Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#51 11-09-2013 o 20h11

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Witch, pamiętam z czasów kiedy jeszcze byłam małą dziewczynką.. :3 Pamiętam jak bardzo lubiłam się bawić w to z moimi przyjaciółkami, zawsze byłam wtedy Hay lin.. Jeśli też chodzi o karteczki to mam ich najwięcej! Jakby to powiedzieć, moją ulubioną kreskówką było właśnie witch.. Moimi ulubionymi postaciami to były Hay lin, Cornelia i Will.. Gazetki nie kupywałam dlatego bo wolałam oglądać tą kreskówkę (kreskówka, bajka dla mnie wszystko jedno!) i zdobywać najlepsze kartki.. Co mogę powiedzieć o Will? Will, jest dla mnie bardzo miłą a nawet sympatyczną osobą co mi od razu wpadła do gustu! Irma, hmm nie pamiętam już jaka była, nie wiem czy była szalona czy nie, pamiętam że zawsze lubiła takie modne ciuchy, nie wiem lub źle mówię już dokładnie nie pamiętam, za bardzo mi nie wpadła do gustu lecz pamiętam że ją lubiłam z zachowania. Cornelia, strasznie ale to strasznie spokojna, bardzo opiekowała się roślinami wiem że uwielbiała roślinność i praktycznie mało co się denerwowała, co mi wpadła też do gustu. Taranee, bardzo przemądrzała osoba co czasami w książkach siedzi, wiem że to strasznie pomaga lecz nie lubię tak długo siedzieć, jest bardzo mądra co też do mnie się zalicza ale nie wpadła mi do gustu też pamiętam, że ją bardzo lubiłam. Hay lin, pamiętam że bardzo ją uwielbiałam to była jedna z najlepszych postaci (jak dla mnie!) bardzo do mnie pasowała, co mi od razu wpadła do gustu i po prostu została moją najlepszą postacią! Widzę że się trochę rozpisałam w tym temacie! xd Te stare czasy są najlepsze! Podam wam taką stronę którą przypadkowo znalazłam w google, W.I.T.C.H jak chcecie to sprawdźcie sobie ją ja tak przypadkowo kliknęłam na nią! ;D


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#52 24-04-2014 o 19h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mam caaały stos tych komiksów. Kocham to. ~♥~
Chciałam też powysyłać moje rysunki do redakcji, ale ja mam takiego pecha, że kiedy wysiadałam do samochodu przed pocztą, to wszystkie rysunki wpadły mi do kałuży błota. ;-;
Najbardziej lubię Irmę. :3
Chciałabym nadal kupować te komiksy, ale mama mi nie chce dawać na nie pieniędzy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Tęsknię za nimi. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
A ja jakoś nie lubię Cornelii, mimo, że większość fanek W.I.T.C.H.  ja uwielbia. Tak jakoś. ^^ Wkurza mnie, że uważa sie za najlepszą przyjaciółkę Will. To w ogóle nie jest fajne. No i jest często wredna. Zwłaszcza dla Irmy. :<

Offline

#53 29-04-2014 o 19h17

Miss'ok
KorinHizuki
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 54

Często dostawałam zlecenia na rysunki czy komiksy, kreska prosta aczkolwiek męczyło mnie robienie komiksów tym stylem.
Fabuła, trochę tasiemiec.

Offline

#54 20-06-2014 o 21h06

Miss'Sensei
Żelkowa
Littlemooonster96
Wiadomości: 884

Ja nigdy tego nie lubiłam i teraz też nie lubię wolałam Winx gdy byłam mała ponieważ
nie rozumiałam do końca o co w tej bajce chodzi nic z niej nie rozumiałam no bo wtedy miałam 4 5 lat teraz to jest dla mnie śmieszne że nie rozumiałam o co chodzi no ale to było takie smunte szare a w winx wszystko było kolorowe i zrozumiałe.
No po prostu mi się to nie podobało to jest moja opinia mam nadzieje że rozumiecie

Offline

#55 27-07-2014 o 12h16

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Gdy byłam mała, to wprost kochałam witch... Nowsze komiksy są trochę nudnawe, ale te stare jeszcze czasami wyporzyczam z biblioteki, i sobie czytam... Myślę, że to czasopismo staje się coraz bardziej dziecinne. Z tego, co zdążyłam wywnioskować z rubryczki z listami od czytelniczek jakieś cztery lata temu, gdy jeszcze kupowałam tą gazetkę, to teraz czytają to siedmiolatki, a kiedyś czytały nawet szesnastolatki... A przynajmniej takie pisały listy do tedakcji... Osobiście tylko te ich pierwsze przygody uważam za ciekawe, i niektóre z tych nowszych (tzn. sprzed czteru lat). Te z początków komiksu są naprawdę fajne moim zdaniem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#56 27-07-2014 o 19h27

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

Lexa0 napisał

Wykupi? Od Disneya? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Świetny żart. Oryginalni twórcy wylecieli przy numerze drugim, przy szóstym odeszła ostatnia osoba z pierwotnego zespołu. Próbowali się o komiks procesować, ale Disney...
Za to zawsze zostają fanfiki. Tylko w Polsce nikt ich nie pisze -_-'

zawsze pozostają książki inspirowane tym serialem. Sama czytałam kilka z nich. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


.

Offline

#57 30-07-2014 o 13h52

Miss'nieobczajona
emokotek60
...
Wiadomości: 15

mam pare odcinków na dvd moja ulubiona to irma  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#58 02-08-2014 o 10h29

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

emokotek60 napisał

mam pare odcinków na dvd moja ulubiona to irma  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

moja też /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Lubiłam też Hay-Lin i Cornelie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Fajnie by było znowu to obejzeć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.


.

Offline

#59 04-08-2014 o 21h19

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Powiem Wam, że jak leży się bezsensownie w łóżku z włączonym telewizorem w dodatku ustawionym na kanał dla dzieci, a w zasięgu nie ma pilota, człowiek w stanie jest obejrzeć dosłownie wszystko byle tylko nie musieć iść spać. I ja tak właśnie trafiłam na WITCH (którego nie oglądałam od momentu pójścia do gimnazjum, a było to już kupe lat temu). Dla zainteresowanych, ciągle leci! Ale po północy + losowy odcinek. O jak miło oglądało mi się te dziewczyny po tylu latach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png nic się nie zmieniły! Chociaż będąc dzieckiem nie zastanawiałam się czemu czarodziejki robią niektóre rzeczy tak, a nie inaczej. Cudowna bajka (chociaż może powinniśmy zaliczyć to pod anime? Wygląd bardziej odpowiadający typowej japońskiej animacji niż kreskówce. Ciort wie). Przynajmniej mogę powiedzieć, że WITCH w porównaniu z typowymi anime o czarodziejkach prezentuje się naprawdę fajnie i sensownie. Piękna bajka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png w dodatku ten mroczny klimacik Meridianu :3 zakochałam się na nowo w WITCH - co moja mama skomentowała wzrokiem pełnym litości xD Ulubiona czarodziejka? Hmf...w zasadzie to wszystkie są fajne xD w dzieciństwie uwielbiałam Hay Lin - głównie za podobne hobby i rajcowanie się kosmitami.



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#60 06-08-2014 o 13h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

laureln napisał

emokotek60 napisał

mam pare odcinków na dvd moja ulubiona to irma  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

moja też /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Lubiłam też Hay-Lin i Cornelie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Fajnie by było znowu to obejzeć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.

PRZECIEŻ MOŻESZ TO OGLĄDAĆ , BO NA DISNEYU LECI TO DO DZIŚ , CHYBA TAK JAKOŚ PRZED PÓŁNOCĄ  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#61 16-08-2014 o 10h08

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

@lililawigne1 czuję się jakbyś na mnie nakrzyczała przez tego capslocka xd. Nie będę wstawać specjalnie aby to obejrzeć.
Nie jestem aż taką desperatką żeby włączać w środku nocy telewizor. Wole sobie obejrzeć na zalukaju lub innych stronach w dzień xd.


.

Offline

#62 16-08-2014 o 12h10

Miss'ujdzie
FranciszkaP
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 236

Ja mam prawie wszystkie gazetki :3 Najlepsze były dodatki i konkursy ♥


                                        Link do zewnętrznego obrazka
♥♥♥

Offline

#63 16-08-2014 o 19h42

Miss'wow
karolcia67
...przepraszamy opisu nie ma...
Miejsce: Wielkopolska, niedaleko Poznania
Wiadomości: 600

Łał, dopiero teraz zobaczyłam ten wątek i nie mogę uwierzyć, że ktoś to jeszcze pamięta  /modules/forum/img/smilies/content3.gif
Też podobały mi się te konkursy, nawet wygrałam dwa razy  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif


                                                                                       //photo.missfashion.pl/pl/1/43/gd/34148.jpg

Offline

#64 19-08-2014 o 00h16

Miss'na całego
Shinikairu
hejcia
Wiadomości: 267

Ja to uwielbiałam jak byłam młodsza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Niedawno zaczęłam oglądać właśnie bajki z dzieciństwa, no i obejrzałam Chojrak - tchórzliwy pies i nadal ta bajka mi się podoba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Obejrzałam także Anime Shaman King i pokochałam je na nowo ^^
Ale niestety oglądając Witch rozczarowałam się, bo widzę w niej teraz tylko dziecinną bajkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png Ale to nic, ważne, że jak byłam mała to za nią szalałam, miałam nawet gazetki z Witch, karty do gry, karteczki do segregatora i takie tam ;p

Offline

#65 25-08-2014 o 23h48

Miss'ok
SouImate
I tą oto świecą... podpalę twoją matkę,zaraz...co?!
Miejsce: Pod łóżkiem.TWOIM łóżkiem.
Wiadomości: 77

WITCH to właściwie moje dzieciństwo no xD Tylko,że ja NIE lubiłam oglądać tego serialu,tylko zawsze kupowałam gazetki i tyle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Czytałam i czytałam,miałam( i mam gdzieś na strychu) wszystkie numery.Oczywiście nie obeszło się bez kart do gry,karteczek,bluzek jak dobrze pamiętam,torebki i...no pewnie coś jeszcze.
Najbardziej ze wszystkich czarodziejek upodobałam sobie Irmę i Hay-lin  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#66 31-08-2014 o 17h24

Miss'wow
karolcia67
...przepraszamy opisu nie ma...
Miejsce: Wielkopolska, niedaleko Poznania
Wiadomości: 600

Moimi ulubionymi czarodziejkami były Will i Hay-Lin, wlasnie moja siostra sprząta i ogląda te gazetki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


                                                                                       //photo.missfashion.pl/pl/1/43/gd/34148.jpg

Offline

#67 31-08-2014 o 18h33

Miss'nieobczajona
diffi
Olga.
Miejsce: Radom
Wiadomości: 17

Ojej, pamiętam jak zbierałam te gazetki i prosiłam tatę żeby mi zgrywał kolejne odcinki serialu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  Najbardziej lubiłam Hay Lin /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


"Gotów jestem umrzeć dla ciebie, ale nie będę dla ciebie żył."

Offline

#68 31-08-2014 o 19h45

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

"WITCH to my, a w nas potężna jest moc..." Pioseneczkę po prostu uwielbiam. Jak to miło, że przetłumaczono ją na polski - tym bardziej, że wykonawczyni ma taki ładny głos xD od kiedy przypadkiem wpadłam na odcinek czarodziejek, śpiewam to sobie na okrągło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
"Czy wiecie, która z nas panuje nad powietrzem. Kto królową ognia jest...
uuuuw...no świetna!



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#69 02-09-2014 o 14h51

Miss'ok
KorinHizuki
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 54

Do dzisiaj mam stos tych komiksów, czasem zaglądam  do nich.

Offline

#70 06-09-2014 o 10h15

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

Steno napisał

&quot;WITCH to my, a w nas potężna jest moc...&quot; Pioseneczkę po prostu uwielbiam. Jak to miło, że przetłumaczono ją na polski - tym bardziej, że wykonawczyni ma taki ładny głos xD od kiedy przypadkiem wpadłam na odcinek czarodziejek, śpiewam to sobie na okrągło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
&quot;Czy wiecie, która z nas panuje nad powietrzem. Kto królową ognia jest...
uuuuw...no świetna!

Nie mam pojęcia dlaczego ale ta pisenka mnie strasznie wnerwia xd i zawsze przewijam xd


.

Offline

#71 30-10-2014 o 18h03

Miss'Żółtodziób
Rihanna
...
Wiadomości: 9

WITCH... wspomnienie dzieciństwa...  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  Pamiętam jak bawiłyśmy się z kuzynka w czarodziejki... ona mnie zaraziła...

Offline

#72 29-12-2014 o 06h01

Miss'całkiem całkiem
Lukrecja12345678910
...
Wiadomości: 89

ja oczywiscie naj lubiłam Kornelie bo ona była:
1. najładniejsza
2. najmondrzejsza
3. miała najciekawszy chrakter
4. ciekawie sie ubierala
5. wszyscy chlopacy ją chcieli
Poza tym byla podobna do mnie, Kalep też marzeniee tylko szkoda ze zerwali a potem jakiegos czarnucha, brata jakiejs tarani nie moge takiej okularnicy brzydkiej zesloscilam sie na to  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/mad.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/mad.png W kazdym razie super jest a tk to niew iem kogo bo hai lin byla jakas chinka, łill chlopczyca, irma grubaska, a ta tarani to wogle nie bede komentowala bo nie mam slow  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#73 01-01-2015 o 11h42

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

O ma ga! Kocham W.I.T.C.H! Przy okazji uważam że są 100 razy lepsze od Winx. No wiecie, są takie trochę prawdziwsze, a  awet trochę bardzo i poza tym mają mniej udziwnione twarze. Miałam pełno karteczek mniejszych i większych, nawet skądś miałam figurkę Will przebraną za żabę, ale zaginęła po przeprowadzce:-(  W.I.T.C.H. było super. Najbardziej lubiałam Irmę i Will, one były spoko^_^

Ostatnio zmieniony przez Podoina (01-01-2015 o 11h44)


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#74 09-03-2016 o 22h02

Miss'na całego
Pacia69
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 266

wiem że bardzo późno sie odezwałam na ten temat.. ale to tak jak zawsze :v
oglądałam kiedyś byłam uzależniona bawiłam sie w to z kolezankami ! tak bardzo to lubilam :]
moze sobie obejrzę.. TAK to na pewno dobry pomysł /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
lubilam wszystkie.
I owszem WITCH bylo lepsze od WINX to drugie mi nie podchodziło aż tak bardzo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://media.giphy.com/media/5yLgockeNPYp7trRokw/giphy.gif

Offline

#75 10-03-2016 o 00h02

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

Ja lubił{am równie bardzo WITCH i Winx Irmę uwielbiałam, bo mamy ze sobą na prawdę wiele wspólnego, łącznie z (swego czasu) rudym prześladowcą xP
Pamiętam, jak w drógiej klasie podstawówki dostałyśmy z kunmpelami uwagi, bo kręciłyśmy się 'w bączki' na ławkach (że niby przemiana XP XD )

A od 15 sobie właśnie oglądam i przypominam dzieciństwo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Niezła telepatia, co Pacia? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Chyba nawet mam w jakimś pudle zakopane getry i Serce Kondrakaru xD

Offline

Strony : 1 2 3 4