Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 21 22 23 24 25 ... 66

#551 20-11-2013 o 13h35

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

szkoda, że edycja dotyczy tylko kilku miss..no ale trudno;) oczywiście oddałam głosy, bardzo ciekawy i fajnie opracowany pomysł/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#552 20-11-2013 o 13h38

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Nie wiem no, dla mnie strój kąpielowy to strój kąpielowy, a nie bielizna, ale to tylko jeden głos. ^^

rkwcz - nie, nie będzie, dawaj te swoje malutkie cudeńka! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png <3


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#553 20-11-2013 o 13h44

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

zgadzam się z Nivatą, dla mnie kategoria strój kąpielowy oznacza strój kąpielowy, w którym da się pływać.../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png no ale o gustach się nie dyskutuje;)


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#554 20-11-2013 o 16h24

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Hymm można było by tu podyskutować co do tych stroi kąpielowych - jak się ogląda te miss świata  to mają różne dodatki na sobie ... takie jak kolczyki, wisiorki, szpilki a czasem i kapelusze, albo chusty na biodrach ... Inaczej by to było trochę nudno ...

PS Hymm .. ja na inne miss mogę głosować co nie?

Offline

#555 20-11-2013 o 16h29

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Dziewczyny, ani ja, ani żadna z innych uczestniczek, nie dostałyśmy żadnej uwagi ze strony organizatorek co do bielizny, w takim razie więc trochę luzu w spoglądaniu na tę kwestię się przyda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Popieram pytanie Scarlet - czy my również możemy głosować? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#556 20-11-2013 o 16h38

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Nie rozumiem, o co ta dyskusja. Jeśli uważacie, że jakiś kostium ma wady czy coś, po prostu odejmijcie mu punkty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png My tak robiłyśmy, zamiast pisać na forum, co jest według nas nie tak ze strojem, odejmowałyśmy punkty w danej kategorii. Na tym polega ocenianie, nie?

Co do kwestii głosowania uczestniczek: pozwólcie, że skonsultujemy to we trzy, ok? Nie jestem pewna, a nie chcę się za nas wszystkie wypowiadać.

Ostatnio zmieniony przez Aria (20-11-2013 o 16h39)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#557 20-11-2013 o 16h55

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

No dokładnie, zgadzam się z Arią. Ja po prostu dopytywałam o tę kwestię Rkwcz, bo spodziewałam się w finale pareo. Strój to strój, a że potraktowany burleskowo czy szykownie? Scarlet moim zdaniem ma rację, misski na konkursach ubierają naprawdę dużo różnych dodatków. Po prostu oceńcie według własnego gustu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ja się chciałam tylko dobrze bawić, bo naprawdę mam ostatnio mało czasu na MF!

Okay, dzięki Aria, będziemy czekać na odpowiedź /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#558 20-11-2013 o 17h21

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Wystarczy tylko wysłać nam 3zdjęcia miss na wiadomośc prywatną lub mojego maila(######poczta.onet.pl), pewnie spytasz o jakie stylizacje chodzi?
- Stylizacja dowolna
- Stylizacja wieczorowa
- Stylizacja w kostiumie kąpielowym


W wiadomości o konkursie którą otrzymały wszystkie finalistki były podane stylizacje. Każda z uczestniczek wykonała je tak jak uważała i przy tym pozostańmy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#559 20-11-2013 o 19h46

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Niestety, ustaliłam z dziewczynami, ze finalistki nie mogą głosować. Tak będzie sprawiedliwiej.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#560 21-11-2013 o 18h59

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

przepraszam, nie chciałam nikogo urazić..to prawda, każdy ma swój gust..tak czy siak stylizacje finalistek są bardzo ciekawe a niektóre wprost cudne!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png jeszcze raz przepraszam, jeśli kogoś uraziłam swoją opinią, nie było to zamierzone..


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#561 22-11-2013 o 20h42

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Niektóre stylizacje super /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Mam swoje 2 faworytki, głosy już oddałam. Szkoda tylko, że takie zamknięte te wybory, mam nadzieję, że w następnych będą mogły wziąć udział już wszystkie zainteresowane osoby.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#562 23-11-2013 o 09h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jessico, spokojnie, następne edycje znowu będą dla wszystkich! Te wybory są wyjątkowe, "jubileuszowe".

Offline

#563 23-11-2013 o 18h20

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Pamiętajcie, że czekamy na wasze głosy! To głównie one zadecydują o wygranej jednej z finalistek!


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#564 24-11-2013 o 09h35

Miss'całkiem całkiem
Monika79
Mam 27 lat.
Miejsce: Chojnice
Wiadomości: 112

rkwcz napisał

Pamiętajcie, że czekamy na wasze głosy! To głównie one zadecydują o wygranej jednej z finalistek!

A jak zagłosować?


Paulina

Offline

#565 24-11-2013 o 11h03

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Monika79 napisał

rkwcz napisał

Pamiętajcie, że czekamy na wasze głosy! To głównie one zadecydują o wygranej jednej z finalistek!

A jak zagłosować?

Wyślij swoje oceny (schemat oceniania znajduje się w poście Rkwcz, razem z prezentacją finalistek) do mnie lub Aiamate.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#566 24-11-2013 o 11h44

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Cohelia napisał

Jessico, spokojnie, następne edycje znowu będą dla wszystkich! Te wybory są wyjątkowe, "jubileuszowe".

No to fajnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ja już zagłosowałam.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#567 29-11-2013 o 12h35

Miss'całkiem całkiem
Tina45
...
Wiadomości: 96

Czegoś nie rozumiem, gdy już będą wyniki to już koniec? Żadnych konkursów już nie będzie? :<


I believe i can fly ♥

Offline

#568 29-11-2013 o 13h44

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Będą kolejne konkursy,więc się nie martw.


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#569 29-11-2013 o 15h27

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

A kiedy będą wyniki, kiedy kiedy? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#570 29-11-2013 o 17h16

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

TERMIN DO ODDAWANIA GŁOSÓW TO 4GRUDZIEŃ GODZINA 10:00
Wyniki pojawią się jak najszybciej.

Post może jest długawy ale taką ważną wiadomość zawiera /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#571 01-12-2013 o 22h51

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

Tak się zastanawiam ile osób do tej pory oddało głosy.... Z chęcią sama bym zagłosowała... no ale nie mogę. Czy możliwy jest przeciek ile osób do tej pory zagłosowało?

Offline

#572 04-12-2013 o 15h46

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

A wiadomo kiedy będą wyniki?


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#573 04-12-2013 o 22h26

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Link do zewnętrznego obrazka

Panie i panowie, mam ogromną przyjemność ogłosić zwyciężczynie
Specjalnego Jubileuszowego wydania Alternatywnych Wyborów MissFashion!!.

Jest to dla Nas ważny moment, dlatego chciałabym z tego miejsca podziękować za Wasze zaangażowanie (momentami bardzo temperamentne) ponieważ to właśnie WY sprawiacie, że AW żyją, inspirują i dostarczają wielu pozytywnych wrażeń.
Niech następna dekada owocuje w jeszcze wspanialsze kreacje i dobrą zabawę!

A teraz to na co pewnie wszyscy czekali...
(jednakże proszę o wyrozumiałość- musiałam zadbać o graficzną oprawę wyników na czas "nieonliności" rkwcz (prawdziwe życie czasem na w nosie wirtualne zobowiązania) więc przepraszam osoby, które rozczaruje minimalizm * )


/modules/forum/img/smilies/epingle.gif /modules/forum/img/smilies/epingle.gif OTO NAJLEPSZE Z NAJLEPSZYCH: /modules/forum/img/smilies/epingle.gif /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Miejsce I
//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12710.jpg
ScarletWitch wygrała z ilością 109 punktów



Miejsce II
//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12711.jpg
Lillien wygrała z ilością 96 punktów



Miejsce III
//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12712.jpg
Kaiken wygrała z ilością 76punktów



/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Serdecznie gratulujemy!! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Zwyciężczynie wyłoniłyśmy na podstawie głosów przesłanych przez 16 użytkowniczek.
W sygnaturkach znajdują się Miss w stylizacji, które została najwyżej oceniona /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


A nowy temat podam po ustaleniach z jurorkami (spokojnie, prawdopodobnie jutro), proszę więc o cierpliwość /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Pozdrawiamy serdecznie,
Aria, rkwcz, Aiamate


* Kiedy koleżanka-jurorka-graficzna wróci do internetowych odmętów, na pewno zedytuje sygnaturki i całokształt postu na taki bardziej kobiecy, z pompą i w ogóle fajerwerki, szampany i płatki róż.
Obecnie jest to dzieło mojego chłopaka-grafika, którego wzięłam z zaskoczenia (miał 15 minut na przeróbkę- nie chciałam abyście czekali w nieskończoność)- prawda, że widać w tym męską rękę? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#574 04-12-2013 o 22h32

Miss'całkiem całkiem
kasiaczek
...
Miejsce: Bielsko Biała
Wiadomości: 148

Gratulacje dla wygranej trójki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#575 04-12-2013 o 22h34

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Męska ręka i minimalizm mi się podobają, pogratuluj chłopakowi bo dał radę śpiewająco /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Zwłaszcza pod taką presją ;]

MOJE GRATULACJE DZIEWCZYNY! <3
Scarlet i Lil były moimi absolutnymi faworytkami i widzieć je na podium mnie szalenie cieszy. Tak jak Kaiken! Wszystkie trzy miały piękne, ciekawe stylizacje i zasługiwały na wyróżnienie. Wyniki mnie naprawdę bardzo cieszą i świetnie jest widzieć osoby z tak dobrym wyczuciem stylu na podium. Jeszcze raz gratulacje i pławcie się w świetle sławy jak najdłużej, bo należy się Wam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 21 22 23 24 25 ... 66