszej Nelumi również bardzo podoba się taki pomysł spaceru i chętnie z niego korzysta. Swoje zapasy oraz pieniądze by zregenerować siły w schronisku trzyma w plecaczku na ramionach, w końcu to najwygodniejszy sposób. Wybaczcie jej pojedynczo odstające kosmyki, po długiej podróży zalane potem włosy nie chcą się dobrze układać. Również mimo czapki słońce dało dziewczynie popalić. Jaki iż jej skóra jest bardzo podatna na promienie słoneczne jej policzki są teraz całe czerwone! Oj te rumieńce chyba trochę z nią zostaną :>

Offline

#780 28-02-2014 o 19h31

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Wiosna kojarzy mi się przede wszystkim z zakochanymi parami chodzącymi na spacery, moja miss wybiera się właśnie na randkę, a konkretnie na romantyczną przechadzkę po parku.

Link do zewnętrznego obrazka


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#781 28-02-2014 o 22h29

Miss'Sensei
Joanna
...
Miejsce: People will say, black or white but the world is so GRAY!
Wiadomości: 1 071

Gdy już ciepłe dni zawitaja nie ma nic lepszego jak wybrać sie do parku na piknik ze znajomymi lub zorganizować spacer w wiosennej aurze gdzie ptaki spiewaja a natura budzi sie do życia ale nie można zapomniec że to jescze nie lato i trzeba byc gotową na wszytsko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#782 01-03-2014 o 11h00

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Kiedy wszystkie miss cieszą się z pięknej pogody wychodząc na spacery, Sniezyczka szykuje się do pracy w ogrodzie. Podwija rękawy i zakłada gumowe kalosze by zająć się roślinami, które potrzebują jej opieki. Fartuszek nie pozwoli ubrudzić ubrań a robocze rękawiczki obronią jej delikatne ręce. W cieniu i podczas pracy przy ziemi nie jest tak ciepło, więc trzeba być odpowiednio ubranym. Kto powiedział, że praca nie może być ciekawa? Moja miss bieli drzewa owocowe, zawiesza nową budkę dla ptaków i zasiewa rzodkiewką, którą tak bardzo lubi jeść na śniadanie.

Link do zewnętrznego obrazka


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#783 01-03-2014 o 12h22

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 18

Moja miss postanowiła skorzystać z pierwszych promieni słońca i wybrała się na łąkę. Na tą okazję założyła zwiewną spódnicę, okulary przeciwsłoneczne, nie zapomniała również o apaszce, żeby nie przeziębić się w pierwsze ciepłe dni. Specjalnie zrobiła sobie nawet wiosenny tatuaż. Zabrała ze sobą swojego królika, aby on też mógł się nacieszyć wiosną i sobie pobiegać. Na łące zbierała pierwsze kwiaty, stąd wianek na jej głowie.

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#784 01-03-2014 o 15h25

Miss'ujdzie
Erza6
...
Wiadomości: 229

Moja miss jako miłośniczka kwiatów, skoro się tylko ociepliło poszła do ogrodu trochę ich nazrywać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Erza6 (01-03-2014 o 15h28)

Offline

#785 01-03-2014 o 23h44

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Pora pożegnać się z zimą i przywitać wiosnę. ^_^
Moja miss zmienia się z zimy na wiosnę.

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#786 02-03-2014 o 15h15

Miss'ujdzie
lupo
Forza Juve!
Miejsce: Storybrooke
Wiadomości: 240

Link do zewnętrznego obrazka
Oto moja wizja wiosny. Nie jest to typowa Pani Wiosna, jest to raczej obraz budzącej się do życia przyrody - kolory typowe dla tej pory roku, zwiewność i motyle, które zaraz zostaną uwolnione z klatki, bo zima właśnie się kończy.


Mam nadzieję, że nie będzie przeszkadzało to, ze już stanęłam na podium tych wyborów, ale akurat miałam coś w wiosennym stylu, trochę to przerobiłam i żal mi było tego nie wykorzystać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#787 02-03-2014 o 18h03

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

lupo napisał

Mam nadzieję, że nie będzie przeszkadzało to, ze już stanęłam na podium tych wyborów, ale akurat miałam coś w wiosennym stylu, trochę to przerobiłam i żal mi było tego nie wykorzystać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Spokojnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Misski z I miejsca mają przywilej sędziowania w kolejnej edycji i z tego powodu nie biorą w niej udziału (Bo musiałyby oceniać samą siebie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png).
Jednak zawsze mogą zrezygnować i wtedy przywilej przechodzi na kolejne miejsca podium, o ile Misski nie wystawiły swojej stylizacji do konkursu.

Jeżeli chodzi o powtórne stawanie na podium, w naszej długiej historii zdarzyło się to nie raz i nikt nie robił z tego powodu problemów. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#788 02-03-2014 o 21h13

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Yuki wracała właśnie z biblioteki, kiedy piękna wiosenna pogoda zachęciła ją aby udała się na mały spacer do parku. Drzewa tak obficie pokryły się kwieciem, że w powietrzu unosił się przesłodki zapach. Na niebie nie było ani jednej chmurki, słoneczko rozkosznie ogrzewało spacerowiczów. Yuki rozpięła swoją fioletową kurteczkę i rozluźniła modny miętowy szalik. Usiadła pod kwitnącą jabłonią i pogrążyła się w lekturze.
Czas płynął powoli i przyjemnie. Lekki wietrzyk kołysał koronami drzew, wokół radośnie tańczyły płatki kwiatów porwane przez jego podmuchy.
Yuki nawet nie spostrzegła, że sporo z nich pokryło jej włosy i ubrania - tak miło jej się czytało.

Link do zewnętrznego obrazka


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#789 02-03-2014 o 21h58

Miss'ok
AIice
...
Wiadomości: 68

Link do zewnętrznego obrazka

Jeżeli jeszcze nie wiecie kim jest moja miss, to widocznie niezbyt dokładnie rozglądacie się podczas waszych wiosennych spacerów, albo macie głowy w chmurach... Jest ona jedną z pierwszych oznak wiosny, kiedy tylko ją widzimy od razu wiemy, że to już koniec zimy. Moja miss to PRZEBIŚNIEG, delikatny, uroczy wiosenny kwiat, który rośnie w parkach i przydomowych ogródkach. To on pojawia się wraz z wiosną.

Offline

#790 03-03-2014 o 15h41

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Temat konkursu to wiosenny spacer.

Cytuję:
Pokaż nam swoją miss w wiosennej stylizacji!
Może przebywa w parku piknikując? Idzie na shopping? Wykorzystuje ciepłe dni na sport? Czy po prostu przebywa w swoim ogrodzie wylegując się na słońcu?
Masz masę mozliwości! Użyj swojej wyobrażni, bądź zaprezentuj swój look na ciepłe dni.

Moje pytanie kieruję do organizatorek konkursu: Czy wszelkiego rodzaju uosobienia czy odzwierciedlenia są pracami na temat? Choć praca Alice niezmiernie mi się podoba i pięknie wyglądałaby na podium , czy jest to praca zgodna z tematem? Pytam z czystej ciekawości, bo jeśli tak to będę żałować swojego zgłoszenia. Temat to w końcu Wiosenny Spacer a nie bardzo szeroki temat Wiosna, który rozumieć można w różny sposób. Następnym razem proszę o jasne granice zaznaczone w temacie.

Czekam na odpowiedź /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#791 03-03-2014 o 16h38

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Zgadzam się z Sniezyczka. Ta sama myśl przyszła mi do głowy, gdy zobaczyłam panią wiosnę Lupo. W pierwszej chwili się zachwyciłam i pomyślałam, że to zwyciężczyni, a potem przeszło mi przez myśl, że troszkę nie na temat, ale nie chciałam się wychylać, ale skoro ktoś tak samo pomyślał, więc chyba coś jest na rzeczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#792 03-03-2014 o 16h41

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

nisiam napisał

Zgadzam się z Sniezyczka. Ta sama myśl przyszła mi do głowy, gdy zobaczyłam panią wiosnę Lupo. W pierwszej chwili się zachwyciłam i pomyślałam, że to zwyciężczyni, a potem przeszło mi przez myśl, że troszkę nie na temat, ale nie chciałam się wychylać, ale skoro ktoś tak samo pomyślał, więc chyba coś jest na rzeczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Warto sobie takie rzeczy wyjasnic przed ogloszeniem wynikow... Moim zdaniem granice konkursu zostaly wyraznie zaznaczone jako stylizacja, w ktorej pojawic sie moze miss wiosna Dobrze by bylo gdyby wyraznie, wrecz dobitnie tlumaczyc i wyznaczac granice bo szkoda MM :<

Ostatnio zmieniony przez Sniezyczka (03-03-2014 o 16h50)


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#793 03-03-2014 o 17h36

Miss'ok
AIice
...
Wiadomości: 68

Macie trochę racji dziewczyny, bo tematem faktycznie jest wiosenny look. Jednak tytułem tematu jest "wiosenny spacer", a każdy może rozumieć przez to tak naprawdę to co chce. Chcę jednak dodać, że skoro tak dokładnie czytacie temat edycji to przeczytajcie też kryteria oceniania. Jeśli moja praca lub wymienionej pani wiosny jest niezgodna z tematem to po prostu dostaniemy mniej punktów w tej kategorii. Niemniej jednak, wydaje mi się iż moja stylizacja ma wiele wspólnego z wiosennym spacerem.

Ostatnio zmieniony przez AIice (03-03-2014 o 17h52)

Offline

#794 03-03-2014 o 17h40

Miss'nieobczajona
Nana4
...
Wiadomości: 17

Czas na wiosenne porządki w ogrodzie.
Link do zewnętrznego obrazka


"Prognoza jest tylko prognozą. Nawet eksperymenty kończą się tak jak przewidywano w mniej niż 10% przypadków. Rzeczywistość prześciga oczekiwania. To czyni ją tak interesującą."

Offline

#795 03-03-2014 o 19h35

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Ustosunkowując się do powstałych wątpliwości:
Starałyśmy się w opisie tematu konkursu ująć jasno kryteria oceniania. Rozumiemy, że myśl przewodnia tematu była bardzo, bardzo atrakcyjna i dziękujemy za wszystkie przepiękne wiosny i genialne przebieranki.
Jednak w ocenie będziemy się trzymały zgodności z tematem.

Obiecujemy, że następnym razem (tak jak w przypadku Średniowiecza, które z definicji mogło dopuszczać fantastyczne stylizacje) jeszcze wyraźniej zaznaczymy, że chodzi głównie o realne stylizacje.

Stylizacje już zgłoszone nie będą zdyskwalifikowane, ale jak już słusznie zauważono, będą miały trochę mniej punktów za zgodność z tematem.

Przepraszamy i dziękujemy za czujność.

Offline

#796 04-03-2014 o 08h50

Miss'Sensei
dona2
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 793

Jak zobaczyłam temat to od razu skojarzył mi się z zamierzchłymi czasami, damami dworu  i Jane Austen. Spacery, były wtedy ważną częścią życia ludzi i jedną z głównych rozrywek. Moja Miss mimo, iż jest już ciepło ma na sobie długą spódnicę i jest zapięta pod szyję, gdyż wtedy nie wypadało chodzić w skąpych strojach. Ma też kapelusz, który będzie ją chronił przed promieniami słońca. Wtedy najbardziej była pożądana mleczno biała skóra /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Na takich spacerach towarzystwo urządzało pikniki, popijano herbatę i prowadzono dyskusje, dlatego moja Miss nalewa herbatę. Z racji tego, że jest wiosna i wszystko budzi się do życia na kapeluszu ma kwiaty a strój jest w jasnych kolorach.

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#797 04-03-2014 o 22h16

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Mimo że wciąż trwa kalendarzowa zima, aura za oknem jest bardziej wczesno wiosenna.
Tak oto wyglądam (mniej więcej) przemykając ulicami:

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#798 05-03-2014 o 13h51

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

Link do zewnętrznego obrazka

Moja miss właśnie wraca z wiejskich wyborów Miss Wiosny;)
Dlatego jej stylizacja wydaje się trochę ludowa, aczkolwiek kolorystycznie i motywem kwiatów bardzo nawiązuje do wiosennych trendów../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#799 05-03-2014 o 14h53

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

ach, przepraszam, ostatnio miałam trochę na głowie i nie zwróciłam uwagi na to, że termin nadsyłania zgłoszeń już minął..no cóż, mówi się trudno;)


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#800 08-03-2014 o 14h59

Miss'na całego
HankaPL
...
Miejsce: I tak znajdę Twoje kaczki!
Wiadomości: 427

Tina45 Czas zgłoszeń już minął /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Teraz czekany na wyniki ^^

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 30 31 32 33 34 ... 66