Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#76 08-06-2015 o 18h35

Miss'na całego
bombka65
Pani Jednorożek
Miejsce: Pora na przygodę
Wiadomości: 255

graliśmy sobie na placu zabaw z połową klasy w głupiego jasia .nie mieliśmy czym grać. nagle kolega mówi: to może zagrajmy kluczykiem?
a następny na to: może lepiej nie bo ktoś się w gębę walnie . a my wszyscy w śmiech  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png /modules/forum/img/smilies/content3.gif

Ostatnio zmieniony przez bombka65 (08-06-2015 o 18h35)



Offline

#77 14-06-2015 o 15h23

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Uwaga koleżanki:
"Próbuje przywołać demona na lekcji religii" ;D


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#78 19-06-2015 o 14h15

Miss'Żółtodziób
Klaudiee
...
Wiadomości: 1

Moja koleżanka dostała uwagę za uśmiechanie się  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png

Offline

#79 19-06-2015 o 18h42

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

W pierwszej klasie gimnazjum mój kolega piszczał na lekcji i pani o mało nie wstawiła mu uwagi, za to że wydaje "żenujące dźwięki".
Zawsze wszyscy się wyślizgiwali od dziwnych uwag, bo nauczyciele byli niesamowicie patetyczni, więc uważali że uwagi są za poważne wykroczenia.


.

Offline

#80 16-07-2015 o 01h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

MaMiMuMeMo napisał

"Wchodzi do szafki" xD

Skąd ja to znam. xd
"Uczeń używa korektora na sprawdzianie."
"Uczeń drze test (sprawdzian), nie słucha nauczyciela."
"Uczeń wchodzi pod ławkę."

Ostatnio zmieniony przez Allora (16-07-2015 o 01h27)

Offline

#81 20-08-2015 o 20h18

Miss'na całego
Pacia69
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 266

Miałam taką dziwną katechetke w gimnazjum. Moj kolega dostal takie uwagi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
●Marcin rzuca sie na podloge w szatni.
●Marcin posuwa kolezanke na lekcji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png (oczywiscie chodziło o posuwanie krzesla na którym siedziała kolezanka.)
Pozdrawiam (:

Ostatnio zmieniony przez Pacia69 (20-08-2015 o 20h19)


https://media.giphy.com/media/5yLgockeNPYp7trRokw/giphy.gif

Offline

#82 22-08-2015 o 19h30

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

moja najlepsza uwaga:
Kiedy ktos z klasy wkopal pilke na dach szkoly a ja z kolega poszlam ją zdjąc. Za tą pomoc oboje dostalismy uwagi za chodzenie po dachu, pani za nic sobie miala tlumacznia wuefistki xD (taka nagana to duma bo byla osobiscie od samej dyrektorki z jej autografem)

Offline

#83 28-07-2016 o 04h48

Miss'nieobczajona
lilith20565689
...
Miejsce: Fajne Miasto
Wiadomości: 21

Bardzo głupia uwaga

Miałam wtedy ok.
10-9 lat
I rysowałam Atomówki na lekcji
na następny dzień patrzę do dziennika

,,Malowała Na lekcji Plastyki"


Lubie Placki pajonczki horrory animu i siebie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#84 28-07-2016 o 20h42

Miss'Sensei
paulineczka120
▫ ... ▫
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 948

Mój kolega dostał uwagę że przezywa kolegę od rudych, Nie byłoby w tym nic tylko że on akurat był rudy. /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

Offline

#85 28-07-2016 o 20h55

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Dawno temu w gimnazjum dostałam kiedyś uwagę za to, że nie podniosłam śmiecia z korytarza.
No idę sobie i jakaś durna nauczycielka specjalnie stoi nad tym śmieciem i chyba czekała aż ktoś będzie przechodził i to wyrzuci.
Postawiłam się, nie jestem sprzątaczką a ona ma obie ręce sprawne więc sama mogła to zrobić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#86 06-08-2016 o 10h42

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Mizu0 Podobna sytuacja XD
Tylko, że dyra się na mnie wściekła, ale uwagi mi nie dała.
To było w podstawówce teraz jest normalnie.


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#87 04-09-2016 o 16h28

Miss'Żółtodziób
xzulax
...
Wiadomości: 3

To kilka uwag mojej klasy:

"Wychyla się w stroju kangura przez okno machając innym uczniom"
"Wyrzucił piórnik kolegi do kosza na śmieci"
"Opiera się o parapet"
"Rozmawia podczas pracy w grupie"
"Przyszła na lekcję WF bez butów"
"Zwymiotowała się na pielęgniarkę"

A reszty nie pamiętam, ale może by się coś jeszcze znalazło.
/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#88 06-09-2016 o 09h08

Miss'nieobczajona
kingaaa5
...
Miejsce: Hogwart ♥ /*
Wiadomości: 45

Ja żadnej takiej nie mam,ale zobaczyłam raz na Facebooku takie uwagi:
Zosia krzyczy na lekcji ''Allach Akbar''
Zosia rzuca w chłopców tamponami krzycząc przy tym:''Gińcie k**wy nieczyste''
Zosia rzuca monetami w pana od techniki krzycząc przy tym:''Tańcz Marek,tańcz''


/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


"Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą."
J.K. Rowling – Harry Potter i Czara Ognia

Offline

#89 08-10-2016 o 12h58

Miss'całkiem całkiem
AEdelline
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 110

U mnie najlepsze uwagi była, gdy 3 klasy gimnazjum szykowały salę na bal gimnazjalistów. Miała być impreza w stylu karaibów. Ogólnie byliśmy cały dzień zamknięci w sali od w-f'u, bez większych kontroli nauczycielskich...
"Uczniowie przerobili ławkę na aligatora za pomocą krepiny. Wystawili go przez okno do przyszkolnego ogródka i krzyczeli, że za oknem jest dzika bestia"
"Uczniowie, tworząc wystrój w stylu hawajskim namalowali tancerki bez odzieży. Tłumaczyli się, że potem to zakryją kokosami"
"Uczennice pobiły się podczas kolorowania plakatów"
"Uczeń kazał drugiemu uczniowi wsadzić sobie kieliszek w d... , po zwróceniu uwagi przez nauczyciela powiedział, że przecież dałby radę"
"Uczeń ukradł wszystkie parasolki z drinków i nie chciał oddać"

Ogólnie, z tego co wiem, nigdy później nie pozwolono uczniom szykować sali bez nadzoru co najmniej 2 nauczycieli...


http://i67.tinypic.com/zjtmwy.jpg

Offline

#90 29-12-2016 o 21h03

Miss'całkiem całkiem
Rosalinna
...
Miejsce: Iłża
Wiadomości: 124

U mnie pani od matmy przeważnie "Tusiński minus" bo kolega gada albo dokucza a kiedyś sama się pomyliła i powiedziała do siebie "Dorota minus"


https://49.media.tumblr.com/87a3ed5f3b6cd63e0e53a28464847c5e/tumblr_o2eyywnr7x1v5dqido1_500.gif

Offline

#91 29-12-2016 o 23h33

Miss'Sensei
Sarang
Hello, my name is yeppi yeppi yo.
Miejsce: Phuket.
Wiadomości: 1 138

Moja koleżanka dostała w gimnazjum uwagę " Sandra wali sie oknem podczas lekcji".
Dziewczyna otworzyła okno bo było bardzo duszno i zaczęła nim "machać" i raz sie nim uderzyła XD
Byla tez kiedyś uwaga odnośnie śpiewania kolęd w wiosnę XD Cala klasa dostała, nawet te osoby które nie brały w tym udziału i siedziały cicho.


https://c.tenor.com/fwrwfpnXxoYAAAAC/makeout-love-in-the-air.gif

Offline

#92 07-01-2017 o 14h03

Miss'całkiem całkiem
Rosalinna
...
Miejsce: Iłża
Wiadomości: 124

Sarang napisał

Moja koleżanka dostała w gimnazjum uwagę " Sandra wali sie oknem podczas lekcji".
Dziewczyna otworzyła okno bo było bardzo duszno i zaczęła nim "machać" i raz sie nim uderzyła XD
Była tez kiedyś uwaga odnośnie śpiewania kolęd w wiosnę XD Cala klasa dostała, nawet te osoby które nie brały w tym udziału i siedziały cicho.


Pół biedy ja dostałam się do takiej klasy w gimnazjum że po trzech latach mam dosyć i nie mogę się doczekać aż pójdę do technikum. Moja klasa jest najgorsza i zawsze taka była ze wszystkich, koledzy wyłazili za okno próbując zwiać, jeszcze inny zniszczył okno w sali od polskiego, a w panią od muzyki rzucali kredkami, samolocikami i czym się tylko dało.


https://49.media.tumblr.com/87a3ed5f3b6cd63e0e53a28464847c5e/tumblr_o2eyywnr7x1v5dqido1_500.gif

Offline

Strony : 1 2 3 4