Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 29 30 31 32 33 ... 66

#751 12-02-2014 o 16h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ach udało się... 3 miejsce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  Bardzo się cieszę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#752 12-02-2014 o 16h41

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Z racji problemów z internetem w pracy,dopiero teraz piszę. Jestem w szoku i za razem szczęśliwa. Dziękuję za docenienie mojej stylizacji  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png . Gratuluję reszcie dziewczyn. Ten temat jest ciekawy i pewnie dużo ciekawych okazów się pojawi.


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#753 12-02-2014 o 18h01

Miss'całkiem całkiem
Eira144
...
Wiadomości: 164

Wspaniałe podium! w pełni zasłużone :-)  serdeczne gratulacje! Dziękuje również za wyróżnienie, bardzo mi miło że przypadła wam do gustu moja interpretacja :-) a co do nowego tematu to jestem bardzo ciekawa stylizacji, przyznaje jednak, że to spore wyzwanie :-)


Link do zewnętrznego obrazka
dreamwhim.blogspot.com

Offline

#754 12-02-2014 o 23h01

Miss'na całego
Kupeczka
Podaję hasło: OKOŃ!
Miejsce: Hen daleko stąd...
Wiadomości: 292

Mam nadzieję, że nie pojechałam za bardzo z moją interpretacją tematu.
Moja miss odzwierciedla pychę i dumę - wadę, której nienawidzę. Zawsze w centrum uwagi, nie liczy się ze zdaniem/uczuciami nikogo.

                                       Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#755 13-02-2014 o 23h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Moja najukochańszą wadą jest wieczne dziecko tkwiące we mnie. Nie zliczę, ile razy słyszałam nie tylko od mojej mamy, ale również od rówieśników to nieprzyjemne słowo "Dorośnij!" Gdy koleżanki wzdychały do Edwarda ze Zmierzchu, ja wolałam Piotrusia Pana, one płakały w wieku trzynastu lat, że życie jest okropne i że miłość tak bardzo boli.. ja płakałam razem z Simbą, gdy Mufasa zginął! W moim łóżku obecnie znajduje się mała gromadka pluszaków i pilnują, żeby żaden potwór nie wylazł spod łóżka.

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#756 14-02-2014 o 08h51

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Moja Miss za bardzo gwiazdorzy ;D Nie no, po prostu jest egoistyczna, pyszna, nie zwracająca uwagi na innych... Przebrałam ją za taką 'gwiazdeczkę'. Może i jej mina mówi co innego, ale tak naprawdę, to ona w ten sposób ukrywa swoją obłudność (czego nienawidzę) D:

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Vena (14-02-2014 o 08h52)

Offline

#757 14-02-2014 o 12h04

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

Moją wadą, która czasem znacząco utrudnia mi życie jest NIEŚMIAŁOŚĆ/WSTYDLIWOŚĆ..wiem, to głupie..bo choć podobno(!) jestem piękną i inteligentną kobietą, to wciąż walczę ze swoją nieśmiałością i zazwyczaj przegrywam tą walkę../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png nie raz miałam okazję zabłysnąć w towarzystwie..ale przez swoją upierdliwą wadę, nie lubię być w centrum uwagi..to silniejsze odemnie, dlatego wciąż toczę wewnętrzną walkę ze sobą i tą irytującą wstydliwością, która każe mi trzymać się z boku..

Moja miss w pełni przedstawia tą wadę: czarny, pospolity, niczym nie przyciągający uwagi innych ubiór, który pozwala jej chować się przed ludzmi..efekt wstydu i nieśmiałości wzmacniają maska i wachlarz, za którymi się kryje..

Link do zewnętrznego obrazka


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#758 14-02-2014 o 13h14

Miss'Sensei
dona2
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 793

Zacznę od tego, że nie jestem przekonana czy to jest wada, ale cóż zaryzykuję. Według mojej rodziny największą moją wadą jest to, że mam głowę w chmurach. Objawia się to na nieodpowiedzialnym podejściu do życia i pogrążaniu się w świecie marzeń. W tych marzeniach jestem czarodziejką, która zwalcza zło xD. Utożsamiam się z czarodziejką, bo interesuję się magią, czarownicami i zjawiskami nadprzyrodzonymi, no i oglądam "Czarodziejki z księżyca". Stworzyłam sobie swój wyimaginowany świat, bo to pozwala mi się odprężyć, zebrać siły i zapomnieć o problemach. To co ja uważam za zaletę moi rodzice uważają, za wadę. Wiem, że to może jest dziwne, że stara baba ogląda bajki, ale taka jestem i taka pozostanę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  Wszyscy powtarzają mi, że muszę przestać być taka dziecinna i zacząć myśleć jak dorosła, mówią, że jestem za stara na takie rzeczy (narysowałam sobie na całej ścianie w pokoju czarodziejkę xD) Moja czarodziejka jest niebieska nie bez przyczyny. Ten kolor kojarzy mi się z marzeniami, chmurami, lekkością. Postanowiłam pokazać tą wadę, ponieważ dla każdego coś innego jest przeszkodą i różni ludzie różnie patrzą na te same rzeczy.

A to moja czarodziejka:

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#759 14-02-2014 o 14h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

gratulacje dla Pań na podium i tych wyróżnionych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

a teraz przejdźmy do sedna:
Link do zewnętrznego obrazka


tak bardzo Milenka <3
moją największą wadą jest skrajne łakomstwo, wręcz obżarstwo. od małego wiecznie coś szamałam: to 1 kg jabłek, to znów 5 kremówek, całą dużą pizzę, czy blachę piernika. po prostu mój żołądeczek to worek bez dna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png należy dodać, że nie należę do osób otyłych, przy moich 168 cm ważę sobie 56 kg /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png wykładowcy nazywają mnie "rudym chomikiem", bo czasem zdarza mi się dostarczać mojemu organizmowi paliwo już po przerwie.
moja miss nie ma ulanej twarzyczki, ona po prostu została przyłapana na objadaniu się w czasie wykładu i udaje niewiniątko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#760 15-02-2014 o 16h31

Miss'Sensei
Joanna
...
Miejsce: People will say, black or white but the world is so GRAY!
Wiadomości: 1 071

Moi rodzice zawsze powtarzają że jestem prawdziwym diabłem bo jestem bardzo upierdliwa i wredna w porównaniu do moich perfekcyjnych braci. Inni zaś mówia o mnie wieczne dziecko bo ciągle jeszcze spie z miskami i lubię z radości podskakiwać co niekiedy jest dośc dziwne jak robie to na oczach wielu ludzi^^
Postanowilam połączyć te wady i oto efekt :

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#761 15-02-2014 o 21h11

Miss'całkiem całkiem
Yuya
...
Miejsce: Kwidzyn
Wiadomości: 84

Link do zewnętrznego obrazka

wada: WRAŻLIWOŚĆ
Czemu? Cóż... Wrażliwość jest dobra, ale kiedy nie rani i nie zaślepia. Moja miss ma na oczach opaskę zasłaniającą duże niebieskie oczy, symbolizując ślepotę i niedostrzeganie niektórych ważnych rzeczy. Biel zabarwiona czerwienią symbolizuje czyste serce poranione. Wrażliwość kosztuje właściciela bardzo dużo. Cierpi dana osoba o wiele bardziej niż inni ludzie, bierze do siebie cierpienia innych, chodź ci inni mogli by być zupełnie obcymi osobami. Nawet jeśli te osoby nawet nie zasługują na współczucie.

Ostatnio zmieniony przez Yuya (15-02-2014 o 21h16)

Offline

#762 16-02-2014 o 11h33

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Link do zewnętrznego obrazka

Nie każdy człowiek jest radosny i się uśmiecha za każdym świergotem ptaków. Nie ukrywam, że jestem dość ponura. I właśnie ponurość przedstawia moja miss. Gdy koleżanki śpiewały do wesołych piosenek, ja wolałam w zaciszu słuchać smutnej muzyki... Zamiast urządzań bitwy na śnieżki, siedziałam w cichym kącie pokoju narzekając, że jest tak zimno...

Ostatnio zmieniony przez Rainbow (16-02-2014 o 18h33)

Offline

#763 16-02-2014 o 21h54

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Moją dość dużą wadą jest bycie niezmiennie i uciążliwie dziecinną, wręcz infantylną. Przesadnie naiwną. Widziałam, że Zupka zrobiła "wieczne dziecko", jednak u mnie jest trochę inaczej. Ja nie jestem rozkosznie dziecinna, ja jestem nieprzystosowana do dorosłego życia. Nie potrafię sobie radzić ze sprawami dorosłych ludzi i podejmować dojrzałych decyzji. Czasem liczę, że rodzice wszystko rozwiążą za mnie jeśli ładnie ich poproszę, a problemy mnie ominą i będę mogła spędzić resztę życia na beztroskiej zabawie. Nie do końca radzę sobie z emocjami i nie potrafię ich kontrolować, często posuwam się do szantażu płaczem czy złością. Staram się z tym walczyć, no ale. Na chwilę obecną jestem jak pięciolatka - na pierwszy rzut oka słodka i rozkoszna, ale przy bliższym poznaniu uciążliwa i męcząca.

Link do zewnętrznego obrazka


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#764 17-02-2014 o 19h41

Miss'na całego
Kosia1
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 356

No to może i pora na moją, chyba największą, wadę.

Link do zewnętrznego obrazka

Jeśli chodzi o moje uczucia i myśli to jestem totalnie zamkniętym w sobie człowiekiem. Chciałabym, gdy jest mi naprawdę źle, mam dołka, nie bać się iść do kogoś i krzyknąć 'hej! To ja! Jest mi źle, niedobrze, paskudnie, podzielę się tym z Tobą'. Nie. Zdecydowanie nie. U mnie jest to raczej uśmiech i udawanie, że te łzy to ze szczęścia. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Nie cierpię tej wady i coraz gorzej mi z nią, ukrywanie swoich uczuć naprawdę może wyczerpać człowieka. Jest to stylizacja bardzo osobista, dokładnie przedstawia stan w jakim się teraz znajduję i powstała dosłownie w 15 minut.

Offline

#765 17-02-2014 o 20h22

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Oj, wad to mam niestety sporo, ale gdybym miała wybrać jedną największą zdecydowanie byłaby to ZAZDROŚĆ.

Jej personifikacja została ubrana w suknie w takim kolorze nie bez powodu- żółty to przecież kolor zazdrości.

Wzrok, który ukradkiem obserwuje inne Miss, skryty jest w cieniu kapelusza.

Wachlarz ma w razie potrzeby dyskretnie ukryć niezadowolony grymas, kiedy inne Miss zdobywają pochwały albo pojawiły się w piękniejszych stylizacjach.

Niee... ta wada nie może zostać zdemaskowana. Wszak jest oznaką słabości a moja Miss zazdrośnie strzeże swojej dobrej sławy i grona pochlebców. Chorobliwie uwielbia być w centrum uwagi i słuchać komplementów.

Zazdrośnica woli wzbudzić zazdrość w innych Miss, dlatego też wybrała najbardziej stylowe i błyszczące dodatki. Nikt nie ma prawa ją przyćmić.

Inaczej zzieleniałaby z zazdrości...
a przecież w zielonym jej nie do twarzy!


Link do zewnętrznego obrazka


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#766 17-02-2014 o 21h22

Miss'ujdzie
lupo
Forza Juve!
Miejsce: Storybrooke
Wiadomości: 240

I pojawiam się ja z moją kochaną wadą ;D A jest nią... Śpiochowatość - jestem małym, kochanym śpiochem. Czasem chodzę wcześnie spać, a mimo to chętnie pospałabym do późna... I tak mała Agatka występuje jako śpiący lecz kochany Aniołek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

I przypomina się piosenka Misia Uszatka "Pora na dobranoc, bo już księżyc świeci..."
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#767 18-02-2014 o 21h13

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Moją największą wadą (z którą moja rodzina już od lat walczy) jest pesymizm, czyli widzenie wszystkiego w czarnych barwach – stąd kolor, w jaki ubrana jest moja miss. Każdy skrawek jej ciała otula czerń, abyś nawet nie próbował szukać tego promyka nadziei – pesymista go nie widzi, on w głowie kreśli jedynie czarne scenariusze. Myśl o niepowodzeniu króluje nad jego życiem, stąd korona na głowie Pani Pesymizm – ona zawładnie każdą Twoją myślą, każdym krokiem. Będziesz się bał podjąć jakiegokolwiek działania ze strachu przed porażką, która w Twoim mniemaniu jest nieunikniona, bez względu na to, co mówią inni. Dusza pesymisty jest postrzępiona, niekompletna, bo nie potrafi sam złożyć jej w całość, nie potrafi sam jej naprawić – to postrzępienie imituje dół stroju. Pesymizm z każdym krokiem wbija Ci ostre szpile prosto w serce, aby paraliżować przed jakimkolwiek działaniem, dlatego nie mogło zabraknąć szpilek na nogach. Prawdziwa twarz pesymisty jest ukryta, nie pokazuje on swoich prawdziwych odczuć, aby nie zadręczać wątpliwościami innych, a jedynie dusić się wewnętrznie, spokojnie ukryty za szczelną kurtyną, więc twarz Pani Pesymizm jest również przesłonięta, aby przypominać o tym, że pesymizmu od razu nie widać.
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez eufrozyma (18-02-2014 o 21h13)


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#768 18-02-2014 o 22h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Podarte, niedopasowane ubrania, bałagan (tfu, artystyczny nieład!) na głowie i byle jaki, najprostszy makijaż to tylko część cech ukazujących największą wadę mojej miss - niedbałość. Kto bowiem przejmowałby się strojeniem i porannym upiększaniem zamiast złapać najbliżej leżącą w szafie rzecz i tak wyjść z domu? I tak ma świadomość, że jest najpiękniejsza, a nawet jeśli nie - nie dba o to. Niestety, sprawia to, że nie tylko wygląd zewnętrzny, ale i większość podejmowanych zadań są niedopracowane i porzucone w byle jakim stanie.

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#769 19-02-2014 o 13h47

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Moją największą wadą jest chyba lenistwo. Godzinami potrafię wygrzebywać z łóżka i drzemać do późna. Kiedy wreszcie odrzucę kołdrę na bok (i nie zaścielę łóżka-przecież jestem na to zbyt leniwa) Przesiaduję w wygodnym fotelu wraz z moim kotem-Maurycym. trzynastoletnim, bezzębnym i wrednym kocurem. Leniwie przewracam strony grubych książek i podciągam tylko coraz wyżej skarpetki. (komu chciałoby się ubrać?) Cały dzień siedzę bez makijażu a kosmyki moich brązowych włosów żyją własnym życiem i odstają pod przeróżnymi kątami. Ziewam bez przerwy i przecieram zaspane oczy marząc o powrocie do łóżka. A co mam na sobie? Stare, krótkie spodenki i porozciąganą (aczkolwiek ulubioną) koszulkę. Do tego szlafroczek, w którym jest odrobinę cieplej. No i Maurycy służy mi za kaloryfer...

Link do zewnętrznego obrazka


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#770 20-02-2014 o 17h42

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Widzę, że to nie tylko moja wada - LENISTWO /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Naczynia się same umyją, praca magisterka też przecież sama się napisze, a ja w tym czasie mogę chodzić cały dzień w piżamie, wylegując się w łóżku czytać książki, popijać herbatkę. Skąd te loki? Być może włosów również nie chciało mi się uczesać, ale ciii... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Link do zewnętrznego obrazka

EDIT : Po dodaniu postu dopiero popatrzyłam do góry, a tu strój Śnieżyczki, nasze stroje są bardzo podobne mam nadzieję, że nikt nie będzie miał o to do mnie pretensji, ale ja po prostu lekko przerobiłam moją starą stylizację : http://jessica23.bloog.pl/id,339388288,title,Pizama-Party,index.html Jeśli zajdzie taka konieczność usunę swoje zgłoszenie.

Ostatnio zmieniony przez Jessica23 (20-02-2014 o 17h50)


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#771 21-02-2014 o 09h54

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Porywczość/Impulsywność

Link do zewnętrznego obrazka

Moją największą przywarą jest impulsywność, kierowanie się emocjami. Zawsze najpierw działam, lub mówię, a dopiero potem myślę, przez co wielokrotnie ścigały mnie z tego powodu niezbyt przyjemne konsekwencje. Nie panuję nad swoją emocjonalnością i nazbyt często biorą nade mną górę- łatwo wybucham gniewem, chociaż równie szybko mi przechodzi, wszczynam sprzeczki nieprzemyślanymi wypowiedziami. Ma to swoje zalety, gdy potrzeba podjąć szybką decyzję, nie roztrząsam sprawy przez tygodnie tylko szybko biorę się do pracy- mimo wszystko, wlałabym się pozbyć tej wady. Wielokrotnie napytała mi biedy i irytowała. Generalnie przy większości moich uniesień, czy to negatywnych, czy pozytywnych, mój mózg siedzi sobie na wygodnym leżaczku i popija drinki z palemką, z uciechą obserwując rozwój wypadków. Dopiero potem mnie szturcha "No, i co zrobiłaś?", gdy już jest po fakcie.

Moje przedstawienie porywczości właśnie jest uniesione gniewem, policzki pałają od emocji, włosy są rozwiane od poruszenia, tak samo suknia. Oczy są przesłonięte mgłą. Gdy emocje się wypalą, odzyska trzeźwe myślenie, teraz jednak jest zbyt nimi pochłonięta. Wokoło lata pierze, przypominające zaciekłą walkę, a w tle przedstawiony jest właśnie ów impuls, jeden impuls emocjonalny, który wywołał tak gwałtowną reakcję. Korona na głowie sugeruje, że jest to moja główna i najważniejsza wada.

// Ugh, mam mały problem z hostingiem...
/// Chyba działa? Przepraszam za utrudnienia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ostatnio zmieniony przez Rosette (21-02-2014 o 10h02)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#772 26-02-2014 o 21h24

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235


Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka



Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
1 miejsce - Imloth
Średnia głosów wynosi 9,65



Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
2 miejsce - Lupo
Średnia głosów wynosi 9,58



https://imagizer.imageshack.us/v2/128x128q90/33/nkcl.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
3 miejsce - Rosette
Średnia głosów wynosi 9,48





Na szczególne wyróżnienie zasłużyły
Link do zewnętrznego obrazka

Yuki18
Link do zewnętrznego obrazka

ORAZ

MariaANTONINA
Link do zewnętrznego obrazka



Gratulujemy i zapraszamy do dalszej zabawy!
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif
Rkwcz / Aiamate / Aria


Serdeczne podziękowania dla
naszej poprzedniej zwyciężczyni za bycie jurorem w tym temacie! Dziękujemy pięknie!


******************************************


Link do zewnętrznego obrazka

Pokaż nam swoją miss w wiosennej stylizacji!
Może przebywa w parku piknikując? Idzie na shopping? Wykorzystuje ciepłe dni na sport? Czy po prostu przebywa w swoim ogrodzie wylegując się na słońcu?
Masz masę mozliwości! Użyj swojej wyobrażni, bądź zaprezentuj swój look na ciepłe dni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Z niecierpliwością czekamy na wasze pomysły.



Link do zewnętrznego obrazka


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy! Zgłoszenia przyjmujemy do Środy (5marca), godz. 10:00. Wyniki pojawią się jak najszybciej, minimum w czwartek. Bądźcie kreatywni!


Jury będzie wyłaniać zwyciężczynie, zgodnie z podanymi kryteriami:
zgodność z tematem (1/10)
kreatywność (1/10)
ogólne wrażenie (1/10)
dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
dodatki (1/10)
średnia, która będzie oceną główną.


Nagrody sponsoruje: rkwcz!


Wyłonimy w ten sposób trzyoosobowe podium oraz w przypadku szczególnych stylizacji, wyróżnienie. Podium otrzyma od nas trofeum, chibi w konkursowym stroju oraz dyplom. Dodatkowo pierwsze miejsce zostanie gościnnym jurorem w kolejnej kategorii! Wyróżnienia otrzymają dyplomy. Można zgłaszać się do każdego tematu, ale tylko raz na temat. Zgłoszenia składamy w postaci wklejenia zdjęcia z miss w odpowiednim stroju. Można dodać krótką historię postaci, jeśli taką wymyślimy, a może ona ułatwić odbiór stylizacji.

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Powodzenia i miłej zabawy! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Ostatnio zmieniony przez rkwcz (26-02-2014 o 22h06)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#773 26-02-2014 o 21h46

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Czy ja dobrze widzę? O_O Nie wierzę!!!
Wyróżnienie dla mojej krzywej twarzy xD
Najpierw Deco teraz tutaj!! Uaaaaah.... Dziękuję! /modules/forum/img/smilies/sniff.gif

Gratulacje dla Podium: Wasze stylizacje są MEGA, na pierwszy rzut oka widać o co chodzi! Całkowicie zasłużone podium!
Drugie wyróżnienie też zacne. Brawo!

Nowy temat spoko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Już myślę nad stylizacją.
Uf, przepraszam za taki chaos wypowiedzi- emocje, emocje...


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#774 27-02-2014 o 12h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

o matko! chomik na najwyższym schodku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png jestem zaskoczona, bo ta stylizacja w porównaniu z burzliwą osobowością Rosette, czy śpiącą Lupo w zasadzie jest nijaka. cieszę się jednak z zacnego towarzystwa i gratuluję wszystkim nagrodzonym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#775 27-02-2014 o 14h59

Miss'na całego
Roccoco
I am selfish, private and easily bored. Will this be a problem?
Miejsce: Bordeaux
Wiadomości: 483

Moje gratulacje dla zwyciężczyń! Podium bardzo zacne. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Pierwszy raz się zgłoszę, ale wyjątkowo podpasował mi temat wyborów!
Link do zewnętrznego obrazka
Gdzie najprzyjemniej spędza się wiosenne popołudnia? W parkach, gdzie można obserwować, jak wiosna budzi do życia swoją najlepszą przyjaciółkę - naturę! Roccoco, wbrew pozorom, uwielbia przebywać na łonie przyrody. Atmosfera panująca w parkach budzi w niej wewnętrzne, szczęśliwie dziecko, które wręcz uwielbia uganiać się za wiewiórkami. Jedną nawet udało jej się złapać, a raczej przekupić żołędziem.

Kreacja oczywiście w stonowanych barwach, bo właśnie takie kojarzą mi się z roślinnością, a co za tym idzie - z wiosną. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Roccoco (27-02-2014 o 15h02)


http://i62.tinypic.com/jt1a87.gifhttp://i58.tinypic.com/qy73nc.gifhttp://i62.tinypic.com/jt1a87.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 29 30 31 32 33 ... 66