Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 17 18 19 20 21 ... 66

#451 11-10-2013 o 01h40

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

Zaś ja, wyskoczę z innej beczki.

//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8670.jpg

Każda z was zna tą osobę - Matka Boska, Maria z Nazaretu, Bogurodzica.

Dlaczego wybrałam ją? Jestem osobą bardzo wierzącą, która powierza całe życie Bogu. Maria jest symbolem wszelkich cnót i dobroci. Dla każdego Katolika jest bardzo ważną postacią, to właśnie do niej składa się modlitwy błagalne, to pod jej powiernictwo powierza się wszelkie smutki i żale. Nasza wspaniała, dobroduszna matka. Dodatkowo stała się symbolem prawdziwej wiary, pokazuje nam, że pomimo nie znamy planu Boskiego powinniśmy zaufać Bogu.
Jej wizerunek towarzyszy wielu cudom, objawieniom czy przekazom. Nie bez powodu Papież ogłosił Marię Królową Polski.

To dla Jej Chwały powstało setki psalmów i pieśni, obrazów, witraży i wszelkiej maści i postaci wizerunków. Aby nie było wątpliwości wklejam, na czym się wzorowałam.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Kaiken (11-10-2013 o 01h57)

Offline

#452 11-10-2013 o 09h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8674.jpg



Elżbieta I Tudor / Elżbieta Wielka
Nie miała łatwego dzieciństwa ani młodości. Ojciec nastawiony na produkcję męskiego potomka i siostra, która starała się wyplenić protestantyzm z kraju to raczej niezbyt ciekawa rodzinka.
Moim skromnym zdaniem kobieta geniusz. Dała sobie radę z zamieszkami na tle religijnym, skutecznie unikała małżeństwa, dzięki czemu udało jej się uniezależnić państwo od wpływów innych krajów. Pokazała światu, że kobieta może być władcą, nie doprowadzając przy tym kraju do ruiny.

Offline

#453 11-10-2013 o 14h52

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8690.jpg

Marjanne Satrapi, irańsko-francuska autorka komiksów i autobiograficznego filmu animowanego, nominowanego do Oskara niegdyś - "Persepolis".
Dorastała w Teheranie, gdzie uczyła się w liceum francuskim i była świadkiem ograniczenia praw publicznych, upadku szacha, wczesnego reżimu (zmuszanie kobiet do noszenia chust) i pierwszych lat wojny z Irakiem. W wieku 14 lat wysłana przez rodziców do Strasburga, gdzie studiowała grafikę. Obecnie mieszka i tworzy w Paryżu. Jako pierwsza odważyła się mówić o sytuacji w Iranie z perspektywy osoby, która piekło przeżyła!

Poznałam ją poprzez film animowany "Persepolis", który jest w mojej absolutnej czołówce ulubionych filmów. Ukazuje całą drogę dorastania i życia dorosłego Marjanne - zmuszenie jej w młodym wieku do podejmowania ciężkich wyzwań i decyzji, do szukania wewnątrz siebie siły do życia, chociaż to życie często i gęsto dawało jej po zadku i prawie doprowadziło do ruiny. Marjanne jest dla mnie wzorem pod tym względem, że mimo trudności życiowych, których ona doświadczyła absolutne multum (które niemal ją zabiły), potrafiła się podnieść i dalej żyć.

Marjanne swoją postawą, swoim świadectwem i swoim życiem mówi, że gdziekolwiek się nie znajdujesz, czegokolwiek nie robisz - pamiętaj, że jesteś przede wszystkim człowiekiem.
Jest świetna i polecam wszystkim!

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Hildee (11-10-2013 o 23h59)

Offline

#454 11-10-2013 o 20h42

Miss'ok
Zukajimo
"NienawidzęWielu RzeczyINicze go Specjalnie NieLubię.NieMamMarzeńBoZajmu jeMnie Rzeczywistość
Wiadomości: 56

Ja wybieram
//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8729.jpg

WISŁAWĘ SZYMBORSKĄ

//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8730.jpg //photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8732.jpg

Wybitną polską noblistkę (ur. 2 lipca 1923 - zm. 1 lutego 2012) na dowód tego, że Polak potrafi OLE!!, że my jako naród też mamy się kim chwalić, a wybitne osobistości mogą mieszkać w kamienicy obok.


Link do zewnętrznego obrazka

http://31.media.tumblr.com/87e2a4f2a7d90e741905dfdf14ce367e/tumblr_mqfc97rbqD1svx45vo2_500.gif

Offline

#455 11-10-2013 o 22h36

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Chciałabym Wam przedstawić Basię Apolonię Chałupiec. Niewiele osób wie, że to pięknie brzmiące, polskie nazwisko należy do wspaniałej aktorki kina niemego, a mianowicie do... Poli Negri. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png To jedna z niewielu polskich aktorek, która odniosła tak wielki międzynarodowy sukces.



//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8738.jpg

Postanowiłam przedstawić jej osobę w tej edycji, ponieważ uważam, że to ważne, abyśmy mieli świadomość, że nie tylko przyjmujemy do siebie i w swoje domy zagranicznych artystów, ale też sami wypuszczamy różne perły w świat. Pola Negri jest wspaniałym przykładem kobiety, która w trudnych czasach (wciąż niezbyt mocna pozycja kobiety w społeczeństwie + okres wojny) udowodniła, że wytrwałość i wiara we własne możliwości może otworzyć każde drzwi. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#456 11-10-2013 o 23h47

Miss'całkiem całkiem
Deji
...
Wiadomości: 83

szkoda, że kobiety tylko.
dodałabym swoją interpretację, ale chyba się nie nadaje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
zgadniecie na Kogo, wystylizowałam swoją Miss? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Dej
dziękuję ;* http://new%20link%20wstawić   http://new%20link%20wstawić

Offline

#457 11-10-2013 o 23h57

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Deji, Twój Einstein jest świetny, koniecznie spróbuj z jakąś kobietą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#458 12-10-2013 o 15h00

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

RudaKoala, ale co by nie mówić o Kurcie, kobieta to on nie byl


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#459 12-10-2013 o 15h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

RudaKoala nie wiem czy przeczytałaś dokładnie wytyczne tematu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ale idole dotyczą płci żeńskiej w tej edycji. No chyba, że koniecznie po prostu chciałaś zapodać swojego idola to pomijam moją uwagę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Elżbieta Tudor spaliła u mnie na panewce. Pół środkami się nie zadowalam a bawić warstwami się również nie bawię aby uzyskać mój założony efekt /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Zależało mi na przedstawieniu tego wielkiego kołnierza no ale trudno. Sięgnęłam po postać również bliską naszemu krajowi i kogoś kto mnie zaciekawił chemią pod koniec podstawówki a potem liceum.

Maria Salomea Skłodowska-Curie
//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8798.jpg

Biografii ani osiągnięć chyba nie muszę przedstawiać.
Czemu mnie zainteresowała:
Obsesyjne wręcz poszukiwaniem wiedzy, aktywność na tle naukowym jak i wciśnięcie się między grono męskie, które na tyle zaakceptowało jej dokonania, że w dowód uznania została pochowana w Panteonie paryskim.Osoba skromna nie bawiła się w ciuchy perfumy strojenie itp damskie zachowania. Typowa polska skromność.Sam Albert Einstein opisał ją słowami "Pani Curie jest – z wszystkich ludzi na świecie – jedynym nie zepsutym przez sławę człowiekiem".
Zdjęcia które nam oferują zawsze przedstawiały nam zmęczoną twarz która mało kiedy się uśmiechała. Oczy zmęczone i smutne,włosy krótkie w nie ładzie, chociaż niby za tamtych czasów uważano ją za osobę piękną z uwodzicielskimi włosami xD (jak to moda i kanony lubią się zmieniać). Nie była ideałem jak dla mnie ale wizerunek i osiągnięcia jakimi nas raczą życiorysy powoduje, że nie da się jej odmówić wkładu w odkrycia przełomowe. Za co nawet dostała potwierdzenie w postaci 2 nobli w dwóch różnych dziedzinach naukowych.
Wiem, że statuetka którą jej dałam bardziej pasuję do Oskarów ale nie było odpowiedniego substytutu Nagrody Nobla /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png a książka czy tam kula przedstawiająca "promieniotwórcze" pierwiastki mało do mnie przemawiały ze względu na inne osiągnięcia.Naszyjnik też jest zastępstwem ponieważ jedyne dodatki z biżuterii jakie nosiła i są uwiecznione na zdjęciach to wisiorek srebrny oraz hmm biały doczepiany kołnierz (nie wiem jak to się nazywa dokładnie).

Ostatnio zmieniony przez Samira (12-10-2013 o 15h26)

Offline

#460 12-10-2013 o 15h26

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Też miałam zrobić Polę Negri  ;_;

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (12-10-2013 o 15h27)

Offline

#461 12-10-2013 o 18h17

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Ja postanowiłam zrobić Joannę d'Arc. Nie sądzę aby wklejanie jej historii było konieczne, ale tak czy siak dam do niej link.

Cóż muszę przyznać, że znam wiele wielkich i wspaniałych kobiet jakie zaistniały w historii, więc czemu wybrałam akurat ją? To akurat proste. Nie mając nawet 18 lat zdołała poprowadzić wojska francuskie ku zwycięstwu i dać ludziom nadzieję, której wtedy im brakowało.

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez ErinBlack (12-10-2013 o 18h20)


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#462 12-10-2013 o 19h12

Miss'nieobczajona
RudaKoala
Piekło jest puste, wszystkie diabły są tu
Miejsce: Gdzieś daleko
Wiadomości: 41

Dobrze, przepraszam już usuwam posta /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#463 12-10-2013 o 20h18

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Oto Teano :

Link do zewnętrznego obrazka

Teano żyła w VI w. p.n.e., była ona uczennicą szkoły Pitagorasa oraz jego życiową wybranką. Niewiele kobiet w tym czasie miało styczność z nauką. Prawdopodobnie jest ona współautorką wielu ważnych dzieł swojego męża. Do jej główny zainteresowań naukowych należały : filozofia, fizyka, matematyka, astronomia, pedagogika, medycyna. Jak same widzicie wachlarz jej umiejętności był na prawdę spory. Po śmierci swojego partnera przejęła prowadzenie jego szkoły.

Pozdrawiam! Gratulację dla wszystkich obecnych laureatek i trzymam kciuki za resztę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#464 12-10-2013 o 20h19

Miss'nieobczajona
RudaKoala
Piekło jest puste, wszystkie diabły są tu
Miejsce: Gdzieś daleko
Wiadomości: 41

Uwaga!
Przedstawiam Wam...
...Zuzannę Kołodziejczyk /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/12/moy/8849.jpg

Zuzanna Kołodziejczyk jest modelką, ma 19 lat i mieszka w Poznaniu. Studiuje komunikację społeczną. Pracowita, przyjacielska, lojalna. Ma siostrę bliźniaczkę (Tamarę). Relacje z rodzicami uważa za idealne. W dzieciństwie chciała być policjantką. Autorytetem jest dla niej mama, która jest najwspanialszą osobą na świecie. Najlepszą modelką według Zuzanny jest Anja Rubik. Została zwyciężczynią 3 edycji programu ,,Top Model. Zostań Modelką".

Wzorowałam się na tym:

//photo.missfashion.pl/pl/1/12/moy/8853.jpg

Offline

#465 12-10-2013 o 23h04

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

RudaKoala przykro mi, ale ja oceni lam już Twoje poprzednie zg loszenie (Kurta Cobaina), a kasowanie postów i zmiana wejść do konkursu nie jest chyba dozwolona...


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#466 13-10-2013 o 00h49

Miss'całkiem całkiem
Deji
...
Wiadomości: 83

nivata napisał

RudaKoala przykro mi, ale ja oceni lam już Twoje poprzednie zg loszenie (Kurta Cobaina), a kasowanie postów i zmiana wejść do konkursu nie jest chyba dozwolona...

ale przecież oceniane są kobiety. temat konkursu brzmi: "Kobiety, które zmieniły oblicze świata"... tamta praca o ile mi wiadomo została anulowana (:


Dej
dziękuję ;* http://new%20link%20wstawić   http://new%20link%20wstawić

Offline

#467 13-10-2013 o 01h27

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Wcześniej również były przypadki, gdzie dziewczyny zgłaszały miss i nie mogły ich potem zmienić, nie wiem więc dlaczego tu miałoby być inaczej. Wiem, że to tylko zabawa, ale skoro takie reguły zostały ustalone to nie widzę powodu, dla którego miałyby być wyjątkowo naginane. Ja nie uznaję drugiego zgłoszenia, przykro mi.


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#468 13-10-2013 o 07h00

Miss'nieobczajona
RudaKoala
Piekło jest puste, wszystkie diabły są tu
Miejsce: Gdzieś daleko
Wiadomości: 41

Czyli Mam usunąć? :c

Offline

#469 13-10-2013 o 11h42

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Link do zewnętrznego obrazka

Elżbieta Amalia Eugenia von Wittelsbach, Elżbieta Bawarska, znana również jako Sissi.
Żona cesarza Franciszka Józefa I, cesarzowa Austrii i królowa Węgier.

Urodziła się w wigilię Bożego Narodzenia w 1837 roku.Dzieciństwo spędziła w zamku Possenhofen. Została zamordowana 10 września 1898 roku w Genewie przez włoskiego anarchistę,Luigiego Lucheni, który wbił jej pilnik w serce.

Cesarzową cechowała nieśmiałość, niezwykła wrażliwość na ludzi biednych i chorych ludzi. Była poliglotką - znała niemiecki, grecki, węgierski, angielski. Opanowała podstawy języka włoskiego, francuskiego i czeskiego. Pisała wiersze. Uważa się ją również za najlepszą amazonkę ówczesnych czasów. To prawdopodobnie dzięki niej Węgry zyskały autonomię. Sissi to kobieta o niezwykłej urodzie, lecz tragicznym życiu. Bez wątpienia była jednak osobą intrygującą, która stała się ikoną XIX wieku i bohaterką masowej legendy.

Link do zewnętrznego obrazka

PS Niestety na moim poziomie nie mogłam znaleźć odpowiedniego szala do tej sukienki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (13-10-2013 o 12h28)

Offline

#470 13-10-2013 o 11h49

Miss'nieobczajona
RudaKoala
Piekło jest puste, wszystkie diabły są tu
Miejsce: Gdzieś daleko
Wiadomości: 41

Deji napisał

nivata napisał

RudaKoala przykro mi, ale ja oceni lam już Twoje poprzednie zg loszenie (Kurta Cobaina), a kasowanie postów i zmiana wejść do konkursu nie jest chyba dozwolona...

ale przecież oceniane są kobiety. temat konkursu brzmi: "Kobiety, które zmieniły oblicze świata"... tamta praca o ile mi wiadomo została anulowana (:

Musiałam ją anulować bo myślałam, że można zrobić też swojego idola (:
Jednak dziewczyny zwróciły mi uwagę to zrobiłam Zuzannę Kołodziejczyk (:

Offline

#471 13-10-2013 o 11h54

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Wtrącę się z leksza.
Nastąpiła tylko pomyłka i dziewczyna chciała wziąć udział ze zgłoszeniem już poprawnym. Każdy ma prawo się pomylić, nie ma w tym nic złego. Osobiście uważam, że w tej kwestii ostateczne zdanie powinny mieć organizatorki konkursu, więc na Twoim miejscu, RudaKoala, poczekaj aż się wypowie Rkwcz, Aiamate lub Aria, a nie jedynie juror gościnny. Jednak ostateczną decyzję podejmują osoby, które konkursem się zajmują.

Offline

#472 13-10-2013 o 12h14

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Nie podjęłam decyzji ogólnej, wypowiedziałam się wyłącznie za siebie, więc nie wiem po co to całe puszczanie pary nosem. Oo


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#473 13-10-2013 o 14h02

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

Foxglove napisał

Wtrącę się z leksza.
Nastąpiła tylko pomyłka i dziewczyna chciała wziąć udział ze zgłoszeniem już poprawnym. Każdy ma prawo się pomylić, nie ma w tym nic złego. Osobiście uważam, że w tej kwestii ostateczne zdanie powinny mieć organizatorki konkursu, więc na Twoim miejscu, RudaKoala, poczekaj aż się wypowie Rkwcz, Aiamate lub Aria, a nie jedynie juror gościnny. Jednak ostateczną decyzję podejmują osoby, które konkursem się zajmują.

Fox, ja rozumiem, że można się pomylić, ale to będzie nie sprawiedliwe w stosunku do reszty uczestniczek. Też mam ochotę teraz poprawić co nie co w mojej stylizacji, jednak tego nie zrobię, gdyż można zgłosić się do konkursu tylko raz. Czasem za swoje pomyłki należy ponieść konsekwencję, w tym przypadku było by utrata wszystkich punktów w kategorii "zgodność z tematem".

Offline

#474 13-10-2013 o 14h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kaiken tylko tu masz 2 inne sprawy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ty chcesz poprawić i ulepszyć zgłoszony strój ona musi zrobić nowy bo tamten nie klasyfikował się wcale. Jeśli kojarzę dobrze sytuację podobna zaistniała podczas edycji z facetami gdzie ktoś zgłosił strój na dziewczynie mając chłopaka.Widać kolejny punkt do wyjaśnienia dla organizatorek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Czy źle zrozumiane wytyczne klasyfikują się pod dopuszczalną zmianę zgłoszenia czy są zostawiane i oceniane tracąc punkty.
Nivata powiedziała wprost co oceniła ale jak dla mnie i tak co zadecyduję względem tej akcji jury będzie chyba końcowe ^^ I na przyszłość też będzie jasne jak takie akcje będą podpadały pod oceny.

Offline

#475 13-10-2013 o 15h03

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Nie wiem no, jak dla mnie nie powinno się to liczyć (czytania ze zrozumieniem uczą w 1 klasie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ), ale co organizatorki zadecydują do tego się grzecznie dostosuję. <3


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 17 18 19 20 21 ... 66