Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#51 28-02-2015 o 20h20

Miss'ok
WikaIzabellaMadzia
...
Miejsce: Mazowieckie
Wiadomości: 70

Ja kiedy np jestem na forum i coś czytam masuję głowę. Wtedy szybciej rosną.

Codziennie robię ćwieczenia ust aby były większe (a, e, i, o, u, y)

Offline

#52 19-03-2015 o 21h28

Miss'na całego
Assiya
...
Wiadomości: 357

ja regularnie płuczę włosy roztworem octu jabłkowego/winnego (łyżka na litr) po umyciu. Zamyka łuski nadając włosom połysk. jakkolwiek lepiej spłukać je zimną wodą, bo na ciepłych włosach łuski mogą zamknąć się zbyt szybo i uwięzić we łosie cząsteczki wody powodując zwiększoną łamliwość.
Dodatkowo jest to doskonała metoda na pozbycie się łupieżu, używana już w starożytnych chinach. Podobno również zniechęca wszelkie wszy do osiedlenia się.


//photo.missfashion.pl/pl/1/94/moy/75120.jpg

Offline

#53 30-06-2016 o 00h27

Miss'Żółtodziób
BlackxCookie
Fioletowa panda rzucająca goframi z bitą śmietaną.
Miejsce: x
Wiadomości: 4

To co, odnawiamy temat?
Ma ktoś może jakiś trik, poradę na "doliny łez" w okolicach oczu? Jak się ich pozbyć (choć na jakiś czas) bez potrzeby robienia makijażu?  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#54 07-08-2016 o 20h38

Miss'Sensei
paulineczka120
▫ ... ▫
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 948

1.Ja się podziele moim trickiem, ogólnie mam normalną skórę ale np moje siostry zawsze miały problem z trądzikiem bliznami itp. Ja mam bardzo wrażliwą skórę i każdy kosmetyk do oczyszczenia twarzy jest dla mnie utrapieniem ( trądzik wraca po nich jak głupi) Dlatego od pewnego czasu do mycia twarzy używam kremów do twarzy ( tak myje kremem twarz tak jak mydłem ręce)
2. Do wybielenia zębów szczotkować jak zwykłą pastą rozkruszony węgiel aktywny
3.Malując paznokcie lepiej kolor nałożyć kolorek na biały lakier a potem kolorek (kolor bardziej wyrazisty)
Wiem że to nie trik ale bardzo ważna rzecz o której powinna wiedzieć każda dziewczyna!!!
4.Taka moja rada dla tych młodszych jak już serio chcecie się malować to najpierw zainwestujcie w dobre kosmetyki do pielęgnacji i odżywki. Żadna nie chce mieć nie przyjacieli  na twarzy a dziewczyny nawet pożądnie zmyć tapety nie umieją. Pamiętajcie też że jeżeli macie jakieś rany, blizny, cokolwiek to szybciej wam to się zagoi jeżeli nie będzie to niczym zakryte ( korektor itp.) Jeżeli zakryjecie to pudrem to tlen nie będzie docierał do rany i płytki krwi nie będą się spajać ze skórą i rany mogą zacząć ropieć.

Offline

Strony : 1 2 3