Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#26 14-08-2013 o 14h59

Miss'wow
NiikaChan
Hetardomaniak o̿ ̭ o̿
Wiadomości: 640

Jak byłam mniejsza jakieś dwa lata temu jeszcze kupowałam te gazety ^^ Przez kilka lat nazbierało się ich ponad 100 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Jakoś potem nie miałam pieniędzy, bo gazeta coraz droższa to przestałam kupować.
Ale po roku znalazłam zamiennik do tego czyli anime, bo nie wiem czemu bardzo mi to przypominało Witch.


http://%20http://24.media.tumblr.com/a1e4798fc6e73df8e05d7b375cb89f70/tumblr_mp2km2kUWB1sqx7ixo1_500.gif
                   

Offline

#27 14-08-2013 o 15h08

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Hab xD. Mam około 20 płyt z odcinkami i ok. 120 numerów. Czasami sobie dokupię - przyznam się. Wszyscy gdziekolwiek o tym pisałam śmiali się ze mnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png. Jednak przyznam, że były one fajne. Ma, jedną grę z nimi, w którą z nudów czasami se program.

Offline

#28 14-08-2013 o 15h19

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Ja się nie będę śmiać! Ja pogratuluję zawzięcia <3
Nie miałam okazji zacząć zbierać witcha, ale jak finanse się do mnie uśmiechną, to pewnie spędzę masę czasu polując na pierwszych pięć przygód, mimo że znam draństwo praktycznie na pamięć.

Offline

#29 14-08-2013 o 15h29

Miss'Żółtodziób
badylla
Siła, Honor, Służba.
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 8

komiks uwielbiałam, serial był porażką. a piosenka ryje mi mózg do dziś. później przyszła "starość" i bardziej kosztowne zainteresowania.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif
moją ulubioną postacią była Irma, gdyż w tamtym czasie byłam do niej bardzo podobna. i Fobos... *zaśliniła się*
nawet ostatnio się zastanawiałam, co z "łiczykami", bo mam fazę na wspomnienia z lat bachoręco-nastoletnich. szkoda, że późniejsze przygody stały się wybitnie niestrawne.

Offline

#30 14-08-2013 o 16h01

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Eno, serial nie był taki zły.
Animacja raczej średniawa, grypsy miejscami strasznie suche, a cała przygoda różniąca się znacznie od komiksu, ale oglądało się wcale fajnie. Właśnie powtarzam i zdycham ze śmiechu, tyle dużo fajnych rzeczy tam widzę. I Cedric, któremu wydaje się, że to on tu jest magicalgirl, bo transformuje co odcinek, to tylko mała część tego wszystkiego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

W zasadzie często obijam się po sieci z opinią, że Nerissa w serialu zrobiona została znacznie lepiej, niż w komiksie. I ona, i jej słudzy/wojownicy mieli znacznie więcej czasu i miejsca na popisanie się zdolnościami, robili COŚ konkretnego (w komiksie było to aż zdjęcie Luby i jednego drzewa, gratulacje), no i Rissa wydawała się naprawdę poważnym przeciwnikiem.
A akcja z kotem była epicka, nie wspominając o najbardziej zaskakującym kłapnięciu zębami w serialach animowanych ever. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#31 18-08-2013 o 19h19

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

WITCH zaczęło wychodzić jak byłam w czwartej klasie podstawówki i razem z koleżankami zbierałyśmy wszystkie numery. Na początku wychodziło co miesiąc i kosztowało koło 5 złotych i wtedy moja mama regularnie kupowała mi tę gazetę. Później zaczęła ukazywać się co 2 tygodnie, mocno zdrożała, mama mojej koleżanki wyrzuciła moją kolekcję po tym, jak jej pożyczyłam kilka pierwszych numerów (ze 30...) i wtedy zrezygnowałam z kupowania. Miło jednak wspominam tę historię, komiks o czarodziejkach zainspirował mnie do rozwijania się w rysowaniu kreski mangowej, gadżety dodawały odrobiny magii mojemu dojrzewającemu ja, a artykuły były naprawdę zajmujące. Pamiętam, że w którymś numerze dołączone były cztery kamienie małych rozmiarów. Do każdej gazety inne! Ja załapałam się na pewno na kryształ górski, reszty nie potrafię rozpoznać, ale mam je do tej pory!


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#32 20-08-2013 o 10h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Bardzo lubię W.I.T.C.H a naj Will

Offline

#33 20-08-2013 o 11h08

Miss'nieobczajona
KupMiCiastko
...
Miejsce: Baśniobór ♥
Wiadomości: 47

Kiedy byłam mała uwielbiałam W.I.T.C.H
W moim pokoju ciągle leżą komiksy o nich, a moje drzwi są obklejone naklejkami z nimi...nie mogę ich poodklejać! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


"Milczenie nabiera nowej jakości, gdy jedynym dźwiękiem, jest odgłos końskich kopyt..." B. Leclair

Offline

#34 20-08-2013 o 12h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ja lubiłam WITCH jako mała dziewczynka i dalej ciężko mi ich nie wspominać.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif
Mam młodszą siostrę, która też bardzo lubi komiksy o nich, więc od czasu, do czasu pożyczę któryś z nich i przeczytam /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

Offline

#35 21-08-2013 o 14h34

Miss'Żółtodziób
Lilith8
...
Wiadomości: 4

Wróżki są głupie! /modules/forum/img/smilies/blebl.gif


Myszy!

Offline

#36 21-08-2013 o 14h38

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Oh, jak to dobrze, że grupa WITCH nie jest wróżkami, tylko pełni rolę strażników/wojowników na rozkazach twierdzy w centrum uniwersum /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Winx też wróżkami nie są, od razu dodam.

Offline

#37 22-08-2013 o 12h14

Miss'Żółtodziób
malina2506
Hy.
Wiadomości: 4

Kocham to <3 Uwielbiam/łam. Moją ulubioną postacią była Hay Lin, nie ma co. <3 Pamiętam,że jak mi się nudziło, to włączałam telewizor i W.I.T.C.H leciało jeszcze na Jetix (Nienawidzę DisneyXD bo Jetix zastąpiło >/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png ).

Offline

#38 22-08-2013 o 13h07

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Lexa0 napisał

Oh, jak to dobrze, że grupa WITCH nie jest wróżkami, tylko pełni rolę strażników/wojowników na rozkazach twierdzy w centrum uniwersum /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

STRAŻNICZKI KONDRAKARU, BIACZ! xd

Ostatnio zmieniony przez nivata (22-08-2013 o 13h07)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#39 30-08-2013 o 19h02

Miss'na całego
Aeriss
...
Miejsce: Yaoiworld
Wiadomości: 252

Kupowałam WITCH od pierwszego numeru - byłam wtedy... w 6 klasie podstawówki, o ile dobrze pamiętam. I szybko z tego nie wyrosłam - wręcz przeciwnie - regularnie zbierałam komiksy, chyba aż do mojego pójścia na studia... ._. Mam z 200 numerów na półce i w sumie spory sentyment ;D Najbardziej uwielbiałam wątek z Nerissą, Fobosem, Cedrickiem... Ach.
Serial oglądałam kilka razy >D Takam stara - a i tak to lubię c:

Offline

#40 30-08-2013 o 19h31

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Kto nie lubi wątku Cedrika? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Jaszczur jest zdecydowanie moim ulubionym bohaterem z serii i w zasadzie jednym z ulubionych bohaterów w ogóle (i bardzo ładnie komponuje się z resztą - mam słabość do kombinatorów i triksterów), mimo że zaczynałam od głupawego chichotania w stronę Phobosa.
Do wcześniejszych historii WITCHa wraca się zawsze przyjemnie i od wieku niezależnie. Nie trzepałabym fanfików jak głupia, jakbym się dobrze przy pozycji nie bawiła.

Offline

#41 30-08-2013 o 19h33

Miss'całkiem całkiem
krokodo
Lis-stalker
Wiadomości: 85

Zbierałam W.i.t.c.h. od pierwszego numeru! Do wczesnego gimnazjum. Trochę za tym tęsknię i chętnie bym znowu poczytała D:. Raz sobie kupiłam numer w październiku tamtego roku, bo były halloweenowe naklejki. Komiks niestety był nudny. Moją ulubioną postacią poza czarodziejkami był Cedric. Ale z niego było ciacho! Nawet jako jaszczurka był seksi xD. Lubiłam też Elyon i Nerissę. Moją ulubioną czarodziejką na początku i przez dość długi czas była Will. Później trochę bardziej polubiłam Irmę, a później moim ulubieńcem stała się Hay Lin. W sumie lubiłam je wszystkie poza Taranee. Była mdła i wkurzająca. Caleb i Nigel byli tam najgorszymi facetami.

Offline

#42 30-08-2013 o 19h34

Miss'ujdzie
Persefonaa
✖ under the chaos ✖
Miejsce: Nie ma takiego Miasta
Wiadomości: 245

Ohh Pamietam jak zbierałam te magazyn z Witch moja ulubiona byla Will stre dobre czasy

Offline

#43 30-08-2013 o 19h39

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

W sumie lubiłam je wszystkie poza Taranee

Ha, ja akurat zaczęłam od lubienia Tary, dopiero na długo później przekonałam się do reszty grupy. Za to mogę powiedzieć, że Will i Irmę pisze mi się bardzo gładko, za to mam straszne kłopoty z Hay Lin. Się nie lubimy, urwał nać.

A poczytaniu komiksów nic nie stoi na przeszkodzie, istnieje strona z anglojęzycznymi skanlacjami. Uwentualnie można skoczyć na mój ffnet i poczytać fanfiki, chociaż mam ciągoty do epiki i mroczniejszych tonów.
Perfidna autoreklama ftw.

Offline

#44 01-09-2013 o 15h25

Miss'Żółtodziób
never-stop-smiling
...
Wiadomości: 7

Ahhh witch jeszcze to leci na Disney Channel od ponidziałku do piątku tylko bardzo późno

Offline

#45 01-09-2013 o 16h22

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Ooooh Witch! Jak byłam mała, kupowałam regularnie, o ile dobrze pamiętam, skończyłam jakoś tak za wątkiem, kiedy Cornelia była prześladowana przez tego pseudo-nauczyciela blondaska, co odkrył ich tajemnicę (nie jestem pewna czy tak do końca to szło). Fajne wspomnienia, nostalgia człowieka ogarnia, jak się przypomni te zabawy na podwórku, emocjonowanie się komiksem i zbieranie gadżetów z gazetek.

No moją ulubienicą zawsze była Cornelia, żadna inna czarodziejka. Will mnie denerwowała, bo była jakaś taka nijaka, poza tym, z jakiegoś powodu zawsze żywię antypatię do głównych bohaterek/bohaterów dosłownie we wszystkim, książkach, komiksach, filmach, anime, serialach. Irma była w porządku, chociaż przemądrzała i głupia momentami, Taranee neutralnie, Hay Lin bardzo lubiłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Rosette (01-09-2013 o 16h23)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#46 01-09-2013 o 16h53

Miss'nieobczajona
Evana
...
Miejsce: Burzowa Dolina <3
Wiadomości: 32

Witch... to czasy mojego dzieciństwa. Bardzo lubiłam tą bajkę i lubię nawet do dziś, ponieważ uwielbiam wszystko co się wiąże z fantastyką. Gdy miałam 11 lat oglądałam i kochałam. <33

Najbardziej lubiłam oczywiście Cornelię ( była najładniejsza i miała najlepsze imię ze wszystkich Witch /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png ). Na drugim miejscu była Hay-Lin, ponieważ uwielbiałam bohaterki z dłuuugimi włosami, tak jak te z Clubu Winx... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


'Gdy pokłócisz się z osobą na której ci za­leży każdy dzień trwa jak­by miesiąc. I ta nadzieja i niepokój czy wszys­tko wróci do wcześniej­sze­go stanu.'

Offline

#47 01-09-2013 o 20h58

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: Krzczonów
Wiadomości: 0

aniagracz napisał

ja lubię taka bajkę chyba chińską albo japońską ''kaichou wa maid sama'' ona jest taka fajna jest tam taka dziewczyna jest przewodniczącą liceum ''seika'' nienawidzi chłopaków ale póżniej taki popularny chłopak śliiiiiiczny  (ma ona naimie usui takumi

on poznał jej sekret że pracuje w ''maid latte'' kawiarnia  (  są one tam przebrane za pokojówki ) i póżniej on zaczął tam przychodzić i polubił misaki ( misa misaki ayuzawa) ale ona nadal go nie cierpiała albo bała sie przyzna rzego lubi ( bo póżniej mogła go polubić ) ale rozpaczą jest to że raczej na pewno drugiego sezonu nie bedzie

kto lubi takie romantyczne ( o miłości )
bajki naprawdę polecam

przykro mi ale jest tylko z napisami

pod napisem kaichou wa maid sama szukajcie takie coś


kreskówki bajki ...
na tej stronie

/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#48 02-09-2013 o 07h17

Miss'Żółtodziób
Mrrroczna
...
Miejsce: Cmentarz
Wiadomości: 14

Aniagracz ten kogo zacytowałaś naprawdę zna się na temacie Witch /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A co do mnie jeszcze jeden plakat wisi gdzieś w mrocznych odmętach mego pokoju...

Offline

#49 02-09-2013 o 17h42

Miss'Żółtodziób
Jeny
...
Wiadomości: 13

Ja kiedyś w 1-2 klasie podstawówki lubiłam W.I.T.C.H. potem zrobiło się to dla mnie za dziecinne. ;p ale zbierałam kiedyś gazetki. Teraz żałuje że nie oszczędzałam i te pieniądze nie poszły dzisiaj na mangi. ;D


"Uśmiech jest najlepszym sposobem na uniknięcie kłopotu, nawet jeśli jest fałszywy."           

Offline

#50 11-09-2013 o 11h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Witch pamiętam kochałam zawsze się bawiłam w nie z przyjaciółkami. Nie pamiętam i rzadko kiedy, ale ja zawsze byłam albo Will albo Cornelią, albo Taranee zwarzywszy na to, że nigdy ich nie lubiłam. O mojej przygodzie w Witch mogła bym wiele napisać, bo Witch wyszły gdy byłam w przedszkolu i towarzyszyło mi gdy szłam do podstawówki. Moi lekarze śmiali się ze mnie gdy mama mnie prosiła żebym im opowiedziała co jest moją ulubioną bajką. Owe Witch wtedy widziałam tylko raz i nawet nie wiedziałam jak się nazywają, ale potrafiłam ci zaśpiewać piosenkę. Tak to były pięknie czasy <3

Offline

Strony : 1 2 3 4