Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#76 10-03-2016 o 10h41

Miss'na całego
Pacia69
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 266

Wspominanie dzieciństwa czasem jest super /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png za chwilę sobie włączę i bede oglądać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png c:


https://media.giphy.com/media/5yLgockeNPYp7trRokw/giphy.gif

Offline

#77 10-03-2016 o 18h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

Ja ogladalam to zawsze z siostra jakies 8 lat temu.  Ja zawsze bylam Cornelia a ona Irma. Stare dobre czasy ;/ Chcialabym miec 5 lat.

Offline

#78 02-04-2016 o 16h49

Miss'na całego
Seite
Hi ^^
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 361

Heh w podstawówce uwielbiałam WITCH /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Nawet od kolegi dostałam segregator i karteczki ze wszystkimi dziewczynami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Może znowu obejrzę?


The sky is the limit - your sky, your limit...
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56556.jpg

Offline

#79 05-04-2016 o 09h23

Miss'na całego
Pacia69
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 266

oo karteczki też były super nadal je gdzieś u siebie mam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://media.giphy.com/media/5yLgockeNPYp7trRokw/giphy.gif

Offline

#80 09-04-2016 o 19h15

Miss'wow
Wiolecinka
...
Wiadomości: 745

Również posiadałam masę karteczek z Witch :3 I szczerze mówiąc od tego zaczęła się moja przygoda z rysowaniem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Maniaczyłam w rysowaniu Will i Cornelii XD Temu też bardzo cenię ten serial animowany xDD
Pierwszą serię uwielbiałam. Kiedy weszła druga, zaczęłam się trochę gubić (Czasy podstawówki.. Oj jak dawno to było.. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png ) chociaż pomysł z poprzednim pokoleniem strażniczek był interesujący /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#81 28-07-2016 o 04h38

Miss'nieobczajona
lilith20565689
...
Miejsce: Fajne Miasto
Wiadomości: 21

Co do witch

Fakt faktem bawiliśmy się w rpg witch po szkole
zawsze byłam Cornelią
Ale czasów z szaleństwem o Atomówkach
nigdy nie zapomnę
i
i
i
v
O witch również


Lubie Placki pajonczki horrory animu i siebie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#82 07-09-2016 o 08h36

Miss'nieobczajona
kingaaa5
...
Miejsce: Hogwart ♥ /*
Wiadomości: 45

Jak ja kochałam to...czasami nadal oglądam odcinki,a u mnie w bibliotece można jeszcze wypożyczyć książki związane z witch!Jest ich dużo,na mojej półce goszczą 4,bo dopiero niedawno odkryłam te skarby.Moja sąsiadka w zeszłym roku dostała od cioci gazetkę witch.Nie wiem,czy one jeszcze wychodzą,ale sąsiadka miała nówkę sztukę,nierozpakowywana,z prezentem.A najbardziej lubiłam Will i Irmę♥
//photo.missfashion.pl/pl/1/85/moy/67476.jpg


"Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą."
J.K. Rowling – Harry Potter i Czara Ognia

Offline

#83 09-09-2016 o 13h07

Miss'na całego
AozoraNakigoe
...
Miejsce: Kaszuby aktualnie
Wiadomości: 344

O jejku jej!
(na ostatni akapit ciekawsze rzeczy niż wywody co ju ni ma, czy ni widziałam)

Przyznam, ze moje gazety zaginęły w czasoprzestrzeni. Za to miałam szczęście, gdy znajomy kupił dom w mojej miejscowości i wszystkie graty poprzedniego właściciela były pozostawione a wśród nich kolekcja około 80? numerów od pierwszego. Wow mam do tej pory.

Tak samo jak karteczki, pełen segregator aż pęknął w szwach!

Posiadam nawet kolekcję książek napisanych na podstawie początkowych rozdziałów.... po angielsku. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Siostra mieszkająca w Anglii dokonała zakupu 10 pierwszych tomów.

Ulubiona postać dziewczęca? Na zawsze Elyon <3
Ulubiony villiain? No jasne, że Cedric!
Najlepszy wątek? Odrodzenie Nerissy, pomimo nie do końca satysfakcjonującej końcówki tej historii.
Ulubiona rozdział? Wieczna wiosna i ostatnia łza jako całość.
Ulubiona rasa? Banshee - do tej pory mam manię rysowania podobnych postaci, bądź przeklęta Yua!

Jeśli chodzi zaś o kreskówkę to nie polubiłam jej ze względu na błędy animacji bądź grafik jak pamiętam - najczęstszym błędem było odwracanie kolorystyki stroju Irmy...
Co z tego, że jak serial wchodził do pl to byłam w gimnazjum - na takie rzeczy już wtedy zwracałam uwagę i kuły mnie w oczy niczym piksele na youtube, gdy okazuje się, ze największa jakość to ta w 480. XD Nie zapominając o szczegółach takich jak dodawanie nieistniejących postaci w komiksie. Osoby oglądające anime wiedzą o tym bólu...#FillerPain

Jeśli chodzi o fabułę czy wgl kreskę początkową (ps.: tą najlepszą) to ogólnie jeśli chodzi o duet Barbucci - Canepa to smutna sprawa, gdyż jeśli chodzi o prawa autorskie musieli oni długo się z tym męczyć by je oficjalnie uzyskać, gdyż Disney europa tak im dało umowę gdy zaczynali projekt, że jak to sama Barbara ostatnio się wypowiadała na ten temat "Pamiętajcie by czytać umowy, DOKŁADNIE"  (jak ktoś był na tegorocznym Polconie we Wrocławiu to mógł ją spotkać *^* i porozmawiać, ja niestety nie wiedziałam, ze będzie to nie byłam przygotowana. Tak bym wzięła pierwszy numer witcha z domu i zakupiła w końcu SkyDoll, który notabene jest w całości ich autorstwa wydanym z firmy marvel dla mniejszych wydawnictw w tym wypadku jak pamięć mnie nie myli nakładem Solej. Miałam okazję na internecie przeczytać trzy tomy po angielsku ale wiadomo, ze to nie to samo co kupno oryginału.) Jesli chodzi o samo powstanie komiksu, to jeśli nic nie pomyliłam to europejski dyrektor Disneya zlecił im ta misję mówiąc tylko o zaprojektowaniu komiksu, gdzie będzie pięć nastolatek. Niestety ich wyobrażenia i koncept witch nie spodobał mu się i dopiero dyrektorce z ameryki pomysł przypadł do gustu i projekt wszedł w życie. Nie pamiętam, czy wtedy ameryka przekonała europę czy jak no ale udało się.
Ogólnie dużo ciekawych informacji można było się dowiedzieć od autorki na spotkaniu "Od w.i.t.c.h. do SkyDoll" lecz niestety nie udało mi się dotrzeć na  warsztaty z rysunku, które prowadziła T_T. Patrząc w ogóle na fakt, że Barbara była pierwszy raz w polsce tym bardziej było mi smutno, ze dopiero w dzień tego spotkania się o tym dowiedziałam. Mam nadzieję, ze jeszcze nie raz przyjedzie i uda mi się wtedy na ta okazję zrobić cosplay Noa - głównej bohaterki SkyDoll w jednym ze strojów w których można było ją zobaczyć <3

Dzięki wszystkim, którzy dotarli na sam koniec!
Jakby ktoś miał jakieś pytania odnośnie mojego wywodu to na spokojnie pytajcie w tym temacie.

Ostatnio zmieniony przez AozoraNakigoe (09-09-2016 o 13h11)

Offline

#84 06-12-2016 o 04h05

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kto tego nie pamięta *,* ja swojego czasu zbierałam przecież o nich gazetki . Najbardziej jednak podobała mi się  Will -strażniczka kondrakaru . Były karteczki do zbierania ,książeczki  *,* . Jakie to były piękne czasy ....nawet powstała bajka o nich którą czasami oglądałam ;)

Offline

#85 10-10-2018 o 08h48

Miss'Żółtodziób
Chris
"Dobrze czasem ruszyć zad.'
Miejsce: Alicante
Wiadomości: 8

Oczywiście, że pamiętam.
Moją ulubienicą zawsze była Hay Lin, pewnie dlatego, że zazdrościłam jej talentu do rysowania, ale urzekła mnie swoim optymizmem.
Poza tym byłam bardziej komiksowa niż kreskówkowa i chociaż teraz częściej zaglądam do Marvela i Kaczora Donalda (tak, lubię się pośmiać), to moje upodobanie do komiksów zostało mi do tej pory, a początkiem była właśnie ta gazetka.


Łatwo zrobić coś, czego później żałujemy. Zdecydowanie trudniej to później naprawić.

Offline

#86 21-11-2018 o 15h05

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 683

Wciąż ubolewam nad faktem, że komiks został zakończony kilka lat temu, a fabuła pod koniec całkiem się stoczyła. Chyba ostatnim w miarę spoko arkiem był ten z Takedą... No, może jeszcze ten z Nihilą był w miarę, w miarę. Ale i tak te dwa nie umywają się do pierwszych, tych z Meridianem, które w mojej opinii były zdecydowanie najlepsze.

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (21-11-2018 o 15h06)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#87 21-01-2020 o 15h35

Miss'wow
Wiolecinka
...
Wiadomości: 745

Dziewczyny! (I chłopaki również! xD)
Mimo że wątek trochę "zmarł", wspomniana seria dalej jest w mojej pamięci na tyle mocno że postanowiłam zrobić swojej miss cosplay Cornelii <3

ZDU♥



Czy jeszcze zdarza się wam wracać do tej bajki? A może ktoś tak jak ja ogląda na nowo z sentymentu i sympatii? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Strażniczki łączcie się! <3

Offline

#88 28-08-2023 o 12h38

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 15

Uwielbiałam oglądać W.I.T.C.H. w dzieciństwie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

__________________________________
https://warszawaremont.com/

Ostatnio zmieniony przez wandziaks9 (27-11-2023 o 09h58)

Offline

#89 28-09-2023 o 16h35

Miss'całkiem całkiem
yioyuo
...
Wiadomości: 120

Hejka a co sądzicie o nowym komiksie witch? A dokładniej o nowym wyglądzie dziewczynek?

https://static.wikia.nocookie.net/witch/images/5/57/W.I.T.C.H._2023_Le_C%C5%93ur_de_Kandrakar_Amazon_July_2023.jpg/revision/latest?cb=20230729124937

Ostatnio zmieniony przez yioyuo (28-09-2023 o 16h35)


✧・゚: *✧・゚:*✧・゚: *✧・゚:*✧・゚: *✧・゚:*✧・゚: *✧・゚:*✧・゚: *✧・゚:*

Offline

#90 18-10-2023 o 14h59

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 411

yioyuo napisał

Hejka a co sądzicie o nowym komiksie witch? A dokładniej o nowym wyglądzie dziewczynek?

https://static.wikia.nocookie.net/witch/images/5/57/W.I.T.C.H._2023_Le_C%C5%93ur_de_Kandrakar_Amazon_July_2023.jpg/revision/latest?cb=20230729124937


wyglądają całkiem fajnie, ale według mnie nic nie pobije ich oryginalnych wersji (nstalgic + iconic). najbardziej z tych nowych wyglądów podoba mi się chyba taranee. mam nadzieję że ich charaktery nie przeszły większych zmian i ze ich historie są ciągle ciekawe :D


#1 soowon defender

Offline

Strony : 1 2 3 4