Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 19 20 21 22 23 ... 66

#501 15-10-2013 o 13h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Przepraszam, że tu będę wredna ale takie zrzekanie się to dla mnie naciągane jest. Zrozumiem jeśli ktoś będzie nie aktywny i poinformuję, aby ktoś w zastępstwie oceniał, ale zrzekanie się bo temat podpada mi to takie sobie podejście. Dostałaś pierwsze miejsce liczyłaś się z opcją straty tury więc trzeba to przyjąć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jak każdy będzie się zrzekał i brał udział w każdej edycji to skończy się że braknie gościa dodatkowego ^^

Offline

#502 15-10-2013 o 13h37

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Samira, każdy ma prawo nie chcieć być gościnnym, z jakiegokolwiek powodu. To zajmuje czas i rozumiemy, że ktoś po prostu może nie mieć czasu, lub nie chcieć tego robić. To ma być nagroda, nie przykra powinność /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#503 15-10-2013 o 13h50

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

Samira napisał

Przepraszam, że tu będę wredna ale takie zrzekanie się to dla mnie naciągane jest. Zrozumiem jeśli ktoś będzie nie aktywny i poinformuję, aby ktoś w zastępstwie oceniał, ale zrzekanie się bo temat podpada mi to takie sobie podejście. Dostałaś pierwsze miejsce liczyłaś się z opcją straty tury więc trzeba to przyjąć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jak każdy będzie się zrzekał i brał udział w każdej edycji to skończy się że braknie gościa dodatkowego ^^

Spójrz no to z mojej strony, niedawno byłam gościnnym, minał zaledwie tydzień i znowu mam być? Bo ponownie stanełam na zaszczytnym pierwszym miejscu? Z resztą wiesz, że już nie mogę czerpać frajdy z finałów, bo już zdobyłam podium w obu kategoriach miss i deco. Więc dla mnie te wybory to jedyna alternatywa na dalszą zabawę w większym gronie. Bo robienie stylizacji tylko dla samej siebie jest już troszkę nudne i potrzebuję wyzwań tematycznych.

Więc wybacz, ale w tym tygodniu dla mnie temat jest na tyle ciekawy, że chcę wziąć w nim koniecznie udział.

Offline

#504 15-10-2013 o 14h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Rozumiem że sama nazwa gość ma udogodnienia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png wyraziłam tylko opinie względem "odpuszczania bo chce brać udział", nie w kwestii nie lubię wygłaszać opinii,oceniać bądź nie mam czasu. To są dla mnie odmienne aspekty dlatego też wyraziłam swoje zapatrywanie na to. Nie byłam gościem i nie pali mi się do tego również, czy bym to odbierała jako powinność albo mus wątpię bardziej właśnie jako nagrodę ekstra /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Przynajmniej teraz większość osób wie, że może sobie odpuścić łatkę "gościa" i brać udział bo w poprzednich turniejach chyba nie były do końca tego pewne czy można tak się zachować.
Kaiken rozumiem twój punkt bo alternatywne wybory to jest odskocznia po zdobyciu już podium w grze. Trafiło ci się, że byłaś 2 razy w krótkim czasie na podium. Pech? Uznanie? albo to i to bywa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png czasami można dostosować się do sytuacji.To nie moje wybory nie moje reguły /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png jeśli jury tak definiuję sytuację "gościa" to się do tego dostosowuję, ale wyrazić opinię chyba mogę i nie jest to podyktowane zazdrością albo chęcią wywołania awantury, taka drobna sprzeczność dla mnie w postępowaniu.

Offline

#505 15-10-2013 o 14h17

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

*cichutko szepcze* a mogę ja być? duszyczka z III miejsca?

Offline

#506 15-10-2013 o 20h16

Miss'całkiem całkiem
Julchen
Bezguście i Hejter
Miejsce: Berlinale
Wiadomości: 112

Mołdawia to wciąż nieodkryta perełka wśród krajów Europy. Malownicze doliny, meandrujące rzeki i wszechobecny zapach słodkich winogron. Na zwiedzenie wszystkich sławnych mołdawskich winnic i wytwórni wina nie starcza zwykły urlop. Ale można odczuć namiastkę kultu jakim w tym kraju jest otoczona winorośl w czasie październikowego Święta Winobrania, nazywanego tu Narodowym Dniem Wina. Jest to w Mołdawii jeden z najbardziej radosnych dni i świętuje go cały naród. Wszędzie odbywają się jarmarki, przemarsze folklorystycznych zespołów tanecznych i muzycznych w tradycyjnych, regionalnych i narodowych strojach i, oczywiście degustacje win, młodego tegorocznego wina, a także tych bardziej znanych jak Cricova, Purcari czy Et Cetera.
Kto oprze się uroczej Mołdawiance częstującej radosny tłum turystów słodkimi winogronami?
Link do zewnętrznego obrazka


A funduszy wciąż brak i brak!
Lecz nie zamierzam leżeć na wznak!
Choć wciąż czuję się jak wrak!
O, tam! Widzę szczęścia znak!

Offline

#507 15-10-2013 o 20h35

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Rumuńską muzykę kształtują głównie kapele cygańskie - słysząc skoczne dźwięki kontrabasu, skrzypiec i cymbałów nie da się nie chcieć poderwać do tańca! Klimat cygańskiej bohemy jest w Rumunii wiecznie żywy, niemal na każdym kroku spotkać można coś, co nawiązuje do tej kultury; od suwenirów, poprzez wystrój wnętrz, na ubraniach kończąc. Moja miss wraca ze wspaniałej wycieczki po kraju Vlada Palownika bogata nie tylko o niesamowite wrażenia na widok jego zamku, ale również z miłością do miejscowej cyganerii w sercu. Ubrana w strój w barwach rumuńskiej flagi i z lekką opalenizną podryguje wesoło ciągnąc walizkę pełną wspomnień w rytm rozbrzmiewającej w jej głowie, szalonej muzyki...

//photo.missfashion.pl/pl/1/12/moy/9035.jpg


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#508 15-10-2013 o 21h25

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Moja miss udała się w podróż na Litwę. Nie była to jednak zwykła wycieczka. Na miejscu uczestnicy turnusu wcieli się w dawną szlachtę, rodem z Pana Tadeusza. Miss brała udział w ucztach, polowaniu, grzybobraniu i wielu innych atrakcjach pochodzących z tych czasów. W trakcie tej zabawy wszyscy uczestnicy nosili specyficzne stroje, takie jak ten przedstawiony na obrazku poniżej :

Link do zewnętrznego obrazka

Pozdrawiam!


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#509 15-10-2013 o 22h51

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Od zawsze interesowałam się Anglią, a w niej aktualnie zachwyca mnie Gwardia Królewska czyli  po prostu Wartownicy Angielscy ... Zrobić z nimi zdjęcie jest całkiem niezłą rozrywką, gdyż każdy próbuje rozśmieszyć owego żołnierza ... Jak bym miała zacząć pracę, to zapewne bym się nim stała - jeżeli kobietom wolno, bo z tym to nigdy nic nie wiadomo.

Ale moją miss traktuje bardziej jako faceta, niż kobietę .. A więc przez miesiąc spędzony w stolicy Wielkiej Brytanii, zdobyła praktyki jako Wartownik.

//photo.missfashion.pl/pl/1/12/moy/9037.jpg

Edit; PS Jej włosy to czapka - ta gra nie dysponuje takimi fajnymi czapami xD

Ostatnio zmieniony przez ScarletWitch (15-10-2013 o 22h53)

Offline

#510 16-10-2013 o 11h41

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Jedna już koleżanka przedstawiła Rumunię (bardzo fajna koncepcja) ale ja przedstawię ją w innym świetle czyli w kulcie wampiryzmu.
//photo.missfashion.pl/pl/1/12/gd/9051.jpg

Moja miss to wampir za czasów lorda Draculi czyli Vlada Tepes. Była jedną z wielu jego ''pomocników''. Jednak była jedną z niewielu kobiet  którym ufał. Była to najwybitniejsza zabójczyni na jego dworze, wykonywała ona najważniejsze zlecenia. Nie lubiła ona jednak swojego przywódcy tak bardzo za szerzenie mordu, że pomogła bojarom dotrzeć do nie niego i go zabić.

Historie wymyśliłam ja z wykorzystaniem kilku faktów.

Ostatnio zmieniony przez Sszyszka (16-10-2013 o 14h15)


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#511 16-10-2013 o 20h59

Miss'Sensei
Sentis
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 1 226

//photo.missfashion.pl/pl/1/12/moy/9099.jpg

W swoim życiu obejrzałam całkiem sporo filmów akcji, gdzie mnożyło się od tajnych agentów i agentek. Mężczyźni zawsze byli przystojni, a kobiety... pochodziły z Rosji! Sasza jest ucieleśnieniem wszystkich przebiegłych, pozbawionych skrupułów Rosjanek, o białych włosach i mocnych rysach twarzy. Te kobiety nie potrzebowały broni, aby zabijać, bo serce przestawało bić na sam ich widok. Zawsze ubrane na czarno, podkreślały swoje atuty i zabijały z kamienną twarzą. Rosja właśnie z takimi twardymi i emanującymi kobiecością kobietami mi się kojarzy.

Offline

#512 16-10-2013 o 21h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Cohelia wybrała się do Paryża w poszukiwaniu miłości życia. Natchniona starymi filmami postanowiła połączyć romantyzm paryskiej tęsknoty do lat trzydziestych, ze współczesnym pazurkiem. W tajemnicy zdradzę Wam, że już podbiła serce pewnemu Francuzowi...

//photo.missfashion.pl/pl/1/12/moy/9100.jpg

Offline

#513 16-10-2013 o 22h40

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

//photo.missfashion.pl/pl/1/12/moy/9111.jpg
Czy można znaleźć złoty środek między bajecznym bogactwem a skrajną biedą? Czy można znaleźć złoty środek między męskim i kobiecym pierwiastkiem? Dobro pożałowat' w Rossiju! Oto kraj skrajności, kraj wielkich terenów, wielkich możliwości i wielkości pod każdym względem. Zimą jest zimno, choć niedźwiedzie nie chadzają po ulicach. Przyda się czapka-uszatka i ciepły kożuszek. Moja miss łączy przepych Nowych Ruskich (złote guziki przy kożuszku, naszyjnik, elegancka laska) z prostotą szarych obywateli (spodnie, zwyczajna koszula, buty, jakich wiele), chłopięcość (twarz) z kobiecością (podkreślający talię kożuszek, wysokie obcasy). Łączy wreszcie zwyczajność stroju poddanego z siłą władzy kryjącą się w lasce, którą dzierży w zaciśniętej dłoni niczym berło. Taka jest moja Rosja, Rosja zakochanej rusycystki - jasna, lśniąca jasnością, choć z symbolicznie ciemnymi akcentami, mroźna, piękna i sama sobie przecząca.

Offline

#514 17-10-2013 o 09h00

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

//photo.missfashion.pl/pl/1/12/moy/9118.jpg

Moja miss wybrała sie do Bawarii na Oktoberfest.W ostatni dzień festynu,było już widać zmęczenie i nadmiar browaru,więc wybrała się na spacer do budki z szaszłykami.


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#515 17-10-2013 o 13h59

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Wniosę w te wybory nieco polskiego folkloru! Teraźniejszego folkloru. Przed wami dresiara. Nie włóczcie się nocami po polskich ulicach bo ona i jej koledzy wam przyp... no zrobią krzywdę.

//photo.missfashion.pl/pl/1/12/moy/9149.jpg

Ostatnio zmieniony przez Lowsip (17-10-2013 o 14h00)

Offline

#516 18-10-2013 o 14h54

Miss'na całego
MaryKateAn
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 495

Niedługo wyniki! Tak się nie mogę doczekać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Życzę też powodzenia wszystkim /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Szczęście jest jak motyl, gdy będziesz stać spokojnie może ci usiąść nawet na ramieniu...  

Offline

#517 18-10-2013 o 16h54

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

MaryKateAn napisał

Niedługo wyniki! Tak się nie mogę doczekać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Życzę też powodzenia wszystkim /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Heh, do poniedziałku jeszcze sporo czasu... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#518 19-10-2013 o 20h02

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Jako, że kocham Wielką Brytanię a jest ona jednym z krajów, którym przypisuje się stworzenie moich ulubionych gatunków muzycznych takich jak rock czy punk postanowiłam stworzyć stylizację, która moim zdaniem najlepiej oddaje charakter tego państwa.

Link do zewnętrznego obrazka

A najlepsze jest to, że choć stylizację stworzyłam już jakiś czas temu, gdyby nie znajoma zapomniałabym ją dodać xDDD


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#519 20-10-2013 o 20h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/12/moy/9419.jpg


wiem, że pojawiły się już dwie misski z Polski, ale wydaje mi się, że trzecia nie zaszkodzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png oto dziewoja w tradycyjnym stroju krakowskim. jak na prawdziwą Krakuskę przystało mówi po krakosku, wcina wekę i wychodzi na pole /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png jeden ze znajomych geologów powiedział, że "drugiego miasta o takim położeniu nie znajdziesz w całym kraju" i to prawda, bo w pobliżu znajduje się jeden z 7 cudów Polski - Dolinki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png i właśnie dla tej reklamy, chciałam dodać i moją miss /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#520 22-10-2013 o 17h39

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

WYNIKI X WYBORÓW MF ,,POCZTÓWKA Z EUROPY"

Link do zewnętrznego obrazka



Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
1 miejsce - ScarletWitch
Średnia głosów wynosi 9,8
Pierwszego miejsca na podium nie mógł zająć nikt inny!!! Ta kreacja jest fantastyczna, od razu widać kogo przedstawia. Genialne wykorzystanie fryzury jako elementu stroju! Serdeczne gratulacje, miejsce I jak najbardziej zaśłużone
Hildee


Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
2 miejsce - YooSti
Średnia głosów wynosi 8,18
Przede wszystkim te policzki na modłę niemieckiego krasnala ogrodowego. Bomba - i sam pomysł i realizacja. Miss wygląda uroczo, jak wyjęta z Oktoberfest. Aż szkoda, że u Nine nie można dostać pełnego kufla piwa!

Hildee



Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
3 miejsce - Lillchen
Średnia głosów wynosi 8,13
Widzisz stylizację Lillchen, myślisz - Rosja. Puchaa kurtka, brązy, ta czapa i pokąsane mrozem policzki. Stylizacja jest naprawdę udana i świetnie oddaje charakter tego ogromnego kraju! Brawo!
Hildee





Na szczególne wyróżnienie zasłużyła
Link do zewnętrznego obrazka

Nivata
Link do zewnętrznego obrazka
Jakbym ja miała taki strój, sama zaczęłabym tańcować do rytmu skocznej, cygańskiej muzyki. Kolorowo, wesoło... no i ta walizka wskazująca na podróż, czego dotyczył temat. Super!
Hildee




Gratulujemy i zapraszamy do dalszej zabawy!
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif
Rkwcz / Aiamate / Aria


Serdeczne podziękowania dla
Hildee -naszej poprzedniej zwyciężczyni 3 miejsca za bycie jurorem w tym temacie! Dziękujemy pięknie!


******************************************

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Aiamate (22-10-2013 o 18h10)

Offline

#521 22-10-2013 o 17h42

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Gratuluję, dziewczyny! :D Świetne podium. Tym bardziej, że YooSti nareszcie również się na nim znalazła! Plus genialna stylizacja Scarlet na pierwszym :D Gratuluję też Lillchen  :)

Ostatnio zmieniony przez Lillien (22-10-2013 o 17h43)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#522 22-10-2013 o 17h52

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Ojaaaa, jestem na podium *_* O.o
Gratulacje dla Scarlet, genialna stylizacja! Bawarskiej YooSti też się spodziewałam i jestem zszokowana, że tak niewiele z nią przegrałam.
nivata, gratulacje za zasłużone wyróżnienie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
I w ogóle wszystkim uczestniczkom gratuluję, masa niesamowitych stylizacji przewinęła się przez tę edycję i bycie wyróżnionym spośród tych świetnych kreacji to zaszczyt, serio /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#523 22-10-2013 o 18h13

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Nie mogło być inaczej, Scarlet i jej świetny strażnik królewski musiał znaleźć się na podium. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Nawet nie musiała pisać, że włosy to czapka - od razu widać, kogo przedstawia jej miss i po prostu musiała dostać za to złoto! W tym tygodniu YooStii również zasłużenie na drugim miejscu, świetnie oddany strój bawarskiej dzierlatki i dobrze wykorzystany ten niewykorzystywalny fartuszek! No i aż sama nabrałam ochoty na szaszłyk z piwem, mniam. <3 Lillchen także ogromne graty, pozdrowienia z Rosji świetnie przedstawione, czapaja dobrana idealnie. I ten kożuch, super!

No i graty dla Nivaty [rym!], wyróżnionko, moda bardzo. ;-; <3


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#524 22-10-2013 o 18h21

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Gratulacje, wszystkim (poza mną, oczywiście  xD) Wasze ubranka są bardzo realistycznie ukazane, aż się zdziwiłam dlaczego was wyżej nie ma - np Nivaty (mam nadzieję, że dobrze odmieniam). Cóż, ja ze swoim strojem byłam przekonana, że nawet wyróżnienia nie dostanę, ale dziękuje za uznanie, bo kocham Anglię, a do tych panów naprawdę, mam wielki szacunek. Cały dzień stać i być poważnym - nie w moim typie.
A więc raz podziękuje ^^

Offline

#525 22-10-2013 o 18h40

Miss'całkiem całkiem
kasiaczek
...
Miejsce: Bielsko Biała
Wiadomości: 148

Gratulacje dla wszystkich /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ciekawe co to będzie ??

Ostatnio zmieniony przez kasiaczek (22-10-2013 o 20h44)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 19 20 21 22 23 ... 66