Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#1 26-05-2013 o 00h22

Miss'ujdzie
Repeatthatyouloveme
...
Miejsce: Żyrardów
Wiadomości: 231

Dziewczyny znacie jakieś triki w makijażu? Babcine sposoby? Wypisujcie je tu śmiało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ja na przykład dwa razy w tygodniu szoruję usta szczoteczką do zębów, żeby usunąć martwy naskórek i pozbyć się nieestetycznych skórek.

Podobno świetna na wygładzenie skóry jest maseczka z jajka. Wystarczy zmieszać jajko i żółtko, nałożyć na twarz. Potrzymać 10-15 minut i zwyczajnie zmyć. Buzia jak pupa niemowlęcia.

Olejek rycynowy jest dobry na wzmocnienie rzęs. Wystarczy przed spaniem, specjalnie przeznaczoną do tego szczoteczką, nałożyć na rzęsy jak zwykły tusz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#2 26-05-2013 o 01h27

Miss'całkiem całkiem
navitte
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 158

Też tak robię ze szczoteczką, ale do tego też raz w tygodniu smaruje usta lodem, przez co stają się pełniejsze i bardziej czerwone:D

Co do włosów, to cytryna daje przepiękny połysk.
A maseczka z pomidorów i miodu jest świetna na pryszcze. Polecam :>


bum!

Offline

#3 26-05-2013 o 15h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A słyszałyście o kremach BB? Rewelacja, ja używam rzadko, bo mi szkoda  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif , są świetne (na razie korzystałam z kremu BB Lirene, i kremu BB Lovely, już niedługo biorę się za Yves Rocher /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png ) A co do maseczek na trądzik używam tych z ziaji są nawet niezłe, ale jak dla mnie za mało działają, a pryszcze dalej są...  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif

Offline

#4 26-05-2013 o 16h13

Miss'ujdzie
MilaBee
...
Miejsce: Piechowice
Wiadomości: 182

Podobno krem BB jest rewelacyjny, jak mówi przedmówczynia. Osobiście nie testowałam, ale planuję.
Raz spróbowałam dać cytrynę na włosy , a rezultat jest wprost cudowny. Połyskujące i pachnące włosy - polecam! : 3

Offline

#5 26-05-2013 o 16h27

Miss'ujdzie
Repeatthatyouloveme
...
Miejsce: Żyrardów
Wiadomości: 231

Co do kremów BB oryginalnego raczej na razie sobie nie kupię. Na co dzień używam z Garniera, ale już go kończę i więcej nie kupię, bo zapycha.
Ale BB i ich drogeryjne odpowiedniki są naprawdę fajnym rozwiązaniem na lato, bo są lekkie, mają SPF...

Offline

#6 26-05-2013 o 16h31

Miss'ok
yaga
...
Wiadomości: 57

Sama mam krem BB i muszę powiedzieć, że jest dobry. Ładnie wyrównuje koloryt skóry, wygładza ją i sprawia, że wygląda dobrze. Więc ja mogę polecić kupno BB każdemu.

Offline

#7 26-05-2013 o 16h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kremy BB to cud  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
Osobiście używam SkinFood "Fasolkowego" i na usta zwykłego od Garniera (bo na usta to szkoda czegoś drogiego /modules/forum/img/smilies/goutte.gif ). A tych z AA nie polecam, bo za ciemne mają odcienie i uczulające są strasznie. Z tych dostępnych w Polsce to Garniera jest najlepszy  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
Na ładną cere sprawdzone sposoby to jak dla mnie maseczka z pomidora ewentualnie okłady z zielonej herbaty (tudzież rumianku)  /modules/forum/img/smilies/content3.gif

Irena napisał

A słyszałyście o kremach BB? Rewelacja, ja używam rzadko, bo mi szkoda  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif , są świetne (na razie korzystałam z kremu BB Lirene, i kremu BB Lovely, już niedługo biorę się za Yves Rocher /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png )

I który Twoim zdaniem lepszy - Lirene czy Lovely? Bo trochę się zapomniałam, Garnier i SkinFood mi się kończą, nie zamówiłam, a bez kremu BB nie przetrwam nawet dnia. Który byś poleciła? /modules/forum/img/smilies/goutte.gif

Ostatnio zmieniony przez Raim (26-05-2013 o 16h43)

Offline

#8 26-05-2013 o 16h41

Miss'ujdzie
Repeatthatyouloveme
...
Miejsce: Żyrardów
Wiadomości: 231

Raim napisał

Z tych dostępnych w Polsce to Garniera jest najlepszy

O NIE! Garniera nie polecamy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Z własnej autopsji i z relacji innych wiem, że po prostu się nie sprawdza. Zaczęłam go używać na idealną cerę, naprawdę. Oczyszczona, ani jednego zaskórnika. A po kilku miesiącach nie było już tak ciekawie... Podobno o niebo lepszy jest drogeryjny Under20.

Offline

#9 26-05-2013 o 17h51

Miss'nieobczajona
Hyorin
...
Wiadomości: 37

Ja w ogóle tych "polskich" BB nie uznaję za BB... Hmm, jakby to wytłumaczyć... Są produkowane przez międzynarodowe korporacje, nie mają w sobie właściwości, jakie oferowałyby Azjatyckie odpowiedniki. Osobiście miałam okazję spróbować Skinfood'a "grzybkowego" i Skin79. Polecam  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#10 26-05-2013 o 19h41

Miss'ujdzie
Repeatthatyouloveme
...
Miejsce: Żyrardów
Wiadomości: 231

Rzeczywiście, porównywanie drogeryjnych "kremów" z oryginałami jest troszkę bez sensu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Offline

#11 26-05-2013 o 19h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Według mnie lepszy jest Lirene, bo więcej robi  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png i rzeczywiście pielęgnuje i wyrównuje koloryt skóry.

Offline

#12 26-05-2013 o 19h57

Miss'ujdzie
Repeatthatyouloveme
...
Miejsce: Żyrardów
Wiadomości: 231

A Rimmel? Używała może któraś z was?

Offline

#13 26-05-2013 o 20h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

To chyba kwestia bardziej osobista, bo dla mnie reszta jest po prostu zbyt ciemna, tylko Garnier się sprawdza, a i tak używam go przeważnie na ustach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Rimmel używałam, ale efekt jakoś mi nie podpasował, bo niby dobrze kryje, ale coś było nie tak. Więc oddałam koleżance /modules/forum/img/smilies/blebl.gif
Cała seria SkinFood jest bardzo dobra, ale w czerwcu zdecydowałam się przetestować It's Skin. Miał ktoś już może? Jak wrażenia? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#14 26-05-2013 o 20h23

Miss'nieobczajona
Luise
...
Miejsce: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 26

Kilka moich porad /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
1. CELLUIT
Jest to problem chyba większości kobiet na świecie. Genialnym sposobem jest peeling kawowy. Zawiera ona kofeinę, która zwiększa metabolizm. Wystarczy zmieszać fusy z kawy z czymś, co pomoże rozprowadzić go na ciele np. żelem pod prysznic.
2. CIENIE POD OCZAMI
Czasem się zdarza, że po nieprzespanej nocy mamy cienie pod oczami. Aby się ich pozbyć wystarczy zrobić chwilowe okłady z zimnej łyżeczki.
3. MATOWE PAZNOKCIE
Aby zmatowić lakier do paznokci wystarczy, że kiedy skończycie je malować , a lakier będzie wciąż mokry dacie je na kilka sekund pod parę wodną.

Ostatnio zmieniony przez Luise (27-05-2013 o 20h37)

Offline

#15 26-05-2013 o 23h47

Miss'ok
Mariko
...
Wiadomości: 67

Kremy bb są różne i na każdą skórę inaczej działają... mój z garniera w ogóle nie zapycha...


Be the broke or the breaker
Be the giver or the undertaker
Unlock and open the door
Be the healer or the breaker
The keys are in your hands
Realize you are your own source of all creation
Of your own master plan

Offline

#16 27-05-2013 o 16h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ej a poleci mi ktoś jakiś porządny krem do cery suchej. Mam maleńki problem, od jakiegoś czasu nie ważne jaki krem użyję to pojawiają mi się na twarzy czerwone plamy. To samo mam po peelingu i mydle w kostce, a to w płynie to już masakra. < ostatnio do nawadniania cery mogę używać tylko wodę >

Offline

#17 27-05-2013 o 20h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Maseczka z gruszek i śmietany idealna na pryszcze

Offline

#18 28-05-2013 o 15h37

Miss'Żółtodziób
Swagg
...
Wiadomości: 8

peeling z cukru co do ust, a do ciała peeling z kawy i soli *-* ja na codzien uzywam tylko bazy pod makijaz z oriflame, ktora zmniejsza widocznosc rozszerzonych porow c: podklad tylko przy jakiś specjalnych okazjach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#19 29-05-2013 o 15h53

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Veliana napisał

Ej a poleci mi ktoś jakiś porządny krem do cery suchej. Mam maleńki problem, od jakiegoś czasu nie ważne jaki krem użyję to pojawiają mi się na twarzy czerwone plamy. To samo mam po peelingu i mydle w kostce, a to w płynie to już masakra. < ostatnio do nawadniania cery mogę używać tylko wodę >

Misiu kup sobie Dermosan za 7 czy 8 zł w aptece, jest najlepszy jeżeli chodzi o suchą skórę. Szybko się z nią uporasz.


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#20 03-06-2013 o 14h54

Miss'Żółtodziób
StokrotkaAsia
...
Wiadomości: 12

Sposób na lepsze zamaskowanie pryszcza.
Kiedyś przeczytałam na jakiejś stronie internetowej jak lepiej zamaskować pryszcza korektorem. Należy nanieść na niego sporo korektora. Odczekać 2–3 minuty, a potem rozprowadzić go palcem. Gdy korektor zasycha staje się bardziej plastyczny i dużo lepiej kryje.
/modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif
P.S.: Dla jasności (gdyby ktoś nie wiedział), nie chodzi mi o korektor do papieru, tylko korektor do twarzy!

Ostatnio zmieniony przez StokrotkaAsia (03-06-2013 o 14h56)

Offline

#21 03-06-2013 o 17h19

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Latem 2013r. będą modne róże i pomarańcze .


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#22 08-06-2013 o 18h43

Miss'Żółtodziób
Oleksandra
...
Wiadomości: 9

Veliana napisał

Ej a poleci mi ktoś jakiś porządny krem do cery suchej. Mam maleńki problem, od jakiegoś czasu nie ważne jaki krem użyję to pojawiają mi się na twarzy czerwone plamy. To samo mam po peelingu i mydle w kostce, a to w płynie to już masakra. < ostatnio do nawadniania cery mogę używać tylko wodę >

jak masz skórę suchą to najkorzystniej dla Ciebie będzie zakup kremów z Ziaji . Są tanie i bardzo dobrze działają na różne rodzaje skóry /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png polecam Ci całą serię kosmetyków z Ziaji do cery suchej i normalnej ;d


Alexandra

Offline

#23 11-06-2013 o 21h06

Miss'całkiem całkiem
Verite
...
Wiadomości: 131

Veliana napisał

Ej a poleci mi ktoś jakiś porządny krem do cery suchej. Mam maleńki problem, od jakiegoś czasu nie ważne jaki krem użyję to pojawiają mi się na twarzy czerwone plamy. To samo mam po peelingu i mydle w kostce, a to w płynie to już masakra. < ostatnio do nawadniania cery mogę używać tylko wodę >

Jeżeli masz suchą skórę, absolutnie nie powinnaś stosować do jej mycia mydła, żadnego - ani w płynie, ani w kostce. Mydło bardzo mocno wysusza. Podobnie peelingi mechaniczne, które uszkadzają skórę. Woda również nie nawilża - to tylko złudzenie i mit. W rzeczywistości woda, która zostaje na twojej skórze, kiedy wysycha/wyparowuje w powietrze, "wysysa" równocześnie nawilżenie twojego naskórka.
Dla suchej skóry najlepsze jest bardzo dokładne jej wycieranie po kąpieli, a do demakijażu czy codziennego nawilżania: płyn micelarny (można je kupić tanio, poniżej 10 zł, np. z Ziaji) albo specjalne żele, pianki lub emulsje do suchej skóry. Polecam serię Ziaja Ulga./vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Jeszcze co do trików: do włosów bardzo dobra jest nafta kosmetyczna. Kosztuje kilka złotych, trzeba ją raz lub dwa razy w tygodniu nałożyć na włosy i potrzymać 15-20 minut lub zmieszać z żółtkiem i taką papkę zastosować również na taki czas. Potem włosy normalnie umyć, tylko trzeba uważać, bo trudno ją zmyć i czasem trzeba użyć szamponu dwukrotnie lub nawet trzykrotnie, żeby włosy nie zostały lepkie i matowe./vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Za to efekt świetny, włosy robią się sypkie, błyszczące i jeśli ktoś ma problem z przetłuszczaniem, to również pomaga.

Offline

#24 15-06-2013 o 14h44

Miss'nieobczajona
Rocksana
...
Wiadomości: 17

Jeśli ktoś ma problem z świecącą się skórą polecam krem matujący siarkowa moc /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Roksana

Offline

#25 23-06-2013 o 03h35

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: Łomża
Wiadomości: 6

Patrzę, że ludzie się rozpisują na temat mycia twarzy, więc i ja się wtrącę.
Mam taką cerę, że 99% kosmetyków i sztuczek, maseczek itp tylko pogarsza sprawę: cera mieszana(przesuszona) + tłusta(autentyczny łojotok), wrażliwa z niedoskonałościami. Żyję chyba tylko dzięki żelowi do mycia twarzy z La Roche-Posay. Używamy go ja (lat prawie 19) i siostra (lat prawie 40) i obie jesteśmy zachwycone! Do tego gąbeczka do mycia twarzy, która pozwala zaoszczędzić duuuużo żelu i w teorii delikatnie peelinguje i jestem bardzo szczęśliwym królisiem. ^u^

I osobiście nie polecam rzeczy siarkowych. Strasznie mnie przesuszyły, co zaskutkowało podrażnieniami i dodatkowym łojotokiem. Te piękne chwile, gdy jednocześnie schodzi ci skóra z twarzy z przesuszenia i masz krosty od łojotoku...
Nie polecam też kremu do cery tłustej Garniera. Podobne wrażenia jak po powyższym, tylko jeszcze gorsze.

Sztuczka: nie używaj spirytusu. Jeżeli musisz, wybierz wodę utlenioną - po spirytusie chętniej powstają brzydkie blizny.

Offline

Strony : 1 2 3