Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#26 03-12-2013 o 19h15

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Ja dostałam uwagę dzisiaj cytuje: ''Uczennica R.F po zapytaniu przez mnie po co chce iść do łazienki odpowiada, że idzie otworzyć komnatę tajemnic. ''
A wyglądało to tak
-Panią można do  łazienki?
-A po co?
-No jak po co, otworzyć komnatę tajemnic, ale tak na serio to mam pewną potrzebę.
Śmiech klasy.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#27 03-12-2013 o 19h57

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

Ja natomiast uwagi nie dostałam żadnej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
W tym roku XDD
a innych nie pamiętam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
ale pamiętam że koledzy dostali cytuję
"Patryk K. Rafał L. Kuba S. Paweł Ch. i Kacper A. za jeżdżenie na krześle po klasie oraz molestowanie sexualne koleżanki" ;_____;
XDDDD pamiętam  to dobrze bo to ja byłam "molestowana" Kubuś sie oparł o mnie a raczej o moje udo ;__; Ah ci nauczyciele i ich skojarzenia XDDD

Offline

#28 03-12-2013 o 21h08

Miss'wow
NiikaChan
Hetardomaniak o̿ ̭ o̿
Wiadomości: 640

U mnie najlepsze uwagi klasowe wstawiała matematyczka.

"Klasa się rozwydrzyła i nie chce się uspokoić."
A jak nie działa to mówi, że dostaliśmy kociokwiku xD


http://%20http://24.media.tumblr.com/a1e4798fc6e73df8e05d7b375cb89f70/tumblr_mp2km2kUWB1sqx7ixo1_500.gif
                   

Offline

#29 03-12-2013 o 23h07

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

O, przypomniała mi się jeszcze jedna, ale czy to aż takie zabawne to oceńcie same.
"Skacze po ławkach i twierdzi, że jest Tarzanem w miejskiej dżungli"
... Nie, to było zabawne xD



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#30 03-12-2013 o 23h22

Miss'na całego
Roccoco
I am selfish, private and easily bored. Will this be a problem?
Miejsce: Bordeaux
Wiadomości: 483

O, ja też pamiętam kilka 'kwiatków' z szkolnego dziennika. Dotyczyły głównie chłopaków, ale nasza wychowawczyni często odczytywała je nam na lekcji, tak o, dla beki: "Spytał, czy zamiast iść do tablicy może wysłać sms'a", "Rzuca kurtką przez okno i wybiega na zewnątrz bez niej", "Wkłada rękę w spodnie kolegi", "Próbował cyrklem odkręcić klamkę od okna", oraz wiekopomna uwaga od katechetki "Klasa odmówiła pisania kartkówki twierdząc, że to dla nich zbyt duży stres". To te, które głównie zapamiętałam, a było ich znacznie więcej. xD


http://i62.tinypic.com/jt1a87.gifhttp://i58.tinypic.com/qy73nc.gifhttp://i62.tinypic.com/jt1a87.gif

Offline

#31 04-12-2013 o 16h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

"I.K przeszkadza w prowadzeniu lekcji i odstawia krótką pyskówkę" XD ;D W gimnazjum zazwyczaj jest tych uwag najwięcej i w naszym przypadku to się chyba sprawdziło. Albo jeszcze ta "Jagoda na lekcji WOSu myśli o jędrnych ustach Mateusza". Czy może ta : "Michał ukradł ze szkolnego WC sedes i przechowuje go w tornistrze ". On ukradł samą deskę, ale i tak były jaja. Rodziców wzywali do szkoły i dyrektor na apelu udzielił mu publicznego pouczenia. Gdybyście to słyszały - umarłybyście ze śmiechu! ;D Ja i reszta powstrzymywałyśmy się bez widocznych efektów... Rżałysmy na całą salę gimnastyczną, aż chłopak przyjaciółki musiał nas zbierać z podłogi ;D XDD

Ostatnio zmieniony przez Rachel8 (04-12-2013 o 16h43)

Offline

#32 04-12-2013 o 18h21

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

"O. wsadza W. patyczek od lizaka w miejsce, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę"
Odgrzebałam taki kwiatek sprzed dekady (jestem taka stara *_*)

Offline

#33 07-12-2013 o 16h15

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Znalazłam coś, ale to już nie moje "Kradną ziemniaki ze szkolnej stołówki i robią z woźną frytki".
Albo inna (ta mojej siostry) "Hojnarowicz i Wolska nie chcą podać swojego nawiska" XD

Offline

#34 08-12-2013 o 15h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Haha, niektóre z Waszych wpisów mnie dosłownie rozwaliły! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Osobiście nigdy nie dostałam żadnej uwagi, bo całkiem spokojna ze mnie uczennica /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Uwagi kolegów:
"Maciek i Patryk rzucili na podłogę papierowe kulki, krzycząc 'GRANATY!' i schowali się pod ławkę."
"Maciek udaje samochodzik na lekcji biologii."
Jak sobie przypomnę, to dopiszę więcej.

Offline

#35 19-12-2013 o 14h31

Miss'ujdzie
missola1
...
Miejsce: Stolica coś ci to mówi ? jak nie to uważaj na lekcjach
Wiadomości: 209

Antek wyszedł bez klasy na sygnał przeciwpożarowy.


      https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZ_9AWUX5s-xUlkIzAjW8pInF3WKvI0bmhpxdXKfuE-Qo5SlaKBw

Offline

#36 19-12-2013 o 14h39

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Nie mam żadnych uwag ale koledzy
Szymon- Bieganie po ławkach bez koszulki na lekcji przyrody
Kamil - Zabawa i rzucanie figurkami dinozaurów na lekcji historii
Szymon - Wkurzanie mnie ( uwaga ode mnie walnięcie w łeb )
Filip  - To samo co Szymon więc też dostał w łeb
Michał - Wyrwanie kranu w łazience
Inny Michał - popsucie automatu z batonami
a reszta to szkoda gadać te powyżej lepiej się dla nich skończyły gdyż cała piątka ma już naganę nauczyciela i nie tylko oni

Ostatnio zmieniony przez Rosemary5 (19-12-2013 o 14h41)

Offline

#37 20-12-2013 o 14h16

Miss'Żółtodziób
Polynesia123
...
Wiadomości: 13

Ja znam taki jeden przypadek

Pani-ale ona jest zdolna
Kolega-ciekawe z której strony

Chodziło o to że ona jest zdolna w nauce ale jest brzydka:) /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif

Offline

#38 24-12-2013 o 21h17

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

Ja rok temu dostałam taką uwagę z matmy:

"Uczennica pomimo upomnień mówi do nauczycielki "proszę księdza"." xd

Offline

#39 02-01-2014 o 10h54

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

To może ja polecę tekstami z uniwerku i raczej to nie są uwagi ale zabawne sytuacje:

"Co kobiety używają do poprawiania urody?
- Paszy?!"

"Kobiety lubią sporty kontaktowe"  - odnośnie pytanie czy ktoś oglądał jakiś mecz i dziewczyny podniosły ręce


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#40 04-01-2014 o 11h13

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 102

Uczeń jeździ po klasie na plecaku, po czym kradnie krede xD

Uczennica wychodzi do łazienki po czym nie wraca przez 10 minut xD
Moje. Prawda była taka, że drzwi się zatrzasneły. Dopiero potem weszłam na kibel i wyszłam przez łazienke chłopaków, bo tam są niskie ściany.

Uczniowie ... i ... podglądają dziewczyny w łazience!

Uczniowie strajkują na lekcji, nie chcONC, pisać kartkówki xd
Najlepsze było to, że nauczycielka w pośpiechu napisała z błędem!


Link do zewnętrznego obrazka


PRZEPRASZAM. WYPISUJĘ SIĘ ZE WSZYSTKICH GIER RPG, W KTÓRYCH GRAŁAM. REZYGNUJĘ Z FORUM. NIE MAM CZASU.

Offline

#41 05-01-2014 o 16h51

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Krystian tańczy na ławce gangnam style Kuba udaje nauczyciela pod jego nieobecność Tomek udaje że pływa w powietrzu Szymon zabiera koleżance różową szminkę i maluje się nią ( to akurat była moja szminka ) Kamila rysuje gwiazdki na tablicy i Emilka biega bez buta no i Kaśka zabrała Emilce buta

Te uwagi są z grudnia tylko z grudnia więc co się u nas dzieje przez cały rok nauczyciele mówią że jesteśmy najgorszą klasą ale najlepiej się uczymy

Offline

#42 29-01-2014 o 17h44

Miss'ujdzie
missola1
...
Miejsce: Stolica coś ci to mówi ? jak nie to uważaj na lekcjach
Wiadomości: 209

Mojego kolegi (ja nie mogłam wstać z podłogi jak usłyszałam tą uwagę xD):
Wiktor zdjął koszulkę, staną na ławce i zaczął mówić jestem sexi


      https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZ_9AWUX5s-xUlkIzAjW8pInF3WKvI0bmhpxdXKfuE-Qo5SlaKBw

Offline

#43 01-02-2014 o 15h35

Miss'całkiem całkiem
Describe
Jestem jaka jestem i już tego nie zmienię.Czaisz?
Miejsce: Śmieszne.
Wiadomości: 130

"Uczennica śpiewa kolędy na lekcji religii i zachęca do tego innych uczniów"
...skończyło się,że wszyscy śpiewali.

"Uczeń przebrany za mrocznego kosiarza wszedł do klasy i zaczął tańczyć"
...nie zapomnę tego nigdy,przenigdy.__.

Offline

#44 01-02-2014 o 17h15

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Uczeń rysuje kwiatki na tablicy
Uczeń wymądrza się przed nauczycielem
Uczeń maluje się na lekcji (kolega miał pomalowane oczy)
Uczniowie uciekają ze szkoły przez okno (był apel, a my byliśmy zwolnienie, ale nie mogliśmy iść do domu)
Uczeń na lekcji nie może się przestać śmiać, jest cały fioletowy
Uczniowie wysadzili kibel petardą

Offline

#45 15-02-2014 o 17h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hmmmm...w mojej klasie jeden chłopak dostał uwagę " uczeń wącha klej na lekcji przyrody" jeszcze w podstawówce, potem było coś w tym stylu " uczennica niepoprawnie używa perfum na lekcji języka polskiego" i " uczeń udaje huragan, bawiąc się tabliczką mnożenia". Natomiast ja będąc kiedyś u mojego wujka powiedziałam coś takiego "Paweł, idę do toalety, przynieść ci coś???" do dziś nie wiem, o co mi codziło... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#46 20-02-2014 o 17h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Ja raz dostałam w pirwszej klasie sp.Za powiedzenie do koleżanki z ławki ,,Cicho bądź"Pani mnie wtedy wkurzyła ._. /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif

Offline

#47 20-02-2014 o 19h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dzisiaj mój kolega z klasy dostał uwagę " Dawid, pomimo upomnień nauczyciela nie przestaje rozwiązywać zadań na tablicy" mieliśmy matmę...

Offline

#48 20-02-2014 o 22h37

Miss'ok
misio2206
...
Wiadomości: 54

To mój kolega dostał niedawno uwagę od naszego wychowawcy - J.M wycina z papieru telefony xD ...

Abo jak to nasza pani of fizy mówiła - Jesteście rozgarnięci jak kupa liści xD

Offline

#49 13-04-2014 o 15h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ja kiedyś do kolegi z klasy powiedziałam
''zabierz te nogi z mojego plecaka '' a rzecz w tym że on mi tam wpycham swoją pracę domową , nie mam pojęcia czemu powiedziałam nogi zamiast pracy domowej  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png

Offline

#50 13-04-2014 o 17h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 4

Moja pierwsza i jak dotąd ostatnia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png uwaga brzmiała: "Prowokuje koleżanki do rozmowy i śmiechu, rozmawiając o Romeo i  Julii" (matematyczki strasznie czepiają się osób niezainteresowanych ich przedmiotem xD

Offline

Strony : 1 2 3 4