Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 7 8 9 10 11 ... 66

#201 11-09-2013 o 16h52

Miss'na całego
Kupeczka
Podaję hasło: OKOŃ!
Miejsce: Hen daleko stąd...
Wiadomości: 292

Dopiero teraz mogłam zobaczyć wyniki. Jestem mile zaskoczona wyróżnieniem, bo nie sądziłam, że chociaż tyle osiągnę. DZIĘKI /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Cieszy mnie także widok mojej faworytki na podium. Gratulacje dla wszystkich na podium i wyróżnionych.

Offline

#202 11-09-2013 o 17h08

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Idunn, wiecznie młoda bogini wiosny, czule wpatruje się w kosz złotych jabłek, którymi się opiekuje. Jej zadanie jest bardzo ważne - skandynawscy bogowie są śmiertelni i tylko regularne spożywanie boskich jabłek zapewnia im długowieczność. Idunn symbolizuje niewinność, świeżość i młodość, jej strój jest więc bardzo prosty i dziewczęcy. Bosymi nogami dotyka delikatnej trawy i z wiankiem świeżych kwiatów na głowie przechadza się po łąkach, które umiłowała.

//photo.missfashion.pl/pl/1/8/moy/6336.jpg


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#203 11-09-2013 o 18h12

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Wielkie gratulacje dla laureatek, zasłużyłyście na podium dziewczyny ^^

Zatem czas na moje zgłoszenie do skandynawskiego konkursu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Moja miss życie ma za sobą. I to dosłownie. Miała wziąć ślub ze swoim ukochanym, ale niestety on miał co do niej inne plany. Utopił ją w morzu, ponieważ miał kochankę. Takim oto sposobem miss zamieniła się w Draugr'a, nieumarłą topielicę, która pozbierała żagle z zatopionych statków i z nich zrobiła sobie ślubną suknię. Wodne kwiaty posłużyły jej za bukiet, a stare sieci za welon, skrywający puste, zaszłe bielmem oczy, sine usta i chudą twarz. Jest gotowa do ślubu i zdeterminowana zabrać ze sobą pod wodę swojego niewiernego ukochanego.
//photo.missfashion.pl/pl/1/8/moy/6346.jpg

Offline

#204 11-09-2013 o 18h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ojejuśku! Bardzo dziękuję za drugie miejsce i gratuluję pozostałym!

Offline

#205 11-09-2013 o 18h15

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

Gratuluję finalistkom i osobom wyróżnionym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#206 11-09-2013 o 20h31

Miss'na całego
MaryKateAn
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 495

Gratuluję zwyciężczyniom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Znowu spróbuję sił /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/8/moy/6358.jpg
(Zmieniłam specjalnie fryzurę i makijaż, więc myślę że to docenicie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png)


Moja miss jest wikingowiczką  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  Zawsze ma przy sobie tą ostrą siekierę, i czasami lubi polować na.... zwierzęta lub nawet ludzi. Ma ostre spojrzenie. Kiedy ktoś jej spojrzy w oczy od razu ucieka lub chowa się. Jest zimnokrwistą jak już mówiłam wikingowiczką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez MaryKateAn (11-09-2013 o 20h31)


Szczęście jest jak motyl, gdy będziesz stać spokojnie może ci usiąść nawet na ramieniu...  

Offline

#207 12-09-2013 o 01h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Skandynawska demonica wyłaniająca się wraz z nadejściem przepastnego zmroku z odmętów mroźnej wody. Naznaczona przez bogów zgnilizną na jednej z rąk, pałęta się nocami czyhając na niewinne duszyczki. Karmi się ludzkim lękiem. Boso, bezszelestnie przemieszczając się wokół większych osad i miasteczek.
//photo.missfashion.pl/pl/1/8/moy/6371.jpg

Offline

#208 12-09-2013 o 09h29

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Link do zewnętrznego obrazka


Dawne wierzenia Skandynawii mówią o elfach jako cytuję "Były to porażającej urody dziewczęta, które żyły w lasach z elfim królem. Były długowieczne i niefrasobliwe z natury.".

EDIT:
Gratuluję dziewczyny.

Ostatnio zmieniony przez YooSti (12-09-2013 o 09h29)


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#209 12-09-2013 o 10h25

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

//photo.missfashion.pl/pl/1/8/moy/6373.jpg

Skoro mogą być i rodziny królewskie, to zgłaszam swego królewicza.
Syn królewski odziedziczył po swej pięknej rudowłosej matce włosy, a piegi po jakże wspaniałym ojcu. Młody i rozpieszczony królewicz sprawia, że niańki i nauczyciele rwą sobie włosy z głów. Jednak gdy tylko pojawia się na horyzoncie któryś z rodzicieli w jednej chwili staje się grzeczny i słodki jak aniołeczek.

Offline

#210 12-09-2013 o 11h47

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

//photo.missfashion.pl/pl/1/8/moy/6374.jpg


Moja miss to nordycka bogini miłości i płodności Freya.
Freya była obiektem pożądania istot płci męskiej wszelkich ras: bogów, olbrzymów, karłów i ludzi. Freya ma szczególne powiązanie ze złotem (dlatego moja miss ma tyle biżuterii na sobie;), a jedną z najsłynniejszych legend związanych z boginią jest ta na temat jej naszyjnika Brísingamen. Pewnego dnia gdy Freja po zmroku wracała do swojego pałacu w drodze złapała ją śnieżyca, bogini zgubiła się, ale na szczęście spotkała czterech krasnoludów Dvalinna, Alfrika, Berlinga i Grera (podobno ich imiona znaczyły Północ, Południe, Wschód i Zachód), którzy zabrali ją do swojego domu. Bogini chciała zrewanżować się za gościnę, ale kiedy gospodarze zaproponowali, by w tym celu spędziła noc z każdym z nich, stanowczo odmówiła. Potem jednak zobaczyła naszyjnik, który właśnie ukończyli i tak zachwyciła się jego pięknem, że natychmiast zapragnęła go mieć. Zaproponowała, że zakupi go za każdą cenę, jednak twórcy zażyczyli sobie dokładnie tego samego co poprzednio, na co Freja przystała.
Podobno ozdobiony rubinami oraz bursztynami Brísingamen posiadał magiczne właściwości i sprawiał, że wzmacniał naturalną urodę Frei tak że nikt nie mógł się jej oprzeć. (stąd naszyjnik z rubinami na szyji miss)
Jako bogini wegetacji często jej imieniem nazywano rośliny: krzyżownica zwyczajna (Polygala Vulgaris) to potocznie włosy Frei, inną roślinę nazywano łzami Frei itd. (stąd bukiet ulubionych kwiatów w dłoni)
Zgodnie z tradycją była blondynką o błękitnych oczach.


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#211 12-09-2013 o 16h59

Miss'na całego
Kupeczka
Podaję hasło: OKOŃ!
Miejsce: Hen daleko stąd...
Wiadomości: 292

Coraz ciekawsze tematy wymyślacie:D oby tak dalej!
Moją stylizację wzorowałam na legendach o kobietach-trollach:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Alise wychowała się w lesie wraz z innymi huldrami. Postanowiła jednak 'polować' na własną rękę. Zwiewna spódnica pozwala jej się poruszać szybko po lecie, a peleryna ochrania ją przed zimnem. Naszyjnik według wierzeń jej ludu zapewnia jej siłę i zwinność. Nim znajdzie odpowiednią ofiarę musi żywić się owocami leśnymi, które sprawiają, że jest piękniejsza. Od pewnego czasu przygląda się pewnemu młodzieńcowi, który przychodzi do lasu po drewno. Jest dla niej idealny - piękny, muskularny i pełen życiowej energii tak bardzo jej potrzebnej. Swój krowi ogon przywiązała linką do nogi. Może mieć tylko nadzieję, że się nie zorientuje kim naprawdę jest zanim się pożywi. Powie mu, że uciekła z innej wioski przed mężczyzną, który ją krzywdził, a później błąkała się po lesie, szukając schronienia. Być może zechce zapewnić jej bezpieczne schronienie.. i zaprosi ją do swojego domu...

                                                           //photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/6404.jpg

Ostatnio zmieniony przez Kupeczka (12-09-2013 o 17h04)

Offline

#212 12-09-2013 o 17h24

Miss'na całego
Roxy
...
Wiadomości: 329

Gratuluję wszystkim trzem finalistkom zajęcia miejsc na podium i oczywiście osobom wyróżnionym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


               Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#213 12-09-2013 o 20h04

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

Gråstensholm, rok 1564.
   Przed starym, opuszczonym od lat dworem stoi młoda dziewczyna. Wokół niej rozciąga się ciemność. Nocne niebo jest tak pokryte chmurami, że nawet nie przebije się przez nie srebrzysty blask księżyca. Dziewczyna bierze głęboki wdech i przekręca mosiężną gałkę. Drzwi otwierają się z przeraźliwym skrzypem. Złotowłosa przekracza próg z dumnie podniesioną głową wychodząc na przeciw temu co nieuniknione. Drzwi za nią zatrzaskują się. Teraz już nie ma odwrotu ...
   17- letnia Sunniva Arngrimsdatter od dziecka była przygotowana do tego zadania. Wiele razy odwiedzała przeklęte posiadłości i wypędzała z nich demony lub szare ludki. Dziewczyna pewnym ruchem rozłożyła karty i wypowiedziała odpowiednie zaklęcie. Nagle z kątów komnaty zaczęły wypełzać z groźnym sykiem obrzydliwe stwory wyciągając ku niej szpony. Sunniva poderwała się z miejsca, rozsypując karty. Złoty klucz wiszący u jej szyi rozjaśnił się złotym blaskiem. Użyje go ale jeszcze nie teraz. W czubkach palcach czuje przyjemne mrowienie. Delikatna, złota masa powoli formuje się tworząc kulę. to ochronna magia. Demony nie mogą jej nic zrobić. Wokół niej tworzy się srebrzysta poświata. Już czas ...

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/6422.jpg


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#214 12-09-2013 o 20h16

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/gd/6434.jpg

Moja miss to jedna z córek króla elfów. W nocy idzie w raz z siostrami na kwiecistą łąkę, będą tam tańczyć älvdanser specjalny elfi taniec. Trzeba jednak uważać bo kiedy się je obserwuje wydaje się że minęły zaledwie godziny jednak w prawdziwym świecie minęły lata.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#215 12-09-2013 o 21h16

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Trolle norweskie - choć mogą mieć różny wygląd, mają kilka wspólnych cech – są głupie, złośliwe i niebezpieczne. Złośliwy pan troll, czyli Trollgubben ma równie złośliwą trollową żonę – Trollkjerringa. Mieszkają zazwyczaj w niedostępnych miejscach w lasach lub jaskiniach. I szkodzą, jak tylko mogą. Kradną żywność, straszą kury, przestawiają wszystko, co się da.

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/6441.jpg

Jeśli się jednak trolle oswoi, a szczególnie w wigilię dobrze nakarmi, mogą być małymi przyjaciółmi domu. Pilnują gospodarstwa i są przyjazne dla dzieci. To od człowieka zależy, jak wychowa swojego trolla!

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Hildee (12-09-2013 o 21h19)

Offline

#216 13-09-2013 o 17h14

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Gratuluję laureatkom!

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/6471.jpg
Któż z nas nie zna tej rezolutnej rudowłosej dziewczynki? Mijają lata, a Pippi Pończoszanka nie dorasta... ale czy na pewno? Wprawdzie nadal czesze się w dwa kucyki (o ile czesze się w ogóle) i nosi dwie różne pończochy, ale przyduże buty mają teraz obcas, a spod nieśmiertelnych ogrodniczek wygląda seksowna bielizna. Pippi, jak zwykle idąc pod prąd, robi wieczorowy makijaż nawet za dnia ku zachwytowi Tommy'ego i rozpaczy grzecznej Anniki. Jej przyjaciele pracują w korporacji, a ojciec znów pływa po morzach wraz z załogą i nawet ulubiona małpka Pippi ją opuściła, ale dziewczyna i tak świetnie sobie radzi. Przynajmniej nikt jej nie strofuje, że jedzenie lizaka zamiast obiadu szkodzi zębom.

Offline

#217 13-09-2013 o 17h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

W okolicznych wioskach zna ją każdy, często przychodzą do niej z wszelakimi problemami po radę i wsparcie. Mimo to mieszka samotnie, na uboczu, z dala od jakichkolwiek ludzi i gospodarstw. Czym zasłużyła sobie na taki los? Została wybrana. Jest ona volvą, jasnowidzącą, której dana została niezwykła umiejętność posługiwania się seidhr. Jej magia jest innym niemiła, niezrozumiała. Odsuwają się od niej korzystając z jej pomocy tylko, gdy jest to niezbędne. Jej pomoc zaś jest wieloraka: potrafi ona nie tylko doradzić w zwykłych, życiowych problemach, lecz również przewidzieć przyszłość, odkryć tajniki przeszłości a w jej pamięci pozostaje cała mądrość jej ludu. Pomimo swego odizolowania nigdy nie narzeka - potrafi dziękować Frigg za to, że została wybrana do pomocy swym braciom i siostrom i oczekuje cierpliwie miejsca w jej domu, gdy przyjdzie na to czas.

Offline

#218 13-09-2013 o 21h15

Miss'na całego
Softy
World of Warcraft Player
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 393

Szczerze, ostatni wynik i podium miss mnie rozczarował... Moje faworytki nie wygrały a Pani, która wygląda jak czarna wdowa rodem z koszmarów ma 1 miejsce... No cóż nie jestem jury a widzę moda na mroczność nadal panuje ;]

Offline

#219 13-09-2013 o 21h47

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

To, ze nie wygrały akurat Twoje faworytki to rzecz przypadku i subiektywnych gustów sędziów. Ponad to, Maria wygrała za niekonwencjonalne podejście do tematu i interesujące wyjaśnienie, dlaczego wybrała właśnie taki strój, a nie tylko ze względu na czarne ciuszki i welon i ta, hm, "moda na mroczność" nie ma tu nic do rzeczy.


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#220 13-09-2013 o 21h49

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Przykro mi, że tak wieszasz na mnie psy tylko dlatego, że Twój gust nie pokrył się z gustem jury - przecież to nie moja wina, że mój strój spodobał się na tyle, że zwyciężył! Uważam, że jesteś niemiła i swoją opinię można było wyrazić tak, by nikogo nie urazić.
Poza tym - ja tam rozczarowana wynikiem nie jestem. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#221 13-09-2013 o 22h28

Miss'na całego
Softy
World of Warcraft Player
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 393

Nie chciałam Cię urazić oczywiście gratuluje wygranej i kreatywnej treścii /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ale cóż jest tak dużo mrocznych strojów na missfashion że już nie odróżniam jednej czarnej panny od drugiej dla mnie to już brak oryginalności . Trochę zbyt impulsywnie zareagowałam przepraszam Cię Maria ale no cóż, gdy się widzi że czerń jest tak bardzo faworyzowana,  podczas gdy kolorowe stroje są źle odbierane to trochę przykro się robi. ;] Nie bierz tak do siebie mojej opinii, po prostu frustruje mnie ta stadna moda ;]

Ostatnio zmieniony przez Softy (13-09-2013 o 22h29)

Offline

#222 13-09-2013 o 23h06

Miss'Sensei
Arwen
...
Wiadomości: 802

Postanowiłam podejść do tematu Skandynawii inaczej, niż większość użytkowniczek.

Link do zewnętrznego obrazka

Śnieg lekko prószył dzisiejszego dnia. Nasza błękitnooka Skandynawka wracała właśnie z przejażdżki na swoim koniu maści tarantowatej. Jasne włosy związane były w kucyk, gdyż nie chciała, aby jej przeszkadzały. Usta posiniały po godzinach spędzonych na dworze, zaś policzki przybrały barwę szkarłatu od mrozu, który jej uporczywie szczypał. Dziewczyna ledwie to zauważała, będąc przyzwyczajoną do temperatur jakie były w północnej Finlandii. Mogła tylko szczelniej zapiąć swoją futrzaną kamizelę i przyspieszyć kroku na drodze ze stajni, do której odstawiła konia, do domu.


https://i.imgur.com/c2OaL3K.png

Offline

#223 13-09-2013 o 23h50

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Trollica i huldra - TAKIE ŁADNE! (No, trollica może niekoniecznie urodziwa, but still XD).

Ostatnio zmieniony przez nivata (13-09-2013 o 23h51)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#224 14-09-2013 o 00h33

Miss'całkiem całkiem
Kaede
Królewna z drewna.
Wiadomości: 139

Przypominam, że Alternatywne Wybory Miss Fashion to ZABAWA, krytyka nie jest zabroniona, ale postarajcie się, żeby była bardziej wyważona. Proszę też powstrzymać się od polecania maści na wiadomą przypadłość, bo, biorąc pod uwagę młodsze użytkowniczki, jest to po prostu nie na miejscu. Wszelkie złośliwości i przytyki również niewskazane.

Offtop usuwam, miłej zabawy.

Offline

#225 14-09-2013 o 01h58

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Serdecznie gratuluję wszystkim nagrodzonym i sama dziękuję za Wasze przemiłe komentarze! Dziękuję Jury za wspaniałą współpracę, Masakrze za prześlicznego chibika, a Rkwcz za cudowny dyplom - wszystkie jesteście wspaniałe ♥
Cieszę się też niezmiernie, że kolejny, świetny temat został wzięty na tapetę! Nie będę oryginalna - też sięgnęłam do mitologii nordyckiej :)

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/6504.jpg

Norny – w mitologii nordyckiej trzy boginie przeznaczenia, przędące nić ludzkiego życia; odpowiednik greckich Mojr. Ponadto potrafiły zsyłać koszmary nocne i tworzyły runy. Pojawiały się przy narodzinach, ale mogły też przeciąć złotą nić życia sprowadzając śmierć. Norny nie należały do odrębnej rasy. Mogły pochodzić zarówno od karłów (córki krasnoluda Dwalina), olbrzymów, elfów, jak i samych Asów. Norny mieszkały w okolicach najwyższego korzenia Yggdrasila (wiecznie zielonego jesionu, gałęziami sięgającego nieba, a korzeniami – podziemnej krainy zmarłych) wychodzącego z Asgardu, nieopodal mrocznej studni Urd (była ona źródłem siły drzewa). W pobliżu znajdowało się jezioro, z którego czerpały wodę, by podlewać korzeń.

A zatem, oto Skuld (Obowiązek) – kobieta w mrocznym płaszczu, odpowiedzialna za przyszłość. Jako najmłodszą z Norn, uważano ją za bezlitosną i okrutną, gdyż określała długość życia narodzonych dzieci i przecinała nić w chwili ich śmierci. Personifikowała księżyc ubywający i należała do zastępu Walkirii.

Skuld, zgodnie z wierzeniami, nosi ciemny płaszcz, który skrywa jej twarz w cieniu. Jej suknię i biżuterię zdobią znaki runiczne, z którymi Norny są silnie związane. Skuld w rękach trzyma nić, którą jej siostry uprzędły - przetnie ją nożem przypiętym do pasa, określając w ten sposób długość życia kolejnego śmiertelnika. Kruki to z kolei metafora śmierci i mistyczności. Symbolizują obecność Skuld w szeregach Walkirii, gdzie spacerując po polach bitewnych wśród krążącego nad ciałami poległych ptactwa, zbierała i odprowadzała do Walhalli dusze najlepszych wojowników.


P.s. Hildee, gratuluję absolutnie przeboskiej trollicy! Jestem nią po prostu zachwycona! :D

Ostatnio zmieniony przez Lillien (14-09-2013 o 02h09)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 7 8 9 10 11 ... 66