Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5

#51 08-07-2013 o 11h39

Miss'ujdzie
Crespy
...
Miejsce: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 227

Mam mieszane uczucia co to tego tematu, ponieważ miałam przyjaciela od przedszkola bardzo dobrze się dogadywaliśmy, jednak później zmieniło się. Zostaliśmy parą która przetrwała 9 miesięcy. Jednak po rozstaniu nasz kontakt dramatycznie się urwał. Bardzo ubolewałam nad tym, potrafiłam w domu spędzać całe dnie nie rozmawiając z nikim. Później natomiast poznałam pewnego chłopaka którego znam 3 lata. Mogłam mu się żalić, dosłownie wszystko mogłam mu powiedzieć. Pewnego dnia powiedział mi, że czuje coś więcej do mnie, jednak tym razem nie chciałam się bawić w związki które pierw zawarte były przyjaźnią. Powiedziałam mu, że nie ma takiej opcji, że nie chce kolejny raz po rozstaniu tracić przyjaciela. Po tym rozmawialiśmy do 3 miesięcy gdy później się pokłóciliśmy, straciłam kolejnego.
Po tej długiej wypowiedzi można sądzić iż nie wierze w przyjaźń damsko męską, lecz z moim pierwszym przyjacielem rozmawiamy i staramy się odbudować naszą przyjaźń choć nie jest to łatwe, tym bardziej, że rozdziela nas szkoła. Mam nadzieje, że ona niczego nie zepsuje.   /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#52 09-07-2013 o 11h05

Miss'nieobczajona
Jasniutka
...
Wiadomości: 31

Istnieje i taka przyjaźń jest słodka *-* /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#53 09-07-2013 o 12h20

Miss'nieobczajona
Agnieszka11
Agnieszka11
Wiadomości: 41

Pewnie, że istnieje!
Ale różnie się kończy.
Czasami nic się nie zmienia i nadal jest to przyjaźń albo zachodzi dalej w granice miłości.../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#54 09-07-2013 o 12h22

Miss'nieobczajona
Agnieszka11
Agnieszka11
Wiadomości: 41

Crespy napisał

Mam mieszane uczucia co to tego tematu, ponieważ miałam przyjaciela od przedszkola bardzo dobrze się dogadywaliśmy, jednak później zmieniło się. Zostaliśmy parą która przetrwała 9 miesięcy. Jednak po rozstaniu nasz kontakt dramatycznie się urwał. Bardzo ubolewałam nad tym, potrafiłam w domu spędzać całe dnie nie rozmawiając z nikim. Później natomiast poznałam pewnego chłopaka którego znam 3 lata. Mogłam mu się żalić, dosłownie wszystko mogłam mu powiedzieć. Pewnego dnia powiedział mi, że czuje coś więcej do mnie, jednak tym razem nie chciałam się bawić w związki które pierw zawarte były przyjaźnią. Powiedziałam mu, że nie ma takiej opcji, że nie chce kolejny raz po rozstaniu tracić przyjaciela. Po tym rozmawialiśmy do 3 miesięcy gdy później się pokłóciliśmy, straciłam kolejnego.
Po tej długiej wypowiedzi można sądzić iż nie wierze w przyjaźń damsko męską, lecz z moim pierwszym przyjacielem rozmawiamy i staramy się odbudować naszą przyjaźń choć nie jest to łatwe, tym bardziej, że rozdziela nas szkoła. Mam nadzieje, że ona niczego nie zepsuje.   /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Z drugiej strony zgadzam się z tobą.
Jak pisałam to różnie się kończy.
No, ale nie zawsze jest to możliwe bo chłopcy mają inne poglądy!

Offline

#55 09-07-2013 o 12h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Agnieszka11 - Nie pisze się posta pod postem. Od tego istnieje opcja "Zmień". Odsyłam do regulaminu.

Offline

#56 06-08-2013 o 21h31

Miss'ujdzie
Oliwia
...
Miejsce: †
Wiadomości: 180

Dla mnie jest bardzo oczywiste, iż istnieje. Mam przyjaciół, lecz denerwuje mnie zdanie niektórych osób brzmiące "jesteście parą" lub podobnie.

Ostatnio zmieniony przez Oliwia (07-08-2013 o 10h30)


Offline

#57 06-08-2013 o 23h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Różnie bywa... chociaż jak dla mnie nie istnieje. Prędzej czy później jedno zakocha się w drugim i albo przyjaźń się posypie, albo zostaną parą i rozstaną się po jakimś czasie. Smutne, acz z życia wzięte.

Offline

#58 07-08-2013 o 00h58

Miss'ok
Makabra
...
Miejsce: Oln
Wiadomości: 53

Znam kilka przypadków gdzie taka przyjaźń istnieje długi czas, jednak sama nie wiem czy umiałabym się przyjaźnić i ogólnie być blisko z chłopakiem, nawet jeśli, to i tak bałabym się, któraś storna się zakocha (ah ta pewność siebie). A to ryzyko i dla przyjaźni i dla związku. W sumie, sama to przeszłam.


"You're just a sad song with nothing to say
About a lifelong wait for a hospital stay"

Offline

#59 07-08-2013 o 21h08

Miss'Żółtodziób
Karrr13Green
...
Wiadomości: 5

Myślę tak samo jak Rooksioo88.


Karrr :>

Offline

#60 07-08-2013 o 21h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

Czasami jest ciężko (zależy od różnych czynników), ale ostatnie stwierdzam, że według mnie istnieje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#61 08-08-2013 o 10h12

Miss'nieobczajona
Morfina
...
Wiadomości: 18

Przyjaźń damsko-męska istnieje i ma się dobrze . Bardzo wiele osób myśli ze jeśli masz przyjaciela to albo jestescie razem albo ten jest gejem. A to oczywiście nei prawda sama osobiście mam przyjaciela i jest to najlepszy przyjaciel pod słońcem. Żadnej kobiecie nie można tak wierzyć jak facetowi, każda z was wie że kobieta czasem zeby dogryźć przyjaciółce potrafi wypowiedzieć jej sekret chodźby przypadkiem. /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif Faceci za to są inni i nigdy by nie wygadali żadnej tajemnicy i zawsze by nam pomogli. Więc sądzę że przyjaźń damsko-męska jest milion razy lepsza niż ta damsko damska /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#62 12-08-2013 o 09h42

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Swego czasu byłam przekonana o możliwości istnienia, co więcej przetrwania takiej przyjaźni. Niestety bądź stety okazało się, że byłam w błędzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#63 12-08-2013 o 10h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Istnieć niby istnieje, jednak często zdarza się, że jedna z osób czuje coś więcej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#64 12-08-2013 o 11h37

Miss'na całego
Softy
World of Warcraft Player
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 393

Ta przyjaźń istnieje, do czasu gdy facet poczuje coś więcej (bo rzadziej laska) lub gdy laska znajdzie sobie partnera dla którego, zwierzanie się koledze jest przestępstwem karanym ;]

Offline

#65 12-08-2013 o 12h57

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Oliwia napisał

Dla mnie jest bardzo oczywiste, iż istnieje. Mam przyjaciół, lecz denerwuje mnie zdanie niektórych osób brzmiące "jesteście parą" lub podobnie.

Owszem znam ten ból to bardzo denerwujące np. Jak tam gołąbeczki, kochasie itp.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#66 13-08-2013 o 21h42

Miss'całkiem całkiem
besty111
...
Miejsce: Uciekłam na jednorożcu do krainy słodyczy
Wiadomości: 114

Oczywiście, że istnieje, tylko że często bywa tak, że chociaż jedna z tych osób zakochuje się w sobie. Sama znam kilka takich osób, które przyjaźnią się z płcią przeciwną (lub przyjaźniły) i albo są razem, albo boją się powiedzieć o tym, że się w nich zakochały, bo boją się zniszczyć przyjaźń


"Zaw­sze prze­baczaj swoim wro­gom. Nic ich bar­dziej nie pot­ra­fi rozzłościć."

Offline

#67 14-08-2013 o 12h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wśród większości nastolatków taka przyjaźń nie może zaistnieć, po prostu nie ma na to warunków. Jakoś większości z nich ubzdurało się, że jeśli spędza się dużo czasu z płcią przeciwną to trzeba się w niej koniecznie zakochać, no bo jakże by inaczej? I często te osoby wcale się w sobie nie zakochują, nie są dla siebie niczym więcej niż przyjaciele, ale dla zasady wmawiają sobie, że jest inaczej i same wszystko psują.
Kiedy już człowiek dorasta do rozpoznania swoich uczuć, poprawnego nazywania ich i do świadomości, że niektórzy po prostu się w sobie nie zakochają taka przyjaźń jest jak najbardziej możliwa. No i wtedy nie ma też problemów z mało inteligentnymi znajomymi, również przekonanymi, że to od razu zauroczenie.

Offline

#68 16-08-2013 o 21h56

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Przyjaźnie w większości kiedyś się rozpadają. Przyjaźń damsko-męska może się owszem zakończyć na więcej sposobów, ale nie oznacza to że szybciej.
Kłopot w przyjaźni d-m jest taki, że czasami gdy czujemy się samotni, to zaczynamy za mocno zdawać sobie sprawę z odmiennej płci przyjaciela, którego przecież właśnie mamy pod ręką. Pojawiają się jakieś tam myśli na temat i osoba niedojrzała (tak, zgadzam się z Issi) może błędnie podążyć za tym impulsem. Ważne jest nauczyć się odróżniać uczucie od chwilowej zachcianki. Bo spełnienie takiej zachcianki zrujnuje przyjaźń.
Osobiście o każdym z moich kolegów i przyjaciół zdarzyło mi się pomyśleć w cieplejszy sposób, czy choćby oceniać ich atrakcyjność.

Offline

#69 17-08-2013 o 11h46

Miss'Żółtodziób
Dominikax13
...
Wiadomości: 0

Moim  zdaniem istnieje /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /modules/forum/img/smilies/bave.gif

Offline

#70 17-08-2013 o 22h03

Miss'całkiem całkiem
YoshiTakigawa
Kocham jedzenie.
Miejsce: Tokyo
Wiadomości: 93

Według mnie nie istnieje.
Kiedy dziewczyna i chłopak przyjaźnią się ze sobą- upodobniają się do siebie nawzajem.
W końcu któreś z nich sobie pomyśli " Kurcze, mamy tyle ze sobą wspólnego, tyle czasu spędzamy razem..." itp itd i w sumie to od tego się zacznie. :'3
Wiele osób próbowało mnie przekonać, że tak nie jest. Ale ja wszystko dobrze obserwuje, nawet gdy ten ktoś się tego spodziewa i wiem, że najczęściej właśnie tak się zdarza.
Nie twierdzę też, że gdzieś tam w dalekim świecie tak nie jest.


Yoshi~

Offline

#71 20-08-2013 o 16h46

Miss'Żółtodziób
Ericaa
...
Wiadomości: 7

Przyjaźń damsko-męska jak najbardziej !  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Offline

#72 22-08-2013 o 17h55

Miss'nieobczajona
Viktoria95
...
Wiadomości: 33

Ja mam aż jednego. Mati brzmi jego imię. I w miłość się to raczej nie przerodzi (on jest niższy odemnie o jakieś 20 cm...).
~Viktoria

Offline

#73 22-08-2013 o 17h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 5

fms ksdnwk /iena pepsoa

Offline

#74 22-08-2013 o 18h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 5

lskso nao jwoeaiisjkoa
/modules/forum/img/smilies/coeur.gif  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  /modules/forum/img/smilies/bisou.gif  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif

Offline

#75 22-08-2013 o 18h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 5

/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  ewksp lsppawi ompa wospawo mza juz ;D

Offline

Strony : 1 2 3 4 5